دانلود فیلم Nope 2022 (نُچ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم نُچ 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم نُچ در ژانر(های) ترسناک, معمایی, علمی تخیلی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Nope به کارگردانی Jordan Peele, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ژاپن, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Steven Yeun, Brandon Perea, Michael Wincott, Wrenn Schmidt, Terry Notary, Devon Graye, Barbie Ferreira, Donna Mills, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 77/100 می باشد. برای دانلود فیلم Nope 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک معمایی علمی تخیلی هیجان انگیز
امتیاز :
7.4/10 82% 77/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا ژاپن
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ساکنان یک گودال متروک در کالیفرنیا شاهد یک کشف عجیب و وحشتناک هستند.

Residents in a lonely gulch of inland California bear witness to an uncanny, chilling discovery.

IMDb
7.4/10
82%
m
77/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Nope 2022

ساکنان یک گودال متروک در کالیفرنیا شاهد یک کشف عجیب و وحشتناک هستند.

جهت دانلود فیلم Nope 2022 (نُچ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


عجب فیلم بدیه من Get Out در 8 و Us سخاوتمندانه 7 دارم، اما این خیلی بد است. هیچ چیز در پایان بسیار ملایم به هم متصل نیست، همه شخصیت ها غیرقابل دوست داشتن هستند به جز شخصیت اساسا لال Kuluyaa OJ. همچنین، مطمئن نیستم که چرا آن را یک فیلم ترسناک می نامند، تعلیق کمی وجود دارد، چه رسد به ترسناک. از این بگذر، فقط بد و کسل کننده است. حتی یک پایان دیوانه کننده هم نیست، چیزی که پیل به آن معروف است. مطمئن نیستم با این یکی در اتاق نویسنده چه اتفاقی افتاده است. یک شرم واقعی لعنتی.

ویرایش: من از سال 2011 بخشی از IMdb هستم و تا قبل از نه، حتی یک نقد ننوشتم. نُچ چقدر بد است.

جهت دانلود فیلم Nope 2022 (نُچ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


تعداد بررسی‌هایی که این موضوع را بی‌معنا و وحشتناک می‌خواندند، واضح است که چیز زیادی از آنچه در اینجا اتفاق می‌افتد نمی‌خواند. پیل یک آینه را به سمت شما نشان می دهد و طعنه آمیزترین قسمت این است که بسیاری از آنها حتی به نظر نمی رسد که متوجه شوند. نه، این یک فیلم ترسناک معمولی نیست. این بیشتر یک طنز پرفروش اسپیلبرگ است که لحظاتی سرگرم کننده در سراسر آن پخش شده است. "موجود" خلاق است و می تواند بسیار وحشتناک باشد. فیلمبرداری درجه یک است و احتمالاً ویژگی برجسته فیلم است، در حالی که کالویا می تواند حتی بدون اینکه حتی یک کلمه حرف بزند، حرف های زیادی بزند. فیلمنامه دست کم عجیب و غریب است، اما بیشتر از آنچه که از دست می دهد، تاثیرگذار است.

در حالی که من هنوز فکر می کنم نُچ کمتر از Get Out یا Us است و کمی بیش از حد طولانی است، باید اصالت آن را در دریای تابستانی فیلم های مبتنی بر IP تحسین کنید. پیل در اینجا چیزی عمیق و منحصر به فرد را انجام می دهد که باید بدون توجه به افکار شما در مورد فیلم مورد احترام قرار گیرد.