دانلود فیلم Jungle Cry 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Jungle Cry 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Jungle Cry در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Jungle Cry به کارگردانی Sagar Ballary, در کشور(های) هندوستان, بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Abhay Deol, Emily Shah, Atul Kumar, Stewart Wright, Julian Lewis Jones, Ross O'Hennessy, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, هندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Jungle Cry 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
کشور :
هندوستان بریتانیا
زبان :
انگلیسی هندی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

12 boys from Kalinga Institute with no clue about rugby, trained hard to master this beautiful sport. Not only that, within just 4 months, they became the roaring The Jungle Cats of India and went on to win the 2007 Under-14 Rugby World Cup.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Jungle Cry 2022


جهت دانلود فیلم Jungle Cry 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Jungle Cry (2022): نقد و بررسی فیلم -

در سال 2007، دو اتفاق بزرگ مرتبط با ورزش رخ داد. یکی زمانی بود که تیم هند اولین جام جهانی T20 را برد و دوم، شیمیت امین یک درام ورزشی کلاسیک به نام «چاک دی ایندیا» ساخت! جالب اینجاست که این دو با Jungle Cry مرتبط هستند. اجازه بدهید به شما بگویم که چگونه. داستان Jungle Cry بر اساس رویدادی است که در همان دوره ای رخ داد که تیم هند در جام جهانی 2007 قهرمان شد و دومین نکته این است که به نظر می رسد شبیه آنچه چاک دی ایندیا در همان سال نشان داد. چاک دی ایندیا در واقع تقریباً تمام درگیری های دراماتیکی را که هر درام ورزشی بزرگی می تواند داشته باشد شکسته است. ما درام‌های ورزشی فوق‌العاده‌ای مانند «بهاگ میلخا بهاگ» (2013) و «دانگل» (2016) داشتیم، اما هر دو درام‌های زندگی‌نامه‌ای بودند، در حالی که «چاک دی ایندیا» یک داستان تخیلی بود. شاید به همین دلیل بود که آنقدر دراماتیک بود و از این رو، فیلمی سخت برای زمان خود بود. لاگان (2001) حتی خیلی جلوتر بود، زیرا برای آخرین درام توپ و چیزهای دیگر خیلی زود بود، و همچنین به این دلیل که یک درام ورزشی تمام عیار نبود. این چهار فیلم، نقطه را بسیار بالا گذاشته اند و چیزی برای دیگران باقی نگذاشته اند. بنابراین، Jungle Cry علیرغم داستان معجزه آسا واقعی اش، قدیمی به نظر می رسد.

Jungle Cry بر اساس داستان واقعی 12 پسر از موسسه علوم اجتماعی کالینگا (KISS) ساخته شده است که برای تسلط بر این ورزش زیبا سخت تمرین کرده اند. راگبی، و در عرض 4 ماه قهرمان جام جهانی راگبی زیر 14 سال 2007 در انگلستان شد. رودرا (ابهای دئول) یک مربی فوتبال است، اما او باید این فرمت را رها کند زیرا پل (استوارت رایت)، مربی خارجی راگبی، پتانسیل را در پسران برای جام جهانی راگبی می بیند. این که چگونه این دو پسر را به این سفر پیروزمندانه می برند، تمام آن چیزی است که کل داستان Jungle Cry را در دو ساعت شکل می دهد. Jungle Cry داستان خوب و الهام‌بخشی دارد، اما با یک فیلمنامه متزلزل خراب شده است. با وجود این همه اکشن در میانه زمین، حتی یک صحنه از فیلم هیچ چیز جدیدی ندارد که شما را هیجان زده کند. حتی قبل از مسابقه، شما نتایج را می دانید و حتی می توانید مسابقات بعدی را پیش بینی کنید. همانطور که گفتم، کلیشه‌ها قبلاً توسط آن چهار فیلم استفاده شده بود، بنابراین در اینجا، چیزی وجود ندارد که شما را درگیر کند. علاوه بر این، ارائه کسل کننده باعث خستگی مضاعف می شود.

از نظر عملکرد، Abhay Deol به عنوان یک مربی نسبتاً مناسب است. این مرد می تواند بهتر عمل کند، همانطور که همه ما در گذشته دیده ایم، بنابراین عملکرد او در Jungle Cry واقعاً با سطح هیپ مطابقت ندارد. امیلی شاه در اولین صحنه اش با آن لهجه صاف بسیار تاثیرگذار است. اما بعداً، اوضاع بد می شود و شخصیت او شما را ناراضی رها می کند. همه هنرمندان کودک در جریان طبیعی هستند، یا باید بگویم بیش از حد طبیعی که در یک فیلم ظاهر شوند. در بسیاری از مواقع شبیه یک مستند واقعی به نظر می رسد زیرا پسرها بازی نمی کنند. آنها فقط کاری را که در زندگی واقعی انجام می دهند انجام می دهند. آتل کومار نقش خود را به خوبی انجام می دهد، در حالی که بقیه بازیگران مکمل در نقش های فرعی خود خوب به نظر می رسند.

2007 همزمانی جالب دیگری را با Jungle Cry ایجاد می کند. کارگردان ساگار بالاری تحسین‌شده‌ترین فیلم خود را تا به امروز، «بهجا فرای» در همان سال ساخت. فکر می‌کنم او با همان دیدگاه 2007 برای Jungle Cry که برای تماشاگران سال 2022 ساخته شده بود، گیر کرده بود. Jungle Cry دارای اشکالاتی است که به راحتی می‌توانید متوجه آنها شوید و آنها را تحریک‌کننده بدانید، اما در برخی از صحنه‌ها، بالاری کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است. این صحنه‌های مسابقه راگبی، برخی از بهترین نماهایی هستند که تاکنون در درام‌های ورزشی رایج بالیوود گرفته شده است. روشی که دوربین تمام آن سکانس‌های اکشن متحرک را ثبت می‌کند واقعاً ستودنی است. ساگار بالاری و تیم فنی شایسته ستایش هستند. با این حال، بقیه فیلم ها هیچ چیز قابل توجهی ندارند و آن را به یک تماشای متوسط ​​تبدیل می کند. با این وجود، Jungle Cry شایسته است که حداقل یک بار تماشا شود تا از داستان نامحبوب افراد زیردستی که تاریخ را خلق کرده اند، مطلع شویم. وقتی متوجه شدید که چگونه شوق کریکت بسیاری از دستاوردهای بزرگ در تاریخ ورزش هند را تحت الشعاع قرار داده است، مراقب آن صحنه اوج باشید.