دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 (دنیای ژوراسیک: قلمرو) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو در ژانر(های) اکشن, ماجراجویانه, علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Jurassic World Dominion به کارگردانی Colin Trevorrow, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Laura Dern, Jeff Goldblum, Sam Neill, DeWanda Wise, Mamoudou Athie, Isabella Sermon, Campbell Scott, BD Wong, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, فرانسوی, مالتی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 38/100 می باشد. برای دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن ماجراجویانه علمی تخیلی
امتیاز :
5.7/10 29% 38/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی فرانسوی مالتی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فیلمی ماجراجویی و علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی کالین تروروو...

Four years after Isla Nublar was destroyed, dinosaurs now live—and hunt—alongside humans all over the world. This fragile balance will reshape the future and determine, once and for all, whether human beings are to remain the apex predators on a planet they now share with history’s most fearsome creatures.

IMDb
5.7/10
29%
m
38/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Jurassic World Dominion 2022

فیلمی ماجراجویی و علمی تخیلی آمریکایی به کارگردانی کالین تروروو...

جهت دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 (دنیای ژوراسیک: قلمرو) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر بخواهم همه چیزهایی را که دنیای ژوراسیک: قلمرو روی آنها تمرکز دارد فهرست کنم، دایناسورها در رتبه پنجم یا ششم قرار می گیرند، پشت خط های داستانی متعددی که از بی مزه تا بی فایده را شامل می شوند. من از اینکه چقدر روی دایناسورها تمرکز می شود گیج شده ام. و من فقط منظورم این نیست که آنها به سختی روی صفحه نمایش هستند. پارک ژوراسیک اصلی در ساعت اول به سختی چیزی داشت. اما همه چیز منتهی به آن، داستان، دیالوگ و مضامین، همه بر دایناسورها متمرکز بودند.

این مورد در مورد Dominion صدق نمی‌کند. اکثر خطوط داستانی در بهترین حالت به صورت مماس مرتبط هستند و در بدترین حالت کاملاً نامرتبط هستند. تصور کنید Taken را تماشا می کنید اما لیام نیسون باید مراقب دایناسورها باشد... این یک داستان است. شما می‌توانید دایناسورها را با هر موجود ترسناکی جایگزین کنید و این تفاوت چندانی در داستان ایجاد نمی‌کند.

علاوه بر آن، آنها در ایجاد تعادل بین بسیاری از خطوط داستانی با شخصیت‌های مختلف، کار ضعیفی انجام دادند. یا شاید به این دلیل است که تک تک آنها جالب نیستند. و لحظه ای که شخصیت های مختلف با هم کنار هم می آیند کاملاً صاف می شود. من آن را با Stranger Things مقایسه می‌کنم، وقتی داستان‌ها به هم نزدیک می‌شوند و خدمه در نهایت با هم هستند، آن لحظات بسیار تأثیرگذار و هیجان‌انگیز هستند. آنها احساس کسب درآمد می کنند و بعد از آن همه چیز را بالا می برند. در Dominion، شما هیچ نوع جادویی را احساس نمی‌کنید.

بعضی از قسمت‌ها آنقدر بد بودند که باعث می‌شوند من بترسم یا چشم‌هایم را بچرخانم. اما برای اکثر فیلم ها اینطور نبود. پس چرا اینقدر نمره خشن؟ چون دنیای ژوراسیک: قلمرو که اینجا تعریف پاپ کورن است که ما را سرگرم می کند، به طرز باورنکردنی کسل کننده است. دیشب 8 ساعت خوابیدم و یک ردبول نوشیدم، با این حال در تلاش بودم که بیدار بمانم. مجبور شدم از جای خود دراز بکشم.

همه صحنه های اکشن فراموش شدنی هستند. به معنای واقعی کلمه. فقط چند ساعت گذشته است و من می توانم چند لحظه جالب را به یاد بیاورم. و یک چیزی که نمی توانستم باور کنم، سکانس اکشن اوج مستقیماً از یکی از فیلم های قبلی کپی شده است. من نمی گویم کدام یک، اما من گیج هستم که آنها این مسیر را رفتند. حتی غم انگیزتر است وقتی متوجه می شوید که از هر نظر بدتر از چیزی است که کپی کرده است.

در مورد اثرات دایناسور، گاهی دایناسورهای animatronic شبیه اسباب بازی به نظر می رسند. و دایناسورهای CGI کمی دور به نظر می رسند. فکر نمی‌کنم CGI ضعیفی باشد، اما چیزی در مورد آن درست به نظر نمی‌رسد.

من بسیار ناامید هستم که این چیزی است که آنها به ما برای "نتیجه حماسی دوران ژوراسیک" خود اعلام کردند. مخصوصاً پس از اینکه Fallen Kingdom با چنین صخره‌ای هیجان‌انگیز ما را ترک کرد، هرج و مرجی که در انتظار مردم جهان زمانی است که دایناسورها بر سر آنها رها می‌شوند. این اصلاً چیزی نیست که ما دریافت می کنیم.

من عاشق اولین دنیای ژوراسیک بودم. و در حالی که دومی بسیار ناقص است، اما همچنان سرگرم کننده و پر از تنش و تعلیق است. من هیچ کدام از اینها را با Dominion حس نکردم. (1 مشاهده، افتتاحیه پنجشنبه اولترا اسکرین 6/9/2022)

جهت دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 (دنیای ژوراسیک: قلمرو) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


خوب پس آیا شروع کنم؟ دنیای ژوراسیک: قلمرو متاسفانه خوب نیست داستان بی‌علاقه‌ای بود، آیا اصلاً داشتن بازیگران اصلی به فیلم کمک می‌کند؟ امم متاسفانه نه آلن به دلایلی عجیب دیگر حس آلن گرانت را ندارد. در فیلم Jurassic World Dominion‌های قبلی او یک متخصص دایناسور بود و به این یکی کمک می‌کرد که فقط احساس می‌کنید بدون هدف واقعی آنجاست. یان مالکوم و الی هم همینطور. آنها فقط هدف واقعی داستان را ندارند، بنابراین آنها فقط برای خدمات طرفداران آنجا هستند. این در واقع پارک ژوراسیک 3 را به یک ساعت سرگرم کننده تر تبدیل می کند. این فقط شبیه یک فیلم پارک ژوراسیک نیست.

جهت دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 (دنیای ژوراسیک: قلمرو) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من کاملاً از دنیای ژوراسیک: قلمرو متنفر بودم... شخصیت‌های میراثی که به عنوان طعمه‌ای برای اعداد باکس آفیس استفاده می‌شوند، طرحی وحشتناک که زمان اجرای فوق‌العاده طولانی را کاملاً غیرقابل تحمل می‌کند. بازیگران مقصر نیستند، جلوه های بصری خوب هستند (همانطور که ممکن است از فیلمی به این گرانی انتظار داشته باشید)، اما فیلمنامه بی رحمانه است، و "نتیجه حماسی" چندان نتیجه گیری نیست، مسئله اصلی حل نشده است. و هر چیزی که در فیلم Jurassic World Dominion های قبلی اشتباه بود در دنیای ژوراسیک: قلمرو بالا رفته است، فیلم کاملاً وحشتناک، آن را تماشا نکنید.

جهت دانلود فیلم Jurassic World Dominion 2022 (دنیای ژوراسیک: قلمرو) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


واقعاً یک فیلم شرم آور ساخته شده با عجله و بدون طرح خطی یا غیر منطقی. از زمان دنیای ژوراسیک در سال 2015، حماسه ژوراسیک با دایناسورهایی که در سال 1993 بهتر ساخته شدند و با شخصیت‌هایی که سعی می‌کنند گام‌های قهرمان‌های اصلی پارک ژوراسیک را دوباره دنبال کنند، می‌میرد، اما حتی برای خود فیلم هم نمادین نیستند. کسی باید جلوی آنها را بگیرد، آنها دارند حماسه‌ای را خراب می‌کنند که هرگز قرار نبود دوباره احیا شود، در سال 2001 تمام شد و من هنوز از خودم می‌پرسم، "اما آیا واقعاً لازم بود؟" من صمیمانه امیدوارم که این فصل آخر باشد، اگرچه می ترسم نباشد، زیرا واقعاً چگونه می توانید ملخ ها را به عنوان شخصیت شرور فیلم قرار دهید ... آیا ما شوخی می کنیم؟ من انتظار هر چیزی را داشتم، اما ملخ ها اینطور نیستند. سپس برخی از شخصیت ها به ویژه هنری وو هستند که در 2 فصل قبلی شخصیت شروری بود که هیولاها را خلق کرد و در اینجا او می خواهد همه را نجات دهد اما بدون دلیل موجه، آنها توضیح نمی دهند که چرا وو از یک لحظه به بعد خوب شد. و این مردم را خشمگین می کند پایانی ندارد. بیایید در مورد چگونگی تکامل شخصیت Maisie Lockwood صحبت نکنیم زیرا من واقعاً او را مضحک می دیدم. یکی از بدترین فیلم های امسال، کسی باید جلوی این دیوانه را بگیرد.