دانلود فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010 با زیرنویس فارسی

فیلم Nanny McPhee and the Big Bang در ژانر(های) کمدی, فانتزی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2010 به روی پرده رفته است. Nanny McPhee and the Big Bang به کارگردانی Susanna White, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, بریتانیا, فرانسه, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Emma Thompson, Asa Butterfield, Ralph Fiennes, Maggie Gyllenhaal, Maggie Smith, Rhys Ifans, Daniel Mays, Bill Bailey, Ewan McGregor, Rosie Taylor-Ritson, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی فانتزی خانوادگی
امتیاز :
6.1/10 75% 52/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا بریتانیا فرانسه
زبان :
انگلیسی
سال :
2010
رده سنی :
PG
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

«نانی مک فی» بازگشته است تا به یک مادر تنها که سعی دارد فرزندانش را در یک مزرعه بزرگ کند، کمک برساند. در حالی پدر بچه ها در جنگ است…

Nanny McPhee appears at the door of a harried young mother who is trying to run the family farm while her husband is away at war. But once she’s arrived, Nanny discovers that the children are fighting a war of their own against two spoiled city cousins who have just moved in. Relying on everything from a flying motorcycle and a statue that comes to life to a tree-climbing piglet and a baby elephant, Nanny uses her magic to teach her mischievous charges five new lessons.

IMDb
6.1/10
75%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010

«نانی مک فی» بازگشته است تا به یک مادر تنها که سعی دارد فرزندانش را در یک مزرعه بزرگ کند، کمک برساند. در حالی پدر بچه ها در جنگ است…

جهت دانلود فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اما تامسون بسیار با استعداد به بازی باز می گردد و داستان پرستار بچه فوق العاده شگفت انگیز و در عین حال ظاهری نفرت انگیز عنوان فیلم را که با رام کردن بچه های شیطنت خود از روحیه روحانی ، به یک پدر و مادر ناامید دیگر کمک می کند ، بازمی گردد.

دوست داشتنی خانم گرین (یک مگی جیلنهال کاملاً جذاب) تحت مراقبت از املاک خانوادگی ، مزرعه ای در حومه انگلیس و فرزندان خواهرش (اروس ولاهوس و روزی تیلور-ریتسون) و همچنین فرزندانش (آسا باترفیلد ، اسکار استیر و Lil Woods) وقتی شوهرش (یوان مک گرگور بی ادب و در عین حال سازنده) به جنگ می رود.

بچه ها با اختلاف و جدال ، بازی خطرناک ، ایجاد آشفتگی در خانه و به طور کلی از وضعیت دیوانه وار کنونی او استفاده می کنند. بد رفتاری همچنین برادر شوهرش (Phil Rhys Ifans) در بهترین حالت نامنظم ، نفرت انگیز و ناپسند خود ، فرصت هایی را برای به دست آوردن حق مالکیت مزرعه از دست او ، و به دست آوردن دو زن وحشی وحشتناک (خارش خار) دارد. جفت کیتی برند و Sinead Matthews در واقع همدردی با فیل شرور را برانگیخته اند که بی وقفه او را ترور می کنند.

برای اضافه کردن بر استرس او ، کارفرمای مسن وی خانم دوچرتی (مگی اسمیت با پیرشدگی بسیار زیبا) را نمی توان ترک کرد در ترس از فاجعه تنها در مغازه خودش است.

اینها همه شرایط عالی برای ورود گوزن دندان دندانه دار با آن شبح متمایز است و او همانطور که آشفته ترین کارها را می کند انجام می دهد.

شکی نیست که بازیگران بسیار عالی هستند ، و برجسته بودن بلامنازع کل تصویر است. انتقام تامپسون از این نقش ، با همه خرد و ظرافتی که قبلاً دیده بودیم ، مایه خوشحالی است ، اما این بار با آزمایش لحظه های کمیک و احساسات انسانی بیشتر ، دامنه بیشتری را نشان می دهد. در اینجا ما همچنین می توانیم بیشتر از میزان مرموز بودن او را ببینیم. این کودکان همچنین شیمی شگفت انگیزی دارند و از هر قاب جذابیت درخشان و بی گناهی ساطع می کنند.

اگرچه اگر فقط بازی تامپسون بازهم به اندازه نوشتن او تیز بود ، یا اگر فقط کارگردان جورک جونز نیز به فیلم برگشته بود پروژه ای برای راهنمایی او. تنظیمات جدید کاملاً نامناسب است و از بسیاری جهات فیلم را از رده خارج می کند. رفته است دهکده کوچک و دنج انگلیسی در اصل. سادگی ، گرما ، جادوی داستان سرایی که از کتاب های داستان اصلی Christianna Brand سرچشمه می گیرد نیز از بین رفته است. اینها به شدت از دست رفته اند ، و همچنین شخصیت های اصلی فوق العاده - آقای براون ، عمه آدلاید ، ایوانجلین ، خانم بلاترویگ ، سایمون ... - و بازیگران برجسته ای که با چنین سرزندگی آنها را بازی می کردند - کالین فرث ، آنجلا لانسبری ، کل مک دونالد ، ایملدا استاونتون ، توماس سانگستر ... - که به طور مسلم از چهره های جدید پیشی می گیرند ، هرچند خوشایند باشند. ممکن است تصور شود که برگرداندن همه آنها مشکل است ، اما این فقط به کتابهایی که در آن پرستار ماتیلدا بازدیدهای مکرر از خانه براون را انجام می دهد ، پس از بازگشت فرزندان به روشهای قبلی ، وفادارتر بود. با این وجود یک صحنه واحد وجود دارد که حاوی این ریزه کاری و حساسیت ارزشمند است ، با رالف فاینس که به عنوان یک پدر دور سخت شده توسط جنگ بسیار برجسته است.

یکی دیگر از امتیازات فیلم اصلی 2005 ثروت در زیر فیلم ها و ابعاد واضح است که این کیفیت چند لایه سعی شده است تا تکرار شود ، اما در اینجا لایه هایی که در بالای کلاس های کودکان اضافه شده اند فوق العاده خرد و کودکانه هستند. این البته یک فیلم کودکانه است اما Nanny McPhee برای بزرگسالان و همچنین کودکان جذابیت داشت ، در حالی که Nanny McPhee and the Big Bang بیش از آنچه لازم است نوجوان است. تلاش های فیل برای به دست آوردن مزرعه برای شکنجه گران او روایتی معمولی است که پیش از این نیز بارها دیده شده است ، همانطور که برای پدر طولانی مدت که به جنگ رفته است. در واقع ادغام جنگ جهانی دوم قضاوت غلط بزرگی را نشان می دهد ، زیرا محدودیت شدید فیلم در مورد كودكان كوچك از اجرای عدالت در این واقعه عظیم جلوگیری می كند.

بهانه ناخوشایند و كلیشه ای برای اوج گیری ، مروارید کیک جهت گیری وحشتناک ساده لوحانه سوزانا وایت ، که متأسفانه - همراه با فیلمنامه نسبتاً شلخته تامپسون - او و بقیه بازیگران بسیار ماهر را سرکوب می کند ، به طرز غم انگیزی از توانایی های آنها استفاده می کند.

با این حال ، برخی از بچه ها به طرز جالب توجهی علوفه می کنند و خوشبختانه این امر نتوانست تامپسون را از پایان نقش خود در سری هری پاتر باز دارد.

جهت دانلود فیلم Nanny McPhee and the Big Bang 2010 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Nanny McPhee Returns (1:47 ، PG) - فانتزی: افسانه ها ؛ رشته 3؛ دنباله؛ رمانتیک های OSIT

"ما در سرزمین پو هستیم" می گوید سیریل گری کوچولوی متعصب ، او از شیارهای طلایی Little Lord Fauntleroy است ، زیرا از پشت رولز رویس راننده راننده خود خیره می شود مزرعه خاله ایزابل ، که به راستی ، احتمالاً بزرگترین چاله در تاریخ امپراتوری انگلیس است. بله ، به نظر می رسد که محصول اصلی Deep Valley Farms واقعاً کود است. با وجود این ، 3 جوجه تیغی چروبی آن - وینسنت ، نورمن و مگی گرین - به طور نامحدودی تمیز هستند. آنها میزبانانی کینه توز برای سیریل و حتی خواهر شیطون و سلیای متعصب او هستند که ظاهراً برای امنیت خودشان در حین جنگ جهانی دوم به حومه انگلیس فرستاده شده اند ، اما همانطور که در نهایت می بینیم ، عمدتا به این دلیل که والدین آنها نمی خواستند کاری با آنها داشته باشند. پسر عموهای شهر و روستا 1 نگاه به یکدیگر می اندازند ، و از نگاه اول نفرت است.

ایزابل (مگی جیلنهال ، با لهجه بریتانیایی کاملاً معتبر) غرق می شود - حتی با چسبندگی و چسبندگی بیشتر مواد را به هر کجا که برمی گرداند - و کاملاً قادر به کنار آمدن نیست. قوری های سخنگو به او اطمینان می دهند آنچه او نیاز دارد ، پرستار بچه مک فی است. خوشبختانه ، آن فرد شایسته (با بازی خمیری اما تامپسون ، که فیلمنامه را نیز نویسندگی آن را برعهده داشت) در آن شب تحقق یافت ، به موقع بچه ها را در میان هیاهوی جیغی پیدا کرد. او برای اداره 1 از 5 درس ارزشمند زندگی ادامه می دهد. برای کنجکاوی غیرقابل درمان ، اجازه دهید من از دیدن فیلم در امان باشم: (1) بدون جنگ ، (2) به اشتراک گذاری زیبا ، (3) کمک به یکدیگر ، (4) شجاع ، و (5) ایمان داشته باشید.

این بچه های معمولی هستند ، البته آنها هر كدام از این رفتارهای ساده لوح را به محض گفتن یاد می گیرند ، آن را درونی می كنند و پس از آن مطابق رفتارشان رفتار می كنند. در کمتر از 24 ساعت همه آنها BFF هستند. Calloo، callay!

در نیمه دیگر طرح ، سرگرمی ایزابل (كیمو پرطرفدار ایوان مک گرگور) به جنگ می رود ، و برادرش Phil (Rhys Ifans) ، در اعماق بدهی های قمار ، ایزابل را می خواهد برای فروش مزرعه تا بتواند نیمی از درآمد خود را بدست آورد. ایزابل بودجه نمی کشد تا اینکه فیل با تلگراف سرنوشت ساز دفتر جنگ ظاهر می شود.

موارد دیگری نیز در این راستا وجود دارد. خوک های درخت کوهنوردی ، کلاغی یخ زده به نام آقای ادلوایس ، بمب افکن با کمک "هواپیمای دشمن" ، رالف فاینس با بازی پدر مقدس و دور سیریل و سلیا برای آینده خود به عنوان لرد ولدمورت گرم می شود و ظاهر غم انگیز توسط مگی اسمیت فوق العاده به عنوان یک انباردار پیر پیر. به علاوه کود بیشتر.

کارگردان سوزانا وایت به طور واضح به کل بازیگران گفت که هیچ کس بیش از 7 سال هرگز Nanny McPhee and the Big Bang را نخواهد دید ، بنابراین لازم است که بازی کنید! اقدام کن اقدام کن پروژه! فقط نگویید ، تمجید کنید! هنگامی که ASTOUNDED WONDERMENT در خواستگاری و تماس شما است ، اجازه ندهید که از شگفتی ملایم عبور کنید. درب منزل را رها کنید و به چشم خود بروید! فقط پیشنهاد نکنید ، در هر فرصتی آنها را بیش از حد از آنها مراقبت کنید.

آهنگساز جیمز نیوتن هوارد نیز آشکارا یک شرکت کننده مشتاق در این بنای یادبود بیش از حد است ، از آنجا که نمره او سعی در بیان کل داستان حتی اگر تصاویر و گفتگو را کم کنید. در بیشتر موارد ، این کار بی وقفه سرحال است ، تا اینکه به صحنه های غم انگیز می رسیم ، وقتی عملا صدای زمزمه ویولن و صدای هق هق گوی مبهوت را می شنوید. و هرگز اجازه نمی دهد.

Cynics حدس می زند که پرستار بچه McPhee چه جرمی وحشتناک مرتکب شده است که چنین منزلتی خانوادگی را به دست آورده است ، زیرا او بعد از یادگیری هر یک از درس های کودکان خال زشت و مویی را از دست می دهد 1 و 2 ، دلالت بر این دارد که او در حال کار کردن در مورد برخی بدهی های کارمایی است که با این پرانتزهای کوچک بد دهان توبه می کند. اما بعد از آن درس 3 فرا می رسد ، و هیچ اتفاقی برای صورت او نمی افتد ، و به ذهن بیکار (که هر کسی بالای 8 سال دارد) چیز دیگری برای حدس و گمان می دهد. (باور کنید این عمق فکری بیشتری نسبت به خود فیلم دارد.)

فقط 1 دلیل برای دیدن Nanny McPhee and the Big Bang وجود دارد و من قصد دارم آن را به صورت رایگان اهدا کنم. این تنها توصیه نانی مک فی است که نمی توان آن را در Reader's Digest یافت: کلم بروکلی - آن را با پنیر امتحان کنید.

خوشبختانه موارد زیادی در Nanny McPhee and the Big Bang وجود دارد - یک مورد دیگر چسبناک و چسبنده ماده ای که به وفور از یکی از منابع اصلی کودک آزاری در کشور موجود است.