دانلود فیلم Marjorie Prime 2017 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Marjorie Prime 2017 بدون سانسور

فیلم Marjorie Prime در ژانر(های) درام, معمایی, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Marjorie Prime به کارگردانی Michael Almereyda, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jon Hamm, Geena Davis, Tim Robbins, Lois Smith, Stephanie Andujar, Hannah Gross, Leslie Lyles, Bill Walters, Azumi Tsutsui, Hana Colley, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 82/100 می باشد. برای دانلود فیلم Marjorie Prime 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام معمایی علمی تخیلی
امتیاز :
6.3/10 90% 82/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک شرکت که کارش در حوزه سرگرمی است، به تازگی این امکان را فراهم کرده است که بتوانید هولوگرام عزیزان از دست رفته ی خود را مشاهده کنید. با اینکار می توان با نسخه های جوان تر پدر یا مادر خود دیدار کرد. در این بین پیرزنی 86 ساله به نام مارجوری، با نسخه ای جوان تر از همسرش زندگی می کند و همسر او به طوری برنامه ریزی شده است که با خاطرات مارجوری همسان باشد اما …

A service which creates holographic projections of late family members allows an elderly woman to spend time with a younger version of her deceased husband.

IMDb
6.3/10
90%
m
82/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Marjorie Prime 2017

یک شرکت که کارش در حوزه سرگرمی است، به تازگی این امکان را فراهم کرده است که بتوانید هولوگرام عزیزان از دست رفته ی خود را مشاهده کنید. با اینکار می توان با نسخه های جوان تر پدر یا مادر خود دیدار کرد. در این بین پیرزنی 86 ساله به نام مارجوری، با نسخه ای جوان تر از همسرش زندگی می کند و همسر او به طوری برنامه ریزی شده است که با خاطرات مارجوری همسان باشد اما …

جهت دانلود فیلم Marjorie Prime 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


'مارجوری پرایم' را می توان یک فیلم علمی تخیلی از نوع خاص دانست. کارگردان Marjorie Prime مایکل آلمریدا است ، 58 ساله است و بدون اینکه یکی از مشهورترین نام های هالیوود باشد ، دارای یک سابقه فیلمبرداری متنوع و مهیج است که شامل فیلم های اکشن و خون آشام "هملت" در شهر نیویورک است و امروز یک داستان عاشقانه نسبتاً موفق که در نیواورلئان اتفاق می افتد و سعی دارد پس از فاجعه طوفان کاترینا به حالت عادی برگردد. این داستان در مورد یک خانواده خوب است که در آینده ای نزدیک در جایی در اقیانوس زندگی می کند ، و با استفاده از هولوگرام و فن آوری آواتار تجسم جوانی از شوهر دیرتر را به یک مادر پیر و مبتلا به بیماری آلزایمر می رساند ، و سعی در بازگرداندن آن دارد از خاطرات گذشته در مورد وقایع و تجربیات.

اطلاعات بسیار کمی درباره این بیماری تخریب عصبی عصبی وجود دارد. تشخیص و علائم در کوچکترین جزئیات بیشتر شناخته می شوند. جمعیت کره زمین در حال پیر شدن است و در طی دهه های گذشته درصد افراد آسیب دیده به طرز چشمگیری رشد کرده است. علل دقیق آن ناشناخته است و یا تا پایان روشن نشده است. وراثت در 70٪ موارد نقش مهمی دارد ، اما تنها منبع نیست. درمان ها ، حتی در دنیای آینده نزدیک که در "مارجوری پرایم" تصور شده باشد ، هنوز وجود ندارند. آنچه در ابتدای فیلم اصلی قهرمان پیشنهاد می شود ، یک درمان درمانی نیست ، بلکه کاهش سرعت پیشرفت بیماری و تلاش برای بهبود موقتی اوضاع با تازه سازی حافظه است. ظاهر افراد به ظاهر واقعی که در یک سن خاص به مرور زمان منجمد شده اند ، اما تاثیری بر سایر اعضای خانواده باقی نمی گذارد. با گذشت زمان ، سایر اعضای خانواده به شرکت آواتارها احتیاج پیدا می کنند. مکانیسم های بیولوژیکی همچنان وظیفه خود را انجام می دهند ، در حالی که شرکای مجازی آنها از بیماری یا پیری مصون هستند. اما نه در توانایی های آنها. فیلمنامه نویسان آواتارهای "Marjorie Prime" را به گسترش شناختی مجهز کردند. به عبارت دیگر ، آواتارها می آموزند ، اطلاعات خود را در مورد گذشته خود غنی می کنند (در واقع در مورد افرادی که عملاً آنها را نمایندگی می کنند) ، و بنابراین تعامل و روابط خود را با افراد دیگر و با یکدیگر بهبود می بخشند.

همانطور که عمل پیشرفت می کند ، سوالاتی که می توانیم بپرسیم چند برابر می شوند. در واقع ، ما مردم چیستیم؟ بدن؟ اندیشه ها؟ موجودی است که برخی آن را روح می نامند؟ یا ما فقط خاطراتی هستیم که از خود به یادگار می گذاریم؟ بیشتر توضیح نمی دهم زیرا نمی خواهم از دیدن کسانی که تصمیم می گیرند Marjorie Prime را تماشا کنند لذت ببرم. می توان آن را به عنوان مثل تفسیر کرد. شاید این مربوط به شخصیت چند ساله انسانها یا خود بشر باشد. در دنیایی که ثروت بهتر می شود و ویژگی هایی به دست می آورد که شامل یادگیری و خودسازی است ، آیا جایی برای مردم وجود دارد؟ از آنجا که این روبات ها توانایی غلبه بر اهدافی را که ما ایجاد کرده ایم ، برای کمک به مردم و گسترش نیروهای جسمی و فکری آنها و تبدیل شدن به رقیب منابع محدود کره زمین. چه زمانی این آستانه عبور کرده است؟ شاید در واقع مربوط به شخصیت چند ساله گونه های انسانی در شکل دیگری از تجسم باشد؟ Marjorie Prime پایانی دارد که برخی آن را بدبینانه می دانند ، اما من یکی از آنها نیستم. از نظر cinefil ، داستان هوشمندانه نوشتن (اقتباس از نمایشنامه جردن هریسون) و بازی استثنایی لوئیس اسمیت ، تیم رابینز ، جینا دیویس را تحسین کردم. توصیه شده!

جهت دانلود فیلم Marjorie Prime 2017 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مارجوری پرایم فیلمی بود که روی کاغذ خوب به نظر می رسید و من صادقانه انتظار داشتم این یک فیلم جالب ، قابل تأمل و با هر شانس یک فیلم هیجان انگیز باشد ، اما متأسفانه من در هیچ یک از این زمینه ها Marjorie Prime را به خصوص خوب نمی دیدم .. .

باشه اولین مشکلی که من با Marjorie Prime داشتم این واقعیت است که توضیحی در مورد نحوه کار این فناوری داده نشده است. شروع فیلم با درگیر شدن مارجوری با تفریح ​​هولوگرافیک شوهرش آغاز می شود ، اما چه کسی او را خلق کرده و چگونه او را خلق کرده اند؟ این امر بیشتر به این معناست که هیچ عقبگرد واقعی برای همسر مارجوری یا رابطه آنها وجود ندارد - یک بخش کوچک وجود دارد که مارجوری از شوهرش خواستگاری می کند (وقتی او هنوز زنده بود) و من فکر می کنم موارد عجیب و غریبی وجود داشت که فاصله سنی بین مارجوری و او شوهر فقید به عنوان یک مسئله مطرح شد ، اما خارج از این موارد دلیل واقعی برای مراقبت از هر اتفاقی نیافتم. اگر Marjorie Prime بیشتر از یک داستان عاشقانه تأثیرگذار بازی می کرد ، ممکن بود Marjorie Prime کمی قوی تر شده باشد (مطمئناً کمی صاف و دستکاری می شد ، اما حداقل از نظر احساسی بیشتر درگیر می شد).

مشکل دوم در روایت نسبتاً ضعیف و توسعه نیافته است. خوب من قبلاً به کمبود توضیح در مورد نحوه کارکرد آخرین فن آوری اشاره کرده ام ، اما فکر می کنم بدتر از این کل نحوه ساخت فیلم است. بعنوان مثال بعداً در فیلم Marjorie Prime سایر اعضای خانواده نشان می دهد که در یک صحنه زنده و سرحال هستند سپس در صحنه بعدی آنها مرده اند و سپس با اعضای خانواده که زنده مانده اند مکالمه می کنند ... با این حال هیچ تأثیری در مرگ هیچ یک از آنها وجود ندارد و فیلم فقط با بی دقتی از زنده بودن به سمت مرده شدن حرکت می کند و فیلم فقط به همین شیوه بی دغدغه و نسبتاً یکنواخت پیش می رود. واقعاً این س begال پیش می آید که "چگونه از نظر احساسی درگیر چنین آشفتگی ناخوشایند فیلمی می شوید که در آن ارتباط با کسی یا هر چیز غیرممکن است؟" و حقیقت ساده در اینجا این است که شما نمی توانید ....

همانطور که قبلاً گفتم ، روایت ضعیف نیز یک مشکل بزرگ است. آلزایمر بانوی پیر آنجا است ، اما هرگز گسترش نمی یابد. این فناوری در آنجا وجود دارد و وجود دارد ، اما هیچ توضیحی درباره چگونگی وجود آن وجود ندارد. دختر مارجوری نمی خواهد با پدر مرحومش کاری کند که زنده است ، اما از اینکه او را در زندگی پس از مرگ با او سپری می کند بسیار خوشحال است - اگر توضیحی در مورد ارتباط زندگی پس از زندگی آنها ارائه شود ، این می تواند گرم باشد.

با Marjorie Prime آنچه واقعاً 90 دقیقه عجیب و غریب برای شما باقی مانده است یک مفهوم اساسی است که می تواند کارساز باشد (حتی اگر به نظر می رسد ترکیبی ضعیف از شبح و هوش مصنوعی باشد) ، اما در نهایت آنچه باقی مانده است در اینجا انبوهی از فلسفه پردازی پر ادعا وجود دارد که ظاهراً قرار است به عنوان گفتگو و نه چیزهای دیگر منتقل شود.

انصافاً من ایده پشت فیلم را دوست داشتم. یعنی فناوری موجود برای اینكه افراد بتوانند یكی از اعضای خانواده متوفی خود را برگردانند و شاید به فرد زنده این فرصت را بدهند كه زندگی دیگری را با شخص متوفی بازسازی كند ، اما مسئله اینجاست كه در اینجا یك مفهوم منطقی گرفته شده و در یكی از بهترین آنها حل شده است. پر زحمت و بی روح ترین رفتارهای ممکن. خسته کننده ، پرمدعا و نسبتاً بی هدف است - از آن اجتناب کنید.