دانلود فیلم Lady Macbeth 2016 (بانو مکبث) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم بانو مکبث 2016 بدون سانسور

فیلم بانو مکبث در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفت. Lady Macbeth به کارگردانی William Oldroyd, در کشور(های) بریتانیا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Florence Pugh, Cosmo Jarvis, Paul Hilton, Naomi Ackie, Christopher Fairbank, Golda Rosheuvel, Anton Palmer, Rebecca Manley, Fleur Houdijk, Cliff Burnett, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 76/100 می باشد. برای دانلود فیلم Lady Macbeth 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.8/10 88% 76/100
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان در قرن 19 ام در یکی از روستاهای انگلستان جریان دارد. دختر جوانی که از سوی خانواده اش به اجبار به ازدواج یک مرد مسن تر از خودش درآمده، وارد رابطه ای پرشور با مردی هم سن و سال خود می شود و…

Rural England, 1865. Katherine, suffocated by her loveless marriage to a bitter man and restrained by his father's tyranny, unleashes an irresistible force within her, so powerful that she will stop at nothing to get what she wants.

IMDb
6.8/10
88%
m
76/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Lady Macbeth 2016

داستان در قرن 19 ام در یکی از روستاهای انگلستان جریان دارد. دختر جوانی که از سوی خانواده اش به اجبار به ازدواج یک مرد مسن تر از خودش درآمده، وارد رابطه ای پرشور با مردی هم سن و سال خود می شود و…
اواسط سال 1865 در روستایی کوچک در انگلستان دختری بنام "کاترین" با شخصی که دو برابر بیشتر از او سن دارد ازدواج می کند. او که از این موقعیت راضی نیست تصادفی با جوانی کارگر ملاقات میکند که عاشقش می شود و این در حالیست که شوهرش از این مسئله خبر دار نیست ، اما ...

جهت دانلود فیلم Lady Macbeth 2016 (بانو مکبث) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


همانطور که در فیلم Lady Macbeth La La Land در Chazelle ، عکس تعیین کننده در Lady Macbeth از ویلیام اولدروید چهره ای زنانه است.

Oldroyd و Chazelle's از طریق دوربین و ویرایش باعث می شوند عکس های بردارد طولانی از Emma Stone و Florence Pugh وجود داشته باشد. هر دوی این بازیگران زن جوان سر صحنه ، بی تحرک و زیبا نشسته اند و در حالی که لنزها در اثر بلعیدن اپتیکال صورتشان را از دست می دهند ، با قیافه ای از خود راضی به تماشاگران می پردازند.

هر دو فیلم درباره آرزو ، و کارگردانان امروزی ، به ویژه کارگردانان مرد ، به نظر نمی رسد که در هنگام بازی برای تحقق بخشیدن به هدف مورد نظرشان ، از تصاویر چهره قهرمانان زن خود طلسم شده باشند. در روابط عمومی این امر را توانمند سازی زنان می نامند. کاترین و میا به عنوان نمایندگان یک تاریخ بازنویسی «خواسته» بازنویسی شده ، و هر دو قهرمان به آرزوی فمینیستی قرن بیست و یکم یعنی داشتن همه چیز دست پیدا می کنند. بانو مکبث ها ممکن است به عنوان نتیجه شرکت های سازنده پیمان و کارگردانان آنها با ژانگوت ارتدوکسی شبه فمینیسم ساخته شود که بر هنرهای جهانی و فضای سیاسی پیچیده است. ما در حال اجرای یک قانون جعلی فمینیستی از درستی سیاسی هستیم که در آن ارائه زن ، به عنوان تصویر ، با سختگیری های بلشویکی در مورد سرنوشت صحیح تاریخی کارگران و دهقانان مبارزه می کند ، برای اینکه گوشته ترین الگوی عقیم اجتماعی است.

لیدی مکبث از رمان روسی نیکولای لسکوف ، لیدی مکبث منطقه متنسک اقتباس شده است. به نظر می رسد که رمان لسکوف در نمایش فیلم کاملاً خراب شده است. از آنجایی که زمینه واقعی فرهنگ رعیتی رمان با خشونت اساسی آن ، به خوبی در خدمت طرح لسکوف است و کنش را در یک فرهنگ خاص جاسازی می کند ، فیلم اولدروید وسیله ای برای تجزیه متن است. لیدی مکبث در یک سیاهچاله روایت قرار گرفته است. تنظیمات "دوره نگاه" من را به یاد سکانس آخر سال 2001 کوبریک انداخت که بومن خود را در یک آپارتمان نئو کلاسیک سپرده گذاری کرد. به نظر می رسد لیدی مکبث نیز پرتو افکند. اما کاترین بر خلاف بومن نوشته نشده است که بمیرد ، بلکه مانند نابودگر شوارتزنگر برای رفع اشتباهات تاریخ و بازگرداندن جلوه ای فمینیستی به ادبیات و تاریخ فرستاده شده است. (رمان لسكو با متهم شدن كاترین و عاشق رعیت در قتل و محكوم به تبعید در سیبری پایان می یابد). سرزمین اولدروید ، مکبث ، آخرین ضربه خود را دارد که کاترین در حال لبخند زدن به دوربین است.

در مجموعه ها بی تحرکی وجود دارد که همراه با سبک بازیگری و خطوط گفت وگو جنبه تئاتری به لیدی مکبث می بخشد. بکت و پینتر به عنوان نمایشنامه نویسان از تنظیمات بدون متن ، تحویل رفتارانه گفتگو و گفتگوی غیرطبیعی به یک اثر نمایشی خاص استفاده کردند. این نویسندگان از کمبود زمینه و آزادی از محدودیت های بیرونی برای کاوش و ایجاد تنش متافیزیکی و روانی-اجتماعی در شخصیت ها بهره برداری کردند. متن اولدروید متافیزیک را انجام نمی دهد. این مکانیک را انجام می دهد ، مکانیکی بودن حرفه "اشتیاق" حاصل کار کاترین. به غیر از پیشرفت فیلمنامه از یک واقعه به واقعه دیگر ، از یک موفقیت به موفقیت دیگر ، چیزی برای دیدن و درک مخاطب وجود ندارد. از رابطه های ناگهانی کاترین با سباستین تا قتل نهایی او در وارث جوان. هیچ لحظه "لعنتی" وجود ندارد ، هیچ لحظه کنایه یا خودآگاهی وجود ندارد. فقط این یک تصویر تکرار شده است: کاترین رو به بیرون نشسته است و مانند گربه ای که کرم گرفته است به سمت دوربین نگاه می کند.

و یک گربه به طور دوره ای در طول فیلم ظاهر می شود ، همانطور که عکس های منظره ، هر دو به فیلم اشاره می کنند طبیعت به عنوان حالات ذهنی منتقل شده کلیشه های تصویری که در این مرحله مدتهاست به غیر از ادعا ، هدف دیگری داشته اند.

از آنجا که هیچ سربی در انگلیس وجود نداشت ، شخصیت های زیر کلاس لسکوف در لیدی مکبث به سیاه پوستان سپرده می شوند. من فکر می کنم ایده انتقال حساسیت های نژادی معاصر به قرن نوزدهم بدون متن متن شده و در نتیجه تعمیق معانی تأکید بر روابط اجتماعی در فیلم Lady Macbeth است. اما روابط نژادی همیشه با توجه به زمینه صورت می گیرد و بهم پیوستن نژاد به سادگی سردرگمی هستی شناختی لیدی مکبث را عمیق تر می کند. در یک محیط انگلیسی ، مسائل مربوط به نژاد و کلاس که در خانم مکبث به تصویر کشیده شده است ، فقط گیج و مبهم است. پیش زمینه مناسب تری برای بانو مکبث ممکن است در ایالت های جنوبی باشد.

تا زمان پخش اعتبارهای نهایی ، لیدی مکبث مرا بدون فکر ترک کرده بود. محتوای حقیقت فیلم باطل بود. مجمع فیلم فقط به روابط خارجی فیلم سازی به عنوان اقدامی خلوص ایدئولوژیک اشاره داشت. من تعجب می کردم که آیا آنها از یک صحنه لزبین بین کاترین و آنا فیلمبرداری کرده اند یا خیر ، اما عاقلانه آن را در کف اتاق برش رها کرده اند. این فکر بیکار ، صرفاً نشان دهنده ابتذال فیلم است که اعتبار آن را به عنوان یک رسانه توانمند نشان می دهد ، یک قطعه فکر ناخواسته است که فقط تأکید می کند که لیدی مکبث یک رسانه غیرمنصفانه ضد قدرت است. Adrin neatrour

جهت دانلود فیلم Lady Macbeth 2016 (بانو مکبث) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


صحنه ای وجود دارد که شوهر جدید کاترین به او می گوید در حالی که او به شکل او خودارضایی می کند ، دیوار را لخت و رو به رو شود. به نظر می رسد این تصویر ایده آل برای توصیف نحوه برخورد فیلمسازان با این پروژه است.

مثل همیشه ، هیچ تقصیری را نمی توان از عهده بازیگران برد. فلورانس پوگ واقعاً حضوری پررنگ دارد و دیگران نیز خوب هستند. فیلمبرداری زیبا ، کارگردانی و موارد دیگر.

اما نویسنده مجموعه ای از انتخاب های بد فکر شده و بد درک شده را انجام می دهد.

این کار با روشی که اسکندر و پدرش شروع می کنند ، بوریس با کبریت بسیار بیرحمانه ای برخورد می کند ، اما بدون هیچ نشانه ای در مورد دلیل آن - چه از تاریخ خودشان ، چه از فرهنگ این منطقه یا دوره. به نظر می رسد یک وسیله طرح ریزی شده عجولانه است که می تواند توضیحی در مورد اقدامات بعدی کاترین ارائه دهد و بنابراین اثبات می شود.

به نظر می رسد که آنها در مواردی که الکساندر برای انفجار در درگیری شرکت می کنند ، گاهی اوقات از حرومزاده بودن فاصله می گیرند. . پدر بنا به دلایلی که نمی توانم به یاد بیاورم ، آنجا را ترک می کند ، اما به نظر می رسد به همان اندازه راحت و جدا از هر چیزی که شبیه دنیای باورپذیری فراتر از زندگی داخلی کاترین باشد ، قطع شده است. من می گویم زندگی داخلی - او به راحتی در طول روز می خوابد.

سپس یکی از گیج کننده ترین صحنه هایی است که من مدتهاست دیده ام. او در انجام کارهایی که باید یک تجاوز جنسی به خدمتکار باشد ، در بین کارمندان شوهرش قرار می گیرد ، که به وضوح قصد دارد تحقیر اضافی قابل توجهی را تحمیل کند - آنها در حال وزن کردن برهنه او هستند ، مثل اینکه او یک "گاو" باشد.

وقتی از او س asksال می کند وزن او چیست ، یک ارتباط فوری بین او و مردی که به نظر می رسد تحریک کننده است برق می زند. سپس او را به طرز تمسخرآمیزی کاملاً باورنکردنی انتخاب می کند ، زیرا بدون شک عواقب جدی برای او در چنین جامعه ای طبقاتی برای او اینگونه رفتار خواهد شد.

این مورد گرفته می شود بعداً وقتی او بعداً وارد اتاق او می شود و آنچه به نظر تجاوز قریب الوقوع است ، جنسیت می یابد. پس از آن به سادگی بسیاری از جنسیت ها وجود دارد - بدون ایجاد شخصیت برای هیچ یک از آنها و هیچ نشانه ای از چگونگی تغییر روابط آنها در آنها.

در این مرحله ، من باور نمی کردم که فقط تقریباً نیم ساعت طول کشیده است وارد فیلم شد. این به وضوح یک درام بود ، اما هیچ نوع پیچیدگی روانشناختی وجود نداشت.

پدر ابتدا برمی گردد و البته به سرزنش از او ادامه می دهد - هنوز هیچ سرنخی در مورد اینکه چرا او چنین خشن است وجود ندارد - a شخصیتی که ظاهراً فقط یک کار را برای انجام مکرر وظیفه دارد. او در ابتدا با ظرافت شروع به مبارزه می کند ، اما این اتفاق ناگهان به قتل او تبدیل می شود. در انتقال وی از عروس بدسرپرست به قاتل یک شکاف بزرگ وجود دارد ، اما این مورد برطرف شده است.

شوهر سپس برمی گردد و نشان می دهد که همه چیز در مورد "فاحشه" او را می داند. همانطور که می توانید تصور کنید همه چیز برای او به پایان نمی رسد و عاشقان چیزی را به نظر می رسند که به نظر می رسد یک سرقت / قتل در جنگل است.

باز هم ، از حالت آبی یک زن ظاهر می شود ، با یک فرزند او ادعاها فرزندان نامشروع شوهر کاترین است. کودک البته کشته می شود - اما این بار به خنده آورترین روش بی کفایتی.

به نظر نمی رسد هیچکدام از اینها توجه زیادی را به خود جلب کند - به یاد داشته باشید ، طبق خبر شوهرش اخبار "فاحشه" او به او رسیده بود طرف دیگر شهرستان - اما پس از آن مرگ پدرش ، ناپدید شدن عجیب و غریب او و پس از آن مرگ پسر نامشروع توجه بیشتری را جلب نمی کند ، بدون ذکر گرما قانونی ، پیوستن به هر سه نقطه؟ مسخره.

این عاشق کاترین در تلاش است تا تمیز شود. این نتیجه معکوس است که او را با خود می برند اما کاترین قادر است راه مشکلات خود را بازگو کند. پرش به سبد خرید ، او را با کنیزک در غل و زنجیر قرار می داد.

در کل فیلم ، کمبود شخصیت در پیشرفت وجود داشت و به سادگی انتخاب غیرقابل تصوری پس از انتخاب غیرقابل قبول در مجموعه ای از صحنه ها وجود داشت که به نظر نمی رسید دوام بیاورد بیش از یک دقیقه ، اما با چندین عکس زیبا ، سست ، اما خودخواهانه.

فیلم خود را به عنوان دریچه ای شیک به شور خام بشریت نشان می دهد اما در واقع انسانیت است که کاملاً فاقد آن است ، این پیرامون شخصیتی است که یا هیولایی متولد شده یا خلق شده است - در پایان برای ما مهم نیست که کدام. درگیر تریلر نشوید. این Wuthering Heights 2.0 نیست.