دانلود فیلم Lady Bird 2017 (لیدی برد) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم لیدی برد 2017 بدون سانسور

فیلم لیدی برد در ژانر(های) درام, کمدی, ساخته شده و در سال 2017 به روی پرده رفت. Lady Bird به کارگردانی Greta Gerwig, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts, Lucas Hedges, Timothée Chalamet, Beanie Feldstein, Lois Smith, Stephen Henderson, Odeya Rush, Jordan Rodrigues, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 94/100 می باشد. برای دانلود فیلم Lady Bird 2017 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام کمدی
امتیاز :
7.4/10 99% 94/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2017
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم لیدی بیرد 2017، درباره دختری به نام کریستین ( سیرشا رونان ) می باشد که قصد انتخاب لقب «لیدی بیرد» را برای خود دارد ولی مادرش ماریون ( لاری میت کالف ) اعتقاد به رفتارهای دخترش ندارد و دائم در بحث و جدال با اوست. مادر لیدی بیرد به دلیل بیکار شدن همسرش مجبور شده است که دو شیفت در شبانه روز کار کد تا بتواند از پس خرج و مخارج خانه را بر بیاید. این در حالی است که اقتصاد ایالات متحده در سال 2002 در حال تغییراتی است و شهر ساکرامنتو که این خانواده در آن حضور دارند نیز شرایط خاص خود را دارد و …

Lady Bird McPherson, a strong willed, deeply opinionated, artistic 17 year old comes of age in Sacramento. Her relationship with her mother and her upbringing are questioned and tested as she plans to head off to college.

IMDb
7.4/10
99%
m
94/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Lady Bird 2017

داستان فیلم لیدی بیرد 2017، درباره دختری به نام کریستین ( سیرشا رونان ) می باشد که قصد انتخاب لقب «لیدی بیرد» را برای خود دارد ولی مادرش ماریون ( لاری میت کالف ) اعتقاد به رفتارهای دخترش ندارد و دائم در بحث و جدال با اوست. مادر لیدی بیرد به دلیل بیکار شدن همسرش مجبور شده است که دو شیفت در شبانه روز کار کد تا بتواند از پس خرج و مخارج خانه را بر بیاید. این در حالی است که اقتصاد ایالات متحده در سال 2002 در حال تغییراتی است و شهر ساکرامنتو که این خانواده در آن حضور دارند نیز شرایط خاص خود را دارد و …
ماجراهای یک جوان 17 ساله در اوایل سال 2000 که در شمال کالیفرنیا زندگی می کند در طول یک سال را روایت میکند که …
 کریستین در سال 2002 دوره دبیرستان را سپری می‌کند و مانند بسیاری از نوجوانان، رابطه پر فراز و نشیبی با خانواده خود دارد، اما

جهت دانلود فیلم Lady Bird 2017 (لیدی برد) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در هفده سالگی ، از اینکه اولین پفک فکر کنم می تواند فوراً به یک معتاد تبدیل شود ، ترسیدم ... در هفده سالگی ، هر روز قد خود را چک می کردم و آرزو می کردم جهشی رشد کنم که هرگز اتفاق نیفتد ... در هفده سالگی ، می خواستم آن را از دست بدهم "خیلی بد ذهنم را از دست می دادم ... و دیپلم دبیرستان را شروع نکن ...

در هفده سال آنقدر آرزو می کنیم که سردرگمی و عدم امکان متمرکز ماندن ممکن است ویژگی تعیین کننده سن باشد ، نوعی نوسان در روح که مناسب لقب قهرمان کریستین "لیدی پرنده" مک فرسون ، با بازی Saoirse Ronan است. او که "پرنده" بیشتر از "بانو" است ، از یک گوش می لرزد و به دهانی گوش می دهد که با یک اطمینان لرزان در ذهنش نصیحت می کند: او می خواهد ساکرامنتو را ترک کند ، شهری که مظهر خستگی ایستا شد.

در واقع ، اگر در هفده سالگی چیزی از ما رنجیده باشد: خستگی ، حتی افراد دلخواه می خواهند از آن لذت ببرند ... در هفده سالگی ، همه ما پرنده های کوچکی هستیم که می خواهیم در مورد گلها و زنبورها اطلاعاتی کسب کنیم. اکنون ، چون معلم یک مدرسه راهنمایی کاتولیک بودم ، و هر روز از یازده تا پانزده سال با بچه ها سر و کار داشتم ، فکر می کردم که آیا فیلم نوجوانان را خیلی مهیب نمی کند ، به دلیل ساده لوحی مبتنی بر نوستالژی ، اما در واقع نارس بودن لیدی برد چیزهای زیادی می گوید در مورد چگونگی تغییر اوضاع از سال 2002 ، زمانی که نوجوانان جوان نبودند بلکه نوجوانان ساده ای بودند.

در آن سال ، دومین بار پس از سال 1991 ، 20 ساله شدم. 1999 خیلی دور نبود و در هفده سالگی ، فکر می کردم که چگونه می خواهم هزاره جدید را جشن بگیرم. سرانجام ، من با بهترین دوست خود به یک رستوران پر از بزرگسالان رفتم ، با پیراهن سفید و جلیقه مشکی که از عمویم قرض گرفته بود ، مضحک به نظر می رسیدم ، رفیق من یک پسر بزرگ تنومند بود که پیراهن بنفش و شلوارهای بژ با جیب های جانبی پوشیده بود و چکمه ها ، و انگار کافی نبود که ما باید مخروط بپوشیم ... بنابراین ما 2000 را به روشی "Superbad" جشن گرفتیم و بعد از آن برای پیاده روی شبانه در شهر زادگاهمان به همان اندازه خسته کننده رفتیم ، من برای همیشه حتی کمترین خاطره ها.

با عرض پوزش برای انحراف ، اما در فیلم Lady Birdی که دختران می توانند ناگهان از اتومبیل بپرند ، غیرقابل پیش بینی بودن مسئله خاصی نیست. بنابراین من می گفتم بچه ها امروز وقتی صحبت از چیزهای s-e-x می شود ، به لیدی برد و تأثیرپذیری او می خندند ، اما این چیزی نیست که فیلم نشان می دهد بلکه چه چیزی را نشان نمی دهد ، حتی من هم غافلگیر شدم. محیط به قدری آشنا به نظر می رسید که فراموش کردم آن زمان بدون شبکه های اجتماعی بود ، زمانی که تلفن های بی سیم فقط برای ارتباطات استفاده می شد ، نامه هنوز به معنای کاغذ بود و این برای مجلات بزرگسالان نیز بود (من به خاطر آن یکی خود را مقصر می دانم) کامپیوتر پدر است (تریسی لتس) در حال بازی یک نفره است.

من عاشق این نکته ها هستم که چقدر ظریف هستند (گرچه ارجاعات به پیامدهای 11 سپتامبر کمی تکراری می شوند) ، گرتا گرویگ بیش از حد از زمینه استفاده نمی کند اما می سازد در اطراف آن پیوند عاطفی بین کریستین و دنیای او. با شخصیت قوی او ، او قطعاً امروز در اینستاگرام خواهد بود و ویدیوهایی را منتشر می کند که در آن مادر خود را غر می زند ، من متوجه نشدم که چقدر خوش شانس بودیم که از آن فرار کردیم ، ما در دوره ای که اجازه رشد دادیم نابالغ بودیم. و "لیدی پرنده" کاملاً داستان روی سن است.

و ساختن یک داستان خوب روی سن روی حیله و تزویر است زیرا شما باید مخاطبان را به علاقه به شخصیتی جلب کنید که ممکن است نسلی با شما کاری نداشته باشد.

در اینجا یک انحراف دیگر نیز وجود دارد: به طور تصادفی ، فیلمی که قبلاً می دیدم "من هرگز برای پدرم نمی خواندم" بود ، فیلمی که یک دهه قبل از آن ساخته شده بود متولد می شود ، اما من در روابط متشنج بین ژن هاكمن و ملوین داگلاس به برخی از موازات وهم آور با مسائل مادر و دختر بین رونان و لوری متكالف پی بردم ، كه نشان می دهد بعضی چیزها هرگز تغییر نمی كنند. هر دوی لیدی برد ها عدم موفقیت در برقراری ارتباط ، همان وسواس مادر برای نزدیک نگه داشتن دخترش به همسرش (پدر نمی خواست پسر 40 ساله اش دوباره ازدواج کند و به کالیفرنیا برود) را به تصویر می کشید ، این به دلیل غریزه محافظتی بود زیرا والدین زندگی را بعنوان کسانی که زندگی خود را تأمین می کنند بهتر بدانند ، بنابراین اجازه نمی دهند کودکان اشتباهات یکسانی را مرتکب شوند ، آنها یک چیز را فراموش می کنند ، اشتباهات بخشی از یادگیری است ... این اشتباه والدین است.

یک لحظه زیبا وجود دارد که کریستین لباس های جدید را برای جشن عروسی امتحان می کند و یک چیز منجر به چیز دیگری می شود ، او از مادرش می پرسد چرا نمی تواند یک بار حرف خوبی بزند ، مادر سعی می کند با "دوستت دارم " اما آنچه در زیر می آید چنین انزجار هوشمندانه ای از آن کلیشه است که من جرات نمی کنم آن را خراب کنم ، لیدی برد ممکن است یکی از بهترین فیلم های سال های اخیر باشد ، سعی نمی کند همیشه "هیپ" بنظر برسد اما "جونو" اما از خرد واقعی و دانش حسی نسبت به آسیب پذیری مردم رونمایی می کند ، هیچ کس تعارف یا سرزنش نمی کند ، و لیدی برد لقبی پرمدعا (و نه فیلم ها) بلکه یک امید وارسته است.

بسیاری از افراد در مورد نامزدی Gerwig برای کارگردانی مطالبی گفته شده است اما این موضوع در یک سال از جدال جنسیت محور کمرنگ شده است در حالی که فیلم با سبکی مرغ مگس خوار این ملاحظات را پشت سر می گذارد و نوشتن آن اعتبار شایسته ای را کسب نکرد. بازیگران همه عالی هستند اما با چنین خطوط زیبایی ، شما نمی توانید از دست بدهید ، من تحت تأثیر واقع بینانه و خاکی بودن فیلم قرار گرفتم ، ساخته شده توسط کسی که به اندازه کافی جوان است و می تواند با لیدی برد ارتباط برقرار کند و به قدری بزرگ است که می تواند از دیدگاه و اعتراف کنید که پدر و مادر اشتباه نکرده اند.

"لیدی پرنده" از یک داستان ساده تاریخی پیروی می کند ، پر از داستان های فرعی عاشقانه (Lucas Hedges و Timothée Chalamet برخلاف علایق عشق هستند) ، تعاملات با دوستان (از جمله Beanie Feldstein) به عنوان BFF) اما درست زمانی که فیلم در آبهای آشنا شنا می کند ، Gerwig از تله های معمول اجتناب می کند: مواد مخدر ، خشونت ، اظهارنظرهای اجتماعی و غیره و ثابت می کند که بهترین راه برای حفظ لبه این است که سعی نکنید همیشه مبهم باشید. این یک فیلم شیرین است که پایان آن عمیقا در قلب هزاره من طنین انداز شد.

جهت دانلود فیلم Lady Bird 2017 (لیدی برد) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


باید اعتراف کنم که هرگز اعتقاد زیادی به این تولید نداشتم. برای اینکه مدعی قوی جوایز اسکار 2017 بودم ، کمی کنجکاو بودم ، اما این تمام. برخلاف فیلم هایی مانند بیرون برو که کاملاً متفاوت از آنچه قبلاً دیده بودم متفاوت بود ، لیدی برد بیشتر به یک فیلم دراماتیک شباهت داشت ، به وضوح متجاوز و وابسته به یک هدف اجتماعی بود که هنگام رأی دادن به جوایز مورد توجه قرار می گرفت. امروز می توانم بگویم ، اگرچه این یک مکاشفه از یک عمر نبود ، اما من به طرز شگفت انگیزی متعجب شدم.

برای شروع ، لیدی برد اصلاً یک داستان ابتکاری را تعریف نمی کند. موضوع کشف نوجوانان در تاریکی تابوها و سرکوب موضوعی است که قبلاً نشان داده شده بود. با این حال ، این تولید با اجرای یک فیلمنامه بسیار مناسب می تواند این داستان را به چیزی خارق العاده و شگفت آور تبدیل کند. طرح با گذشت دقایقی به شکلی اصیل سازگار می شود و هر صحنه را به لحظه ای پرتحرک و خاص تبدیل می کند. حتی با سادگی داستان ، حتی جذاب هم هست و حداقل من را مجذوب خود می کند. و در میان همه این دستاوردها و خودنمایی ها ، جرات حتی خنده دار بودن را دارد. داستان خیلی خوبیه طرح بسیار خوب.

پیشرفت شخصیت ها بسیار جالب است ، جهت فیلم بسیار هوشمندانه و اختصاصی را نشان می دهد. شخصیت اصلی در روشی کاملاً مثبت تکامل می یابد ، در محصولی که مشخصاً جهت آزادی اوست. حتی این عنوان موضوعی از آزادی خواهی را نشان می دهد. در این حالت دختری که با تجربه چیزهای جدید و ملاقات با افراد جدید ، خستگی ناپذیر در پی انتقال به آن سوی کشورش ، حس آزادی و استقلال را می خواهد. شیمی که Saoirse Ronan و Laurie Metcalf روی صفحه دارند بسیار شگفت انگیز است ، مخصوصاً در شرایطی که آنها بحث می کنند و می جنگند ، حتی اگر فکر کنم این لیاقت بیشتر از بازیگران از فیلمنامه است. شخصیت ها بسیار خوب هستند ، فراتر از نوجوان معمولی که سینما و تلویزیون آمریکا قبلاً به عنوان یک کلیشه مدیریت کرده است. هر یک از آنها وضعیت جدیدی را به تماشاگر ارائه می دهد: عصیان ، گرایش جنسی ، هویت ، عزت نفس و غیره. و به طور کلی ، عواقب رشد.

واضح است که فیلم به دنبال رفتن است فراتر از هرگونه کلیشه داستانی ثابت ، و تا آنجا که ممکن است پارادایم ها را بشکنید. برای شروع ، این واقعیت که کریستین "لیدی پرنده" در یک مدرسه کاتولیک تحصیل می کند ، به وضوح یک پیشنهاد برای تحمیل ایده محافظه کارانه به نوجوان است که منشا این محدودیت ها را نمی فهمد ، ضرر آور است. به نظر می رسد که هر یک از شخصیت های نوجوان سیستم تحمیلی را به شیوه خود به چالش می کشند. مشهورترین نمونه آن شخصیت لوکاس هجز است که علیه خودش و گرایش جنسی اش می جنگد. معیارهای زیبایی زنانه کاملاً زیربنایی است و باعث انتقاد شدید اجتماعی علیه آنها می شود. با این حال ، درخشان است که وقتی کریستین از آن محیط جدا می شود و در ابتدای فیلم بسیار سرکوب کننده است ، از آن برای برانگیختن کودکی و ارزش گذاری خانواده اش استفاده می کند. جزئیات خوب نمادگرایی.

همانطور که اشاره کردم ، فیلمنامه عالی است. خاطر نشان می شود که داستان توسط شخصی ساخته شده است که دیوانه وار عاشق خلاقیت ها و شخصیت های خود شده است. بدون تلاش برای شیرین بودن ، همه می توانند بگویند که بین گرتا Gerwig و کارهای او فداکاری و حتی محبت وجود دارد. و حتی اگر Get Out جایزه بهترین فیلمنامه اصلی را بدست آورد ، من نمی توانم لیدی برد و جذابیت محصول نهایی را انکار کنم ، زیرا فیلمنامه اصلی 350 صفحه داشت. اجراهای نامزد اسکار شانس زیادی برای برنده شدن جایزه نداشتند ، به خصوص در مورد رونان ، در رقابت با فرانسیس مک دورماند. قبلاً به آن اشاره کردم: فکر می کنم شایستگی بزرگ شخصیت ها بیش از هر چیز فیلمنامه نویسی است. نمایش های خوب اما درخشان نیست. جهت دهی Gerwig ، حتی اگر به اندازه کافی برای غلبه بر Guillermo del Toro در سال 2017 نباشد ، قابل ذکر و تشویق است. به طور خلاصه ، این یک فیلم عالی است ، اما در مورد امسال ، دیگران می توانند آن را از هر نظر شکست دهند. بد شانسی؟ شاید.

به طور خلاصه ، گرتا گرویگ فیلمی با کیفیت مطلق و لیاقت سینمایی را به ما ارائه می دهد. با این وجود ، این نشان می دهد که یکی از فیلم هایی است که فقط از فیلم نامه استفاده می کند تا آنچه که هست باشد. من شخصاً و با صدور یک قضاوت کاملاً ذهنی و شخصی ، احساس می کنم که یک خلا of مهم در گروه موسیقی متن باقی مانده است. داستان سزاوار یک سکانس موسیقی باورنکردنی ، شایسته نامزدی بود. بدبختی ما این اتفاق نیفتاد. با این حال به نظر می رسد لیدی برد قرار است یک فیلم فرقه ای باشد. این یک فیلم متحرک و معتبر است ، با تمام نامزدی هایش بیش از آنچه شایسته است. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که مشتاقانه منتظر پروژه بعدی این مدیر نوظهور هستم.