دانلود فیلم Oshin 2013 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم おしん 2013 با زیرنویس فارسی

فیلم Oshin در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2013 به روی پرده رفته است. Oshin به کارگردانی Shin Togashi, در کشور(های) ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kokone Hamada, Aya Ueto, Goro Inagaki, Pinko Izumi, Kayoko Kishimoto, Manami Igashira, Ayako Kobayashi, Shinnosuke Mitsushima, Ryosuke Nogi, Jitsuko Yoshimura, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم ژاپنی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Oshin 2013 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.2/10
کشور :
ژاپن
زبان :
ژاپنی
سال :
2013
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دختر بچه ای به نام “اوشین” به دلیل وضعیت مالی نامساعد خانواده اش ، برای کار نزد خانواده ای دیگر می رود. اما…

A young girl named Oshin is sent to work for another family, because of her own family's financial condition. Nevertheless, the young girl lives strongly.

IMDb
7.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Oshin 2013

دختر بچه ای به نام “اوشین” به دلیل وضعیت مالی نامساعد خانواده اش ، برای کار نزد خانواده ای دیگر می رود. اما…

جهت دانلود فیلم Oshin 2013 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در اوایل دهه 1980 ، تقریباً کل کشور ژاپن با یک مجموعه تلویزیونی درباره آزمایشات و مصائب دختری به نام اوشین وسواس داشت. 297 قسمت 15 دقیقه ای که هر روز دو بار در مدت زمان یک سال پخش می شد ، رکوردهای رتبه بندی را شکست. بینندگان از داستان زندگی اوشین ، از جوانترین روزهای او به عنوان یک خدمتکار زنده گرفته تا ازدواج و در نهایت تأسیس مشاغل شخصی او ، عصبانی شدند. فهمیدن دلیل آن آسان است: سی سال پس از آنکه او برای اولین بار تماشاگران را مجذوب خود کرد ، اوشین همچنان یک شخصیت شگفت انگیز ، دلشکستگی و قدرت است که در یک بسته کوچک تعیین شده پیچیده شده است.

فیلم کارگردان شین توگاشی به طور جدی بر روی اوشین جوان تمرکز دارد ( کوکونه حمادا) که در سن هفت سالگی حساس ، باید خانه و خانواده خود را ترک کند و به عنوان یک بنده زنده در یک تاجر چوب کار کند. اما شرایط سخت و دشواری که برای او پیش آمده است ، اوشین را در امان نمی گذارد. به زودی ، او متوجه می شود که قبل از اینکه در خانه خانواده ثروتمند کاگایای تجارت برنج ، که توسط مادر بزرگ آن (پینکو ایزومی) اداره می شود ، از طریق کولاک به داخل کابین رها شده سرباز سابق Shunsaku (Shinnosuke Mitsushima) لغزیده است.

برای وفادار ماندن به روح و روایت سریال های تلویزیونی ، این تجسم اوشین تمایل به احساس اپیزودیک دارد. ردیابی ضربات و ریتم های یک داستان پراکنده تر ، کاملاً آسان است. اما این واقعاً از قدرت داستان اوشین که واقعاً در مورد مادران ، دختران و زنان است ، چیزی کم نمی کند. همانطور که مشخص شد ، سه دهه تفاوت چندانی در یک داستان قدیمی ایجاد نکرده است که فضیلت فداکاری ، فروتنی و استقامت را تحسین می کند ، داستانی که در اینجا با حساسیت زیادی بیان شده است. آزمایش های مکرر از قدرت و صداقت - به ذکر عمقی که مادر خودش (Aya Ueto) برای تأمین مخارج زندگی باید در آن فرو برود - سخت ترین قلب ها را اشک می ریزد.

حمادا یک حیرت است. او با ضرب و شتم نزدیک به 2500 نامزد دیگر برای این قسمت ، فیلم را به راحتی بر روی شانه های کوچک خود حمل می کند. به عنوان اوشین ، او - به ظاهر بدون زحمت - از بی گناهی آفتاب گیر به انعطاف پذیری پولادین تبدیل می شود. او به قدری رسا است که تقریباً غیرممکن است در صحنه ای چشم از او برداشته شود ، حتی وقتی که او توسط یک بازیگر نقش مکمل زن احاطه شده باشد. اوتو و ایزومی هر دو بسیار عالی هستند ، اولی ناامید از نیاز به فروش اساساً دخترش به بندگی بی حد و حصر است ، دومی فراتر از طبقه و تعصب است تا ببیند هوش و روح در اوشین سوزانده است. طرفداران سریال های تلویزیونی اصلی نیز با دیدن ایاکو کوبایاشی - که در آن زمان در نقش اوشین بازی می کرد - به عنوان یک مادر در خانواده کاگایا بسیار هیجان زده خواهند شد.

جای تعجب نیست که داستان اوشین به بخشی از فرهنگ فرهنگی ژاپن تبدیل شده است. میراث - و نمادی از قدرت و استقامت در سراسر جهان است. در یک صنعت رسانه ای که هنوز در توسعه و به تصویر کشیدن شخصیت های زن قدرتمند ، گرد و بدون جنسیت مشکل دارد ، اوشین نفس تازه می کشد - که متاسفانه این واقعیت بسیار نگران کننده است که این یک داستان سی ساله است پیر

جهت دانلود فیلم Oshin 2013 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک فیلم بیوگرافی باورنکردنی درباره یک دختر هفت ساله ژاپنی به نام اوشین که در دوره میجی (1907) اتفاق می افتد. سفر زندگی یک بچه کوچک که مشکلات خانوادگی را پشت سر گذاشت. در واقع اقتباسی از مجموعه تلویزیونی محبوب دهه 80 بود. نه تنها ژاپن ، بلکه همه کشورهای همسایه را لرزاند و به یکی از پربیننده ترین برنامه تبدیل شد. دانستن با خواندن این سریال بیش از این فیلمی که دیدم در من علاقه ایجاد کرد. امیدوارم روزی فرصتی برای دیدن آن پیدا کند.

دختری جوان اوشین مجبور به ترک تحصیل می شود تا به وضعیت مالی خانواده اش کمک کند. سهم او این است که به عنوان یک بنده زنده به خانه ای ثروتمند فرستاده شده است. او مجبور است سخت کار کند تا خانواده اش را تأمین کند. این یک کار روان نیست زیرا او قبلاً هیچ تجربه ای نداشته است. دیرتر ، مشکلی بوجود می آید که شغل و خانواده او را به خطر می اندازد. اینکه او چگونه روی این مسئله کار می کند و می آموزد که فقط در نتیجه فکر می کند ، و نه به تنهایی ، تنها چیزی است که کل فیلم در مورد آن صحبت می کند.

"جنگ ها با کشتن مردم برنده می شوند. این خیلی عالی نیست. ""

Oshin برای "اشکی ها" است. این یک فیلم احساسی بود که بحران یک خانواده فقیر را کشف می کند. مسئولیت همیشه به طور مساوی تقسیم می شود ، چه در سنین پایین باشید و چه در خانواده ای که از کمبود غذا و درآمد رنج می برند ، خیلی پیر هستید. ما برای یادگیری در مورد افراد زیر سطح فقر به خیابان ها نمی رویم بنابراین Oshin درس خوبی برای مطالعه است. افرادی که "پیگیری خوشبختی" را دوست داشتند قطعاً Oshin را نیز دوست خواهند داشت.

داستان 100 سال پیش و در قلمرو فرهنگی ناشناخته می گذرد. بنابراین از نظر فرهنگی ، ابعاد جدیدی برای مشاهده و مبارزه هوشمندانه است که در همه جای دنیا یکسان است. بچه خیلی عالی عمل کرد. من همچنین شنیدم که مادر او قبلاً شخصیت اوشین در مجموعه های تلویزیونی بوده است. از شنیدن اینکه او در Oshin نقشی بازی کرده بسیار عالی است. در کل یک درام خانوادگی بسیار خوب است که 2 ساعت وقت ارزشمند خود را برای آن صرف کنیم. باید توسط تماشگران فیلم و طرفداران فیلم کودکان به دنبال آن بروند.

فیلم های پیشنهادی