دانلود فیلم Jingle Bell Bride 2020 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Jingle Bell Bride 2020 بدون سانسور

فیلم Jingle Bell Bride در ژانر(های) عاشقانه, فیلم تلویزیونی, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفت. Jingle Bell Bride به کارگردانی Allan Harmon, در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Julie Gonzalo, Ronnie Rowe, B. J. Harrison, Lucia Walters, Alison Araya, Donna Benedicto, Kehli O'Byrne, Keenan Mentzos, Lindsay Gibson, Matty Finochio, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-G و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Jingle Bell Bride 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
عاشقانه فیلم تلویزیونی
امتیاز :
6.2/10
کشور :
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
TV-G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

عروس جینگل بل ، فیلمی کمدی و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی اَلان هارمن می‌باشد. این فیلم داستان یک برنامه ریز عروسی به‌نام جسیکا پرز را روایت می‌کند که برای کار یک مشتری مشهو مجبور می‌شود به یکی از شهرهای دورافتاده‌ی آلاسکار سفر کند ، اما در هنگام کریمس عاشق این شهر کوچک می‌شود و همچنین به یک مرد خوش تیپ محلی علاقه‌مند می‌شود که…

Wedding planner Jessica Perez travels to a remote town in Alaska to find a rare flower for a celebrity client and is charmed by the small town during Christmas, as well as the handsome local helping her.

IMDb
6.2/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Jingle Bell Bride 2020

عروس جینگل بل ، فیلمی کمدی و خانوادگی محصول سال ۲۰۲۰ به کارگردانی اَلان هارمن می‌باشد. Jingle Bell Bride داستان یک برنامه ریز عروسی به‌نام جسیکا پرز را روایت می‌کند که برای کار یک مشتری مشهو مجبور می‌شود به یکی از شهرهای دورافتاده‌ی آلاسکار سفر کند ، اما در هنگام کریمس عاشق این شهر کوچک می‌شود و همچنین به یک مرد خوش تیپ محلی علاقه‌مند می‌شود که…

جهت دانلود فیلم Jingle Bell Bride 2020 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"Jingle Bell Bride" یکی از فیلم های Hallmark Channel در سال 2020 برای شمارش معکوس تا کریسمس است. این یکی از نظر دیگر داوران براساس یک رمان ساخته شده است. به نظر می رسد موضوع این فصل "تنوع" باشد زیرا بر خلاف سالهای گذشته Jingle Bell Bride دارای یک زوج نژاد مختلط است و هیچ یک از آنها سفید نیستند.

من این جزئیات را ذکر می کنم زیرا فیلم چیزهای زیادی ارائه نمی دهد جدا از چیزهای کریسمس مقطعی. مردم در مهمانی ها شرکت می کنند ، درختان را تزئین می کنند و شکلات داغ می نوشند. شخصیت اصلی یک برنامه ریز عروسی است ، با بازی جولی گونزالو ، که باید از آلاسکا دیدن کند تا گل خاصی را بدست آورد که توسط یک گل فروشی در آنجا پرورش داده شود. کارفرمای او یک شرکت برنامه ریزی عروسی است که به افراد مشهور ازدواج می کند و به هیچ کس دیگری خدمات نمی دهد. چرا هیچ کس در شهر نیویورک جایی نیست که جولی با این گل کار کند هرگز مورد س orال و توضیح قرار نمی گیرد. واقعاً منطقی نیست خصوصاً با توجه به دور بودن مقصد.

کارفرمای برنامه ریز عروسی جولی چند صحنه دارد. همه آنها به خصوص پنیر هستند. چگونه می توان هر مشاغل تنها در خدمت افراد مشهور زنده ماند؟ چگونه می توانید اجاره اجاره را در منهتن پرداخت کنید؟ این یادآوری من از کودکی در اردوگاه فضایی است که تصور می کند فضانورد بودن چگونه است.

آلاسکا نیز در Jingle Bell Bride سوال برانگیز است. مرد برجسته ، با بازی رونی روو ، آفریقایی آمریکایی است. او پس از جدایی ناخوشایند نزد عمه اش می ماند. جمعیت آمریکایی آفریقایی در آلاسکا تقریباً 4٪ است. این جنبه از مشخصات جمعیتی شهر در بهترین حالت س questionال برانگیز است.

به رغم پوچ بودن آن ، از Jingle Bell Bride لذت بردم. جولی گونزالو بازیگر سرزنده ای است و چهره اش هر صحنه را روشن می کند. او شیمی بیشتری با دوربین دارد تا روو که در این نقش راهپیمایی می کند. او لحظاتی را با او سپری می کند که به یاد ماندنی است. با دیدن آنها خواهید فهمید گونزالو لحظه ای حساسی دارد که در آن به شیوه ای اروتیک که اغلب در Jingle Bell Bride ها دیده نمی شود ، به او لبخند می زند. Jingle Bell Bride تبدیل به یک ماده اصلی نمی شود اما اگر هر یک از بازیگران در فیلم Jingle Bell Bride بهتری باشند می تواند به یک ویژگی دوتایی مناسب تبدیل شود.

فیلم های پیشنهادی