دانلود فیلم Love Wedding Repeat 2020 (عشق, ازدواج,تکرار) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم عشق, ازدواج,تکرار 2020 بدون سانسور

فیلم عشق, ازدواج,تکرار در ژانر(های) کمدی, عاشقانه, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Love Wedding Repeat به کارگردانی Dean Craig, در کشور(های) بریتانیا, ایتالیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sam Claflin, Olivia Munn, Eleanor Tomlinson, Freida Pinto, Joel Fry, Jack Farthing, Allan Mustafa, Tim Key, Aisling Bea, Paolo Mazzarelli, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم انگلیسی, ایتالیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 41/100 می باشد. برای دانلود فیلم Love Wedding Repeat 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی عاشقانه
امتیاز :
5.5/10 34% 41/100
کشور :
بریتانیا ایتالیا
زبان :
انگلیسی ایتالیایی
سال :
2020
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان درباره عروسی است که از شانس بدش مشکلات بدی در مراسمش اتفاق می افتد و…

While trying to make his sister's wedding day go smoothly, Jack finds himself juggling an angry ex-girlfriend, an uninvited guest with a secret, a misplaced sleep sedative, and the girl that got away in alternate versions of the same day.

IMDb
5.5/10
34%
m
41/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Love Wedding Repeat 2020

داستان درباره عروسی است که از شانس بدش مشکلات بدی در مراسمش اتفاق می افتد و…
جک می خواهد شب عروسی خواهرش به خوشی و آرامی سپری شود. در عشق, ازدواج,تکرار شاهد نسخه های مختلف ممکن برای این عروسی هستیم.

جهت دانلود فیلم Love Wedding Repeat 2020 (عشق, ازدواج,تکرار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Love Wedding Repeat 2020 15 کارگردان: دین کریگ بازیگران: Sam Claflin، Eleanour Tomlinson، Olivia Munn، Freida Pinto، Joel Fry، Jack Farthing، Tim Key، Allan Mustafa، Aisling Bea و غیره اما به عنوان یک همسر سابق تهدید می کند که روز بزرگ خود را خراب خواهد کرد ، این امر به برادرش جک (سام کلافلین) تبدیل خواهد شد تا روز بزرگ خود را نجات دهد در حالی که خودش نیز به دنبال عشق است. من فکر کردم تکرار عروسی عشق یکی از بهترین رامهای عاشقانه ای است که من مدتهاست دیده ام و Netflix برای من یک جواهر کمدی ارائه داده است که اجازه می دهد با جزئیات بیشتری در مورد این موضوع صحبت کنیم.

دو نکته مثبت اول من فیلم روایت خنده دار و طنز. روایت فیلم ها از پنی رایدر خنده دار و درخشان بود. بی ادبی تکان دهنده او همیشه من را غافلگیر می کند اما بعد از آن باعث خنده من می شود زیرا شخصیت ها دقیقاً همان کاری را که او پیش بینی کرده انجام می دهند بنابراین این برای فیلم بسیار عالی است. خود فیلم نیز بسیار خنده دار بود و اکثریت طنز آن بسیار خوب جلوه می کرد ، همه نمایش های کمدی در اینجا مسری بودند و شوخی ها همچنان ادامه داشت که من واقعاً از آن استقبال کردم که این یک کمدی خوب را دوست دارم این است که جوک ها ادامه دارد می آیند و شما را روی انگشتان پا نگه می دارند. به ویژه سام کلافلین ، جوئل فرای ، تیم کی ، آلان مصطفی و آیسلین بی. همه برای تماشای روی صفحه نمایش بسیار خنده دار و عفونی بودند که به خصوص برای سام و اولیویا بسیار تعجب آور بود زیرا این اولین نقش کمدی بود که من آنها را دیده ام.

بعد فیلمبرداری زیبا و شخصیت ها بود بسیار دوست داشتنی بودند فیلم فوق العاده به نظر می رسید. علی رغم اینکه فقط در یک مکان واقع شده است (که بعداً در مورد آن صحبت خواهیم کرد) اما مراسم عروسی خیره کننده بود. همه اتاقهای مختلف شگفت انگیز بودند و هر کسی خوش شانس خواهد بود که عروسی خود را در آنجا برگزار کند. به علاوه همه شخصیت ها فوق العاده دوست داشتنی بودند. سام کلافلین در نقش اصلی فوق العاده بود. شخصیت او از نظر ناهنجاری ناجور بود و مایل بود در این مورد خواهر خود را تا آنجا که می تواند به خانواده کمک کند. من واقعاً در کل در حال ریشه یابی او بودم. آیسلینگ بی و جوئل فرای نیز با رابطه بسیار جذاب و شیرینی بودند. من مطمئن هستم که برای تماشاگران بسیار دوست داشتنی است زیرا آنها هر دو بسیار مسخره بودند اما از بودن در کنار یکدیگر راحت بودند و یکدیگر را می پذیرفتند که دیدن آنها بسیار دوست داشتنی بود. عشق, ازدواج,تکرار همچنین مفهوم جالبی داشت که به خوبی اجرا شد. کل مفهوم اشتباه روز عروسی و دیدن چندین نسخه مختلف از چگونگی بازی روز برای من واقعاً سرگرم کننده و جالب بود ، بنابراین این امر باعث شده بود که من از ابتدا بفروشم.

تنها مختصر من nitpick به این دلیل است که فیلم ها و صحنه های فیلم بسیار محدود بود ، زیرا فقط در یک مکان فیلمبرداری می شد. با توجه به اینکه فقط در عمارت عظیم برای من فیلمبرداری شده بود ، فیلم گاهی اوقات نسبت به آنچه می توانست انجام دهد محدود بود ، اگر فقط چند مکان دیگر داشت ، فکر می کنم خلاقیت و موقعیتهای مختلف بیشتری برای شخصیت ها داشتند.

دو نکته مثبت اصلی من در فیلم Love Wedding Repeat می تواند توسعه خوب شخصیت و پایان گرم کننده و راضی کننده آن باشد. عشق, ازدواج,تکرار توانست شخصیت های خود را به خوبی توسعه دهد. احساس کردم هر شخصیتی در طول فیلم حداقل یک چیز راجع به خودش یاد گرفته است که عالی بود. سام کلفلین باید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد. قرار بود جوئل فرای خودش باشد. فریدا پینتو باید حساس تر باشد و من می توانم ادامه دهم اما احساس می کنم همه شخصیت ها زمان مشترک خوبی برای توسعه واقعی و دوست داشتنی تر شدن و یادگیری چیزی در مورد خودشان دارند. بالاخره پایان کار بسیار راضی کننده بود. وقتی همه شخصیت ها چیزی درباره خودشان آموختند و با افرادی که می خواستند با شما باشند پایان خوبی داشته باشند ، نمی توانند از نتیجه نهایی احساس رضایت و خوشحالی کنند.

به طور کلی علی رغم یک طرح مختصر محدود . تکرار عروسی عشق یکی از بهترین کمدی های عاشقانه است که مدتی است دیده ام. با یک ایده عالی شوخ طبعی عالی شخصیت های دوست داشتنی و مقدار مساوی از زمان صرف شده برای هر شخصیت که نادر است.

جهت دانلود فیلم Love Wedding Repeat 2020 (عشق, ازدواج,تکرار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بگذارید شروع کنم و بگویم که من عاشق تماشای رام های تجاری هستم ، هم از نوع "جدی" و هم از نوع هاکی ، و فکر می کردم این حرکت مانند نسخه به روز شده فیلم Clue باشد اما به شکل عروسی. من فکر کردم که این واقعا خنده دار خواهد بود و شاید حتی فراتر از "مهمانی عروسی" باشد / مست شود و باعث شوخی های ضربتی شود که در همه جا پیدا می کنید. تنظیم حداقل خیره کننده به نظر می رسید. خوب ، متاسفم که می گویم این غیرمنتظره ترین چیزی بود که مدتهاست تماشا کرده ام. من دیدم که جوک ها می آیند اما آنها هرگز فرود نمی آیند و خیلی زود بیات می شوند. سواره نظام بی پایان شوخی های بد s * x / d * ck و ترک های عجیب "no h * mo" مانند چیزی از یک فیلم بد از سال 2011 احساس می شود. صحنه ها فقط با بازیگران ضعیف که مجبور هستند همان شوخی را تکرار کنند طولانی می شود بارها و بارها - تماشای آنها برای شکستن این اسب مرده سخت است. من ، هفده ساله و مادر 50 ساله ام بدون توقف مشغول پخت و پز بودند. من فکر می کنم هنگام تماشای عشق, ازدواج,تکرار ، زمانی که این دست انداز موفقیتی نادر داشت ، دو بار لبخند زدم ، اما این تعداد کمی بود. شخصیت ها به اندازه شوخی ها صاف بودند ، اما برای بازیگران تمام تلاش خود را می کردند. خیلی بد بود که زنان به کلیشه های "یک جوجه زدن" 2008 (یک روان رنجور ، دیوانه مرد ، جدی و در عین حال سوپرمودل ، و غیره ، دختر و غیره) ، کاهش یافتند - آیا هنوز بهتر از این نیستیم ؟؟؟) و بیشتر از این مردان مانند پسران 14 ساله یا خزشهای ساده رفتار می کردند (حتی زمانی که مواد مخدر نمی گرفتند!) صادقانه نمی دانم که این طنز یا مضحکه است. این به معنای واقعی کلمه چیز جدیدی را به میز نمی آورد ، حتی اگر فکر می کند این کار را می کند. طرح "وجودی" درباره واقعیت های متناوب و سرنوشت و وجود انسان ، پس از نیمه اول بدون فکر ، از میدان چپ بیرون می آید و شخصیت های خود را نشان می دهد اما جزئیات و توسعه نمی دهد (همه آنها مانند یک دانش آموز دیوانه دبیرستان عمل می کنند). می بینم که قصد چه بود اما اعدام خیلی بد بود. به عنوان یک فیلمنامه نویس مشتاق ، تماشای این چیز فقط مرا عصبانی کرد. فیلم نامه فقط ساختار مناسب داستان را از پنجره بیرون می اندازد ، که می تواند مثر باشد ، اما در این مورد "تنظیم مجدد جدول زمانی" چیزی شبیه به نسخه برداری است. خطوط توطئه کوتاه و گفتگوی بد ... اوه! دیدن اینکه وقتی پتانسیل وجود دارد اما نویسنده فقط آن را هشدار می دهد ، افتضاح است. به طور جدی ، هرچند ، این آشفتگی را خاموش کنید و به تماشای فیلم Serendipity بروید. شایان ستایش است ، در واقع خنده دار است و به احترامی که شایسته آن است "سرنوشت / سرنوشت ما / ما چه کسانی هستیم اگر xyz کنیم" می دهد!

جهت دانلود فیلم Love Wedding Repeat 2020 (عشق, ازدواج,تکرار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


عشق. عروسی. Repeat مجموعه ای از طرح ها است که بیش از حد گرفته شده اند. داستان کلی عروسی تنها پس‌زمینه‌ای برای طنزهای کلیشه‌ای و مسخره‌ای است که مسلماً در ابتدا خنده‌دار است اما به سرعت خسته‌کننده می‌شود. طنز در راه طنز ساشا بارون کوهن حتی آگاهانه خجالت آور نیست.

بازی کاملاً قابل استفاده است و همه تلاش می کنند تا فیلم کار کند. عشق, ازدواج,تکرار در یک لوکیشن زیبا گرفته شده است و به خوبی ویرایش شده است، و با سرعت خوبی در طول مدت زمان صد دقیقه‌ای خود پیش می‌رود. فیلم به نویسندگی و کارگردانی دین کریگ، بر اساس فیلم فرانسوی Plan de Table (2012)، عشق, ازدواج,تکرار عمدتاً از ندانستن زمان پایان دادن به یک شوخی رنج می برد.

چاز مصطفی بیشتر زمان فیلم را صرف صحبت کردن می کند. به غریبه های مطلق در مورد اندازه آلت تناسلی او. هاها این تنها «طنز» مربوط به آلت تناسلی نیست، کیز سیدنی به هر کسی که گوش می‌دهد می‌گوید که لباس او چقدر ناراحت کننده است. صحبت مستقیم منطقی تر بود و برایان فرای بیشتر یک کاریکاتور است تا یک شخص. ایتالیایی‌ها کاری در فیلم Love Wedding Repeat ندارند - این یک ریچارد کرتیس است، به هر حال، فقط انگلیسی است، متشکرم - و فقط صحنه را می‌سازند.

مون، که من ندیده‌ام. در هر چیزی شایسته استعدادهای او از اتاق خبر، فقط به خاطر زیبایی بی‌تردیدش در فیلم Love Wedding Repeat حضور دارد. هر تعداد بازیگر زن جذاب می‌توانست نقش او را ایفا کند و همین تاثیر را داشته باشد.

با VoiceOver از پنی رایدر، که صحنه روز سرنوشت‌ساز را تنظیم می‌کند و از سرنوشت، شانس و گزینه‌ها صحبت می‌کند. تمام عناصر یک کمدی امیدوارکننده را بد اجرا کرده است. از زمان چهار عروسی، انتظاری از یک کمدی عروسی، به ویژه یک کمدی عروسی بریتانیایی، وجود دارد که این عشق است. عروسی. تکرار - یک عنوان احمقانه - فقط به هم نمی رسد.

این فقط کمی سرگرم کننده است، شخصیت ها به اندازه کافی درگیر نیستند و بسیاری از طنز نه تنها بیش از حد انجام می شود، بلکه گاهی اوقات نابجا می شود. عشق. عروسی. تکرار یک آشفتگی غیرقابل تماشا نیست، اما آنطور که باید یا می توانست خوب نیست. یکی برای تکرار نیست