دانلود فیلم Nobody 2021 (هیچ‌کس) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم هیچ‌کس 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم هیچ‌کس در ژانر(های) اکشن, هیجان انگیز, جنایی, کمدی, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Nobody به کارگردانی Ilya Naishuller, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Bob Odenkirk, Aleksey Serebryakov, Connie Nielsen, Christopher Lloyd, Michael Ironside, RZA, Colin Salmon, Billy MacLellan, Araya Mengesha, Gage Munroe, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, روسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 63/100 می باشد. برای دانلود فیلم Nobody 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن هیجان انگیز جنایی کمدی
امتیاز :
7.4/10 83% 63/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی روسی اسپانیایی
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

هیچ‌کس ، نام فیلمی اکشن و مهیج محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی ایلیا نایشولر می‌باشد. هاچ منسل ، یک مرد خانواده‌دار بی‌تکلف که در حین حمله‌ای به خانه‌اش از ترس به خود می‌لرزد. پس از این واقعه آتش اختلال روانی درونش را دوباره شعله‌ور می‌سازد و او برای گرفتن انتقام یکی از مهارت‌های مرگبارش را به کار می‌گیرد ، اما این کار او خانواده‌اش را در معرض خطر بزرگ‌تری قرار می‌دهد و…

Hutch Mansell, a suburban dad, overlooked husband, nothing neighbor — a "nobody." When two thieves break into his home one night, Hutch's unknown long-simmering rage is ignited and propels him on a brutal path that will uncover dark secrets he fought to leave behind.

IMDb
7.4/10
83%
m
63/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Nobody 2021

هیچ‌کس ، نام فیلمی اکشن و مهیج محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی ایلیا نایشولر می‌باشد. هاچ منسل ، یک مرد خانواده‌دار بی‌تکلف که در حین حمله‌ای به خانه‌اش از ترس به خود می‌لرزد. پس از این واقعه آتش اختلال روانی درونش را دوباره شعله‌ور می‌سازد و او برای گرفتن انتقام یکی از مهارت‌های مرگبارش را به کار می‌گیرد ، اما این کار او خانواده‌اش را در معرض خطر بزرگ‌تری قرار می‌دهد و…
بعد از اینکه یک رهگذر به یک زن که توسط چندین مورد حمله قرار گرفته کمک میکند، تبدیل به هدف انتقام رئیس یک باند قاچاق مواد می‌شود.

جهت دانلود فیلم Nobody 2021 (هیچ‌کس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سریع دور می زند سندرم شکست ناپذیر نشان می دهد بیداری جانور کمدی بهتر به موقع است و استفاده بیش از حد از آن خنده دار نیست موسیقی از تنوع بهتر در صحنه های اکشن صحنه های اکشن هیجان انگیز هستند و اکشن را با کمدی ترکیب می کنند

موارد منفرد: فاقد است / پرش شده است نصب کمی پیش پا افتاده است برخی از لحظات راحتی تصادفی بیش از حد در بخش خشونت نه برای کسانی که معده ضعیف دارند شما می خواهید یک فیلم اکشن سریع ، خوب باشد ، آن را در هیچ‌کس دریافت کردید. هیچ کس تنظیماتی ندارد اما طولی نمی کشد که فیلم باعث می شود آدرنالین بیشتر به سراغ چیزهایی برود که برای دیدن هیچ‌کس می آیند. شخصیت اودنرکرک ، هاچ ، مبارزات زیادی را در بدن خود دارد و هنگامی که حیوان بیدار می شود ، فیلم آن حرکت را ادامه می دهد و به ندرت آن را به خاطر مماس ها ، داستان های گوناگون یا موارد تصادفی از دست می دهد. با این حال ، فیلم موفق به جلوگیری از چیزی می شود که ممکن است در برخی از فیلم ها آزار دهنده باشد: بهترین کارتها را جلوی خود بگذارید و برای فینال چیز کمی باقی بگذارید. با این حال ، قدم زدن و جهت دهی هیچ کس برای آزادی تدریجی جانور از طریق فیلم برای من یک حرکت هوشمندانه بود. هاچ فقط جان ویک را در حد کامل ، در تلاش برای رسیدن به هدف خود با کمترین رحمت یا گفتگو ، بی قید و شرط نیست. در عوض ، فیلم تصمیم می گیرد یک مبارزات قهرمان داستان را به تصویر بکشد ، تلاش می کند بفهمد که او در حالی که زندگی فعلی را با زندگی گذشته وزن می کند و چه چیزی شادی ناب را به همراه دارد ، تا کجا پیش خواهد رفت. این مطمئناً پیام متفاوتی را ارسال می کند ، اما این مبارزه به شما امکان می دهد در هنگام تعادل این گزینه ها ، از اوج صحنه ها در کل فیلم دیدن کنید.

آنچه داستان نیز موفق به انجام آن می شود تزریق شوخ طبعی در مکان های مناسب است بدون مجبور کردنش مثل خیلی از فیلمها کنایه خشک هیچ کس به خوبی زمان بندی شده است و به نوعی درگیری لفظی به کار می رود که رقابت ها را بالا می برد و تنش تاریک را می شکند. اما پس از آن فیلم می داند که چه چیزهای دیگری را به جنون تزریق کند ، توهین هایی شیمیایی خنده دار ، زیبا بین پدر و خانواده بی خبر و چند پیچ ​​و خم سرگرم کننده که از شخصیت های ثانویه به خوبی استفاده می کند. کریستوفر لوید بزرگ احتمالاً یکی از کمدی های مورد علاقه من در فیلم Nobody بود ، نه تنها در شوخی های ساده سالمندی که می کند ، بلکه شگفتی های دیگر او در هیچ‌کس است. حتی موسیقی به عنوان وسیله ای مناسب برای خندیدن به کار می رود ، اما از لحن مسالمت آمیز که به طور معمول باعث ایجاد آرامش می شود ، در صحنه های کنایه آمیز فیلم استفاده می شود که به عنوان کنتراست کامل در برابر آشفتگی آشوب است. تعادل خوب کمدی و حاشیه کمک می کند تا همه چیز از عمل به بازی تازه شود و به نوعی یک شخصیت سرگرم کننده و جذاب را بدون همه داستانهای جالب و سرگرم کننده ایجاد کند.

نقطه فروش هیچ‌کس اکشن ، دست است پایین. مانند اکولایزر با جان ویک ملاقات با آرزوی مرگ و RED ، هیچ کس از این سبک ها استفاده نمی کند ، آنها را له می کند و چیزی سرگرم کننده و پویا را ارائه می دهد که بیشتر متعلق به خودش است. یک چیز ، تنوع این صحنه ها من را غافلگیر کرد زیرا نبردی را که در تریلرهای جنگ های وحشیانه مشت دیده ایم ، دور زده و به زیبایی هدایت شده توسط قاتل تبدیل شده است که مدتها پیش تاکن مرا تحریک کرد. این مبارزات فقط تماشای "سرگرمی" بیشتری دارند زیرا صحنه های مختلف به تاکتیک های مختلفی احتیاج دارند که قطعات اکولایزر را به همراه می آورد و از استراتژی ، هوشمندی و کشمکش برای مخلوط کردن کارها و به پایان رساندن کارهای شیرین بیشتری که این سبک به خوبی انجام می دهد ، استفاده می کند. باز هم کمدی که قبلاً گفتم در اینجا هم می تواند خودش کار کند. بعضی از لحظات در نظر گرفته شده به خوبی با مداخله یا شوخی یک شخصیت به پایان می رسند ، اما برخی دیگر به شکل پایان پر از عدالت کشتارها و حرکاتی است که تماشای آنها به نوعی احساس رضایت می کند. و سرانجام ، سندرم شکست ناپذیری که من در هیچ‌کس ها متنفرم کنار گذاشته شد ، که با توجه به اینکه چقدر پنیر باعث ایجاد دعوا می شود یک امتیاز مثبت است. به ویک فکر کن که با وجود همه مشت هایی که می زند ، او وسیله ای برای جنگ پیدا می کند ، مثل اینکه اتفاقی نیفتاده که کمی احمقانه به نظر برسد. این یکی اگرچه خطرات زیادی وجود دارد ، زیرا بسیاری از آسیب ها فراموش نمی شوند و در واقع وضعیت مبارزه را تحت تأثیر قرار می دهند و نیاز به تغییر تاکتیک ها دارند. این به شما کمک می کند تا هرج و مرج آشفته را مرتفع کنید و حتی بیشتر به دنبال قهرمانان باشید.

در مورد چیزهایی که برای من خوب نبودند ، این کار با طرح و اجرای نصب شروع می شود. طرح هیچ کس آنقدر س questionsال و طرح توطئه کم عمق دارد که برای برخی تصمیماتی که گرفته اند به نوعی بی معنی بود. چرا او اینقدر شیطنت دارد؟ تنش در خانواده آنها چقدر بود؟ سابقه ارتباط وی با RZA؟ و حتی برخی از موارد آنتاگونیست که سوراخ هایی ایجاد کرده اند که باعث ایجاد قسمتهای کسل کننده هیچ‌کس مهیج شده اند. برای دستیابی به تنظیمات کاراکتر بهتر می توانست با برخی از این شکاف ها پاسخ داده شود و به نوعی می توان به چرخه تکرار کندتری اشاره کرد که آنها برای تنظیم زندگی هاچ استفاده می کردند. گذشته از آن ، فیلم هنوز لحظات راحتی و تعلیق ناباوری دارد که به نوعی مکان استراتژیک بسیاری از قطعات را تضعیف می کند که هیچ‌کس من را شگفت زده کرد. محدودیت نهایی ، این است که گاهی اوقات خشونت برای سلیقه من کمی شدید و شرورانه می شود ، و آن لحظه سرگرم کننده و خنده آور را دور می زند و به لحظه هایی تبدیل می کند که خون من را به هم می ریزد. کسانی که طرفدار وحشیگری وحشیانه ، تأثیرات نزدیک زخم های کشنده و چاقو کوبنده وحشتناکی نیستند که شما را آزار می دهد .... شما باید از کشتار هیچ‌کس دور شوید. آیا با موضوع فیلم متناسب است ، بله ، اما حتی باید محدودیت هایی برای این بازبینی تعیین شود. هیچ کس برای تماشای این آخر هفته تعجب آور نبود. پر از اکشن برتر که قابلمه مخلوط کردن از فیلم های عالی است ، فیلم فقط با تنوع ، کمدی سرگرم کننده که به موقع مناسب است و برخی از استفاده هوشمندانه از این تاکتیک ها برای سرگرم کننده نگه داشتن چیزها ، ارتقا می یابد. در حالی که با توجه به شکاف های موجود در داستان ، گشایش کمی کشیده شده و به نوعی بی معنی است ، اما هنوز هم موفق به شروع عمل می شود ، هرچند هرگز به این سالات پاسخ نمی دهد. خشونت مهم است ، اما باز هم برای کسانی که آستانه کمتری برای این کار ندارند ، زیرا لحظات ناراحت کننده ای در هیچ‌کس وجود دارد. هیچ کس ممکن است پیچیده ترین یا اصلی ترین فیلم نباشد ، اما اهدافی را که تعیین می کند محقق می کند و در اجرای این چشم انداز و همه در 90 دقیقه بسیار سرگرم کننده است. ارزش سفر به تئاتر را داشت؟ مسلماً ، برای همه این لقب ها ، جلوه های ویژه و سکانس های ارزشمند دیدار با خانواده دوستان ، یا حتی توسط خودتان هستند. امتیازات من برای هیچ‌کس عبارتند از:

اکشن / جنایی / درام: 8.5 به طور کلی فیلم: 8.0.

جهت دانلود فیلم Nobody 2021 (هیچ‌کس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در یک NUTSHELL: برنده جایزه Emmy Bob Odenkirk (Better Call Saul، The Post، Nebraska) در نقش هاچ منسل ، پدر و شوهر حومه ای دست کم گرفته شده و مورد غفلت قرار می گیرد ، بی اعتنایی های زندگی را به چانه می کشد و هرگز عقب نمی کشد. هیچ کس.

هنگامی که یک شب دو سارق وارد خانه اش می شوند ، هاچ حاضر نمی شود از خود یا خانواده اش دفاع کند ، به این امید که از خشونت جدی جلوگیری کند. پسر نوجوان او ، بلیک (گیج مونرو ، کلبه) ، از او ناامید شده است و به نظر می رسد همسرش ، بکا (کونی نیلسن ، زن شگفت انگیز) فقط دورتر می شود.

پیامدهای حادثه با عصبانیت طولانی مدت هاچ مطابقت دارد ، غرایز خفته را تحریک می کند و او را به راهی وحشیانه می کشاند که اسرار تاریک و مهارت های کشنده را نشان می دهد. در هجوم مشت ، شلیک گلوله و لاستیک های فشرده ، هاچ باید خانواده اش را از دست یک دشمن خطرناک (بازیگر مشهور روسی الکسی سربریاکوف ، مک مافیا آمازون) نجات دهد - و اطمینان حاصل کند که دیگر هرگز به عنوان کسی دست کم گرفته نخواهد شد.

چیزهایی که دوست داشتم: باب اودنکرک به عنوان نویسنده برای Saturday Night Life و نمایش های کمیک او در این کمدی تاریک شروع به کار کرد. من دوست دارم که او یک قهرمان اکشن کامل نیست ، بلکه فقط یک پسر معمولی است که نقص دارد ، اما امیدوار است. ایده داستان در واقع از باب اودنكیرك ناشی شده است كه در خانه واقعی خانه اش دزدیده شده است. او از نحوه رسیدگی مقامات محلی به این امر ناامید شد و به این فکر کرد که کاش می توانست به شیوه خود از متجاوزین مراقبت کند.

بسیاری از مردم هیچ‌کس را با فیلم مقایسه می کنند حق رای دادن جان ویک؛ با این وجود ، علی رغم اینکه توسط همان پسر ، درک کلستاد نوشته شده است ، از پیچیدگی و عمق رشد شخصیت برخوردار نیست. چیزی که باعث شده هیچ‌کس کار کند این است که شخصیت اصلی قهرمان غیر منتظره باب اودنیرک است که به عنوان یک ستاره اکشن به طرز شگفت انگیزی در این بازی بسیار جذاب است.

سکانس های اکشن واقعا خنده دار و سخت وجود دارد. باب اودنکرک تمام کارهای بدلکاری خود را انجام داد. مانند عکسهای با لنز واید در جان ویک ، تماشای صحنه های مبارزه بسیار شگفت انگیز است. کار دوربین خلاقانه و واقعاً خوب است. آنها ماه ها آن صحنه مبارزه با اتوبوس را تمرین کردند! فضای کوچک کل آن سکانس فوق العاده چشمگیر است. آنچه شخصیت باب اودنکرک را بسیار جذاب می کند این است که او ابرقهرمان نیست. درعوض ، او یک پسر "متوسط" است که یک مشت مشت می زند ، اما همچنان ادامه می دهد.

هرکسی که تا به حال بازگشت به آینده را دیده باشد ، کریستوفر لوید را پرستش می کند. او و باب اودنکرک در واقع تاریخ تولد یکسانی دارند (22 اکتبر)! قدردانی به کریستوفر لوید 82 ساله که در فیلم Nobody اخیر ویلیام شاتنر به نام لحظه ارشد نیز بازی می کند. شما می توانید مرور من در مورد لحظه ارشد را همینجا ببینید!

کارگردان ایلیا نایشولر بیشتر به خاطر عملش هاردکور هنری شناخته می شود.

فکر می کنم افراد زیادی می توانند با سخت کوشی از زندگی روزمره که آنها را به نوعی شیطنت تبدیل می کند که قهرمان داستان در ابتدای فیلم در آن قرار می گیرد.

بعد از اعتبارات عالی در پایان برای یک صحنه جایزه به تماشای خود ادامه دهید. چیزهایی که من انجام دادم 'T LIKE: این بسیار برتر است و کاملاً مضحک است.

بسیاری از صحنه ها در شب اتفاق می افتد ، بنابراین صفحه تاریک است ، که ممکن است تماشای آن در یک دستگاه کوچک را به محض پخش جریانی دشوار کند. . توسعه شخصیت زیاد نیست و جنبه سرگرم کننده انسان "روزمره" باب اودنکرک با قانون 3 کمرنگ می شود ، زیرا او نشان می دهد که او "مجموعه خاصی از مهارت ها" را دارد که بیشتر ما مردم عادی نداریم.

نمره موسیقی سرگرم کننده در سکانس های اکشن کمی خسته می شود.

نکاتی برای والدین: خشونت شدید شمارش زیاد بدن با خون و خونریزی بسیاری از سلاح های v انواع مبهم افراد بی گناه در موقعیت های خطرناکی قرار می گیرند بسیاری از فحش ها ، از جمله بمب های F

می توانید بقیه نظرات من را در کانال YouTube Review Movie من مشاهده کنید!

جهت دانلود فیلم Nobody 2021 (هیچ‌کس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


باب اودنکرک، ستاره «بهتر با ساول تماس بگیر»، نقش یک عیب‌یاب بعید اما شکست‌ناپذیر را در فیلم Nobody «هیچ‌کس» به کارگردانی ایلیا نایشولر بازی می‌کند. توجه داشته باشید، اودنکرک شبیه یک کیسه غمگین غمگین با سایه ساعت پنج است، اما او به طرز ماهرانه ای حقیقت را در مورد خودش پنهان کرده است. در درجه اول، تبهکاران زمانی که نگرش معمولی قهرمان ما را به عنوان یک دعوت آشکار برای حمله به او اشتباه می گیرند، دچار مشکل می شوند. وقتی او با وحشیگری سریع جان ویک و/یا جان رمبو تلافی می‌کند، شوکه‌شان را تصور کنید. به معنای واقعی کلمه، قهرمان سرسخت ما دیوارها، سقف ها و کف ها را با خشم رنگ می کند در حالی که فیلمسازان او را در گوشه های چالش برانگیز نقاشی می کنند. اگر درباره اعتبار اودنکرک به‌عنوان یک قهرمان سرسخت فکر می‌کنید، ایلیا نایشولر، کارگردان روسی الاصل و همچنین درک کولستاد، فیلم‌نامه‌نویس را در نظر بگیرید. نایشولر «Hardcore Harry» (2015) را برعهده داشت، یک حماسه تیراندازی اول شخص آدرنالین، رایگان برای همه، که با دوربین‌های GoPro روی سر گرفته شد تا خودانگیختگی فرار آن را افزایش دهد. در همین حال، کولستاد شخصیت جان ویک را برای کیانو ریوز خلق کرد و دو حمام خون اول "جان ویک" را نوشت. اساساً، این دو همه کلیشه‌ها و قراردادهای ژانر را می‌دانند و به ندرت فرصتی را از دست می‌دهند که ما را با افشاگری‌هایی درباره قهرمان نامحتمل خود و حریف روان‌پرورش شگفت‌زده کنند. Naishuller چندین تیراندازی استاکاتو را تنظیم می کند و رقص او از مبارزات نزدیک شما را با حرکات آکروباتیک خود خیره می کند. آلکسی سربریاکوف، بازیگر روسی الاصل فیلم «کمپانی نهم»، مناظر را با ذوقی شیطانی به عنوان شخصیت شرور اصلی می جود. او هرگز به قهرمان ما استراحت نمی دهد. علیرغم اینکه Odenkirk غیرقابل تسلط هم بیشتر است و هم اسلحه، لب بالایی سفت و محکمی را در سراسر این مهیج وحشیانه، بد دهن، با درجه R حفظ می کند. "هیچ کس" با آتش بازی کافی برای سه فیلم پر می شود. با این وجود، قهرمان ما نیز از مصیبت های سخت رنج می برد. ممکن است چهره‌های آشنای بازیگران را بشناسید. بازیگران کهنه کار کریستوفر لوید و مایکل آیرونساید با کالین سالمون، بازیگر بریتانیایی، که سه فیلم جیمز باند از دوران پیرس برازنان را ساخت، و رابرت فیتزجرالد دیگز، رهبر قبیله وو تانگ، با نام مستعار RZA، نقش برادر ناتنی قهرمان ما را بازی می‌کنند.
/>
قهرمان داستان ما، هاچ منسل (باب اودنکرک) از ساعت 9 تا 5 صبح به عنوان حسابرس برای پدرشوهرش، ادی ویلیامز (مایکل آیرونسایدز از "Starship Troopers")، در یک خانواده کوچک کار می کند. کارخانه. هاچ با دختر ادی، بکا (کنی نیلسن از "گلادیاتور") ازدواج کرده است و آنها با دو فرزند خود، یک دختر شش ساله به نام ابی (پیسلی کادورات تازه وارد) و یک پسر به نام بلیک (گیج) در خانه ای راحت زندگی می کنند. مونرو از "کلبه")، یک نوجوان در دبیرستان. بکا کار قابل مشاهده تری از این دو را دارد. عکس او یکی از دیوارهای ایستگاه اتوبوس را که هاچ هر روز صبح آن را سم می‌زند، زینت می‌دهد. بکا بچه ها را به مدرسه می برد، در حالی که هاچ سوار اتوبوس می شود. زندگی هاچ تبدیل به یک چرخش یکنواخت شده است. مونتاژهای تکان دهنده از روال های تکراری او روزهای کاری بی حس کننده هاچ را به تصویر می کشد. در همین حال، بلیک با پدرش مدارا می کند، در حالی که ابی به پدرش دلسوخته است. در همین حال، ازدواج هاچ و بکا جذابیت خود را از دست داده است. آنها یک تخت مشترک دارند اما فقط برای خواب. بکا بین آن‌ها یک مانع ایجاد کرده است. آنها سال هاست که در سعادت زناشویی غرق نشده اند. هاچ شکایت نمی کند. بکا از هاچ انتقاد می‌کند که دیر در تحویل زباله‌ها به موقع برای تحویل سه‌شنبه‌ها به خیابان‌ها آمده است. هنگامی که او باید برای کلاس تاریخ خود مقاله ای درباره یک سرباز کهنه سرباز بنویسد، بلیک به برادر متکبر بکا، چارلی ویلیامز (بیلی مک للان از "دروازهبان") نزدیک می شود، زیرا او در میدان خدمت می کرد. در مقایسه، هاچ پشت خط به عنوان حسابرس خدمت می کرد.

شبی که هاچ نمی تواند بخوابد اوضاع تغییر می کند. با شنیدن صداها در خانه آنها، با دو مزاحم، که ماسک و دستکش تیره پوشیده اند، با زن آن جفت مسلح به هفت تیر مواجه می شود. بلیک که مرد سارق را غافلگیر می کند، او را روی زمین می اندازد، در حالی که هاچ از دزدیدن سارق زن با چوب گلف خودداری می کند. او در حالی که هفت تیرش را به هم می زند، آن را در صورت او تکان می دهد. بعدها، هاچ ادعا کرد که او فقط به دنبال کاهش خطری بود که این دو متجاوز برای خانواده اش ایجاد کردند. یک پلیس یونیفرم پوش از احتیاط هاچ تمجید می کند، در حالی که شریک زندگی اش به او می بالد که او را با چوب گلف تزئین کرده است. به طور مشابه، همسایه همسایه نفرت انگیز هاچ در خواب می بیند که کسی جرأت دزدی از خانه او را داشته باشد. در محل کار، چارلی هاچ را به خاطر از دست دادن اعصابش مسخره می‌کند، در حالی که ادی به دامادش دلداری می‌دهد و می‌گوید که او کار درست را انجام داده است.

همه چیز به هم می‌خورد وقتی ابی از دست‌بند گربه‌ای از دست رفته‌اش شکایت می‌کند. . او می گوید که آن را در ظرف بزرگ سایر اقلام متفرقه که سارقان غارت کرده بودند، گذاشته است. هاچ با احساس گناه به خاطر دفاع نکردن از خانواده خود در یک لحظه بحران دست و پنجه نرم کرده است. حالا او به دنبال سارقان می رود. او نگاهی به خالکوبی روی مچ دست زن انداخت. هاچ به عنوان یک مامور اف بی آی خودنمایی می کند و در تمام سالن های خالکوبی در اطراف شهر بازدید می کند. در نهایت، او مرد و زن سارق را پیدا می کند، ساعت مچی او را می گیرد، اما دستبند گربه ابی را نه. او که از این چرخش وقایع ناامید شده است، سوار اتوبوس مترو به خانه می شود. در طول راه، یک چهار نفر از افراد سرسخت با وسیله نقلیه خود تصادف می کنند و سوار اتوبوس می شوند. هنگامی که آنها یک مسافر زن تنها را اذیت می کنند، خشم هاچ فوران می کند و او در یک ناک دان و درازکش با آنها درگیر می شود. او با ضربه چاقو از آنجا دور می‌شود، در حالی که چهار نفر در بیمارستان فرود می‌آیند.

یکی از این چهار نفر برادر یولیان کوزنتسوف (الکسی سربریاکوف) اوباش روسی است و او خوش شانس است زنده است، اما دکترش می گوید دیگر راه نمی رود. اگرچه او برای برادرش فایده چندانی نداشت، اما یولیان احساس می‌کند که پیوندهای خانوادگی او تنگ شده است. او هویت هاچ را کشف می کند و تیم های ضربه ای را برای محو کردن هاچ و خانواده اش اعزام می کند. «هیچ‌کس» در دقیقه‌ی 96 نفس‌گیر، مانند یک بهمن روی اکشن انباشته می‌شود، در حالی که نایشولر طرح کلستاد را در بیست دقیقه اول تنظیم می‌کند و همدردی تماشاگران را با هاچ هماهنگ می‌کند. چندین تیراندازی کلاستروفوبیک با وحشت صحنه سازی می شود، در حالی که اودنکرک بیشتر شیرین کاری های خود را انجام می دهد. دعواها با ظرافت و طنز اجرا می شوند. صحنه مرگ انفجاری یولیان فراموش نشدنی است. در نهایت، "جان ویک" نمی تواند شمع را برای "هیچکس" نگه دارد.

جهت دانلود فیلم Nobody 2021 (هیچ‌کس) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من عادت کرده بودم بازیگر نقش اول را در نقش های کمدی ببینم، از جمله نقش های کمدی که او برای بریکینگ بد به ارمغان آورد، بنابراین مشتاقانه منتظر بودم تا او را در نقش جدی تری ببینم. اساسا، هاچ منسل (باب اودنکرک) یک مرد خانواده کارگر به ظاهر معمولی است که با بکا (کانی نیلسن) ازدواج کرده است، با دو فرزند، پسر نوجوان بلیک (گیج مونرو) و دختر جوان سامی (پیزلی کادورات). او شغل غیرقابل توجهی دارد که در دفتر یک شرکت ساختگی متعلق به پدرزنش ادی (مایکل آیرونساید) کار می کند. زندگی روزمره خسته کننده و تکراری و سبک زندگی او کم کم به او آسیب می زند. یک شب، یک زن و مرد مسلح وارد خانه او می شوند و بلیک با یکی از آنها مقابله می کند. هاچ تمایلی به مداخله ندارد و به دزدان اجازه فرار می دهد. این حادثه باعث می شود که همه فکر کنند او یک شکست خورده است. هاچ با برادر ناتنی‌اش هری (رپر RZA) در رادیویی که در دفترش پنهان شده بود تماس می‌گیرد و توضیح می‌دهد که او خودداری می‌کند زیرا سارقان ناامید، ترسیده بودند و از یک تفنگ خالی استفاده می‌کردند. بعداً همان روز، سامی متوجه می شود که دستبند گربه جلفش گم شده است و به این فکر می کند که دزدها آن را گرفته اند. هاچ بدون اینکه حرفی بزند به دیدن پدر سالخورده خود دیوید (کریستوفر لوید) در خانه مراقبت می رود و نشان قدیمی FBI و اسلحه خود را برای ردیابی سارقان قرض می گیرد. او به یاد می آورد که زن سارق خالکوبی مشخصی روی مچ دست خود داشت و سالن خالکوبی را دنبال کرد تا آپارتمان سارقان را پیدا کند. او وارد آپارتمان دزدها می شود و آنها را تهدید می کند اما می بیند که از یک نوزاد بیمار مراقبت می کنند و او با احساس گناه و ناامیدی آنجا را ترک می کند. با سوار شدن به اتوبوس به خانه می‌رود، گروهی از اراذل مست سوار می‌شوند و شروع به پیشروی به سمت یک مسافر زن می‌کنند. او با این بهانه، ناامیدی خود را بر روی باند می زند، وحشیانه آنها را کتک می زند، تا زمانی که بر آنها غلبه می کند، خودش با زخم های فراوان دور می شود. در خانه، هاچ متوجه می شود که تا حدودی از بکا و فرزندانش دور شده است، او عزت نفس خود را تجدید می کند و تلاش می کند تا دوباره با آنها ارتباط برقرار کند. در همین حال، معلوم می شود که یکی از قربانیان هاچ در جریان ضرب و شتم، برادر کوچکتر جنایتکار بدنام روسی یولیان کوزنتسوف (الکسی سربریاکوف) است. در صحبت با هری، هاچ برای دیدن مردی به نام "آرایشگر" (کالین سالمون) فرستاده می شود که اطلاعاتی در مورد یولیان در اختیار هاچ قرار می دهد. یولیان در جستجوی انتقام، دست راست خود پاول (آرایا منگهشا) و خدمه ای را می فرستد تا هاچ را در خانه بگیرند. هاچ با دیدن نزدیک شدن خدمه، خانواده خود را در زیرزمین مخفی می کند که توسط یک سیستم امنیتی محافظت می شود و بیشتر مهاجمان را قبل از اینکه پاول او را تیز کند، می کشد. هاچ در صندوق عقب ماشین خدمه قفل شده است، اما می تواند مهارهای خود را بردارد و با استفاده از یک کپسول آتش نشانی باعث تصادف ماشین می شود و همه را می کشد. هاچ که از تصادف جان سالم به در می‌برد، نزد خانواده‌اش باز می‌گردد و آنها را به مکان امن می‌فرستد. قبل از ترک خانه اش را به آتش می کشد تا شواهدی را از بین ببرد و ماشین جدید همسایه را می دزدد. توضیح داده شده است که هاچ یک "حسابرس" سابق، یک قاتل است که توسط سازمان های اطلاعاتی برای کشتن افرادی که غیرقابل لمس در نظر گرفته می شدند به کار گرفته شده است. هاچ قبلاً یکی از اهداف خود را آزاد کرده بود، یک سال بعد مرد را پیدا کرد، اصلاح شد و با یک خانواده جدید با خوشحالی زندگی کرد. هاچ که خواستار یک زندگی خانوادگی عادی خودش بود، برخلاف میل مافوقش تصمیم گرفت که بازنشسته شود و ممکن است شخصیت خود را بیش از حد تصحیح کرده باشد تا با زندگی جدیدش به عنوان یک مرد خانواده سازگار شود. هاچ از انباری از شمش های طلا که مدتی پنهان کرده بود برای خرید شرکت ادی استفاده می کند. او سپس متوجه می‌شود که انباری که یولیان از میلیون‌ها نفر برای اوباش محافظت می‌کرده است و تمام پول را می‌سوزاند. هاچ با دانستن اینکه یولیانی به دنبال او خواهد آمد، به کارخانه باز می گردد و تله های انفجاری زیادی راه اندازی می کند. او سریعاً به یولیان در باشگاه خود می رود و با او دشمنی می کند و فقط می تواند از آنجا بیرون برود که او به بمب مسلح شده است. یولیان و افرادش در کارخانه ظاهر می‌شوند، گانگسترها یکی یکی توسط تله‌های انفجاری کشته می‌شوند و وقتی دیوید و هری برای از بین بردن گانگسترها با استفاده از انواع سلاح‌ها ظاهر می‌شوند، هاچ شگفت‌زده می‌شود. آنها همه افراد مسلح را می کشند تا زمانی که فقط یولیان باقی بماند. بدون مهمات، هاچ با یک مین کلیمور که به یک سپر ضد گلوله متصل شده بود به او حمله می کند و آن را منفجر می کند و یولیان را می کشد. هاچ از فرار پدر و برادرش اطمینان حاصل می کند، و دستگیر می شود، فقط برای اینکه افسران دستگیر کننده تماس های تلفنی از کسی دریافت کنند که آنها را مجبور می کند تا هر گونه اتهامی را برای او آزاد کنند تا لغو شود. سه ماه بعد، هاچ و بکا در اطراف خانه جدیدی که ممکن است بخرند نشان داده می شوند. در حین مشاهده، هاچ تماسی دریافت می کند که نشان می دهد خدمات او هنوز مورد نیاز است، و او می پرسد که آیا خانه زیرزمین دارد یا خیر. همچنین صحنه ای وجود دارد که در آن هری و دیوید در حال رانندگی به مکان نامعلومی در یک RV پر از سلاح دیده می شوند. همچنین بیلی مک‌للان در نقش چارلی ویلیامز و الکساندر پال در نقش تدی کوزنتسوف بازی می‌کنند. اودنکرک به طرز شگفت‌آوری در نقش «هیچ‌کس» خودخوانده‌ای که یک زندگی پنهانی گذشته را پنهان می‌کند و برای نیش زدن او بازمی‌گردد، به خوبی بازی می‌کند، سربریاکف در نقش جنایتکار روسی پس از او انتخاب خوبی است، و لوید در نقش پدری که به خانه می‌رود، فوق‌العاده است. لگد زدن به الاغ هیچ‌کس پوچ بودن خودش را می‌داند، و کوچک‌ترین لحظاتی وجود دارد که متوجه آن می‌شوید، اما مهم نیست، آهنگ‌های موسیقی فوق‌العاده‌ای دارد، از جمله «What a Wonderful World» از لویی آرمسترانگ، «رویای غیرممکن» از اندی. ویلیامز و «تو هرگز به تنهایی راه نخواهی رفت» ساخته‌ی Gerry & The Pacemakers، و نمی‌توانی با سکانس‌های پرتنش، پرانرژی و انفجاری، یک اکشن هیجان‌انگیز، جذب نشوی. خیلی خوب!