دانلود فیلم Not Okay 2022 (خوب نیست) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم خوب نیست 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم خوب نیست در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Not Okay به کارگردانی Quinn Shephard, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Zoey Deutch, Mia Isaac, Dylan O'Brien, Nadia Alexander, Tia Dionne Hodge, Negin Farsad, Embeth Davidtz, Karan Soni, Sarah Yarkin, Gwyneth Anne Trumbore, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Not Okay 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان یک زن جوان گمراه که ناامید از دوستان و شهرت خود شده است.

An ambitious young woman, desperate for followers and fame, fakes a trip to Paris to up her social media presence. When a terrifying incident takes place in the real world and becomes part of her imaginary trip, her white lie becomes a moral quandary that offers her all the attention she’s wanted.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Not Okay 2022

داستان یک زن جوان گمراه که ناامید از دوستان و شهرت خود شده است.

جهت دانلود فیلم Not Okay 2022 (خوب نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"خوب نیست" درباره 20 موردی است که سفر به پاریس را جعل می کنند، فقط برای اینکه یک حمله تروریستی عظیم باشد و در آنجا شخصیت اصلی را مجبور می کند که تصمیم بگیرد به دروغ خود پایبند باشد یا از دروغ گفتن، مشابه دروغ واقعی، پاک شود. داستان زندگی کمدین استیو راناززیسی.

خوب نیست 75% از مسیر فیلم را به شما نشان می‌دهد چه اتفاقی می‌افتد، سپس به ابتدا برگردید. انصافاً بعداً هر تعلیق و دسیسه ای را کاملاً از بین می برد، و صادقانه بگویم که اگر قرار بود دوباره تماشا کنم... بعد از آن صحنه شروع می کردم.

بعد از آن ساعت اول خوب نیست فوق العاده لذت بخش است. لحن عالی است، خنده دار و جذاب است. من را به یاد فیلم روزموند پایک "I Care a lot" انداخت که دوستش نداشتم اما لحن سرگرم کننده خوبی داشت.

بعد همه چیز از ریل خارج شد. بازی خارج از نقش اصلی ما گاهی اوقات بسیار وحشتناک است و می تواند از کارگردانی بهتری استفاده کند. دیالوگ همچنین به نظر می رسد که گاهی اوقات با یک اصطلاحنامه بیدار نوشته شده است. لحظه خاصی در یک جلسه درمانی وجود دارد که من فریاد زدم "چی؟!" روی پرده.

آنچه اتفاق می افتد بسیار غیر واقعی است- 2 دقیقه اول فیلم را تماشا کنید تا متوجه منظور من شوید. مقایسه با بدتر بودن او از هیتلر، یک جنجال بزرگ ملی... بر سر دروغی مبنی بر اینکه در یک حمله تروریستی قرار گرفته است.

مشکلات کلی در مورد فیلمنامه، کارگردانی و انتخاب سبک باعث می شود خوب نیست خیلی خوب نباشد. با وجود یک نیمه اول خوب

جهت دانلود فیلم Not Okay 2022 (خوب نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوب نیست بسیار خوب کارگردانی شده بود و نوشته طنز کمدی تاریک با نت های خوبی توسط بازیگری که به نویسنده و کارگردان تازه کار، کوین شفرد تبدیل شده بود، برخورد کرد. اگرچه سرعت کار مناسب بود، اما زمان اجرای 100 دقیقه ای می توانست از تغییراتی برای کاهش حداقل 10 دقیقه استفاده کند. بازیگران و اجراها همگی عالی بودند، اما اجرای برجسته به زوئی دویچ دوست داشتنی رسید، که هر صحنه ای را که در آن حضور داشت دزدید. این یک ساعت یکبار مصرف سرگرم کننده و خنده دار با لحظاتی واقعی خنده با صدای بلند و چند لحظه دلخراش است. ، زمانی که قدرت رسانه های اجتماعی به طور جدی بر زندگی مردم تأثیر می گذارد. از من یک قلب و هفت ایموجی مثبت دریافت می کند.