دانلود فیلم Mulan 2020 (مولان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم مولان 2020 با زیرنویس فارسی

فیلم مولان در ژانر(های) ماجراجویانه, فانتزی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Mulan به کارگردانی Niki Caro, در کشور(های) چين, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Liu Yifei, Jet Li, Tzi Ma, Donnie Yen, Gong Li, Jason Scott Lee, Yoson An, Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei, Ron Yuan, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Mulan 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه فانتزی
امتیاز :
5.6/10 72% 66/100
کشور :
چين ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم که برگرفته از یکی از اسطوره‌های کهن کشور چین است درباره‌ی دختری باهوش و و شجاع به نام مولان است که برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش می‌رود تا کمک کند بر دشمنانشان پیروز شوند و…

When the Emperor of China issues a decree that one man per family must serve in the Imperial Chinese Army to defend the country from Huns, Hua Mulan, the eldest daughter of an honored warrior, steps in to take the place of her ailing father. She is spirited, determined and quick on her feet. Disguised as a man by the name of Hua Jun, she is tested every step of the way and must harness her innermost strength and embrace her true potential.

IMDb
5.6/10
72%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Mulan 2020

داستان مولان که برگرفته از یکی از اسطوره‌های کهن کشور چین است درباره‌ی دختری باهوش و و شجاع به نام مولان است که برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش می‌رود تا کمک کند بر دشمنانشان پیروز شوند و…
مولان که بر اساس انیمیشن "مولان" شرکت دیزنی ساخته شده است درباره دوشیزه جوان چینی است که خود را به عنوان یک جنگجوی مرد جا میزند تا پدرش را نجات دهد . . .
مولان ، فیلمی لایو اکشن محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی نیکی کارو می‌باشد که بر اساس انیمیشنی معروف با همین نام ساخته شده است. داستان مولان که برگرفته از یکی از اسطوره‌های کهن کشور چین است درباره‌ی دختری باهوش و و شجاع به نام مولان است که برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش می‌رود تا کمک کند بر دشمنانشان پیروز شوند و…

جهت دانلود فیلم Mulan 2020 (مولان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


SYNOPSIS: مولان (یفی لیو) خود را به عنوان یک مرد مبدل می کند تا بتواند در جنگی که پدرش بیش از حد پیر است بجنگد.

بررسی: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MULYYYYYYYYYYYYYYY ؟؟؟؟ خوب. بگذار توضیح بدهم. من فیلم انیمیشن مولان را کاملا دوست دارم. یکی از علاقه های همیشگی من. من می دانستم که وارد مولان می شوم که آنها تغییرات مسخره ای مانند بیرون آوردن آهنگ ها و بیرون آوردن مشو و اضافه کردن یک شرور جدید در تغییر شکل Xianniang (لی گونگ) ایجاد می کنند و من وقتی که تریلر را دیدم هنوز کاملاً در آن بودم. این مورد انتظارترین فیلم سال من بود ، بگذارید حالا پیش بروم و توضیح دهم که چرا مولان چنین طعم فوق العاده بدی را در دهان من گذاشت. من این مورد را به بخشهایی تقسیم می کنم.

DirectXING / EDITING / SPECIAL FX: اول از همه ، کارگردانی و تدوین / جلوه های ویژه همه خیلی ضعیف انجام شده بودند. به عنوان مثال ، صحنه ای در ابتدای فیلم وجود دارد که مهاجمان (این نسخه از فیلم هون ها است و حتی نام آنها را به خاطر نمی آورند. چیزی با "R") به یکی از گردان ها حمله می کنند و ژیان یانگ از فرش برای این یک نگهبان را حلقه کنید و تقریباً 7-8 برش پرش از او وجود دارد. من تقریباً از همه برشهای غیر ضروری حالت تهوع پیدا کردم فقط برای اینکه یک عکس سریعتر به نظر برسد وقتی که من واقعیت دارم یک یا دو برش بیشتر من آن شوت را خیلی بهتر ارائه داده ام. سپس چند عکس داشتیم که دوربین به پهلو چرخانده و سپس به حالت ایستاده برمی گردد و اگرچه فکر می کنم عکاسی از این دست شگفت انگیز باشد ، اما نحوه استفاده از آن تقریباً شبیه یک آزمایش بود. می توان از آن بسیار کارآمدتر استفاده کرد. در هر لحظه ای که شخصیت ها هوایی می رفتند ، احساس بسیار نامرتبی داشت. من می توانم عدم تعادل را مثل اینکه به طناب گیر کرده باشند ، متوجه بشوم ، اما این چیزی است که نباید قابل توجه باشد. هیچ اسپویلر نمی دهد ، اما به معنای واقعی کلمه صحنه ای وجود دارد که گروه بزرگی از مهاجمان در تپه ای هستند و گلوله های آتش را به سمت ارتش امپراتوری منجنیق می کنند و مولان از پایین به آنها نگاه می کند و در صحنه بعدی به طور ناگهانی پشت سر آنها است ... تنها راهی که او بدون حضور در صحنه می توانست این کار را انجام دهد ، یک هفته سفر طولانی در اطراف این تپه عظیم الجثه است که در آن زمان برای دیگر سربازان خیلی دیر است. گیج کننده ذهن سپس می توانم ادامه دهم که برخی حرکات تا چه اندازه مضحک به نظر می رسند تا جایی که من بخاطر اینکه دیگران با من فیلم را تماشا می کنند خنده خود را حفظ کردم و نمی خواستم بی ادب باشم ، اما من فیلم را خراب می کردم. آه و عکسهای حرکت آهسته. ارباب و ناجی عزیزم میزان عکس های حرکت آهسته در این فیلم. واقعاً چیزی برای دیدن است.

داستان: این قسمت چیزی نیست که فکر کنم مردم لزوماً با من موافق یا مخالف باشند ، بلکه فقط نظر خودم است. من طرفدار این نیستم که چگونه مولان قبلاً یک جنگجوی مستقر بود. من می فهمم آنچه که آنها برای آن دنبال می کردند این است که می گویند این "چی" که در مولان است در اختیار هر زنی است و این به خود آنها بستگی دارد که بیرون کشیدن آن بدون توجه به احساس دیگران در مورد آن اشکالی ندارد. من با این احساس موافق هستم ، با این حال ، فیلم اصلی نشان می دهد که حتی اگر شما آن را نمی دانید ، به عنوان یک زن ، یک جنگجو در داخل وجود دارد و شما باید همه تلاش خود را برای بیرون کشیدن آن و نشان دادن دیگران بودن خود انجام دهید. درست مثل هر مردی که بتواند شدیدترین جنگجو باشد. هر دو احساس خوب است ، اما چیزی در مورد کسی وجود دارد که موانعی در پیش دارد و ما به عنوان تماشاچیانی که می بینیم موانع پیروزی را شکست می دهیم. وقتی مولان از قبل این "چی" قدرتمند را داشته باشد ، به طور پیش فرض باعث می شود که او سربازان دیگر را کنار بگذارد و چالش زیادی ایجاد نمی کند. بله ژیان یانگ مخالف او است ، اما پیش بینی این داستان بسیار واضح بود و تقریباً هیچ صحنه جنگی بین این دو وجود نداشت. و یکی دو نفری که در فیلم Mulan بودند احساس شدیدی نداشتند. هیچ وقت احساس نمی کرد زندگی میلان در خطر باشد. صحنه های مختلفی داشتیم که خیلی عجله داشتند. لحظه ای نیست که احساسی را احساس کنم. مانند صحنه ای که فکر می کنم مولان در حال دزدکی در رفتن به پدرش است و می بیند که او تلاش می کند یک شمشیر صاف را نگه دارد و ترس را در چشمانش می بیند ، اما افتخاری که باید داشته باشد. در انیمیشن بسیار احساسی است و در مولان کاملاً قصابی و خالی از هرگونه احساس است. صحنه هایی مانند خواستگار که در واقع سعی دارند چیزی را از نسخه اصلی خود بگیرند ، تماشای آنها بسیار ناامیدکننده است و دانستن این موضوع مولان ترین بچه های نسل جدید خواهد بود. سپس من خیلی دوست دارم شروع کنم به اینکه چگونه علاقه به عشق فرمانده ضروری نیست (زیرا شما می توانید احساساتی برای یک فرد بالاتر داشته باشید که واقعاً یک فرد کاملاً خوب است) و اینکه چگونه بیرون آمدن از آهنگ ها مزاحم است ، زیرا بدیهی است که فیلم اصلی اصلا جنسیتی نبود ، در واقع این نشان می داد که شما برای جنگجو بودن لازم نیست یک مرد باشید ، اما این برای روزی متفاوت است.

بازیگری: تنها اجرای من کمی بالاتر از حد متوسط ​​بود Yoson An به عنوان Honghui. تنها چیزی که وجود دارد این است که او شخصیتی را بازی می کند که تقریباً هر شخصی می تواند آن را بازی کند. فقط روی صفحه جذاب باشید. رونق! علاقه عشق ... بررسی کنید. همه افراد دیگر ، از جمله Yifei Liu ، چیزی در حد متوسط ​​و فقط بد بودند. برخی به دلیل نوشتن و بسیاری به دلیل فقط بازیگری بد بود. من تقریبا مطمئنم که هیچ کس کمیک تسکین پیدا نکرده است. قرار بود یک لحظه خنده دار باشد و از دست برود. من نمی فهمم که چرا آنها نمی توانند بازیگرانی داشته باشند که از آن 3 سرباز گوف بال نماینده باشند. من می دانم که آنها یائو (چن تانگ) دارند ، اما هیچ کدام اصلاً شبیه نسخه اصلی نیستند. اگر ماشو و سربازی برای تسکین خنده وجود نداشته باشد ، آیا ما واقعاً مولان داریم؟ آیا می توانستیم در خارج از ملک مولان فیلم بسازیم؟ من هنوز آن را دیده بودم ، اما بله من می دانم که میلیون ها نفر چنین اتفاقی نخواهند داشت ، اما بهتر از لکه دار کردن یک ملک محبوب است.

این مدت طولانی بود و من می توانستم 10- انشای صفحه در مورد اینکه چقدر مولان برای من ناامیدکننده بود ، بین کارگردانی ضعیف ، بازیگری بد ، ضخیم SFX و خیلی چیزهای دیگر حتی برای من سخت است که به همان نمره ای که می دهم آن را بدهم. تنها دلیلی که من به آن امتیاز می دهم تنها به این دلیل است که احساس می کنم بخشی از من است ، مقایسه کمی آن با نسخه اصلی است که به نظر من عادلانه است از جهاتی مانند وقتی که آنها به معنای واقعی کلمه صحنه های خاصی از انیمیشن را می گیرند ، اما قسمت دیگر من می داند که هدف این نبوده است که یک شات برای بازسازی لایو اکشن شات باشد. تنها عوامل بازخرید کننده مناظر ، اسب ها و نمره ای بود که در لحظات ضعیف پخش می شد و خیلی نرم بود که واقعاً احساس خیلی خوبی از آن نمی کرد. 2.0 / 10

جهت دانلود فیلم Mulan 2020 (مولان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


______________________________________________________

"وفادار ، شجاع ، واقعی". ____________________________________________________________

بسیار خوب ، بنابراین .... Yes {بله} ~ من آماده هستم "-با آمادگی-" اعتراف کنم که مدیر کیوی جدید و در حال آمدن نیکی کارو ? (از "The Zookeper's" همسر "تحسین می کند") پیشنهاد "مولان" در زمینه فیلم های پرمخاطب در داستان خود - (و همچنین) - به اندازه کافی سوراخ در دستگاه های تجمعی طرح خود و ماشین آلات مختلف دارد ، تا همه چیز کمی شبیه پنیر سوئیس باشد ... اما بعد دوباره .... همانطور که معلوم شد ... هر چند وقت یکبار ... {حتی} ~ کمی "پنیر سوئیس سینمایی" می تواند یک "هرچند وقت یکبار" کاملا "تعجب آور باشد" ... در بیست و دو سال گذشته بین اجرای کریستین آگیلرا -Dual- و ~ {Genuineally ? Gorgeous & Soul-S stirring} S از "بازتاب" (از انیمیشن "Mulan" 1998 و نسخه فعلی "Live-action" 2020 به ترتیب ) ..... دیزنی ~ {بدون تردید} ~ یک راه طولانی ، طولانی ، طولانی آمده است.

مرد ... فکر می کنم منظور من "زن هر ساعت" است Yifei Liu from از همان آغاز کار ~ {Spendidly} ~ را اجرا می کند که فقط می تواند به عنوان یک نقش چالش برانگیز برای بازی یک بانو توصیف شود. To {برای پیچیدگی هر چه بیشتر او ، او یک (-به طور جدی)) بانوی زیبایی (- در آن زمان -) است ، و انتقال از یک زن کاملاً جذاب به "فقط-یک-پسران" ... "سخت تر" (-با باور-) بیرون کشیدن} ~. و اگر - {That} - به اندازه کافی چشمگیر نبود ، خوب ، این را دریافت کنید: او Also {همچنین} 90 نود درصد از کارهای بدلکاری خود را انجام می دهد??. بعلاوه ، کل تصویر توسط - بیشتر - ، اگر نه همه - از بازیکنان اصلی ، که به شرح زیر the {Really} ~ برای من برجسته بود ، به زیبایی عمل شده است. تزی ما (پدر مولان 'ژو') ، زانا تانگ (خواهر مولان 'زیو') ، گونگ لی (جادوگر 'شیانینگ') ، دونی ین ('فرمانده تونگ') ، جت لی (امپراطور چین) ، جون یو ( چاق مولان ، و "کریکت" دوست کلاهبردار "دلپذیر" ، و سرانجام یوسون آن که نقش "هونگ" را بازی می کند ، (یکی از "دیگر" ، هرچند قهرمانان Swashbuckling "کمی بزرگتر" فیلم.

اکنون ، فقط برای مثال یک "کوچک" of از یکی از آن "سوراخ ها" که به طور خلاصه در مقدمه خود ذکر کردم ، به شما بگویم ... خوب ، فکر می کنم احتمالاً موارد زیر کمی اذیت شده باشد { } واقعیت از فیلم است ، زیرا این حس created {لمس}} ~ "عدم تعادل ⚖ ⛔" را در داستان برای من ایجاد کرد ؛ ارائه فیلمی که دیزنی "رسماً" bil {Sheerly} led را به عنوان "اکشن ، ماجراجویی و درام" معرفی کرد "کرایه ، به عنوان یک نوع گیج کننده" نه اینجا و نه آنجا "~ {" fantasy-Lite "} ~ .... نوع تصویر {?❔}. ناشی از این واقعیت است که فیلم - فقط - (و اخیراً به آن اشاره شده) 'henchwoman': به شکل the، er ..... - (چگونه آیا من این را بهتر می گویم بدون اینکه چیزی بدهم giving) - ..... ? {"در ابتدا -به ظاهر- (هیچ چیز ?) بیشتر از"} ~ ? قاتل فوق العاده شیطانی و خونخوار جادوگر ژیانینگ؛ این توانایی "کاملاً شنیع" کاملاً پدیده ~ {Supernatural ?} has را دارد که نه تنها می تواند به تعداد بی شماری (-به طور برابر-) پرندگان حمله ای شرور تبدیل شود ، بلکه به -همچنین- ... به معنای واقعی کلمه ... ورود و دیگر انسانهای زنده را در مجاورت او "اشغال" کنید. در اینجا تنها مشکلی برای این وجود دارد: ? {No One Else} ? ، و منظور من خوب و واقعاً No-One-Else است ... {-شمار- البته ، -در غیر این صورت- مولانای "استثنایی با استعداد" ، - (همانطور که خوب) - ، همانطور که پدر عزیز "خیرخواه-ققنوس" عزیز مورد احترام او قرار گرفت} دارای قدرتهایی است که حتی ~ {بستن} ~ به Xianning رسیده اند .... از این رو یک بی نظیری (- به ویژه ---) "آشکار" در ساختار بنیادی فیلم ایجاد می کند.

با این حال ، "در گذشته" ، و ~ {غیر از}} point نکته ای که در بالا به آن پرداختم ، ~ {و} ~ چند مورد دیگر (به طرز عجیبی) "کمتر آزار دهنده" ..... ~ {مانند چگونگی زنده ماندن مولان برای هفته ها ، (شاید حتی - ماهها) در پایان: بدون اینکه در معرض دید قرار گیرد - به عنوان یک دختر ... در یک خوابگاه کاملاً بزرگ ، بسیار عرق کرده و (بسیار زیاد) پر جنب و جوش - مرد - I ..... فکر می کنم من به احتمال زیاد "کاملا" از فیلم enjoyed {"در آن لحظه"} enjoyed لذت بردم that ، یعنی ، و برای "بیشترین قسمت" ، به هر حال ، ~ {Even❗} ~ کاش طولانی تر بود. بنابراین ، در پایان ، خوب ، فقط مطمئن شوید که به دنبال "اتمسفر" صحنه جو ، (در حدود) در نیمه راه فیلم ، از یک مولان عمیقاً "منزوی و مراقبه" هستید که به طرز شگفت انگیزی خلق و خوی همه جانبه آن را به تصویر می کشد ، - همانطور که فیلم ، در یک لحظه خاص (به شدت تکان دهنده) در قوس روایت ، هنگامی که او راه خود را در کوههای چین (در مقطعی از تلاش خود) به تصویر کشیده است ؛ همانطور که او (به نظر می رسد) کاملا "آشکار" می شود ... در یک V {VIVIDLY ❗}-Awe-Inspiring Sunset Vista ”، در کل” غوطه ور ”در آن خورشید (همیشه بسیار آشنا)” Aura Rims & Spectacular Crimson-Gold Of Sheer Visual-Ecstasy ". {نیازی به ذکر امتیاز همراه" Soaring & Exquisite "نیست که به صحنه منظره بی نظیری زیبا" Wings em "سینما را می بخشد}.

خلاصه:" من "به سختی" - (پیش گفته ?) - صحنه ، به عنوان نقطه ای از فیلم که در آن احساس اطمینان غیرقابل توجیهی خاصی مبنی بر اینکه می خواهم تئاتر را ترک کنم felt {"پرتو"} ~ ... و در واقع ؛ بعد از (پانزده نهایی) دقیقه) تصویر کاملاً "مهر و موم شده" را با کار کردن "Soul Stirringly" فیلم جادویی بالا برنده روی من ... کاملا "Did {Did} ~. Unabashedly Heartfelt 8.50 علامت گذاری شده از 10 ? had"

جهت دانلود فیلم Mulan 2020 (مولان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


«مولان» 2020 را به عنوان یکی از طرفداران پرشور دیزنی دیدم. اگرچه پیشنهادهای لایو اکشن اخیر آنها بسیار ترکیبی است و هیچکدام به خوبی نسخه اصلی نیستند، بسیاری از فیلم های انیمیشنی آنها نمونه های خوبی از نحوه انجام درست انیمیشن هستند. با نگاهی به عنوان، تبلیغات و دیدن آن که توسط دیزنی ساخته شده است، بسیار راحت می توان فکر کرد که این یکی دیگر از بازسازی های لایو اکشن است و آسان است که چرا به عنوان یکی از آن ها نقد شده است. بخشی از وجود من واقعاً از این که عاشق فیلم 1998 است، روانی شده بود، اما هنگام دیدن نفرت از فیلم و بازیگر نقش اول زن نیز نگران بودم.

وقتی «مولان» را دیدم، واقعاً جالب نبود. من به عنوان یک بازسازی لایو اکشن و دیزنی افتضاحی در چشم نیست. غیر از عنوان و ارجاع به امتیاز فیلم 1998 که در مولان تعبیه شده است. در عوض برای من این بیشتر به عنوان یک نسخه دیگر از شخصیت و داستان او، و یک نسخه جدی تر و کمتر خانواده پسند بود، بنابراین مقایسه مستقیم این دو فیلم به نظر من درست نبود. در حالی که ناامیدی بیان شده قابل درک است، زیرا ایرادات بزرگی وجود دارد و قطعاً جذابیت، دل و هیجانی مشابه فیلم 1998 ندارد، برای من «مولان» آنقدرها هم بد نبود و شایسته نبود. از واکنش شدید قبل از انتشار آن. به نظر می رسد که دیدگاه های شخصی ییفی لیو هیچ ربطی به دیزنی یا گروه فیلم ندارد.

«مولان» کامل نیست. با کسانی موافق باشید که می گویند بسیاری از دیالوگ ها بسیار بد هستند، با تمایل به صداگذاری خشن، به ویژه در تلاش های ترسناک و بسیار نامتناسب برای طنز پراکنده با نیروها، و تاکید بیش از حد بر شخصیت ها. ' ارزش های. موافقان وفادار، شجاع و صادق نیازی به تاکید چندانی نداشتند، نکته خیلی سریع مطرح شد. چیزهایی در طرح وجود دارد که روی کاغذ به طرز عجیبی جذاب به نظر می رسید، اما خیلی کم انجام شده است. به خصوص با ققنوس، که در واقع چیزی اضافه نمی کند.

هر دو Xianniang و Bori Khan احساس می کردند که شخصیت هایی توسعه نیافته هستند. اولی بهتر ظاهر می شود زیرا او کاملاً مرموز و جذاب است، اما انگیزه های او بعداً کاملاً گیج می شود (با اینکه مشخص نیست او در چه سمتی قرار داشت)، او تقریباً یک دستگاه طرح داستان است و صحنه آخر او بسیار احساس می شود. عجله کرد بوری خان ظاهر ترسناکی دارد اما کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و انگیزه او تقریباً تنها چیزی است که در مورد او آموخته شده است. دوست نداشتم چقدر راحت شکست می خورد و صحنه چقدر ناشیانه به نظر می رسید. به طور کلی، شخصیت‌ها می‌توانستند با عمق بیشتری کار کنند، مولان و ژو آن‌هایی هستند که به هم نزدیک‌تر می‌شوند، و فیلم می‌توانست با روحیه بیشتری کار کند.

با این حال، «مولان» عالی به نظر می‌رسد، به خصوص خیره‌کننده است. در تصاویر تاریخی واقعاً نفیس و بهترین مناظر باشکوه آن. رنگ و فضای زیادی در عکاسی وجود دارد که به وضوح از افرادی مانند ژانگ ییمو الهام گرفته شده است و لباس ها توجه را به خود جلب می کنند. CGI خیلی بیش از حد به نظر نمی رسید و خیلی ارزان به نظر نمی رسید. موسیقی هری گرگسون-ویلیامز تکان دهنده است و همچنین دارای یک هسته عاطفی مجلل است، همچنین از شنیدن ارجاعات به موسیقی فیلم 1998 لذت برد. نیکی کارو در بیشتر موارد با اطمینان کارگردانی می‌کند.

شخصا واقعاً تحت تأثیر اکشن طراحی شده زیبا و پویا قرار گرفتم. زمانی که نیاز به تنش داشت، زمانی که نیاز به ورزش خاصی داشت، و زمانی که نیاز به هیجان داشت، انجام می‌داد. به خصوص نبرد بزرگ و بهمن. احساس قدرت، درد و استقامت لازم برای گذراندن تمام آن تمرینات آسان بود، فقط مسابقه نهایی مضحک بود. داستان کامل نبود، اما به اندازه کافی درگیر بود، با جنبه های فرهنگی جذاب بود و به لطف مولان که هنوز یک شخصیت قوی است، الهام گرفته بود (اگرچه به طور خلاصه او به اندازه مولان انیمیشنی رشد نمی کند یا به سفر شخصیت نمی رود. مقایسه کنید). اگرچه اتحاد مجدد پدر و دختر قبلاً از نظر عاطفی قدرتمندتر بود، اما هنوز در اینجا کاملاً به شیوه ای ظریف حرکت می کند.

علاوه بر این، بازیگری اصلاً برای من بد نبود. لیو یک رهبر مطمئن است که اقتدار و آسیب پذیری را برای مولان به ارمغان می آورد که برای این قهرمان ایده آل ایده آل بود. دانی ین و جت لی شخصیت های قدرتمندی هستند و جیسون اسکات لی تهدیدی را به نقش توسعه نیافته او وارد می کند. اجرای Tzi Ma در تفاوت های ظریف خود بسیار گویا است، بیش از یک بار حتی یک کلمه هم نگفت. لی گونگ در فیلم Mulan فوق‌العاده به نظر می‌رسد و به‌طور فریبنده‌ای فریبنده و مرموز است، علی‌رغم اینکه شخصیت خودش گوشتی نیست، بازی گونگ کاملاً پیچیده است.

در پایان، خودم را آماده کردم که از آن متنفر باشم، اما در حین یافتن از آن بسیار خوشم آمد. خیلی ناقص بود 6/10

جهت دانلود فیلم Mulan 2020 (مولان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"آیا معتقدید که آنها در واقع یک دختر چینی را برای ایفای نقش مولان در فیلم Mulan جدید بازسازی شده دیزنی انتخاب می کنند؟" من هنوز می توانم سوال یک دختر ABC و هیجانی که در چهره او در سال 2017 در حال پرسیدن این سوال بود را به یاد بیاورم. > 3 ستاره احتمالاً بهترین امتیازی است که می توانم در اینجا بدهم. Yifei Liu کاملاً بازیگر ایده آل برای شخصیت Mulan است. انعکاس مولان در پوستر شمشیر شگفت انگیز به نظر می رسد. و این برنده فیلم یکی از ستاره ها است. برخی از مناظر فیلم به خصوص با IMAX 3D زیبا هستند. کوه ها و خط افق پایتخت نفس گیر است که دومین ستاره را به خود اختصاص داده است. اگر با IMAX نباشد، احتمالاً نیم ستاره است. در مورد سوم، از آنجایی که IMDB به من اجازه نمی دهد برای بدترین فیلم تمام دوران ستاره صفر بدهم، اساساً یک ستاره خرید-2-و-1-به صورت رایگان است.

داستان مولان بیش از هزار سال است که برای همه چینی های دوران کودکی آنها گفته شده است. و با تشکر از دیزنی، این داستان با فیلم کارتونی عالی آنها در سال 1998 برای همه جهان تعریف می شود. روح مولان نسل ها را تشویق می کند، از جمله شجاعت، وفاداری و مهمتر از همه مسئولیت فرزندی او. (خب، درست است، مردم چین به وظیفه فرزندی خود بسیار فکر می کنند.) با این حال، تمام روحیات بالا فقط کلماتی هستند که روی شمشیر حک شده اند، و کارگردان واقعاً می خواهد آن داستان کوچک را در مورد دختری که به دنبال خود واقعی خود است، تعریف کند. ، که می تواند هر داستان دیگری جز داستان مولان باشد. با وجود این، کل خط داستان به هیچ وجه منطقی نیست. * اجتناب از مواجهه با خود واقعی به عنوان یک زن؟ آیا این درست است؟ * پنهان کردن خانواده کونگفو از سربازان؟ آیا این لازم است؟ * تمام زره و کلاه خود را برای دویدن برای جنگ درآورید؟ منطقی تر از این نمیشه * گروهی از سربازان آموزش دیده که زندگی امپراطور را فقط روی یک دختر کوچک می شمارند؟ بهترین استراتژی تا کنون * امپراتوری که به راحتی تحریک می‌شود که ترجیح می‌دهد خود را با یک دیوانه درگیر کند؟ ترامپ مطمئناً این کار را نمی‌کند.

اگر می‌خواهید یک فیلم تاریخ چینی خوب بسازید، حداقل کاری که باید انجام دهید این است که یک مطالعه واقعی در مورد آن انجام دهید. اما تنها چیزی که از مولان می توانم ببینم تعصب غربی ها به فرهنگ سنتی چین و یک درام بی روح دیزنی است. * دعای ققنوس برای امنیت و آرامش؟ ما هرگز این کار را در چین انجام نمی دهیم. * صیغه با صورت های سفید کم رنگ و آرایش گونه های قرمز خونی؟ این کاری است که گیشاهای ژاپنی انجام می دهند. * یک جادوگر کنترل کننده ذهن یا متحول کننده؟ باشه، والار مورگولیس. * استعاره ققنوس در مقابل عقاب؟ آن برای چیست؟ اصولاً در مولان فرهنگ واحدی دقیقاً از جایی که آنها آمده اند ارائه نشده است. اگر می‌توانید زبان چینی بخوانید، می‌توانید اشتباهات بیشتری را در مورد فرهنگ، جدول‌های زمانی تاریخ و غیره بیاموزید، جایی که رتبه‌بندی‌ها پس از 3 روز از انتشار به 4.9 کاهش می‌یابد. اگر نمی توانید، خود را خسته نکنید و فقط به یاد داشته باشید که اشتباهات بسیار بیشتر از آن هستند که حتی تصورش را بکنید. کارگردان با موفقیت در از بین بردن تفاهم بین غربی ها و چینی ها مشارکت داشت. غربی ها ممکن است فکر کنند مولان دیگری است که برای چینی ها ساخته شده است تا بازار چین را خشنود کند، در حالی که مردم چین واقعاً از این همه تعصب فرهنگی احساس توهین می کنند. نیکی کارو یک مثال عالی به ما نشان می دهد که چگونه یک فیلم بسازیم و هر دو طرف تماشاگر را آزار دهیم.

در فولکلور اصلی مولان، هیچ شخصیتی مانند موشو، کریکت و همه روح های بامزه وجود ندارد. اجداد. اما چه کسی ممکن است از یک اژدهای بامزه بامزه شکایت کند، مخصوصاً وقتی از دیزنی می آید؟ اما وقتی یک ققنوس ساکت، درمانده و نمی‌داند چه باید بکند، جای موشو را می‌گیرد، این موضوع باعث می‌شود مردم شک کنند که آیا این بازسازی 2020 واقعاً یک فیلم دیزنی است یا خیر. علاوه بر این، مولان زمانی که بسیار جوان بود، تبدیل به یک ابرقهرمان با استعداد فوق العاده شد. و البته، یک قهرمان نمی تواند دوست پسر، بالقوه، به عنوان یک ژنرال یا چیزی مشابه داشته باشد. این اقتباس اصلاً فمینیستی به نظر نمی رسد.

در مجموع، مولان صرفاً هدر دادن یک افسانه خوب است، اشتیاق طرفداران دیزنی، احتمالاً 2 ساعت از زندگی شما و بالاتر از همه، 200 میلیون دلار . خوب نیکی کارو!