دانلود فیلم No Escape 2015 (راه فراری نیست) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم راه فراری نیست 2015 با زیرنویس فارسی

فیلم راه فراری نیست در ژانر(های) هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2015 به روی پرده رفته است. No Escape به کارگردانی John Erick Dowdle, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Owen Wilson, Lake Bell, Pierce Brosnan, Sterling Jerins, Claire Geare, Spencer Garrett, Sahajak Boonthanakit, Tanapol Chuksrida, Nophand Boonyai, Byron Gibson, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم فرانسوی, انگلیسی, تایلندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 38/100 می باشد. برای دانلود فیلم No Escape 2015 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز
امتیاز :
6.7/10 47% 38/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
فرانسوی انگلیسی تایلندی
سال :
2015
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک خانواده آمریکایی بعد از ساکن شدن در خانه جدیدشان در کشوری دیگر خیلی زود خود را وسط کودتا می یابند و بعد به هر دری می زنند تا از محیطی که در آن خارجی ها را اعدام می کنند فرار کنند…

In their new overseas home, an American family soon finds themselves caught in the middle of a coup, and they frantically look for a safe escape in an environment where foreigners are being immediately executed.

IMDb
6.7/10
47%
m
38/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم No Escape 2015

یک خانواده آمریکایی بعد از ساکن شدن در خانه جدیدشان در کشوری دیگر خیلی زود خود را وسط کودتا می یابند و بعد به هر دری می زنند تا از محیطی که در آن خارجی ها را اعدام می کنند فرار کنند…
خانواده ای پس از ساکن شدن در خانه ی جدیدشان در کشوری دیگر واقع در جنوب شرقی آسیا ، خیلی زود خود را وسط یک آشوب بی رحمانه می یابند و به هر دری می زنند تا از آنجا فرار کنند. اما…
جک دوایر مهندس یک شرکت می باشد که به تازگی به خاطر کارش از آمریکا مهاجرت کرده و به کشوری در جنوب آسیا آمده است. در این بین و پس از اینکه آنها در خانه جدیدشان سکونت می کنند، شورشی صورت می گیرد که در آن یاقیان به شهر حمله کرده و هر کسی را که به آن مشکوک شوند ( به خصوص خارجی ها ) را قتل عام می کنند. حال آنها باید خود را از این مخمصه نجات دهند ولی به تنهایی قادر به فرار نیستند. جک هاموند یکی از بومیانی است که قصد دارد به کم این خانواده بشتابد و از آنها در برابر حملات، محافظت و آنها را هر چه زودتر فراری دهد ولی …

جهت دانلود فیلم No Escape 2015 (راه فراری نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خانواده دویر؛ جک ، آنی و دخترانشان لوسی و بیزه به یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا نقل مکان می کنند زیرا شرکت جک کاردیف به او پیشنهاد می دهد در یک کارخانه جدید در آنجا موقعیت کسب کند. آنها در هواپیما با هاموند ملاقات می کنند. در فرودگاه هاموند ، که چندین بار به آنجا رفته است ، دوست محلی خود ، کنی راجر ، آنها را به هتل منتقل می کند. در هتل می بینند که به سختی هیچ کاری جواب می دهد. صبح روز بعد جک در حالی که ناگهان در میان یک شورش بین آن گیر می افتد ، به دنبال یک روزنامه بیرون می رود. جک برای زندگی خود می دود و می بیند که شورشیان شروع به کشتن مردم محلی و خارجی می کنند. در دروازه هتل جک می بیند که یک مدیر کاردیف اعدام می شود. هنگام فرار از فرار آتش ، اوباش او را رد می کنند. جک آنی و بیز را پیدا می کند. اما لوسی به استخر رفته است بنابراین جک می رود تا او را پیدا کند. جک لوسی را پیدا می کند و پس از فرار از دست شورشیان موفق می شود به اتاق آنها برگردد. آنها هاموند را در پله ها ملاقات می کنند ، که به آنها می گوید در پشت بام پنهان شوند. یک هلی کوپتر بالای سقف پرواز می کند. در حالی که خارجی ها فکر می کنند این یک کمک است ، در عوض متعلق به شورشیان است و یک شورشی در داخل شروع به شلیک به آنها می کند.

اما روتور دم آن درهم پیچیده است و بعضی از کابلها آن را خراب می کنند. شورشیان از طریق موانع دسترسی به سقف طوفان می کنند و شروع به کشتن همه می کنند. جک آنی را وادار کرده تا به پشت بام ساختمان بعدی بپرد و سپس او Beeze را به سمت او پرتاب می کند. وقتی او لوسی را پرتاب می کند ، دختران دست و پا می زنند و هر دو را تقریباً سقوط می دهند. پس از پرتاب لوسی و پریدن جک از خود ، رهبر شورشیان نشان می دهد که آنها چهره جک را می شناسند. خانواده یک طبقه پایین خزیدند و هنگام پنهان شدن ، مدت کوتاهی استراحت کردند. اما جک مخزنی را که مشغول آماده سازی گلوله است ، در ساختمان مشاهده می کند. پس از آنکه شورشیان تانک ریختند و همه افراد را در اتاق کشتند اما خانواده در یکی از اتاق های اطراف پنهان شده بودند. بعد از همه پاک کردن یک شورش تنها در خانواده ، خانواده فریاد می زند و دوستانش را آگاه می کند. اما جک مرتباً به او ضربه می زند و هم او و هم آنی را شوکه می کند. با رسیدن شب ، آنها دزدکی حرکت می کنند و سعی می کنند خود را به سفارت آمریکا برسانند. اما سفارت یک تلاش بیهوده را ثابت می کند زیرا جک می بیند که همه آمریکایی ها کشته شده اند و یک انفجار ساختمان را لرزاند. آنها پس از التماس به حافظ حرم ، در یک معبد بودایی پنهان می شوند.

شورشیان به داخل حمله می کنند و دروازه بان را به اطراف هل می دهند. جک به دنبال اسلحه یک شورشی می رود اما وقتی آنی می بیند که تقریباً متوجه شده است ، او از مخفیگاه بیرون می رود و توجه را به او جلب می کند. او در آستانه تجاوز قرار دارد اما هاموند و کنی می آیند و شورشیان را به قتل می رسانند. هاموند آنها را به مکانی امن می آورد و از مرز ویتنام در پایین رودخانه به جک می گوید. شورشیان به سوی آنها هجوم می آورند اما هاموند موفق می شود بیشتر آنها را بکشد ، اگرچه کنی کشته می شود و او زخمی می شود. او پشت سر می ماند و فرار خانواده را با زندگی خودش می پوشاند. دوایرها به رودخانه می رسند و جک ساعت و کفش هایش را برای یک قایق تجارت می کند. اما شورشیان به آنها می رسند و جک را به زیر می کشند. لوسی به دنبال پدرش می رود اما رهبر شورشی او را می گیرد و او را مجبور به شلیک به جک می کند ، در حالی که اسلحه ای نیز به سر او نشان داده شده است. آنی می دود و رهبر را می کوبد در حالی که جک اسلحه را می گیرد و بقیه گروه شورشی را شلیک می کند. سپس خانواده سوار قایق می شوند و با دست و پا می زنند تا به مرز برسند. مرزبانان آنها را متوجه شده و به آنها دستور توقف می دهند. با ورود شورشیان بیشتر ، جک از آنها خواهش می کند. اما جریان رودخانه قایق را به آبهای ویتنام منتقل کرده و نگهبانان شورشیان را تهدید می کنند که شلیک نکنند و به این سختی خانواده خاتمه دهند.

پیشینه نشان می دهد که متفاوت و چشم انداز کمی جدید برای یک نقطه شروع هیجان انگیز. با آوردن آسیای جنوب شرقی در مقابل خاور میانه مشترک ، زمینه های آمریکای لاتین یا حتی آفریقا واقعاً چیز تازه ای را به تصور خود درآورده است. این داستان همچنین در افشای علت اصلی مسئله تا حد ممکن به خوبی عمل کرد ، امکان تمرکز بیشتر بر روی عملکرد هیجان انگیز ، جلوگیری از تبدیل شدن آن به یک تریلر سیاسی را فراهم کرد.

با تمرکز بر خانواده در مقدمه فرار از کشته شدن نیز خوب است. از شخصیت های انفرادی یا حتی زوجین که در بسیاری از تریلرها یافت می شوند فاصله می گیرد. با استفاده از راه فراری نیست فضای کافی برای فشار آوردن به بار احساسی وجود دارد. این بار احساسی به خوبی آنچه را که در آن صحنه های اکشن وجود دارد که کمتر قابل باور به نظر می رسند ، پوشش می دهد. صحنه ای که جک پرتاب Beeze و Lucy می کند ، اگر از نظر خانوادگی هیچگونه بار احساسی نداشته باشد ، احساس بسیار عجیبی خواهد داشت.

صحنه های اکشن با عملکرد خالص فقط به صورت بیت کوتاه ارائه می شوند. این خوب است که تمرکز را از هیجان کم نمی کند و به عنوان تعارف از آنها است. با این حال آنها هنوز کمی ناخوشایند هستند و به زودی قابل پیش بینی می شوند زیرا فقط وقتی پیرس برازنان روی صفحه می آید ظاهر می شوند. این نوعی فیلم را در یک کلیشه قرار می دهد که مخاطب فکر می کند هر وقت خانواده واقعاً گیر بیفتد ، هاموند از جایی ناگهانی بیرون می آید و آنها را نجات می دهد.

بازیگری در مجموع بسیار خوب است. این کار هم برای اوون ویلسون و هم برای دریاچه بل بسیار خوب است. مدت زمان زیادی هر دو در نقش های کمدی مربوط به خودشان غرق شده اند که برخی از مخاطبان از اینکه می توانند نقش های غیر کمدی را انجام دهند متعجب می شوند. من نقش ویلسون را کاملاً درگیر در "پشت خطوط دشمن" به یاد آوردم و دریاچه بل یکی از اولین نقش های او در "غرور و جلال" بود. و برداشت چشمگیر آنها در اینجا بسیار خوب است. آنها می توانند همراه با بچه ها در صحنه های تعلیق به روابط خانوادگی عاطفی متوسل شوند. نقش پیرس برازنان در کل فیلم یک تفاوت خوب بود.

نمره 7 از 10 برای من از فیلم No Escape (2015) گرفته شده است و یک توصیه خوب برای دیدن آن در فیلم No Escape ها است . این بسیار سرگرم کننده است ، به ویژه برای شما که به دنبال برداشت جدید از تریلرها هستید اما هنوز روحیه با شدت بالا را در آن می طلبید.

جهت دانلود فیلم No Escape 2015 (راه فراری نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"بدون فرار" در یک کشور ناشناس آسیای جنوب شرقی واقع در همسایگی ویتنام که با یک جنگ داخلی خشونت آمیز روبرو است ، و این خیزش ناشی از مداخله خارجی امپریالیستی است. فیلم در تایلند فیلمبرداری شده است اما به نظر می رسد و مانند کامبوج است. این شانس را داشت که وقت خود را در کامبوج بگذراند و در تاریخ نگران کننده آن غوطه ور شود ، این موقعیت به خوبی قرار می گیرد: پیش فرض اقتصادی در قلب فیلم - اینکه دولت ها در کمک های خارجی با ضرر ، در این مورد تصفیه آب ، سرمایه گذاری می کنند تا رشته های آینده رهبری را "بخرید" - بحث برانگیز است اما حلقه حقیقت را در مورد آن دارد. کشورهایی مانند کامبوج سالهاست که توسط ابرقدرت ها به عنوان فوتبال سیاسی مورد استفاده قرار می گیرد ، و فشار دهنده اجحاف بی عدالتی و نارضایتی است.

اوون ویلسون و لیک بل در نقش جک و آنی دویر بازی می کنند ، والدین در حال جابجایی هستند - با اکراه - به کشور به عنوان pats سابق برای پیگیری کار جک به عنوان مهندس تصفیه آب برای یک شرکت آمریکایی. بسیار شجاع ، زیرا آنها دو فرزند خردسال خود لوسی و بیز را در آغوش دارند. آنها با زمان بی عیب و نقصی در آستانه قیام به پرواز در می آیند و زندگی آنها به یک بازی ترسناک پنهان کاری تبدیل می شود همانطور که شورشیان مسلح با یک هدف دنبال می کنند: قتل با یک ترتیب تجاوز جنسی.

هاموند (پیرس برازنان) که سابقاً سابقه كاری دارد و بیشتر اوقات فراغت خود را در بارها و روسپی خانه ها می گذراند اما شخص مفیدی است كه می تواند آنها را بشناسد ، آنها را یاری و پشتیبانی می كند. عنوان فیلم خلاصه این اقدام را کاملاً خلاصه می کند: در جهانی بدون قانون ، نظم و دلیل و به هم ریخته چهار مرغ در یک مزرعه روباه ، خانواده چگونه زنده می مانند؟ یا در واقع همه آنها زنده می مانند؟

نتیجه نهایی این است که راه فراری نیست تنش زا است. خیلی پرتنش در "مقیاس تنش" ، ما از طریق "بستن زیر بغل" درست تا "دست در مو" گاهی اوقات تنش می کنیم ، و پس از شروع عمل ، آرامش کمی وجود دارد. در نتیجه ، این ساعت کاملاً طاقت فرسایی است.

انتخاب بازیگر نیز جذاب است. اوون ویلسون ، که بیشتر با چیزهای کرکی مانند "Wedding Crashers" شناخته می شود ، به نظر من انتخاب طبیعی برای این لید نبود ، اما او واقعاً عالی است. و دریاچه بل ، که بیشتر به خاطر فیلم "در یک دنیا" صداپیشگی و کم صدا شناخته می شود ، همچنین به عنوان همسر و مادر آسیب دیده بسیار عالی عمل می کند. همراه با برخی از اجراهای بسیار معتبر توسط بچه ها (استرلینگ جرینز و کلر گیر) ، این گروه واقعاً باعث می شود شما از واحد خانواده مراقبت کنید ، که به شدت بر تنش افزوده است.

همچنین در بهترین نقش او برای سالها پیرس Brosnan به عنوان انیمیشن بزرگتر از زندگی هاموند بسیار سرگرم کننده است ، اگرچه کسانی که از نظر موسیقی حساس هستند باید بدانند که او دوباره در حالت کارائوکه آواز می خواند: و اگر این امکان وجود داشته باشد ، بسیار وحشتناک تر از "SOS" است (البته از روی عمد چنین است). انتقاد می تواند لهجه عجیب و غریب برازنان باشد که در ابتدا من آن را آفریقای جنوبی می دانم ، اما بعداً مشخص می شود که وی انگلیسی است. اگر چنین است ، هیچ لهجه منطقه ای انگلستان نیست که من آن را تشخیص دهم.

اکنون سپتامبر هستیم - یک دوره دشوار برای سینما ، جایی که فیلم های پرفروش تابستان جای خود را به فیلم هایی می دهند که به نظر آنها استودیوها به اندازه کافی مناسب نیستند 'دوره اسکار ". اما در حالی که احساس یک تلنگر تنگ و نسبتاً کم بودجه دارید ، در اینجا یک فیلم اکشن شایسته توجه شما قرار دارد. این فیلمی است که یک داستان ساده را بسیار خوب روایت می کند و تصمیم می گیرد از اقدامات وحشتناک تر (این یک گواهینامه "15" در انگلستان است) برای تمرکز بر واکنش بازیکنان و بیشتر گذاشتن تصور ، جدا شود. به همین دلیل ، کارگردان - جان اریک داودل (که خودش هم قطعه را نوشت) - تبریک گفته می شود. من نسبت به آخرین فیلم او ("همانطور که در بالا ، خیلی پایین") نسبتاً استنشاق کردم - "بدون فرار" پیشرفت چشمگیری است.

به طور خلاصه ، تنش ، تنش و ارزش دلار فیلم شما. با این وجود توجه داشته باشید که برای افرادی که تحت تأثیر فیلم های مربوط به کودکان در معرض خطر و / یا در مورد حمله جدی جنسی قرار گرفته اند ، این یکی از مواردی است که شما باید آن را از دست بدهید.

(اگر از این بررسی لذت می برید ، لطفا در bob- ثبت نام کنید) the-movie-man.com برای ارسال های بعدی. با تشکر)

جهت دانلود فیلم No Escape 2015 (راه فراری نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


(اسپویل) کارگردان جان اریک داودل با «بدون فرار»، یک «هیجان‌انگیز» مضحک که فیلمنامه‌ای از مرگ مغزی دارد، شکست خورد. این هشدار منصفانه ای است برای "فرار" از تماشای این آشفتگی تا زمانی که می توانید. ارزش وقت گذاشتن رو نداره...من خیلی از فوروارد سریع استفاده کردم. هرکسی که در سطح بین‌المللی سفر کرده است می‌داند که مگر اینکه کاملاً نادان نباشید، در مورد مردم و آداب و رسوم این سرزمین تحقیق می‌کنید که به کجا می‌روید. در اینجا قرار است باور کنیم که یک مهندس / تاجر تمام خانواده خود را ناخواسته طی یک کودتای دولتی به تایلند می برد. حدود 25 دقیقه از زمان اجرا پس از معرفی، فیلم از منطق خارج می شود. حداقل ده صحنه کاملا مضحک است. هلیکوپتر درست روی آنها سقوط می کند، گلوله ها همه جا پرواز می کنند اما به آنها اصابت می کند، و شخصیت مورد علاقه شخصی من ویلسون در واقع دخترانش را روی پشت بام های 10 داستانی پرتاب می کند. و البته حتی یک تانک برای فاکتور wow وارد شده است. این آشغال بی مزه و پوچ است. ویلسون، بل و به خصوص برونسون در حال جمع آوری چک هستند. Awful 3/10 STAY AAY «سال زندگی خطرناک برای سینمای واقعی» را ببینید.

جهت دانلود فیلم No Escape 2015 (راه فراری نیست) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سلامی دوباره از تاریکی. یک تریلر مؤثر یا باید افراد واقعی را در خطر باورپذیر قرار دهد یا تعلیق ناباوری را تسهیل کند. این جدیدترین اثر جان اریک داودل، نویسنده/کارگردان (که با برادرش درو دادل نوشته شده است) تکه‌هایی از هر یک از این رویکردها را می‌گیرد و علیرغم اتفاقات عمدتاً بی‌معنی، سواری بسیار شدیدی را ارائه می‌دهد.

ما اوون را انتخاب می‌کنیم. ویلسون و خانواده اش در حالی که در یک پرواز فراآتلانتیک به سمت شغل جدیدش در کشوری آسیایی ناشناس هستند که بعداً متوجه شدیم که فقط چند مایل پایین‌تر از رودخانه از مرز ویتنام فاصله دارد. اندکی پس از ورود آنها، نخست وزیر عمومی این کشور ناشناس ترور می شود. نیروهای شورشی مسئول کودتا آشکارا با ترفند سیاسی شرکت اوون انگیزه داشتند و قصد دارند او را بکشند.

لیک بل نقش همسر اوون را بازی می‌کند و آن دو بیشتر زمان فیلم را در دویدن با هم در حالی که از دو دختر جوان خود محافظت می کنند. آه، بله، دختران. در حین تماشای این فیلم، به من فکر کرد که نویسنده‌ها نباید پدر و مادر باشند، زیرا واکنش بچه‌ها به این موقعیت فوق‌العاده خطرناک شامل ناله‌کردن بیش از حد همراه با ناله کردن برای غذا است. هرکسی که بچه نداشته باشد، مطمئناً بعد از تماشای این فیلم، هیچ بچه‌ای نمی‌خواهد.

یکی از اولین سکانس‌های فرار خانواده شامل پریدن از یک پشت بام به پشت بامی دیگر است، و تنها چیزی که می‌توانستم به آن فکر کنم این بود که چقدر خوشبختانه این یک نمونه معمولی نبود. خانواده آمریکایی که، اگر بگوییم، با اثرات رژیم غذایی فست فود دست و پنجه نرم می کنند. علاوه بر پرش طول، اوون ویلسون رکورد بهترین بازی کودک روی پرده را به دست می‌آورد.

نویسندگان به خاطر درک این موضوع که اوون و خانواده کوچکش برای ناکافی بودن کافی نبودند، شایسته تقدیر هستند. توجه ما را برای تمام مراحل حفظ کنید، بنابراین آنها یک مامور فوق العاده عجیب و غریب با بازی پیرس برازنان یا لیام نیسون، یا بروس ویلیس، یا شاید چاک نوریس به کار انداختند. نه، نه - واقعاً پیرس برازنان بود. سکانس‌های اکشن به‌طور خودجوش با شخصیت برازنان ظاهر می‌شوند، مانند خنده‌دارترین خطوط و شرکت تاکسی‌سازی کنی راجرز.

به نظر می‌رسد خطوط داستانی متناقضی وجود دارد. از یک سو، شرکت بزرگ غربی نقش تبه‌کاری را نشان می‌دهد که تنها به سرمایه‌گذاری بر روی شهروندان محلی اهمیت می‌دهد، اما از سوی دیگر، ما به‌عنوان بیننده قرار است ریشه خانواده سفیدپوست بامزه‌ای داشته باشیم که آنها از شورشیان فرار می‌کنند. شاید این تفکر بیش از حد چیزی باشد که فیلمسازان به آن متهم نخواهند شد.

اکثر دوستداران سینما از فیلم هیجان انگیزی لذت می برند که تنش ایجاد می کند و در اینجا هیچ کمبودی وجود ندارد. فقط انتظار نداشته باشید هر چیزی را که می بینید خریداری کنید.