دانلود فیلم Margrete: Queen of the North 2021 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Margrete den første 2021 با زیرنویس فارسی

فیلم Margrete: Queen of the North در ژانر(های) تاریخی, درام, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Margrete: Queen of the North به کارگردانی Charlotte Sieling, در کشور(های) دانمارک, نروژ, لهستان, سوئد, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Trine Dyrholm, Søren Malling, Jakob Oftebro, Morten Hee Andersen, Simon J. Berger, Paul Blackthorne, Richard Sammel, Thomas W. Gabrielsson, Magnus Krepper, Annika Hallin, اشاره کرد. رده سنی فیلم Unrated و زبان(های) فیلم دانمارکی, آلمانی, انگلیسی, نروژی, سوئدی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 68/100 می باشد. برای دانلود فیلم Margrete: Queen of the North 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
تاریخی درام
امتیاز :
6.6/10 93% 68/100
کشور :
دانمارک نروژ لهستان سوئد
زبان :
دانمارکی آلمانی انگلیسی نروژی سوئدی
سال :
2021
رده سنی :
Unrated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان ملکه مارگرت که از طریق پسر خوانده اش اریک بر سوئد، نروژ و دانمارک حکومت می کند.

1402. Queen Margrete I has gathered the Nordic kingdoms in a union, ruled through her adopted son, Erik. But a conspiracy is in the making and Margrete finds herself in an impossible dilemma that could shatter her life's work: The Kalmar Union.

IMDb
6.6/10
93%
m
68/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Margrete: Queen of the North 2021

داستان ملکه مارگرت که از طریق پسر خوانده اش اریک بر سوئد، نروژ و دانمارک حکومت می کند.
مارگرت ملکه شمال ، نام فیلمی بیوگرافی و تاریخی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی شارلوت سیلینگ می‌باشد. در سال ۱۴۰۲، ملکه مارگرت به دستور پسرش، بر کشورهای سوئد، نروژ و دانمارک حکومت می کند، اما یک توطئه در راه است و زندگی مارگرت در معرض خطر بزرگی قرار دارد و…

جهت دانلود فیلم Margrete: Queen of the North 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من یکی از طرفداران بزرگ بزرگترین پادشاهمان هستم که یک ملکه بود، یعنی مارگرت اول، دختر والدمار آترداگ، پادشاهی که دانمارک را به یک ملت تبدیل کرد.

خط داستان گیج کننده است و انگیزه ملکه برای او رفتار نسبتاً عجیب به هیچ وجه واقع بینانه نیست، آیا پسر خود را بعد از 15 سال جدایی می‌شناسید، پاسخ این است که به نوعی بله است تا طرح شوم منطقی به نظر برسد.

به طور کلی بازیگری ضعیف است و ناموفق است. برای به تصویر کشیدن قدرت زنی که سه پادشاهی را در کنار هم داشت در زمانی که مردان بر همه چیز حکومت می کردند. اجرای Trine Dyrholm ضعیف است و به نظر می رسد که او در حال خواندن از طریق یک تله پرومتر است.

عکاسی و سناریوها ارزش دیدن را دارد، اما شرم آور است که تهیه کنندگان در ساختن این چیزی که می توانستند شکست بخورند. باید می شد و در عوض فیلمی بسیار فراموش نشدنی ارائه می داد.

جهت دانلود فیلم Margrete: Queen of the North 2021 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اتحادیه کارمار نروژ، سوئد (شامل فنلاند) و دانمارک به ریاست ملکه مارگرت (مارگارت) دانمارک (از سال 1380 تا 1412 حکومت کرد). احتیاط از آلمان، یک دختر سلطنتی انگلیسی، فیلیپا (حدود 12 سال)، در سال 1406 با پادشاه اریک (پسر خوانده مارگرت) ازدواج کرد تا با انگلستان اتحاد برقرار کند. پسر تولد مارگرت، اولاف، معمای اصلی است که او پس از 15 سال، پس از ظاهراً مردن، برای ادعای تاج و تخت ظاهر می شود. یک کار خوب برای جمع کردن بسیاری از تاریخچه بالقوه گیج کننده در 2 ساعت.