دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مورتال کامبت 2021 بدون سانسور

فیلم مورتال کامبت در ژانر(های) اکشن, فانتزی, ماجراجویانه, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفت. Mortal Kombat به کارگردانی Simon McQuoid, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Lewis Tan, Jessica McNamee, Josh Lawson, Tadanobu Asano, Mehcad Brooks, Ludi Lin, Ng Chin Han, Joe Taslim, Hiroyuki Sanada, Max Huang, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم ژاپنی, انگلیسی, چینی ها, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 43/100 می باشد. برای دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن فانتزی ماجراجویانه
امتیاز :
6.2/10 55% 43/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
ژاپنی انگلیسی چینی ها
سال :
2021
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

بوکسوری ناکام یک راز خانوادگی را کشف می کند که او را به یک تورنمنت به نام "نبرد فانی" رهنمون می کند و در آنجا با گروهی از مبارزان ملاقات می کند که برای نجات قلمروها از دست جادوگر شیطانی به نام شانگ تسونگ تا سرحد مرگ می جنگند. ( فیلم بر اساس بازی های ویدیویی).

Washed-up MMA fighter Cole Young, unaware of his heritage, and hunted by Emperor Shang Tsung's best warrior, Sub-Zero, seeks out and trains with Earth's greatest champions as he prepares to stand against the enemies of Outworld in a high stakes battle for the universe.

IMDb
6.2/10
55%
m
43/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Mortal Kombat 2021

بوکسوری ناکام یک راز خانوادگی را کشف می کند که او را به یک تورنمنت به نام "نبرد فانی" رهنمون می کند و در آنجا با گروهی از مبارزان ملاقات می کند که برای نجات قلمروها از دست جادوگر شیطانی به نام شانگ تسونگ تا سرحد مرگ می جنگند. ( فیلم بر اساس بازی های ویدیویی).
مورتال کامبت ، نام فیلمی اکشن و ماجرایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی سایمن مکگوئید می‌باشد. «کول یانگ» یکی از مبارزین MMA است که به دنبال برترین قهرمان‌های کره زمین به منظور نجات تمام عالم و مقابله با دشمنانی که از سرزمین‌های خارجی آمده‌اند، می‌گردد و…
«کول یانگ» یکی از مبارزین MMA است که به دنبال برترین قهرمان‌های کره زمین به منظور نجات تمام عالم و مقابله با دشمنانی که از سرزمین‌های خارجی آمده‌اند، می‌گردد و…

جهت دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من حدود ده سال داشتم که عاشق مورتال کمبت با مورتال کمبت 2 و Ultimate Mortal Kombat 3 شدم. این چیزی در حدود سال 1998 بوده است. من در تمام بازی های اصلی بازی کرده ام ، هر دو فیلم را تماشا کرده ام و اکنون 23 سال است که فیلم acress کارتون را تماشا کرده ام. همه اینها را می گویم زیرا می خواهم خواننده عشق من به این حق رای دادن را درک کند تا آنها درک کنند که چرا من از مورتال کامبت خیلی متنفرم.

من از مورتال کامبت متنفرم زیرا مورتال کامبت مورتال کمبت نیست. این ساده ترین و مستقیم ترین راهی است که می توانم این را به شما برقرار کنم. اگر از من خواستید یک نکته را به شما نشان دهم که می توانید از آن دور شوید و بگویید که درک اساسی در مورد Mortal Kombat دارید. من می گویم بازی را از طریق حالت داستانی Mortal Kombat 2011 انجام دهید. این بازی نسبت به داستان اصلی بسیار احترام دارد در حالی که آن را به طور همزمان راه اندازی مجدد می کنید. این داستان سه بازی اول را بازگو می کند و شما با دانستن اینکه Mortal Kombat چیست از آن فاصله خواهید گرفت. من توصیه نمی کنم مورتال کامبت را تماشا کنید تا بفهمید Mortal Kombat چیست. در واقع ، من به شما توصیه می کنم که در خلاف جهت مورتال کامبت جیغ بزنید.

چرا آقای Reviwer ، این خیلی خشن و پست به نظر می رسد. منظورتان از این جملات چیست؟ مورتال کامبت با عشق افرادی ساخته شده است که به بازی ها اهمیت می دهند و می خواهند چیزی جز خدمات طرفداران به شما ارائه ندهند. شما جرات می دهید به صورت آنها تف کنید؟ چرا؟

خوب ، بگذارید اینطور بگویم. مورتال کامبت درباره شخصیتی است که یک شخصیت مورتال کمبت نیست ، از شخصیتی که هرگز در بازی ها وجود نداشته است ، که خودش از یک شخصیت مورتال کمبت جدا شده ، جدا می شود. به نظر کلی و احمقانه است؟ شرط می بندید که همین باشد! ولی صبر کن، بدتر میشود! به دلیل این خط طولانی از خط خون مناسب که هرگز در بازی ها وجود نداشته است (و بنابراین این پیوند خون با این شخصیت های موجود هیچ اهمیتی در بازی ها ندارد) قهرمان اصلی و نه شخصیت Mortal Kombat قرار است قدرت داخلی را که این پیوند خون موجود به او می دهد کشف کند حدس می زنید که در بازی ها وجود ندارد ، حتی یک تورنمنت هم نیست. این یک کاراکتر قبل از جنگ برای شخصیت ها است. که بسیار وحشتناک است ، زیرا ما جو مسابقات را نداریم و حتی نمی توانیم جزیره شانگ تسونگ را ببینیم.

بنابراین ، در این مرحله ، ممکن است بپرسید ؛ اصلا مورتال کامبت ربطی به بازی ها داره؟ و البته جواب منفی قاطع ، کامل و کلی است. این چیزی نیست جز یک گرفتن پول نقد عمومی که خودش را Mortal Kombat می نامد ، خودش را با شخصیت های Mortal Kombat می پوشاند و خود را در خون غرق می کند. اما ، یک فیلم شگفت انگیز داستان Mortal Kombat را نمی سازد. هنگامی که شما به طور کامل از بازی های بازی Mortal Kombat چشم پوشی می کنید.

مورتال کامبت ، از همه نظر ، باید اساساً ترکیبی از Mortal Kombat 1995 با عناصر Mortal Kombat 1 داستان باشد ، در Mortal Kombat 2011 (دارای پیام برگشت به عقب در گذشته است) با درجه سختی R. خودشه. ساده و ساده.

لیو کانگ را تماشا کنید ، ارم ، منظورم این است که هنرهای رزمی عمومی گری استو در نقش شخصیت اصلی در حالی که شروع به تلاش برای رفتن به جزیره مرموز شانگ تسونگ می کند ، به عنوان انبار بازی می کند. منظورم این است که برای شرکت در تورنمنت بزرگ مورتال کمبت ، سعی کنم قبل از رسیدن آنها به جزیره شانگ تسونگ ، توسط مبارزان انتخاب نشوند. در آنجا ، نگاهی به دنیای اخروی Outworld بیندازید ، منظورم صخره ای غول پیکر است که شانگ تسونگ بر تخت خود نشسته و بسیار صحبت می کند. شگفت زده شوید زیرا شاهزاده گورو با لیو کانگ جنگ می کند ، منظورم جوهنی کیج است ، اوه ، ارم ، منظور من گری استو در گورو است ، ارم ، منظور من بالای صخره ای در جزیره شانگ تسونگ است ، اوه ، ارم ، منظورم خروج از انبار روستایی .

گفتن اینکه Mortal Kombat 1995 نیز داستان را کاملاً عالی تحقق بخشید. اینطور نیست حداقل ، این تلاش می کند تا با تلاش خود برای PG-13 بهترین تلاش خود را انجام دهد تا به همان اندازه از محیط ، رمز و راز ، شگفتی و شخصیت شخصیت های Mortal Kombat در رتبه بندی که باید با آن کار کند ، فشرده شود. این جزیره شانگ تسونگ را برای ما به ارمغان آورد ، دو مبارزه شگفت انگیز Goro داشت و یک جو مسابقات واقعی داشت.

مورتال کامبت جدید یک تورنمنت نیست ، جزیره شانگ تسونگ را به ما نشان نمی دهد که با تکنولوژی مدرن جلوه های ویژه تصور شده است ، شخصیت Mortal Kombat را به عنوان شخصیت اصلی خود درگیر نکنید ، و به طور کلی مانند Mortal Kombat احساس نمی کنید.

این احساس می کند که یک بودجه کم است که توانایی ساخت مجموعه ها یا بازدید از یک فیلم واقعی را ندارد. جزیره برای فیلمبرداری. بنابراین ، در عوض ، این داستان تنبل را بپزید تا سعی کنید توضیح دهید که چرا هیچ یک از اتفاقات جالب اتفاق افتاده در بازی ها و فیلم 1995 در مورتال کامبت هرگز روی صفحه نمایش تحقق نیافته است.

این Mortal Tease است. این مورتال است بیایید لیو کانگ را زمین بگذاریم و وقتی از قنداق ما بیرون آمدیم ، یک گری استو را فال می گیریم تا هرچه گمشده طولانی مدت برای عقرب است ، زیرا او از دختر غیر موجود خود فرار کرده است. بله ، عقرب اکنون یک دختر می کند. مطمئن نیستم از کجا آمده است. هیچ وقت در بازی ها نبود. اما ، او اکنون یک فرزند دختر دارد.

می دانید ، گری شخصیت بسیار بهتری را به عنوان نوعی فریبکار عقرب ساخته بود زیرا او فقط تاکاشی تاکدا از Mortal Kombat X بود. این چنین بود حس بسیار ناراحت کننده ای نسبت به علاقه مندی ها و او به نوعی به نظر می رسد.

از بین همه جوهای شگفت انگیز ناشی از تنظیم بازی اصلی ، همه شخصیت هایی که در حق رای دادن Mortal Kombat وجود دارند. مورتال کامبت آنقدر به آن حق رای احترام نمی گذارد که در عوض به ما یک گری استو می دهد ، با گذشته ای ساختگی تنها با هدف اتصال او به شخصیتی که در واقع از بازی و مسائل مهم است و لیو کانگ را کاملاً کنار می گذارد تا به ما کمک کند. جالب از داستان اصلی گری استو.

زیرا وقتی به مورتال کمبت فکر می کنم ، مطمئناً به کسی بی نام فکر می کنم که در حیاط پشتی او با Goro مبارزه کند. که در جنگ بسیار بد مکیده است ، نیاز به نجات با تبر دارد. بله ... کاملا آنچه که من هنگام بازی کردن در این بازی ها به دست آوردم. چه کسی ممکن است چیزی غیر از این بخواهد؟ Goro در لانه اش یا جای دیگری باحال در جزیره شانگ تسونگ؟ نه مرد ، گورو در حیاط پشتی از یک انبار بیرون می آید.

نیتارا؟ شخصیتی که اکثر طرفداران آنقدر سخت او را رد کردند که ما او را به معنای بازی 2007 Mortal Kombat Armageddon در Wii ندیده ایم؟ این کاملاً یک شخصیت در بسیاری از موارد دلخواه طرفداران است که باید بازگردانده شوند.

من می توانم ادامه دهم ، و ادامه دهم ، و ادامه دهم ، و ادامه دهم. اما موضوع این است. این بازی توسط طرفداران برای طرفداران ساخته نشده است. این بازی برای مخاطبان عام ساخته شده است که می دانند Mortal Kombat همان چیزی است که در آن رزمی کاران با نینجا و هیولا می جنگند و خونین و دلهره آور است. یا به طور خلاصه ، آنها هیچ اعتقادی به محبوبیت Mortal Kombat نداشتند و در عوض یک فیلم عمومی برای هنرهای رزمی ایجاد کردند ، زیرا آنها می دانستند مخاطبان معمولی فرقی بین آن و Mortal Kombat ندارند.

Mortal Kombat دارای چندین دهه داستان پیچیده است که از لحاظ پیچیدگی با بسیاری از امتیازات فیلم و فیلم رقابت می کند. شخصیت های شگفت انگیز و جهان سازی. اما متاسفانه هیچ یک از اینها در مورتال کامبت نمایش داده نمی شود. در عوض ، هر کسی که به طور تصادفی جنگ می کند شخصیت Mortal Kombat را به دلیل عدم دلیل در مکان های غیر جالب و نه بازی وارد می کند.

من از سال 1995 لذت بردم. من خیلی خوشحال شدم که یاد گرفتم این همه سال بعد ما می خواهیم دوباره چنین چیزی بدست می آورید ، اما R این بار رتبه بندی کرد. آنچه به من رسید سیلی به صورت بود. این به عنوان یک طرفدار مورتال کمبت ، مرا آزار می دهد. این سرویس فن نیست. این تبلیغ عمومی مخاطبان است. اگر تفاوت را نمی دانید ، نباید مورتال کامبت را می ساختید.

مورتال کامبت با مخاطبان مورد نظر خود نمره خوبی می گیرد. حیف که مخاطبان طرفداران مورتال کمبت نباشند.

جهت دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این برای مخاطبان عام قابل قبول است اما طرفداران فانی کمبت باید بیشتر می شدند. بازیگران یک کیسه خرد شده برای هر چیز خوبی در مورد آنها است که مشکلی در آنها وجود دارد. اولاً کول گرچه وحشتناک نیست اما هنوز کسل کننده و غیرضروری است ، بسیاری از صحنه هایی که می تواند برای سونیا ، کانو و دیگران استفاده شود ، با توجیه احمقانه ای برای اهمیت او ، صرف او و خانواده اش شده است. او یک مبارز MMA شکست خورده است اما باید قدرت درونی خود را برای موفقیت در مسابقات پیدا کند. آنها واقعاً سعی می کنند کل فیلم را به او توجه کنند اما شما این کار را نمی کنید. هر هوادار همان حرفی را می زند که بی معنی است. شخصیت های این حق رای دادن اصلاً دلیلی ندارد که شما یکی را درست کنید. کاملاً واضح است که کول Johnny Cages Place را از این واقعیت گرفته است که او کسی است که با Goro می جنگد. جانی کیج برای شخصیتی که تصور می کند مقدمه ای برای ورود به این دنیا باشد ، غیر قابل قبول است ، مناسب ترین کار برای این کار است که مورتال کامبت نیازی به کول ندارد. تنها کول بی معنی دیگر در آن زمان Raiden است که در مورتال کامبت کار لعنتی انجام نمی دهد. این خدای رعد و برق و محافظ دنیای زمین است اما هیچ انگیزه ای برای مبارزان انجام نمی دهد. شما حتی آرزو می کنید که او بگوید من باید با خدایان بزرگ مشورت کنم اما این کار را نمی کند. لوئی کانگ و کونگ لائو حدود 40 دقیقه معرفی نمی شوند. لوئی کانگ به عنوان یکی از منتخبین به نفع کول شافت می شود. او سخنرانی های خردمندانه ای را انجام می دهد که اساساً از کار ریدین گرفته شده است ، اما او با آن ذهنیت بروس لی از بازی ها ، استاد استاد شائولین نیست. کونگ لائو ، که معمولاً توسط لوئی کانگ نادیده گرفته می شود ، در مورتال کامبت احترام بیشتری برای او قائل می شود و او را تحت الشعاع خود قرار می دهد ، که برای او تغییر سرعت خوبی است. كانو از نظر تسكین كمیك عالی است ، او دستانی خشن و مبتذل است كه بهترین تصویری در فیلم Mortal Kombat دارد. گرچه آرزو می کنم که او سایبرنتیک خود را داشته باشد و این موضوع او باشد. سونیا خوب شروع می کند اما در اکثر فیلم ها درگیر جنگ نیست و آنها این قانون مسخره را اضافه می کنند که فقط کسی که با علامت اژدها باشد می تواند در کمبت مرگبار مبارزه کند و آنها آن را چندین بار مطرح می کند و نسبت به شخصیت او بی احترامی می کند. او همچنین به كول توضیح می دهد كه می خواهم كومبت فانی باشد ، گویی كه او و جكس قبل از ملاقات با raiden این را می دانند. هم او و هم جکس واقعاً در مورد آنها چیزی نمی دانند. شبیه بازی Mortal kombat: انتقام عقرب ها فقط انتظار داشتند شما این افراد را بشناسید. سرانجام افتتاحیه با Scorpion و subzero اگر مشتاقانه منتظر یک فیلم کامل از آنها باشید که ناامید شوید ، لحن کل فیلم نیست. صحنه های جنگ عالی رقص و رقص آنها بسیار خوب است و البته میزان زیبایی آن زیبایی است. با این وجود دوئل های بازگشتی که به نظر می رسد خیلی عجولانه هستند و بیشتر به سمت پایان و هنگامی که آنها خیلی سریع آنجا را شروع می کنند فشار می آورند. آنها باید فضای بیشتری برای مبارزه داشته باشند و فعالیت بیشتری داشته باشند. موسیقی خوب و جلوه های آن به ویژه در Subzero خوب است. مورتال کامبت یک تن از آزادی ها را می گیرد و نمی گوید که آنها مجبور شدند همان طرح mk1 را با مسابقات جزیره بازیابی کنند اما این جهان توسعه نیافته است. هیچ تداخل قانونی در کامبت فانی وجود ندارد. شما در مورد سایر قلمروها یا خدایان بزرگ چیزی نمی دانید. Mileena فقط در آنجا حضور دارد و هیچ نامی از کیتانا نامناسب است. در حالی که تصاویری از شائو خان ​​را در فیلم Mortal Kombat مشاهده می کنید که حتی از او نامی برده نشده است! شما هیچ مکانی از منظره خارج از جهان اما منسوخ را نمی بینید. آنها واقعاً نمی گویند که شانگ تسونگ واقعاً عمومی است. شما واقعاً او را تهدید نمی دانید. ویرانه ای در معبد شائولین وجود دارد و هیچ فرهنگی برای آن احساس نمی شود جایی که در آن راهبان شائولین نیلوفر سفید به دنیا می آیند. مورتال کامبت ها از یک حق رای دادن جالب استفاده می کنند ، در حالی که عالی نیستند ، اما چیزی برای ارائه و چگونگی پایان مورتال کامبت وجود دارد ، ما به احتمال زیاد دنباله ای خواهیم داشت. اگر کانو نبود ، فیلم بدترین بود.

جهت دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این برای مخاطبان عام قابل قبول است اما طرفداران فانی کمبت باید بیشتر می شدند. بازیگران یک کیسه خرد شده برای هر چیز خوبی در مورد آنها است که مشکلی در آنها وجود دارد. اولاً کول گرچه وحشتناک نیست اما هنوز خیلی کسل کننده و غیرضروری است اما بسیاری از صحنه هایی که می تواند برای سونیا ، کانو و دیگران استفاده شود ، با توجیه احمقانه ای برای اهمیت او ، صرف او و خانواده اش شده است. او یک مبارز MMA شکست خورده است که به نظر او واقعاً یک مبارز وحشتناک است که باید قدرت درونی خود را برای موفقیت در مسابقات پیدا کند. آنها واقعاً سعی می کنند کل فیلم را به او توجه کنند اما شما این کار را نمی کنید. هر هوادار همان حرفی را می زند که بی معنی است. شخصیت های این حق رای دادن اصلاً دلیلی ندارد که شما یکی را درست کنید. کاملاً واضح است که کول Johnny Cages Place را از این واقعیت گرفته است که او کسی است که با Goro می جنگد. این برای شخصیتی که تصور می کند مقدمه ای در این دنیا باشد برای مخاطب غیرقابل قبول است ، جانی مناسب ترین کار برای این کار است که مورتال کامبت نیازی به کول ندارد. تنها کول بی معنی دیگر در آن زمان Raiden است که در مورتال کامبت کار لعنتی انجام نمی دهد. این خدای رعد و برق و محافظ دنیای زمین است اما هیچ انگیزه ای برای جنگنده ها انجام نمی دهد. شما حتی آرزو می کنید که او بگوید من باید با خدایان بزرگ مشورت کنم اما این کار را نمی کند. لوئی کانگ و کونگ لائو حدود 40 دقیقه معرفی نمی شوند. لوئی کانگ به عنوان یکی از منتخبین به نفع کول شافت می شود. او سخنرانی های خردمندانه ای را انجام می دهد که اساساً از کار ریدین گرفته شده است ، اما او با آن ذهنیت بروس لی از بازی ها ، استاد استاد شائولین نیست. کونگ لائو ، که معمولاً توسط لوئی کانگ نادیده گرفته می شود ، در مورتال کامبت احترام بیشتری برای او قرار می دهد و او را تحت الشعاع خود قرار می دهد که تغییر خوبی در سرعت است. كانو از نظر تسكین كمیك عالی است و دستهای خام و مبتذل را در بهترین تصویر در فیلم Mortal Kombat پایین می آورد. گرچه آرزو می کنم که او سایبرنتیک خود را داشته باشد. سونیا خوب شروع می کند اما در اکثر فیلم ها درگیر جنگ نیست و آنها این قانون مسخره را اضافه می کنند که فقط کسی که با علامت اژدها باشد می تواند در کمبت مرگبار مبارزه کند و آنها آن را چندین بار مطرح می کند و نسبت به شخصیت او بی احترامی می کند. او همچنین به كول توضیح می دهد كه می خواهم كومبت فانی باشد ، گویی كه او و جكس قبل از ملاقات با raiden این را می دانند. هم او و هم جکس واقعاً در مورد آنها چیزی نمی دانند. شبیه بازی Mortal kombat: انتقام عقرب ها فقط انتظار داشتند شما این افراد را بشناسید. سرانجام افتتاحیه با Scorpion و subzero اگر مشتاقانه منتظر یک فیلم کامل از آنها باشید که ناامید شوید ، لحن کل فیلم نیست. صحنه های جنگ مناسب و البته جذابیت زیبایی دارند. اما به نظر می رسد که دوئل ها خیلی عجله دارند و بیشتر به سمت پایان و هنگامی که خیلی سریع شروع می شوند ، هل داده می شوند. آنها باید فضای بیشتری برای مبارزه داشته باشند و فعالیت بیشتری داشته باشند. موسیقی خوب و جلوه های آن به ویژه در Subzero خوب است. مورتال کامبت یک تن از آزادی ها را می گیرد و نمی گوید که آنها مجبور شدند همان طرح mk1 را با مسابقات جزیره بازیابی کنند اما این جهان توسعه نیافته است. هیچ تداخل قانونی در کمبت فانی وجود ندارد. شما در مورد سایر قلمروها یا خدایان بزرگ چیزی نمی دانید. Mileena فقط اینجا است و هیچ اشاره ای به کیتانا نمی کند. در حالی که تصاویری از شائو خان ​​را می بینید که حتی از او نامی برده نشده است! شما هیچ مکانی از منظره خارج از جهان اما منسوخ را نمی بینید. آنها واقعاً نمی گویند که شانگ تسونگ چه کسی است که او واقعاً عمومی است ، و هیچ جذابیتی شیطانی ندارد. شما Netherrealm را نمی بینید ، Orderrealm یا هرج و مرج را نمی بینید. ویرانه ای در معبد شائولین وجود دارد و هیچ فرهنگی برای آن احساس نمی شود جایی که در آن راهبان شائولین نیلوفر سفید به دنیا می آیند. فیلم هایی که یک فرعی از حق امتیاز دریافت می کند ، در حالی که عالی نیست ، چیزی برای ارائه دارد و اینکه چگونه مورتال کامبت به پایان می رسد ، به احتمال زیاد دنباله ای خواهیم داشت. اگر کانو نبود ، فیلم بدترین بود.

جهت دانلود فیلم Mortal Kombat 2021 (مورتال کامبت) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من معتقدم که وقتی بیشتر طرفداران صحبت می کنم می گویم انتظار داشتم که به خط داستانی اصلی وفادار بمانم - تصوری که پیش از این پیش پرده فیلم به سرعت پایان یافت. در عوض ، انحرافات زیادی به ما ارائه شد و نوعی "پیش درآمد" که بیانگر امیدواری برای ساختن یک جهان سینمایی پیرامون مورتال کمبت برای سالهای آینده است ، که اشتباه من را درک نمی کند ، چیز خوبی است. چیزی که به نظر من بد است عملکرد عمومی است - در مورد برخی استثناها - همراه با شخصیت. به نظر می رسد شخصیت های دنیای خارج از آسمان با خط داستانی کم و بدون هیچ وابسته به اینکه چه کسی هستند و از کجا آمده اند ، سقوط می کنند ، در حالی که چیزهای زیادی برای گفتن وجود داشت ، به خصوص در مورد شانگ تسونگ ، میلنا و کبال. بازیگرانی که در نقش لیو کانگ ، کونگ لائو و به ویژه رایدن بازی می کردند ، به همراه استدلالشان که هیچکدام از آنها کم بود ، تقریباً متوسط ​​بودند. صدای کبال نیز متناسب با شکل آن نبود. نفس نفس این مرد از طریق ماسک فلزی است و در "ریه آهنین" گیر کرده است و به نظر مانند یک قلدر جوان دبیرستانی است.

اکنون فیل بزرگ اتاق ، کول یانگ. اضافه کردن یک شخصیت جدید چندان بد نیست ، اما یک قهرمان جدید ... این یک چیز کاملا متفاوت است. این یک حرکت بسیار مخاطره آمیز است ، بیشتر به این دلیل که نه تنها کل داستان را خرد می کند ، بلکه همچنین به این دلیل که یک شخصیت اصلی برای ایستادن باید مورد پسند مخاطبان عام باشد. من شخصاً او را نسبت به خوب یا بد به بی تفاوت نزدیک کردم ، فقط به نوعی در آنجا. خوشبختانه می توانیم ببینیم که در پایان ، قصد دارد جانی کیج را بیاوریم ، که باید قبلاً همراه کیتانا حضور داشته باشد (چگونه می توان ماینا را بدون کیتانا داشت؟).

همچنین موارد غیر ضروری وجود دارد صحنه هایی مانند Nitara (اتفاقاً یک انتخاب کاملاً تصادفی) که به معنای واقعی کلمه فقط برای مردن در ثانیه بعد ، در زیر ردپای Rain in MK Anihalation ، روی صفحه ظاهر می شود. یک راه برای دور زدن آن و سایر تغییرات صحنه نامناسب ، افزایش طول فیلم یا به راحتی نمایش ندادن شخصیت است.

از جنبه مثبت ، نقش کانو به طرز باورنکردنی ایفا می شود و به فیلم می بخشد تمام شوخ طبعی ، ایجاد تعادل و احساس واقعیت به آن. سکانس های جنگی خوب هستند و از یک زاویه مختلف و با تنوع حرکتی بسیار خوب گرفته شده اند. همچنین قابل توجه است که آنها توجه زیادی به جلوه های ویژه Sub-Zero داده اند ، که به نظر من یکی از بهترین چیزهای فیلم بهمراه برخی تخمهای تخم مرغ مثل Amulet Shinnok یا Kitana's Fan است. انیمیشن Goro نیز مورد توجه قرار گرفته است.

آخرین و نه مهمترین نکته ، اختلاف نهایی بین Scorpion و Sub-Zero نبود. بسیار خوب با یک رقص اصلی گرفته شده و هنوز هم می تواند به برخی از اصلی ترین حرکات اصلی شخصیت های بازی وفادار باشد.

به طور خلاصه ، این یک بازسازی به طور کلی خوب انجام شده است. اگرچه نیاز به کار زیاد ، بیشتر در زمینه بازیگری و استدلال بازیگر ، اما این پتانسیل را دارد که می تواند زمینه های کشف یک جهان سینمایی آینده را فراهم کند ، که پس از این همه سال ، MK کاملاً شایسته آن است.