دانلود فیلم Last Train from Gun Hill 1959 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Last Train from Gun Hill 1959 با زیرنویس فارسی

فیلم Last Train from Gun Hill در ژانر(های) وسترن, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 1959 به روی پرده رفته است. Last Train from Gun Hill به کارگردانی John Sturges, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Kirk Douglas, Anthony Quinn, Earl Holliman, Carolyn Jones, Brad Dexter, Brian G. Hutton, Ziva Rodann, Bing Russell, Val Avery, Walter Sande, اشاره کرد. رده سنی فیلم Passed و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Last Train from Gun Hill 1959 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
وسترن هیجان انگیز
امتیاز :
7.3/10 91%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
1959
رده سنی :
Passed
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

A marshal tries to bring the son of an old friend, an autocratic cattle baron, to justice for the rape and murder of his wife.

IMDb
7.3/10
91%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Last Train from Gun Hill 1959


جهت دانلود فیلم Last Train from Gun Hill 1959 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگرچه من به طور کلی فیلم های وسترن را دوست ندارم، من تعداد زیادی را در IMDb بررسی کرده ام. این به این دلیل است که اگرچه به طور کلی این یک ژانر خسته و غیر اصیل است، اما وقتی اورجینال است و چیزی ارزش دیدن را ارائه می دهد، متوجه می شوم! این وسترن مورد علاقه من نیست، اما در لیست 10 تای برتر من قرار دارد.

با این حال، دیگر فیلم وسترن کرک داگلاس و آنتونی کوئین یعنی جنگ با سلاح در OK Corral را در این لیست قرار نمی دهم. دعوای معروف مثل اسب مرده کتک خورده است! فیلم‌های زیادی که یک رویداد بی‌اهمیت در تاریخ ایالات متحده را پر زرق و برق می‌کنند تا زمانی که داستان واقعی کاملاً از بین برود! نه، Last Train from Gun Hill متفاوت است زیرا به نوعی فرمولی آشنا دارد اما آن را جدید و منحصر به فرد جلوه می دهد. نه همان چیزهای قدیمی، مطمئناً! فیلم با تجاوز و قتل یا همسر مارشال کرک داگلاس شروع می شود. او متوجه می شود که یکی از مردان مسئول پسر یکی از دوستان قدیمی است. دوست قدیمی، کوین، در یک شهر مجاور یک شوت بزرگ است و ظاهراً او فراتر از قانون است. بدیهی است که به حساب آوردن جونیور برای گناهانش کار آسانی نخواهد بود! بقیه فیلم را ببینید تا ببینید چگونه این مشکل حل شده است، و برای دیدن نویسندگی و بازیگری درخشان.

چند فیلم وسترن استثنایی دیگر را به دلیل نویسندگی عالی و به دلیل اینکه چیز بدیعی برای گفتن دارند توصیه می کنم: Big Country، The Gunfighter، Yellow Sky، Hondo، The Ox-bow Incident و The Fastest Gun Alive.

جهت دانلود فیلم Last Train from Gun Hill 1959 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دو دوست صمیمی به دلیل قلدری بودن یکی از پسرانشان از انتقام به دشمنان سرسخت تبدیل می شوند. کرک داگلاس (به عنوان یک مارشال از یک شهر دیگر) و آنتونی کوئین (به عنوان دامدار ثروتمند خودساخته که شهرش را اداره می کند) دوستان قدیمی هستند که وقتی پسر کوین (ارل هالیمن) وحشیانه به همسر داگلاس به عنوان پسرش تجاوز می کند و او را به قتل می رساند با هم درگیر می شوند. هنگام فرار برای کمک گرفتن، فریادهای او را می شنود. این خود طرحی برای یک فیلم است، اما در اینجا، خط داستانی بر انتقام داگلاس متمرکز است. او بلافاصله پس از دزدیدن عاقلانه اسب هالیمن توسط پسر، زین متعلق به کوین را تشخیص داد. شما می توانید ناراحتی را در چهره کوین ببینید، زیرا او متوجه میزان وحشیگری پسرش می شود، اما مجبور می شود تلاش کند تا داگلاس را مجبور کند تا برنامه های خود را برای انتقام تغییر دهد. از سوی دیگر، داگلاس ابتدا به آرامی در حال توضیح دادن تاریخچه‌اش با کوین برای تعدادی از بچه‌های شهر هنگام سوار شدن پسرش، وحشت‌زده از آنچه که همین الان دیده بود، دیده می‌شود. داگلاس از حالت آرام، خونسرد و جمع به شوکه، غمگین و انتقام گرفته می شود. مشکل او با کوین نیست. با هلیمن و دوستی که مرتکب جنایت شد. اما همانطور که مشخص می شود دو دوست قدیمی نمی توانند با مصائب یکدیگر کنار بیایند، تنش شدیدتر می شود و اجراها واقعاً منفجر می شوند.

کارولین جونز همیشه فوق العاده، اجرای واقعاً برجسته ای را ارائه می دهد. به عنوان یک "زنی که در دردسر به دنیا آمد"، یک فروشنده کارت که مشخصا معشوقه کوینز است. او مشخصاً از کتی جورادو "High Noon" الگوبرداری شده است. از لحظه‌ای که او دقیقاً در کنار داگلاس در قطارش به گان هیل می‌نشیند، می‌دانید که بیشتر از چیزی که اجازه می‌دهد بداند، می‌داند و در ادامه فیلم جذابیت‌های زیادی را به همراه خواهد داشت. خوشبختانه، شخصیت گریس کلی نامفهومی وجود ندارد که یک زن بیش از حد شکننده غیرضروری را به داستان اضافه کند. با داگلاس و کوین، می توان به اندازه کافی روی آن تمرکز کرد و جونز جرقه کافی برای دور زدن ایجاد می کند. فیلم فاقد تنش نیست. هنگامی که داگلاس هلیمن را در چنگ او گرفت (دستبند به تخت هتل)، مردان کوین به طوفان در انتظار فرصتی برای نقل مکان می‌شوند. داگلاس در تصمیم خود برای محاکمه هالیمن به اتهام تجاوز و قتل، هوش، شفقت و در عین حال احساس عدالت قطعی نشان می‌دهد. به جای کشتن مستقیم او عکاسی، موسیقی و کارگردانی برجسته نیز برجسته هستند. این را باید به عنوان یکی از بهترین وسترن های ساخته شده در نظر گرفت که حتی طرفداران غیر غربی هم می توانند از آن لذت ببرند.