دانلود فیلم Men in the Arena 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Men in the Arena 2017 با زیرنویس فارسی

فیلم Men in the Arena در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفته است. Men in the Arena به کارگردانی J.R. Biersmith, در کشور(های) کنیا, ایالات متحده آمریکا, جیبوتی, سومالی, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 8.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Men in the Arena 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
8.0/10
کشور :
کنیا ایالات متحده آمریکا جیبوتی سومالی
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
N/A
ستارگان :
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

دو ستاره فوتبال سومالیایی در این داستان حقوق بشری که ناشی از جنگ داخلی و ترور است، رویاهای غیرممکن را دنبال می کنند.

A touching story of friendship, struggle and triumph, the film follows the journey of two Somali national soccer team friends chasing their dreams in the face of impossible odds. After surviving two decades of war, Saadiq, 17, and Sa’ad, 19, the team’s most promising stars, enter the only televised match of the year hoping scouts will be watching. With passports of no value on the world stage, soccer may be their only shot to escape a growing terror threat, persecution and poverty. Against the backdrop of fear and shared sacrifice, they embark on separate but equally improbable journeys. In the opportunity of a lifetime, Saadiq sets off for America with dreams of an education and a soccer career. Sa’ad continues his career in Mogadishu with the hopes of someday being reunited with his friend. Their biggest dream is shared – to be symbols of hope to generations who have only known war.

IMDb
8.0/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Men in the Arena 2017

دو ستاره فوتبال سومالیایی در این داستان حقوق بشری که ناشی از جنگ داخلی و ترور است، رویاهای غیرممکن را دنبال می کنند.

جهت دانلود فیلم Men in the Arena 2017 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فیلم Man in the Arena فیلمی هیجان انگیز است که واقعیتی را به تصویر می کشد که برخی افراد از آن رنج می برند. این نشان می دهد که چگونه رویاها می توانند در نهایت با تلاش و فداکاری به واقعیت تبدیل شوند. مهم نیست در این لحظه چقدر اوضاع بد به نظر می رسد، فقط فکر کنید افراد دیگری هستند که دقیقاً همان یا بدتر از آن را پشت سر می گذارند و به بهبود زندگی خود حتی در سخت ترین زمان ها ادامه می دهند. Men in the Arena دقیقاً همین را به تصویر می‌کشد و اگر ذهنی باز داشته باشید، می‌توان برخی از درس‌های مهم زندگی را از آنها گرفت. سعدق نه ماشین های شیک داشت، نه پولدار بود، اما از خودش راضی بود. این همان چیزی بود که سعد و دوستش سعد را در سخت ترین مواقعی که اوضاع خوب پیش نمی رفت گذراند. در نهایت، Men in the Arena کار فوق العاده ای در نشان دادن گذشته و جا گذاشتن آن انجام می دهد. اکنون زمان آن فرا رسیده است که زمان حال را بسازیم و تأثیر بزرگی بگذاریم که برای همیشه در یادها بماند.