دانلود فیلم Moffie 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Moffie 2019 بدون سانسور

فیلم Moffie در ژانر(های) درام, جنگی, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. Moffie به کارگردانی Oliver Hermanus, در کشور(های) آفریقای جنوبیبریتانیا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kai Luke Brummer, Ryan de Villiers, Matthew Vey, Hilton Pelser, Wynand Ferreira, Jan Combrink, Stefan Vermaak, Hendrik Nieuwoudt, Shaun Chad Smit, Rikus Terblanche, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم آفریکانس, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 69/100 می باشد. برای دانلود فیلم Moffie 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام جنگی عاشقانه
امتیاز :
6.8/10 90% 69/100
کشور :
آفریقای جنوبی بریتانیا
زبان :
آفریکانس انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

نیکلاس مدتهاست که می داند که او با بقیه تفاوت هایی دارد اما میخواهد این را اشکار کند به نظرش می رسد مخفی نگه داشتن این موضوع شرم آور است و…

Moffie (a derogatory Afrikaans term for a gay man) follows the story of Nicholas van der Swart: from a very young age, he realises he is different. Try as he may, he cannot live up to the macho image expected of him by his family, by his heritage. Set during the South African border war against communism, this is a long-overdue story about the emotional and physical suffering endured by countless young men.

IMDb
6.8/10
90%
m
69/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Moffie 2019

نیکلاس مدتهاست که می داند که او با بقیه تفاوت هایی دارد اما میخواهد این را اشکار کند به نظرش می رسد مخفی نگه داشتن این موضوع شرم آور است و…

جهت دانلود فیلم Moffie 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بیایید با گفتن اینکه Moffie چیست شروع نکنیم. این یک فیلم تاریخی نیست. این یک درام همجنسگرایانه نیست. این یک مستند نیست. Moffie جنگی نیست.

آن چیست؟ این تصویری از یک مرد جوان است که به سختی می فهمد افرادی را که از طریق آموزش نظامی ، روابط در یک فرهنگ وحشیانه و ماشینی ، گشت های واقعی در بوته و یک رابطه کاملا ممنوع ، در حال مذاکره هستند ، جذب می کند. بدتر از آن ، او این کار را به عنوان یک انگلیسی زبان بومی و با نام آفریقایی انجام می دهد.

من این کار را شروع کردم زیرا فکر می کنم چندین داور ممکن است چیزهای مختلفی از فیلم داشته باشند همانطور که در ارزیابی های آن ذکر شده است. این که آنها این کار را نکردند ، به نظر من به برتری فیلم که در کل علاقه مند است ، صحبت می کند. ما به جزئیات جنگ مرزی ، یک عاشقانه گریه آور ، صحنه های وحشتناک خونریزی و گوشت خرد شده نیاز نداشتیم. خدا را شکر که آنها را در اختیار نداشتیم.

ما می بینیم ، علی رغم آموزش حضوری نظامی و بی ادبی زندگی پادگان ها ، چیزی که تقریباً از طریق صحنه به صحنه برخی از آنها امپرسیونیست است که مهلکی از وحشت بی امان القای انطباق سخت و بی روح به یک شرکت از بچه های متفرق است و برخی از آنها بازگشت به عقب هستند. Moffie در حال وقوع است ، ما رئوس مطالب را می دانیم ، اما گویی در خارج از مرزهای وقایع جهان اتفاق می افتد که اتفاقاً تصادفی است اما برای پیشرفت فیلم ضروری است.

نفرت انگیز سرکوبگرانه زندگی در آفریقای جنوبی در دهه 80 نشان داده شده است - خدمات کلیسایی اجباری ، تلقین ، عدم مخالفت ، وطن پرستی اجباری ، شکنجه روانی برای کسانی که مطابقت ندارند ، مداخلات پزشکی به میزان سو abuse استفاده برای مظنون به همجنسگرا بودن.

در این فضای مسموم ، نیک با یک عضو تازه کار استاسن خوشبختی زودگذری را پیدا می کند.

پس از دوره سربازی ، نیک به خانه برمی گردد و به قول خود برای دیدن دریا با هم عمل می کند. پایان کامل و مبهمی است و بیننده را به استفاده از ذهن خود در مورد آنچه ممکن است پس از آن اتفاق بیفتد ، ترک می کند.

در مورد عدم صحت ادعاهای فیلمنامه ، پس چه؟ این یک فیلم است. من اهمیتی نمی دادم که بچه ها تا شماره دو تراشیده نشوند. بنابراین اگر گروهبان به طور معمول یک سرباز بود و مشغول آموزش اولیه بود چه می کرد؟

این فیلمی است که مطمئناً برای من باقی خواهد ماند.

جهت دانلود فیلم Moffie 2019 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Moffie یک کلمه عامیانه آفریقایی است که به گی بودن آن گفته می شود. در طول Moffie و به ویژه در طی آموزش های بی رحمانه ارتش بی رحمانه از آن به همراه بسیاری دیگر از کلمات ضد همجنسگرا استفاده می شود ، و تکرار بی حس کننده کلمات لعنتی برای شستشوی مغزی نیروهای تازه وارد ارتش است. کسانی که مرتکب کارهای همجنس گرایانه می شوند "گسیل می شوند" و مورد بی رحمی قرار می گیرند: کسی که تحت این شکنجه این همه تحمل کرده است مغز خود را در مقابل گروهی از سربازان می دزد. هر کشوری موضوعات محرمانه و تابوی خود را دارد و بدون شک آفریقای جنوبی با Moffie شجاعانه و خارق العاده کاملا موافق نبوده است. من همچنین می توانم درک کنم که چرا برخی از افراد همجنسگرا / کویر از نارضایتی همجنس گرایی ناراضی هستند ، اما پس من اینطور نیستم. چند صحنه از صمیمیت به طرز دلخراشی لطیف است و بیشترین چیزی که یک شخص می بیند یک بوسه آزمایشی بر دهان است. این در فیلم Moffieی که نشان می دهد چگونه تمام حساسیت های بین مردان مشت ، ضرب و شتم و باطن از بین می رود ، کافی است. این یک فیلم جنگی است که قهرمانان کمی دارد و اگر برخی از کارگردانان و بازیگران فیلم های جنگ جنگ در دهه 1950/60 می توانستند این شاهکار را ببینند ، احتمالاً از آن لرزیده اند. من در مورد صحنه های جنگ اسپویلر نمی دهم اما فقط ذکر می کنم که یک کشته شدن یک "دشمن" خود را در مغز من سوخت. این چیزهای قهرمانانه نبود ، بلکه یک قتل مجاز بود ، و "قاتل" بی حوصله به آنچه که انجام داده نگاه می کند و مرد در حال نفس کشیدن آخرین نفسهای زل زده به او خیره می شود ، و بیش از هر فیلم دیگری که من دیده ام درباره جنگ درباره ما می گوید . فقط یک کارگردان بزرگ و حساس می توانست وحشت های درونی جنگ را به وضوح نشان دهد ، اما نه با تأکید. به همین ترتیب عدم تأکید به جای نمایش صریح جنسی همجنسگرایی. به طور کلی این یک فیلم قلب شکسته در مورد آنچه مردان مجبور به انجام آن هستند است. پایان برای من متروک بود ، اما پس از آن دیگر چه احساسی داشتم؟ کلمه مهلک "موفی" از بسیاری جهات از بین می رود. در مورد بازیگری Moffie بی نقص بود. یک مدعی اسکار؟ متاسفانه شک دارم