دانلود فیلم JL Family Ranch: The Wedding Gift 2020 (مزرعه خانواده جی ال : کادوی ازدواج) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم مزرعه خانواده جی ال : کادوی ازدواج 2020 بدون سانسور

فیلم مزرعه خانواده جی ال : کادوی ازدواج در ژانر(های) فیلم تلویزیونی, خانوادگی, وسترن, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. JL Family Ranch: The Wedding Gift به کارگردانی Sean McNamara, در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jon Voight, Teri Polo, James Caan, Bo Derek, Dylan Walsh, Trevor Donovan, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.8/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم JL Family Ranch: The Wedding Gift 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
فیلم تلویزیونی خانوادگی وسترن
امتیاز :
5.8/10
کشور :
زبان :
انگلیسی اسپانیایی
سال :
2020
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

ربکا داستان افسانه ای خود را به پایان می رساند تا زمانی که دخترش را به مزرعه دعوت کند که پیترسون ها و لندزبورگ را برای همیشه تغییر دهد.

When Henry proposes it looks like Rebecca will get her fairytale ending until her daughter invites a visitor from her past to the ranch that will change the Petersons and Landsburgs forever.

IMDb
5.8/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم JL Family Ranch: The Wedding Gift 2020

ربکا داستان افسانه ای خود را به پایان می رساند تا زمانی که دخترش را به مزرعه دعوت کند که پیترسون ها و لندزبورگ را برای همیشه تغییر دهد.