دانلود فیلم Kelly's Heroes 1970 (قهرمانان کلی) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم قهرمانان کلی 1970 با زیرنویس فارسی

فیلم قهرمانان کلی در ژانر(های) ماجراجویانه, کمدی, جنگی, ساخته شده و در سال 1970 به روی پرده رفته است. Kelly's Heroes به کارگردانی Brian G. Hutton, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Clint Eastwood, Telly Savalas, Don Rickles, Carroll O'Connor, Donald Sutherland, Gavin MacLeod, Hal Buckley, Stuart Margolin, Jeff Morris, Richard Davalos, اشاره کرد. رده سنی فیلم GP و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, آلمانی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 50/100 می باشد. برای دانلود فیلم Kelly's Heroes 1970 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ماجراجویانه کمدی جنگی
امتیاز :
7.6/10 78% 50/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی آلمانی
سال :
1970
رده سنی :
GP
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

جنگ جهانی دوم. گروهی از سربازان آمریکایی به درون خطوط دشمن نفوذ می کنند، تا گنجینه ای که نازی ها انباشته کرده اند را بدزدند.

A misfit group of World War II American soldiers goes AWOL to rob a bank behind German lines.

IMDb
7.6/10
78%
m
50/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Kelly's Heroes 1970

جنگ جهانی دوم. گروهی از سربازان آمریکایی به درون خطوط دشمن نفوذ می کنند، تا گنجینه ای که نازی ها انباشته کرده اند را بدزدند.

جهت دانلود فیلم Kelly's Heroes 1970 (قهرمانان کلی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قهرمانان کلی به سادگی عالی است. مردی که بررسی دیگر را نوشت کاملاً اشتباه می کند. او مخالفت می کند که هر کس دیگری از آن دوران آن را دوست ندارد. من در سال 1982 به دنیا آمدم و در بین 5 بازیگر برتر من قرار دارد. این یکی از بهترین بازیگران را دارد، با کلینت ایستوود، تللی ساوالاس، دان ریکلز، دونالد ساترلند و کارول او کانر. اکشن و طنز دارد، دیگر چه می خواهید. این یک فیلم عالی است، دست پایین. به خودت لطفی کن و به شکوهش نگاه کن. آهنگ مایک کرب عالی و جذاب است، تدوین آن با هر فیلم دیگری برابری می کند، و طرح داستان، اگرچه بعید است، اما سرگرم کننده است. در کل، 9.5/10 می گیرد.

جهت دانلود فیلم Kelly's Heroes 1970 (قهرمانان کلی) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در حالی که تعداد کمی از افراد در لیست "دهه برتر تمام دوران" قرار می گیرند، به سختی می توانم به فیلمی فکر کنم که بی وقفه مانند "قهرمانان کلی" لذت بخش باشد. قسمتی از فیلم جنگی، بخشی کمدی، بخشی از کار بانکی، عناصر مختلف به طور یکپارچه با هم ترکیب می شوند تا فیلمی متمایز و به یاد ماندنی را تولید کنند.

کلینت ایستوود، در یک اجرای غیرمعمول رام اما در عین حال فرمانده، نقش رهبر را بازی می کند. دسته ای از GI های بی قرار در هرج و مرج فرانسه پس از روز D. زمانی که او یک افسر آلمانی را که اتفاقاً یک شمش طلا در اختیار دارد، دستگیر می کند، کلینت اطلاعات لازم را به دست می آورد و قبل از اینکه بتوانید بگویید "سه پادشاه"، نقشه ای را طراحی کرده است تا 30 مایل فراتر از خطوط دشمن برسد تا 16 دلار را به دست آورد. میلیون ذخیره البته او به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد، اما در متقاعد کردن سربازان همکار خود مشکلی ندارد که اگر قرار است در این جنگ کشته شوند، پاداشی که برای آنها به دست می آید باید ارزش ریسک را داشته باشد. با کمک گرفتن از کوارترمستر "کرپ گیم" (دان ریکلز) گروهبان "بیگ جو" (تلی ساوالاس) و راننده تانک شرمن "اُدبال" (دونالد ساترلند) در میان دیگران، کلی و دسته "قهرمانان" طعنه آمیزش به زودی در راه هستند. یک رویارویی نهایی با واحد تانک ببر آلمانی که از بانک محافظت می کند...

اگر توازن درست نباشد، اغلب تصاویر متقابل ژانر را می توان ناامید کرد، اما در اینجا اینطور نیست زیرا هر یک عنصر تا جایی که می تواند خوب است. صحنه‌های اکشن و نبرد به خوبی اجرا شده‌اند، به‌ویژه صحنه‌هایی که در آن اودبال و شرمن‌هایش به یک انبار آلمانی حمله می‌کنند. نقش برجسته کمیک واقعاً خنده‌دار است تا خنده‌دار، و شامل صحنه‌ای زیبا در اوج فیلم است که به آرامی روزهای اسپاگتی وسترن کلینت را تقلید می‌کند، همراه با گونه‌های موسیقی کاد-موریکون. تعلیق در جاهایی که لازم است به خوبی حفظ می شود، مانند صحنه ای که جوخه در وسط میدان مین گرفتار می شود و کامیونی از آلمانی ها روی آن ها حمل می کنند. و البته گروه بازیگران هم هستند که به طور یکنواخت عالی هستند. مراقب هری دین استانتون جوان و لن لسر باشید که بیشتر با نام عمو لئو در "Seinfeld" شناخته می شود. هیپی اولیه ساترلند ("همیشه با آنها امواج منفی، موریارتی!") و جنرال کلت شیدایی کارول اوکانر تنها دو اجرا هستند که در کنار ایستوود و ساوالاس همیشه قابل اعتماد در خاطره ها ماندگار می شوند.

چند نکته در مورد جنون و بیهودگی جنگ وجود دارد اگر به دنبال آن هستید. بمب افکن های متفقین در روز پل ها را خراب می کنند، مهندسان سیار آلمانی آنها را در شب بازسازی می کنند... به نظر می رسد نه آمریکایی ها و نه آلمانی ها نمی دانند چه خبر است یا خطوط آنها قرار است کجا باشد... پشت خطوط، قهرمانان ما توسط آنها مورد حمله قرار می گیرند. هواپیمای خود... ژنرال کلت تلاش الهام گرفته از طلای کلی برای عزم وطن پرستانه برای پایان دادن به جنگ را اشتباه می کند و ارتش خود را برای تعقیب او بسیج می کند و افسران ستادی اطرافش را به دلیل عدم نشان دادن همین روحیه سرزنش می کند!

اما در نهایت، قهرمانان کلی در مورد سرگرمی است تا اظهار نظر سیاسی. و به این ترتیب یکی از نمونه های موفق در نوع خود است، همانطور که فقدان تقریباً کامل نظرات منفی از این صفحه باید نشان دهد. فیلمنامه تروی کندی مارتین ("شغل ایتالیایی") فشرده است و کارگردانی برایان جی هاتون ("جایی که عقاب ها جرات می کنند") به همان اندازه مطمئن است. قهرمانان کلی که شاید در مقایسه با دیگر فیلم‌های جدی‌تر «مردان در مأموریت» مانند «دوجین کثیف» ساخته رابرت آلدریچ یا «جایی که عقاب‌ها جرأت می‌کنند» از هاتن سبک وزن باشد، با این وجود تأثیرگذار بوده است. به عنوان مثال، اگرچه «سه پادشاه» دیوید و راسل از مماس منحرف می‌شود و بیشتر درباره نقش ایالات متحده در جنگ خلیج فارس اظهارنظر جدی می‌کند، طرح کتاب کبریت آن (یعنی آن چیزی که می‌توان در پشت کتاب کبریت نوشت) همان "قهرمانان کلی". و در بلندگوهای نصب شده در کنار تانک های Oddball که برای پخش موسیقی در دشمن و ترساندن آنها استفاده می شود، بیش از یک اشاره به هلیکوپترهای واگنر در "Apocalypse Now" کاپولا وجود دارد، که هنوز حدود 9 سال از آن زمان می گذرد. زمان اکران این فیلم.

بنابراین، به نظر حقیر من، «قهرمانان کلی» راهی فوق‌العاده لذت بخش برای گذراندن چند ساعت است. اگر دفعه بعد که فرصت پیدا کردید، به خودتان لطف می کنید. به ندرت پیش می آید که فیلمی را ببینم و حداقل یک بار به این فکر نکنم که چیزی را در آن تغییر دهم، اما اگر در «قهرمانان کلی» چیزی برای تغییر باشد، نمی دانم چیست. با در نظر گرفتن این موضوع، من به آن ...