دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان 2018 بدون سانسور

فیلم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان در ژانر(های) اکشن, فانتزی, علمی تخیلی, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Pacific Rim: Uprising به کارگردانی Steven S. DeKnight, در کشور(های) چين, ژاپن, بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian, Rinko Kikuchi, Burn Gorman, Adria Arjona, Zhang Jin, Charlie Day, Madeleine McGraw, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 44/100 می باشد. برای دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن فانتزی علمی تخیلی ماجراجویانه
امتیاز :
5.6/10 43% 44/100
کشور :
چين ژاپن بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2018
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نسخه دوم فیلم حاشیه اقیانوس آرام، فیلمی در ژانر علمی تخیلی که تمرکزش بر روی هیولاهایی است که در مناطق آبی به خصوص اقیانوس ها زندگی می کنند. در این میان گروهی از مبارزان حرفه ای، به وسیله ربات هایی غول پیکر، وظیفه دارند تا با این موجودات جنگیده و مردم را از شر آنها مصون نگه دارند …

It has been ten years since The Battle of the Breach and the oceans are still, but restless. Vindicated by the victory at the Breach, the Jaeger program has evolved into the most powerful global defense force in human history. The PPDC now calls upon the best and brightest to rise up and become the next generation of heroes when the Kaiju threat returns.

IMDb
5.6/10
43%
m
44/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Pacific Rim: Uprising 2018

نسخه دوم فیلم حاشیه اقیانوس آرام، فیلمی در ژانر علمی تخیلی که تمرکزش بر روی هیولاهایی است که در مناطق آبی به خصوص اقیانوس ها زندگی می کنند. در این میان گروهی از مبارزان حرفه ای، به وسیله ربات هایی غول پیکر، وظیفه دارند تا با این موجودات جنگیده و مردم را از شر آنها مصون نگه دارند …
 جیک که برخلاف پدر پر افتخارش مسیر دیگری را برای زندگی انتخاب کرده، پس از اینکه زمین مورد تهدید قرار میگیرد تصمیم می گیرد به همراه خواهرش راه حلی برای نجات زمین بیابد 

جهت دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اینکه بگوییم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان اشتباه است ، کم اهمیت جلوه دادن آن است. اگر من می توانم با یک نکته مثبت درمورد آن صحبت کنم - این این است که مبارزات ربات غول پیکر می تواند به Transformers بدل شود. افسوس ، این تا آنجا که باشد.

Pathetic Rim شخصیت های قدیمی را زیر فرش می کشد ، طوفان سیاه را هم اضافه می کند ... ببخشید ، اینجا یک deja vu می گیرید ... ، شخصیت ها را معرفی می کند "راه" خارج از تناسب (در سطح حماقت مارول \ ترانسفورمر ، علی رغم این که حق امتیاز لعنتی دل تورو است) ، و به سختی تلاش می کند تا در تمام مدت اجرا انسجام خود را حفظ کند.

به جای تلاش برای انجام کاری دنباله های صادقانه "باید" انجام شود - با داستان دوباره ارتباط برقرار کنید و به بیننده احساس کنید که در حال تماشای قسمت دوم است ، Pathetic Rim چند نمایشگاه ارائه می دهد ، ما را با یک وضعیت بی ربط آشنا می کند که آخرین شوالیه در همه آن نوشته شده است ، چند صحنه را نشان می دهد که قرار است یادآور آنچه در نسخه اصلی دیده ایم باشد. اوه ، و البته ، همین که شخصیت هایی را دیدید که به طور تصادفی اتفاقات فیلم قبلی را می خوانند ... می دانید که نویسنده تجربه کلاس اول دبستان را دارد. نه یک بار ، نه دو بار ، چندین شخصیت با طرح کردن رویدادهای مهم اصلی ، آشکارا سعی می کنند حاشیه اقیانوس آرام: طغیان را به عنوان دنباله جلوه دهند.

فیلم درباره چیست؟ خوب ، بیایید ببینیم ... آخرین باری که بررسی کردم ، برنامه Jaeger کنار گذاشته شد. صادقانه بگویم ، به یک دلیل خوب. و این قبل از پیروزی است. چند سال بعد - ما تعداد زیادی جاگر را در سراسر جهان مشاهده می کنیم. چرا؟ به عنوان یک عامل بازدارنده؟ یا اینکه به جای بازسازی آسیب ها از منابع برای ساخت اسباب بازی استفاده کنیم؟ البته ، با توجه به همه جاگرها ، باید مکانهایی با جاگرهای "از رده خارج" وجود داشته باشد ، فقط منتظر غارتگران شجاع برای گودبردن در آنجا هستند. این فقط آخرین شوالیه نیست ، اگر من هرگز دیدم یکی اما چرا باید سطل زباله را پاره کرد؟

جایی در آن آشفتگی دختری از آخرین شوالیه و وضعیت مسخره AFA ، ما طوفان طوفان سیاه خود را پیدا می کنیم ، که ظاهراً یک پسر ولگرد "مارشال پنتاکوست" است. - پیروی از دعوت طبیعت از نژاد او. به طور جدی. جرات نمی کنی آزرده شوی من کارگردانی نیستم که یک قهرمان سیاه پوست را در موقعیتی قرار دهم که از چیزهای گانگستری ، غارت و زندگی اوباش لذت ببرد. فقط به آن اشاره کنید.

پس از اوضاع بی ربط فوق الذکر - این دو شخصیت اصلی خود را در میان "نسل جدید" می یابند. به نوعی - کل معامله توسط چین نظارت می شود. من می فهمم که آنها قدرتمند هستند ، اما آیا اروپا دیگر در این دنیا هیچ چیز حساب نمی کند؟ خدای ناکرده آنها از روسیه نام بردند ، بدیهی است ، اما علاوه بر قرار گرفتن در چین ، که من می توانم درک کنم ، زیرا این یک نیروی دفاعی "پان اقیانوس آرام" است ، ما همچنین با یک شرکت بزرگ چینی ... درست است ... و این حتی آخرین شوالیه نیست ، آن عصر انقراض است. فهمیدم ، زیرساخت های سیلیکون چینی پیشرو در جهان است و ایالات متحده آمریکا سعی در جلب نظر آنها دارد ... خوب ، قبل از ترامپ سعی کردم ... اما علاوه بر این - آنها خیلی جلوتر نیستند. سربازی نیست در ماشین آلات نیست. در علم نیست هر نوع مهندسی دقیق آلمانی ، حداقل برخی از ripla تسلا - خوب است. اما فیلم دیگری با یک شرکت بزرگ چینی در ساخت هواپیماهای بدون سرنشین؟ نه ، متشکرم.

برای کمی ، ما تصور می کنیم که این شرکت بد است ، زیرا این کار به این شکل است. تا اینکه جیگر سرکش ظاهر شد و کولی جدیدی را پاره کرد. پس از آن - این فقط سالات است. در آن پایگاه سیبری چه بود؟ برنامه B؟ چرا فقط یک جاگر سرکش وجود داشت؟ چرا آنتاگونیست باید در همان جایی که نقشه به او نیاز داشت ، باشد. چرا Jaegers از کره ساخته شده و دوباره روی پایه ساخته شده است؟ چرا دختر ناگهان با رانش سازگار است؟ چرا شی female زن برای دو شخصیت اصلی ما وجود داشت؟ چرا خانم ناگهانی خلبان شد؟ و البته چرا فیلم مثل یک مهلت حل شد؟ نه ، حتی زمان صعود - مهلت. یک cliffhanger چیزی را نوید می دهد ، این حتی یک وعده نیست.

این اتلاف وقت نیست ، با این حال ، می تواند با Transformers به ​​خوبی بازی کند. اما این حاشیه اقیانوس آرام نیست. دل تورو به ما نشان داد که ژانر چه کاری می تواند انجام دهد. کاری که گودزیلا ، ترانسفورمرها و حتی دیگران "باید" انجام دهند. در نسخه اصلی ، ما دیدیم Gypsy Danger با یک کامیون ، یک باربری لعنتی لعنت به کایجو می کند. این صحنه به تنهایی یک جفت اضافی به فیلم می داد. Pathetic Rim چه چیزی می تواند به ما نشان دهد؟ یک توپ پلاسما که به نوعی با یک کایجو یکی پس از دیگری آسمان کش را خرد می کند. حتی مرد پولادین هم لگدمال می شد و این حرف خاصی دارد.

جهت دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به طور کلی. حاشیه اقیانوس آرام: طغیان متعلق به گله ای از فیلم های متولد شده اخیر است که تقریباً در همه منابع و نقل قولها غرق شده است ، که به نظر نویسندگان ، تماشاگران را از خوشحالی کنترل نشده غرق می کند. اگر داستان بتواند فیلم را کنار هم نگه دارد ، ممکن است کارساز باشد و این فقط واقعیت نیست. تعداد حاشیه اقیانوس آرام: طغیان ها در حال افزایش است و این مسئله نگران کننده ای است.

حاشیه اقیانوس آرام: خیزش به طور غیررسمی شما را در یک چرخ و فلک قسمت هشتم از منابع نامناسب و بد اجرا شده از فیلم قبلی می اندازد. نوشتن ضعیف اجازه می دهد تا خستگی از طریق سوراخ هایی به اندازه سیاره به درون فیلم نفوذ کند که به طرز تحسین برانگیزی موفق می شوند در فکر ناباورانه حتی ابله ترین ابرو بچه را از بین ببرند. CGI کم لطف ، همراه با فیلمبرداری آزار دهنده ، موسیقی متن فیلم فراموش نشدنی و فیلمنامه ای وحشتناک در خلق یک فیلم کاملا ناپسند نقش دارد ، چنان خسته کننده است که تماشای رشد گیاهان برای بقیه زندگی شما فعالیتی بسیار خوشایندتر از آن است حاشیه اقیانوس آرام: طغیان شانس دوم است.

حاشیه اقیانوس آرام: قیام کلاژ صحنه های کسل کننده ای است که کاملاً به هم چسبیده اند ، فیلمی که به طرز فجیعی از هرگونه تأثیر عاطفی محروم است. یک گیم پلی دوازده ساعته مستقیم Pac-man می تواند هیجان بیشتری ایجاد کند و تأثیر احساسی به مراتب قویتری نسبت به حاشیه اقیانوس آرام: طغیان دارد. CGI Pacific Rim واقعاً چیزی بود. به طرز تحسین برانگیزی توانست قدرت ، حجم و حضور مکانیکی ربات ها ، قدرت خام هر ضربه ، کوچکترین تفاوت های ظریف در هر حرکتی را که توسط یک ربات غول پیکر انجام می شود و توسط انسان هدایت می شود ، منتقل کند. این یک جواهر نادر بود. در قیام CGI ناامید کننده است. لاکچری ، ارزان و با سایر قسمتهای صحنه به خوبی ترکیب شده است. دیگر هیچ ربات غول پیکر سه بعدی ساخته شده از صفحات آهنی متحرک ، کبود ، یا مگاهای غول پیکر فولادی جامد و بزرگ با وزن ، یا برخی حرکات واقع بینانه ، کمی کند ، وجود ندارد.

آنها مانند اسباب بازی به نظر می رسند ، قطعات ، چرخ دنده ها و صفحات آنها ساده و سفت است و به سختی حرکت می کنند. ربات ها مدل های سبک ، غیرواقعی و سریع و چابکی هستند. طراحی ربات ها بسیار تنبل و بدون روحیه است و واقعاً مرا به یاد برخی شخصیت های اکشن ربات پلاستیکی ارزان می اندازد. بافت آنها نیز کاملا ارزان است. این با کایجوس کمی بهتر می شود ، آنها واقعاً عالی هستند. لحن های تاریک و شوم فیلم اول کاملاً ناپدید می شوند. گرچه این یک امر ذاتی چیز بدی نیست ، اما در ایجاد یک مناظر کاملاً سفید و تقلبی تقلبی و کورکورانه نقش دارد ، اگرچه با توجه به تنظیمات حاشیه اقیانوس آرام: طغیان قابل درک است ، اما به نظر من آزار دهنده است. جشنواره رنگی هولوگرافیکی بیش از حد HUD های Jaegers 'اولین فیلم در اینجا بدون دلیل تقویت می شود ، تقریباً من را سردرد می کند. به راستی آزار دهنده است.

قصه گویی. اینجا میریم کمبود شیمی بین شخصیت ها ، به دلیل پایین بودن میزان نوشتن ، موضوع مشترک واقعی فیلم است. شخصیت ها کسل کننده هستند ، و پیشینه آنها قبلاً در هر فیلم اکشن منتشر شده تاکنون شنیده شده است. پیشرفت آنها در فیلم Pacific Rim: Uprising یا وجود ندارد یا کاملاً اشتباه است. واکنش های انسانی تا حدودی عجیب و غریب است ، کاملاً قابل باور نیست. به اندازه کافی مضحک ، برخی از خطوط ناخواسته فیلمنامه را بررسی می کنند و نقایص آن را برملا می کنند ، اما این یک خنده تلخ است. کل فیلمنامه دارای خطوط وحشتناک و قشری است که حتی در یک فیلم اکشن دهه 80 با حضور استیون سیگال نیز مضحک به نظر می رسید. فیلمنامه واقعاً افتضاح و قابل پیش بینی است ، هر زیرمجموعه فراموش می شود یا در مدت زمان بیش از 20 دقیقه به نتیجه می رسد. یک چیز خوب در این فیلمنامه وجود دارد ، چیزی است که هرگز انتظار آن را نداشتم و واقعاً من را از این امر غافلگیر کرد ، اما کافی نیست. من کاملا مطمئن هستم که وقتی این آشر بچه ای را که می خواست پاهایش را روی صندلی مقابلش بگذارد ، توبیخ کرد ، حواس من پرت شد. یک اینچ بالاتر از روز استقلال 2 ، اما خوب ، واقعاً تعارف نیست.

Cringe با اشاره به نمک نمک به ارتفاعات بی نظیر می رسد. اتفاق خوب: بازیگری Cailee Spaeny واقعاً خوب است.

جهت دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مهم نیست پدر و مادرت چه کسی هستند، از کجا آمدی، چه کسی به تو ایمان داشت و چه کسی به تو ایمان نداشت. ما اکنون یک خانواده هستیم و آخرین دفاع زمین هستیم.

چیزی که بیش از همه مرا شگفت زده کرد این بود که نمی‌توانستم چیز زیادی از «حاشیه اقیانوس آرام» را به خاطر بیاورم، حتی اگر فکر می‌کردم یک نسخه اصلی است. -به دنبال فیلم سال ها پیش. جای نگرانی نیست کم کم همه چیز دوباره طوری توضیح داده می شود که تا حدی دوباره آن را می دانستم. و با وجود اینکه «حاشیه اقیانوس آرام» سینمای باکیفیت نبود و صرفاً یک فیلم هیولایی بسیار گران قیمت با تصاویر کامپیوتری فوق العاده به نظر می رسید، فیلم در آن زمان مرا تحت تأثیر قرار داد. «حاشیه اقیانوس آرام» یک سرگرمی بدون مغز با ارزش سرگرمی بالا بود. این دنباله به سادگی تکراری با دیگر شخصیت های اصلی در Jaegers یکسان است. اما بیشتر آزاردهنده و آزاردهنده است. من امیدوار بودم که این بار کایجوها سیاره زمین را کنترل کنند و نابود کنند. به این ترتیب نیازی نیست که از ادامه احتمالی در آینده بترسیم.

از آنجایی که طراحی و موضوع با فیلم اولیه یکسان است، می توان گفت که به لطف گیرمو دل تورو است. فیلم اول به نوعی موفق بود. اما به نظر من بیان آن کمی ساده است. من بیشتر فکر می کنم چندین عامل وجود دارد که تضمین می کند که واقعاً نمی توان حاشیه اقیانوس آرام: طغیان را یک فیلم موفق نامید. این بار کل برنامه جیگر از دنیایی بالغ به دنیای نوجوانان تغییر می کند. ما در پایان به یک مدرسه کادت می رسیم که در آن جوانان برای تبدیل شدن به خلبانی جیگر آموزش می بینند. کمی شبیه «بازی اندر» اما اکنون در فضا نیست. و البته، یکی از کادت ها وجود دارد که نمی تواند آمارا نامانی (کیلی اسپانی) تازه وارد را تحمل کند و معتقد است که او به آنجا تعلق ندارد. و چه کسی قهرمان در پایان خواهد بود؟ بله حدس زدن سخت نیست به هر حال، همه چیز کمی شبیه یک مهدکودک است. Goonies در روبات های غول پیکری که جهان را نجات می دهند. آیا قبلاً آن را ندیده‌ایم؟

همچنین، بازیگری چیزی برای مشتاق شدن نبود. کیلی اسپانی با شور و شوق جوانی و رفتار سرکش خود قابل قبول بود. جان بویگا گاهی جیک بی تفاوت را با اکراه بازی می کرد. اسکات ایستوود دوباره برای شخصیت نیت مناسب بود. و نه تنها به خاطر آن شباهت وحشتناک به پدر مشهورش. اما بازی برن گورمن، چارلی دی و تیان جینگ گاهی اوقات بد بود. به قدری بد است که مرا به هم می ریزد.

فقط قسمت گرافیکی آن باقی مانده است. درست مانند فیلم 2013، این یک نمایش بصری است. و درست مثل بازیگری، اینجا هم فراز و نشیب هایی وجود دارد. دیدن ربات‌های بزرگ و هیولاهای عظیم که با یکدیگر برخورد می‌کنند، لذت بخش است. اما راستش را بخواهید، همان چیز قدیمی فیلم قبلی است. و نبرد نهایی در یک شهر ژاپنی نزدیک به "کوه فوجی" فقط زشت به نظر می رسید. این طور نبود که این برخورد تایتان ها در بین بلوک های آپارتمانی ساخته شده از مقوا رخ دهد. درست مثل آن فیلم های باستانی گودزیلا. اما این یک تماس نزدیک است. از سوی دیگر، دوئل روی یخ بسیار عالی به نظر می رسید. یک شاهکار گرافیکی کامپیوتری.

آیا دوست دارید ربات های بزرگ و هیولاهای خلق شده فرازمینی را تماشا کنید که با یکدیگر نبرد می کنند؟ سپس حدس می‌زنم حاشیه اقیانوس آرام: طغیان درست در کوچه شماست. آیا «حاشیه اقیانوس آرام» را سال‌ها پیش دیده‌اید؟ سپس می‌توانید با خیال راحت از این یکی بگذرید زیرا چیز واقعاً جدیدی در اینجا نخواهید دید. صادقانه بگویم، گاهی اوقات این احساس را داشتم که دارم نسخه مدرن پاور رنجرز را تماشا می کنم. فقط موجوداتی که از بعد دیگری بیرون آمدند شبیه موجوداتی بودند که پاور رنجرز مدتها پیش با آنها جنگیدند. خیلی مضحک خیلی وقت پیش

جهت دانلود فیلم Pacific Rim: Uprising 2018 (حاشیه اقیانوس آرام: طغیان) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ده سال پس از اینکه استاکر پنتیکاست (ادریس البا) به بستن شکاف در اقیانوس آرام کمک کرد، پسرش جیک پنتیکاست (جان بویگا) به سپاه دفاعی پان پاسیفیک باز می‌گردد تا در صورت بازگشت کایجو به آموزش گروه جدیدی از کادت‌های جیگر کمک کند.

/>
نظر ما: وقت خود را هدر ندهید. صحنه پست اعتباری؟ یک صحنه "آغاز تیتراژ" وجود دارد.

اگر اولین مورد را ندیده اید، نگران نباشید حاشیه اقیانوس آرام: طغیان در 60 ثانیه اول خلاصه ای سریع به شما می دهد. در عین حال، اگر اولین فیلم را ندیده اید، به جای این 111 دقیقه ربات های غول پیکر "Rock 'Em Sock'Em" آن را تماشا کنید.

اولین فیلم خالی از ایراد نبود. ، اما حداقل قابل تماشا بود. این دنباله هیچ‌کدام از قلب، احساسات یا دسیسه‌ای که فیلم اول داشت، ندارد.

آنچه که فیلم اصلی را هیجان‌انگیز و جالب کرد، جدید بودن همه آن بود. این برداشت جدیدی از ژانر کایجو بود. این یک راه جدید و جالب برای استفاده از روبات های غول پیکر بود. بیگانگان باحال بودند. انتظار روز قیامت شدید بود. استعداد چشمگیر بود - البا، رینکو کیکوچی و چارلی هونام (به ترتیب در نقش ماکو موری و رالی بکت) در نقش های خود قوی بودند و به تماشاگران کمک کردند تا هر گونه اشتباهی را که فیلم ساخته شده را نادیده بگیرند. و متأسفانه، هیچ دنباله‌ای هرگز نمی‌توانست هیچ یک از آن چیزها را به همان شیوه ثبت کند. با این حال، ما بیش از نوشتن بد، نقاط داستانی معلق، و شخصیت های ضعیف و روابط ضعیفی که به دست آوردیم انتظار داشتیم.

بویگا به عنوان فرزند البا نسبتاً قابل باور است - به جز این واقعیت که شخصیت به معنای واقعی کلمه از ناکجاآباد آمد. و در غیر این صورت، به طور کلی هیچ مشکلی در بازی او وجود ندارد و او به طرز شایسته ای جذاب است، او به تنهایی جذابیت البا را ندارد تا فیلمی را که توسط بازیگران ضعیف احاطه شده است، حمل کند.

اسکات ایستوود (در نقش نیت لمبرت) چیزی بیشتر نیست. از یک چهره زیبا در فیلم Pacific Rim: Uprising او با نقش خود به عنوان یک سرباز و فرمانده مناسب نیست و مطمئناً در نقش دیوانه/رفیق به خوبی از Boyega بازی نمی کند. اما کمبود شیمی به همین جا ختم نمی شود. کیلی اسپانی در اولین نقش خود در نقش آمارا نامانی کاملاً چشمگیر است، با این حال این شخصیت در نهایت به دلیل عدم شیمی مشابه با بویگا از بین می رود. خط داستانی او اساساً به یک تکرار ضعیف از داستان ماکو از نسخه اصلی و بدون هیچ دلی می رسد. و در حالی که بقیه بازیگران نوجوان لزوماً بد نیستند، در فیلم Pacific Rim: Uprising نیز چندان مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، داستان‌های پس‌زمینه یا شخصیت‌سازی صفر دارند و در نهایت چیزی بیش از ابزارهای طرح‌بندی مورد نیاز برای راندن روبات‌ها نیستند. حتی چارلی دی (در نقش دکتر نیوتن گیزلر) نتوانست تحت تاثیر قرار دهد.

یک پیشرفت نسبت به فیلم اول وجود دارد و آن فیلمبرداری است. تماشای صحنه های مبارزه بسیار زیبا و استادانه است. با این حال، بدون یک طرح نیمه مناسب، گفتگوی منسجم یا مخاطرات احساسی، ارزش دو دقیقه هیجان گاه به گاه را ندارند. علاوه بر این، این اولین فیلمی است که می‌توانیم به طور فعال بگوییم که میکس صدا واقعاً خائنانه است - در حالی که دیالوگ چیزی برای نوشتن نبود، ما می‌خواستیم آن را بشنویم و تقریباً نیمی از اوقات این کار غیرممکن می‌شد. br/>
شخصیت: یک شخصیت زن که هدفی جز تسهیل یک مثلث عشقی غیرضروری ندارد که حتی کشف نشده است.