دانلود فیلم Once Upon a Snowman 2020 (روزی روزگاری آدم برفی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم روزی روزگاری آدم برفی 2020 با زیرنویس فارسی

فیلم روزی روزگاری آدم برفی در ژانر(های) انیمیشن, خانوادگی, کمدی, فانتزی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Once Upon a Snowman به کارگردانی Dan Abraham, Trent Correy, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Josh Gad, Chris Williams, Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Livvy Stubenrauch, Eva Bella, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-G و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Once Upon a Snowman 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن خانوادگی کمدی فانتزی
امتیاز :
6.9/10
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
TV-G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

اولین قدم های اولاف هنگام زنده شدن و جستجوی هویت خود در کوههای برفی خارج از آرندل.

The previously untold origins of Olaf, the innocent and insightful, summer-loving snowman are revealed as we follow Olaf’s first steps as he comes to life and searches for his identity in the snowy mountains outside Arendelle.

IMDb
6.9/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Once Upon a Snowman 2020

اولین قدم های اولاف هنگام زنده شدن و جستجوی هویت خود در کوههای برفی خارج از آرندل.
روزی روزگاری یک آدم‌برفی ، نام فیلمی انیمیشنی محصول ۲۰۲۰ به کارگردانی دن آبراهام و ترنت کوری می‌باشد. این انیمیشن اولین گام‌های اولاف پس از زنده شدن و جستجوی هویتش در کوه‌های برفی خارج از آرندل را روایت کند و…

جهت دانلود فیلم Once Upon a Snowman 2020 (روزی روزگاری آدم برفی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"روزی یک آدم برفی" یک فیلم کوتاه انیمیشن آمریکایی از سال 2020 ، اکتبر سال 2020 است ، بنابراین اکنون روزی روزگاری آدم برفی کمی بیشتر از سه ماه است. حداقل بیش از 7.5 دقیقه اجرا می شود و پوستر موجود در imdb این مسئله را کاملاً واضح می کند که این کمی افزودنی به دو فیلم منجمد (تا کنون) است. نویسنده و کارگردان ترنت کوری و کارگردان مشترک وی دن آبراهام است. با استفاده از دیزنی و به خصوص پیکسار ، روزی روزگاری آدم برفی های کوتاه که معمولاً در DVD و Blu-ray قرار می گیرند این فرصت را به چهره سازان جوان و مشتاق می دهند تا استعداد خود را نشان دهند و شاید برای جابجایی به فیلم پویانمایی بعدی انیمیشن توجه کافی داشته باشند. بنابراین بیایید کنجکاو باشیم که در آینده چه خواهیم دید این بچه ها. در مورد لیست بازیگران ، بیشتر بازیگرانی را می یابید که در فیلم Once Upon a Snowman های منجمد نیز حضور داشته اند. من کاملاً مطمئن نیستم که آنها تا چه اندازه مجبور به ثبت چیزهای جدید در اینجا بودند. منظور من این است که گد چنین کرد و کریس ویلیامز نیز ، اما با منزل و بل مطمئن نیستم. من هنوز هم فکر می کنم که چگونه آنها لحظات و تحولات فیلم اصلی را ترکیب کردند (و این همه چیز در مورد اولین فیلم منجمد است ، زیرا همان جایی است که اولاف برای اولین بار ظاهر می شود) با این صحنه های جدید که اتفاق می افتد زمان. به طور کلی ، ساعت خوبی بود. ابتدای کار خوب بود ، قسمت میانی فراموش نشدنی به نظر می رسید و واقعاً خنده دار نبود ، اما پایان با سگی که سوسیس می خواهد دوباره زیبا بود ، همچنین چگونه اولاف به جایی می رسد که متوجه می شود آغوش گرم را دوست دارد. من در ابتدا اندکی تعجب کردم که اگر هرگز کسی را نشنیده باشد و چرا همه این کلمات را می دانسته چگونه می تواند صحبت کند ، اما پس از آن باید به خاطر داشته باشید که او یک موجود جادویی است و یک آدم برفی ساده تصادفی نیست.

صحنه با اووک هم خوب بود. حتی در مورد یک نام خاص و اینکه ممکن است از کجا نشات گرفته باشد ، توضیح مختصری وجود دارد. بعد از اینکه در همان ابتدا فهمیدیم که اولاف کمی دچار بحران هویت شده است (آنها دوست دارند معصومیت او و اختلالات روانی را به روشی بازیگوشانه و همچنین در فیلم Once Upon a Snowman ها ترکیب کنند) ، ما همچنین می بینیم که او تابستان را تقریباً دوست دارد و تقریباً OD های آن را دوست دارد. وقتی او تمام این تصاویر زیبا را در آنجا می بیند. وقتی چشمان او را در یک مناسبت قبل از اینکه زیاد زیاد شود می بینیم ، او تقریباً شبیه فلوید ، شخصیت بازی ویدیویی بود. من حدس می زنم خیلی ها او را نمی شناسند ، اما واقعاً اینطور به نظر می رسید ، مثل گرفته شده از بازی ویدیویی با تمرکز روی چشم ها و همچنین چشم انداز دقیق دوربین. به هر حال ، بقیه فیلم اساساً اولاف در فکر این است که چه چیزی باید در چهره اش بگذارد. گزینه های زیادی در آنجا وجود دارد ، به نظر می رسد هیچ یک از آنها جواب نمی دهد بهترین شرط بندی او هنوز هم ممکن است یک سوسیس باشد و من دوست داشتم که سازندگان اینجا وقتی این هویج وجود دارد با مخاطب فکر می کنند "اوه ، او آن را پیدا کرد" بازی می کنند و کمی بعد از آن لگدمال می شود. این انفجار عظیم نیز از هیچ جا به وجود نیامد. اگر اولاف بتواند از آن جان سالم به در ببرد ، دیگر نیازی نیست که نگران تابش آفتاب از نظر دما باشم. سکانس تعقیب و گریز با سگ ها کار زیادی برای من نبود ، اما شاید بچه ها دوست داشته باشند و این که چگونه این مقدار در صحنه زیبا با یک سگ خاص که برای غذا گدایی می کرد ، جبران شد. همین. از نظر انیمیشن ، به هر حال این درجه یک است. داستان ممکن است من را از بین نبرد ، اما در کل به اندازه کافی خوب بود. موسیقی نیز بسیار خوب بود البته با این چگونگی که آنها می توانستند به راحتی از "Let It Go" فوق العاده معروف استفاده کنند و همچنین در پایان ما یک نسخه از آهنگ Olaf را بدون آواز می شنویم. من این را دوست داشتم نقاشی هایی که به همراه اعتبار خاتمه یافتند نیز بسیار خوب بودند. روزی روزگاری آدم برفی انگشت شست من را می گیرد و به آن فکر می کنم ، حتی نزدیک هم نیست. هرچند هیچ عظمت واقعی وجود ندارد ، اما یک موفقیت بزرگ در زمینه مقابله با انتظار تا زمان اتفاق افتادن یخ زده 3 است. ببین