دانلود فیلم Kung Food 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم 美食大冒险之英雄烩 2018 با زیرنویس فارسی

فیلم Kung Food در ژانر(های) انیمیشن, خانوادگی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Kung Food به کارگردانی Sun Haipeng, در کشور(های) کره (جمهوری), ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Yu Meng, Zhengjian Guo, Puzhao Yangguang, Zhang Zhe, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم چینی ها, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.4/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Kung Food 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
انیمیشن خانوادگی
امتیاز :
5.4/10
کشور :
کره (جمهوری)
زبان :
چینی ها
سال :
2018
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان سوپر بائو که سختی های ناگفته ای را پشت سر می گذارد و در نهایت تبدیل به یک قهرمان بزرگ می شود که دنیای غذاها را نجات می دهد.

Super Bao, an innocent and passionate steamed stuffed bun, goes through untold hardships and finally grows into a great hero who saves the food world.

IMDb
5.4/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Kung Food 2018

داستان سوپر بائو که سختی های ناگفته ای را پشت سر می گذارد و در نهایت تبدیل به یک قهرمان بزرگ می شود که دنیای غذاها را نجات می دهد.
غذای کونگ ، فیلمی انیمیشنی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی سون هایپنگ می‌باشد. یک نان گرد بخارپز شده به نام سوپر بائو، آرزو دارد که به قهرمانی بزرگ تبدیل شود و دنیای خوراکی ها را از خطرات در امان نگه دارد. او برای تحقق این هدف به ناوگان مبارزه با دزدان دریایی ملحق می شود و پس از مدتی درمی یابد که…