دانلود فیلم Kung Fu Hustle 2004 (کونگ فوی سِکَندری) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم کونگ فوی سِکَندری 2004 بدون سانسور

فیلم کونگ فوی سِکَندری در ژانر(های) اکشن, کمدی, جنایی, فانتزی, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفت. Kung Fu Hustle به کارگردانی Stephen Chow, در کشور(های) چينهنگ کنگ ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Stephen Chow, Yuen Wah, Yuen Qiu, Lam Tze-chung, Bruce Leung Siu-Lung, Eva Huang, Danny Chan Kwok-kwan, Dung Chi-Wa, Chiu Chi-Ling, Xing Yu, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم cn, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 78/100 می باشد. برای دانلود فیلم Kung Fu Hustle 2004 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن کمدی جنایی فانتزی
امتیاز :
7.7/10 90% 78/100
کشور :
چين هنگ کنگ
زبان :
cn
سال :
2004
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان در دهه 40 چین در شهری اتفاق می افتد که توسط گروه “آکس” اداره می شود.”سینگ” کسی است که سرسختانه می خواهد عضوی از این گروه شود و…

Set in Canton, China in the 1940s, the story revolves in a town ruled by the Axe Gang, Sing who desperately wants to become a member. He stumbles into a slum ruled by eccentric landlords who turns out to be the greatest kung-fu masters in disguise. Sing's actions eventually cause the Axe Gang and the slumlords to engage in an explosive kung-fu battle. Only one side will win and only one hero will emerge as the greatest kung-fu master of all.

IMDb
7.7/10
90%
m
78/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Kung Fu Hustle 2004

داستان در دهه 40 چین در شهری اتفاق می افتد که توسط گروه “آکس” اداره می شود.”سینگ” کسی است که سرسختانه می خواهد عضوی از این گروه شود و…

جهت دانلود فیلم Kung Fu Hustle 2004 (کونگ فوی سِکَندری) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چاپلین ، آلن و اکنون بازیگر ، نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان استفان چوو می توانند به جمع معدودی که استعداد قابل توجه آنها به عنوان یک مجری با توانایی او در پشت لنز مطابقت دارد ، بپیوندند. کونگ فو هاستل آن را ثابت می کند.

چو با جهت گیری غریبه نیست. در سال 1994 چاو کارگردانی مشترک Love on Delivery و از آن زمان تاکنون تعدادی دیگر از پروژه های خود ستاره دار و بسیاری از این پروژه ها بهترین کار بازیگری وی محسوب می شود. با این حال مهارت های او به عنوان یک کمدین - چه کمدی جسورانه فیزیکی او (فوتبال شائولین) ، سناریوهای شگفت انگیز او (ترفند مغزها) یا پارودی های تخیلی حماسی (یک ادیسه چینی) - هرگز از استعدادهای او به عنوان کارگردان پیشی نگرفته اند. Kung Fu Hustle نه تنها زمان فوق العاده کمدی Chow را به ما یادآوری می کند ، بلکه ما را با چشم بصری خیره کننده و جهت گیری هیجان انگیز او آشنا می کند.

از همه مهمتر ، این اضافه کردن به فیلمبرداری عالی چو سرانجام به ما ابزاری برای تعریف تکنیک او می دهد. استاد تلفیق هر دو کار کمدی و عمل احشایی با یکپارچگی هنری و ملودرام سنتی. مدتی است که یک کارگردان توانسته است من را از خشونت بسیار جدی و شدید گرافیکی به بالای کلاهبرداری های مضحک برساند. تضاد جو و روحیه در کل فیلم باورنکردنی است و حتی باورنکردنی تر ، توانایی چو در کار آوردن به همه چیز است. وقتی صحنه خنده دار است ، شما از این کمدی قدردانی می کنید ، وقتی چرخ دنده را به سمت عمل سوق می دهد ، سکانس های فوق العاده شما را از خود دور می کنند ، وقتی که به حالت ملودرام می رود ، شما در لبه صندلی خود هستید و منتظر پاسخ شخصیت هستید و همه آنها با هم ادغام شده اند شما دقیقاً همان کاری را انجام می دهید که چاو امیدوار است انجام دهید. تو می خندی.

بنابراین من فیلم را دوست داشتم ، اما فیلم دقیقاً چیست. مانند اکثر فیلم های استفان چو در حالی که توصیف این مفهوم ساده است ، اما اجرای آن بسیار پیچیده تر است. Kung Fu Hustle داستان Sing را روایت می کند ، یک گانگستر wannabe که قصد پیوستن به باند Axe معروف را دارد (که در برخی از صحنه های اولیه به نظر می رسد Gangs of New York را جعل می کند - به دنبال یک نقل قول بصری آتش بازی است) ، یک لشکر از لباس های سیاه مسئول مجموعه ای از قتل های وحشتناک و تسلط کامل بر هنگ کنگ دهه 1940. دلایل Sing برای تمایل به پیوستن به باند ساده است: آدمهای بد باحال ترند. استکبار او باعث می شود جنگی بین یک مجموعه مسکونی ضعیف که به طور مخفیانه تعدادی استعداد پنهان و باند تبر قاتل را در خود نگه می دارد ، آغاز شود. آنچه که به عنوان یک درگیری نسبتاً کوچک شروع می شود (و منظور من نسبتاً آن است) در جنگی با نسبت "مرده یا زنده" Miike منفجر می شود.

استفاده از جلوه های دیجیتالی در کونگ فوی سِکَندری بسیار افراطی است. چو که تسلیم انقلاب های دیجیتالی در فوتبال شائولین شده ، بار دیگر موفق می شود از اثرات خود عاقلانه استفاده کند. تعداد جلوه های شگفت انگیز جلوه هایی در کونگ فوی سِکَندری بسیار بیشتر از آن است که من در یک محصول هنگ کنگی دیده ام (شاید از پرونده اسرارآمیز وسلی وحشتناک صرفه جویی کند) و در حالی که از کمبود جلوه های عملی ناامید هستم ، کیفیت چشمگیر آنها بیشتر است سپس آن را جبران می کند. کونگ فوی سِکَندری به سادگی شبیه یک فیلم هنگ کنگی نیست. این در هر رده با ویژگی های هالیوود (مجموعه ها ، فیلمبرداری لباس) رقابت می کند ، اما به اندازه کافی شگفت آور CGI واقعا خوب است! شما می توانید بیشتر اثرات آن را مشاهده کنید ، اما این مهم نیست زیرا برای خنده و به طور مثر استفاده می شود. برخی از جلوه ها نه تنها شما را در بخیه ها ، بلکه در شوک و وحشت نسبت به باور نکردنی بودن برخی از صحنه ها به همراه خواهد داشت. یکی از صحنه های برجسته یک حقه بازی ترسناک Road Runner است. این یک جشن خنده دار نیست ، بلکه یک جشن بصری نیز هست.

این عملکرد چشمگیر عمدتاً به خاطر استعداد عالی رقص در زمینه رقص شامل Sammo Hung و Yuen Wo Ping (هر کدام در مواقع مختلف روی فیلم کار می کنند) است. یوئن وو پینگ موفق می شود صحنه ای را به نمایش بگذارد که به نظر می رسد از بازی Burly Brawl (صدها لباس علیه یک مرد) است و می تواند آن را نه تنها تازه ، بلکه هزار برابر هیجان انگیز و شدیدتر کند. این سکانس های مبارزه توجه هر سینپیلی را که خود را طرفدار سینمای هنرهای زناشویی می داند می طلبد. برداشت واچوفسکی نیست ، اینگونه است که شما یوئن وو پینگ را به این قله هنری هدایت می کنید.

بنابراین همه چیز عالی به نظر می رسد ، درست است؟ این باید بهترین چو باشد ، درست است؟ در واقع همه چیز کار نمی کند و اصلاً بهترین فیلم چو نیست. کونگ فوی سِکَندری خنده دارترین فیلم او نیست ، اما به این دلیل است که خطر کاوش در ژانر اکشن را می پذیرد. همچنین کمی بیش از حد به CGI تکیه می کند و گرچه استفاده از آن م effectiveثر است ، اما گاهی اوقات می تواند شما را از فیلم خارج کند. کونگ فوی سِکَندری در مقایسه با فیلم های دیگر او از نظر بصری و اکشن در رتبه 1 قرار دارد ، اما از نظر خنده و نوشتن نمی تواند از کلاسیک پیشی بگیرد. گفته می شود کونگ فو هاستل کاملاً انفجار است. اگر می توانید در جشنواره فیلم تورنتو آن را مشاهده کنید ، آن را با DVD وارد کنید و وقتی Sony Classics آن را به اینجا آورد (در فوریه معتقدم) آن را در سینما ببینید. این کمدی اکشن در بهترین حالت خود است.

سه تشویق برای Chow Sing Chi!

جهت دانلود فیلم Kung Fu Hustle 2004 (کونگ فوی سِکَندری) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


وقتی صحبت از اکثر پیشنهادات فیلم های کمدی سه دهه گذشته می شود ، یک پوره کامل محسوب می شوم (هرچند که من بیشتر اینها را به بی خردی نسبت می دهم به جای اینکه اعتبار کامل خود را برای پتوی مرطوب بدست آورم) ، می فهمم که وقتی فیلمی وجود دارد که باعث ایجاد من شود آنقدر بخندید که نگران احتمال سکته مغزی هستم ، چاره ای ندارم جز این که عصبانیت کنم. پس از این گفته ، این یک بررسی بی نظیر از فیلم "Kung Fu Hustle" ساخته استفان چو را در نظر بگیرید.

در حالی که فیلم خود سرگرم کننده بود ، احتمال خلاصه داستان پراکنده این نیست. در سال 1940 در شانگهای ، "كونگ فو هوستل" اساساً در مركز اجاره ای اداره می شود كه بانوی صاحبخانه ای سیگاری و زنجیر سیگار (کیو یوئن) و شوهرش (واه یوئن) بر آن حاكم هستند. وقتی کسی شکی می کند که از این واقعیت که آب کافی برای دوش گرفتن سریع ندارند شکایت کند ، او را بی معنی می کند ، در حالی که همه کاملاً درمانده هستند. به قسمت دیگری از شهر بروید ، جایی که بدنام "باند تبر" ، یک گروه کشنده از بچه های تبر و رقصنده ، شهری را ویران می کنند که حتی نمی تواند توسط پلیس محافظت شود. این دو منطقه از شهر به یکدیگر مربوط نیستند تا اینکه یک عضو تبهکار باند تبر ، سینگ (استفان چو) و یار جانبی او (چی چونگ لام) به عنوان عضوی در دادگاه برای اخاذی پول ، باعث مجموعه ای از حوادثی که در اجاره اتفاق می افتد و در نتیجه بیشترین باند تبر یا کشته یا زخمی شده است و برادر سام (کوک کوئن چان) ، رهبر باند ، برای انجام انتقام از اجاره نشینی و اشغالگران آن همه تلاش خود را انجام می دهد ، به ویژه کسانی که به عنوان محافظات آن عمل می کنند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، قسمتهای زیادی به نظر من بسیار خنده دار بود که من خودم را تقریباً سبکی از خنده های شدید می دیدم ، یا خودم را بیزار می دیدم زیرا من برای جبران هزینه های خود تلاش می کردم تا زیرنویس ها را به موقع بخوانم تا چیزی را از دست ندهم. در حالی که چندین فیلم "در شوخی" وجود دارد (حتی یک فیلم اختصاص داده شده به فیلم قبلی Shaow "فوتبال شائولین") اما این نمایشگرهای دیدنی بودند که واقعاً این کار را برای من انجام دادند. تعقیب و گریز بین Landlady و Sing و به خصوص صحنه چاقو با Sing و شخص وابسته او یک ضربه سیلیک درخشان بود. بسیاری از اقدامات فوق العاده فوق العاده بود و مورد تمجید کارهایی بسیار مناسب CGI قرار گرفت.

در حالی که هرکسی که "Shaolin Soccer" را دیده باشد می داند که Chow از یک بازیگر معمولی "قهرمان" استفاده نمی کند ، هنوز جالب بود که ببینیم در اکثر موارد ، تقریباً هر کسی که می تواند صفات پهلوانی نسبت به خود داشته باشد ، با الگوی "عادی" مطابقت ندارد. در واقع ، چندین بازیگر اصلی فیلم میانسال یا حتی سالخورده بودند ، تصوری که برای هر کس که به دنبال چیزی کمی متفاوت در قهرمانان خود است ، خنده دار و طراوت آور است. در کمال تعجب ، یک صحنه کاملاً خوب تصور شده در میانه فیلم وجود داشت که شامل دو آدمکش حرفه ای بود که در تلاشند تا مدافعان اصلی زندگی را بکشند که به نظر من این یک سکانس اکشن زیبا بود. علیرغم چند گاف اینجا و آنجا ، تا پایان که لان لادی درگیر شد ، صحنه مانند چیزی که من می گویم "خنک" با لحنی متعجب در مورد یک فیلم تارانتینو یا چیزهای دیگر در حال پخش بود. بنابراین در حالی که کونگ فوی سِکَندری به طور کلی یکی از جالب ترین مواردی بود که من در حافظه اخیر دیده ام ، لحظات بسیار خوبی در یک اقدام بسیار سبک وجود داشت.

"Kung Fu Hustle" فیلم کاملی نبود به هر روشی ، اما انتقادهایی که من نسبت به آن دارم کاملاً ناپسند است. به عنوان مثال ، عاشقانه بین سینگ و دختر لال فقط به نوعی پرتاب شده بود ، اگرچه برخی از آنها برای پیش زمینه شخصیت او لازم بود. و یک شکایت کاملاً زیبایی شناختی ؛ من می خواستم بیشتر توسط باند تبر برقصم. چو نباید با اندکی رقصیدن ما را مسخره می کرد و سپس آن را برای بقیه فیلم ناگهان برد. سلام ، این یک بررسی است - من باید خوب و بد را پخش کنم.

اما از آنجایی که خوب از نظر بد بیشتر از حد بد است ، من "Kung Fu Hustle" را به دلیل هر دو به همه بیشتر توصیه می کنم کنش و عناصر کمدی آن. برای خنداندن من تا آنوریسم نزدیک ، "Kung Fu Hustle" 8/10 خوب است.