دانلود فیلم Nocturna 2007 (شبانه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم شبانه 2007 با زیرنویس فارسی

فیلم شبانه در ژانر(های) انیمیشن, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفته است. Nocturna به کارگردانی Adrià García, Víctor Maldonado, در کشور(های) فرانسه, اسپانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Natalia Rodríguez, Carlos Sobera, Hélène Bizot, Imanol Arias, Philippe Peythieu, Joshua Zamrycki, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-PG و زبان(های) فیلم اسپانیایی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Nocturna 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن خانوادگی
امتیاز :
7.2/10 83%
کشور :
فرانسه اسپانیا
زبان :
اسپانیایی انگلیسی
سال :
2007
رده سنی :
TV-PG
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

پسری یتیم به نام تیم، از تاریکی وحشت دارد. با این حال هنگامی که ستاره ها شروع به درخشیدن در آسمان می کنند، او خود را در جستجوی گربه ی جدیدش در تاریکی شب می یابد...

In the aging orphanage the days pass very uneventfully, but the nights are something quite different; at least for Tim they are. The light reflected from the stars is the only cure for his fear of the dark. One night this fear leads him to the orphanage rooftop. Where he discovers that his favorite star has disappeared, and unfortunately it´s not going to be the last one. Tim also discovers...

IMDb
7.2/10
83%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Nocturna 2007

پسری یتیم به نام تیم، از تاریکی وحشت دارد. با این حال هنگامی که ستاره ها شروع به درخشیدن در آسمان می کنند، او خود را در جستجوی گربه ی جدیدش در تاریکی شب می یابد...
شهر شب ، نام فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۰۷ به کارگردانی آدریا گارسیا و ویکتور مالدونادو می‌باشد. داستان پسر بچه ای یتیم به نام «تام» است که از تاریکی می ترسد و وقتی متوجه می شود که ستاره های آسمان یکی یکی ناپدید می شوند، منطقه مرموزی را کشف می کند. لیکن با کمک دوست جدیدش «شپرد» به مبارزه با موجود شرور که قصد دارد ستاره ها را از بین ببرد می پردازد.

جهت دانلود فیلم Nocturna 2007 (شبانه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این از آن نوع فیلم های کودکانه است که من به خصوص آن را دوست ندارم. من نمی توانم هیچ اسپویلری بنویسم، زیرا تقریباً حدود نیم ساعت دارم تماشا می کنم.

در حدود 10 دقیقه اول به نظر می رسد که این یک تجربه بسیار جوی، جادویی و عرفانی خواهد بود. اما پس از آن همه اینها را به نفع یک بوروکراسی مکانیکی پر از شخصیت های کلیشه ای جایگزین می کند. بیشتر شخصیت‌ها نسخه‌ای از آدمک دوست‌داشتنی هستند - بداخلاق، بی‌صبر، تحریک‌پذیر، با قلب طلایی - یا یک دست‌فروش ناتوان و نالایق. دیالوگ پیش پا افتاده و قابل پیش بینی است.

همانطور که یکی دیگر نوشته است، میازاکی نیست. نیل گیمن نیست. با این حال، این نسخه اسپانیایی "Monsters, Inc."

جهت دانلود فیلم Nocturna 2007 (شبانه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Nocturna یکی از بهترین فیلم های انیمیشنی است که من دیدم، نه اخیرا بلکه تا به حال. این انیمیشن یکی از زیباترین انیمیشن هایی است که در این مدت از هر فیلم انیمیشنی دیده ام، و این را به عنوان یک طرفدار بزرگ انیمیشن می گویم، به خصوص رنگ هایی که ترکیبی عالی از فضای گوتیک، سورئالیسم و ​​گرما دارند. موسیقی متن نیز مسحورکننده، درخشان و پرماجرا است، در حالی که داستان از نظر مفهومی اصیل و بسیار خلاقانه و ساده با پیامی قدردانی است، نوشته پویا است و هرگز شیطنت آمیز نیست و شخصیت ها هر دو به یاد ماندنی و جذاب هستند، تیم دوست داشتنی است. اما هرگز در یک مفهوم خنده دار، شما در واقع برای او ریشه می کنید. صداگذاری فوق‌العاده حرفه‌ای است.

بنابراین در مجموع، جواهری از یک فیلم، نه فقط انیمیشن، بلکه به طور کلی فیلم است. 10/10 بتانی کاکس