دانلود فیلم Jakob's Wife 2021 (همسر ژاکوب) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم همسر ژاکوب 2021 بدون سانسور

فیلم همسر ژاکوب در ژانر(های) ترسناک, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2021 به روی پرده رفته است. Jakob's Wife به کارگردانی Travis Stevens, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Barbara Crampton, Larry Fessenden, Bonnie Aarons, Sarah Lind, Phil Brooks, Robert Rusler, Mark Kelly, Jay DeVon Johnson, Nyisha Bell, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 59/100 می باشد. برای دانلود فیلم Jakob's Wife 2021 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک هیجان انگیز
امتیاز :
5.5/10 86% 59/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2021
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

آنه که با یک وزیر در شهری کوچک ازدواج کرده است، احساس می کند که زندگی وی طی 30 سال گذشته در حال زوال است. رویارویی با "استاد"، حس جدیدی از قدرت و جسارت در او به وجود می آورد. با این حال...

Bodies start to pile up when a woman discovers a new sense of power and an appetite to live bigger and bolder than ever before.

IMDb
5.5/10
86%
m
59/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Jakob's Wife 2021

آنه که با یک وزیر در شهری کوچک ازدواج کرده است، احساس می کند که زندگی وی طی 30 سال گذشته در حال زوال است. رویارویی با "استاد"، حس جدیدی از قدرت و جسارت در او به وجود می آورد. با این حال...

جهت دانلود فیلم Jakob's Wife 2021 (همسر ژاکوب) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


همسر ژاکوب از نظر دو چیز بسیار درهم و برهم است: ژانرها و "پیام" (اگر بتوانیم آن را اینطور بنامیم).

به عنوان یک درام آهسته، صامت، پرمشغله و تقریباً هنری شروع می شود. ، سوالات زیادی را مطرح می کند اما به هیچ کدام پاسخ نمی دهد، به چیزهایی اشاره می کند اما هیچ چیز را تایید نمی کند. سپس ناگهان با صحنه ای که در آن جاکوب توسط پلیس مورد بازجویی قرار می گیرد، فیلم 180 می کند و تبدیل به کمدی می شود. ممکن است اضافه کنم یک سرگرمی، گاهی اوقات سرگرم کننده.

مدتی در حالت کمدی باقی می ماند، اما بعد عجیب تر می شود. معلوم می شود که Master Vampire فقط یک زن نیست، بلکه یک خون آشام با دستور کار فمینیستی است. اینجاست که فیلم گیج کننده می شود و از این رو مشکل ساز می شود. از نظر طرح گیج کننده نیست، اما به معنای آنچه که نویسنده سعی دارد بگوید.

فقط دقیقاً قصد نویسنده در اینجا چه بوده است؟ برای تمسخر فمینیسم یا ترویج آن؟ البته منظور من از "فمینیسم" فمینیسم تنفر از مرد رادیکال فعلی است، نه فمینیسم گذشته. منظورم فمینیسم نئومارکسیست مزخرفی است که این روزها مرسوم است، نوعی که هرگز نباید مورد سوال یا انتقاد قرار گیرد (زیرا فقط "فاشیست ها" این کار را می کنند)، ایدئولوژی افراطی که توانست راه خود را به سر موجوداتی مانند مردان بتا، خواجه‌ها، لیب‌های اخته‌شده، تارت‌های ستاره‌های پاپ خودشیفته، و البته دختران زودباور و زودباور.

این خون‌آشام در مورد اینکه باربارا «انتخاب می‌کند همان چیزی باشد که می‌خواهی باشی» و موارد دیگر از این قبیل سمینارهای انگیزشی که در فرهنگ فعلی خودشیفتگی بالا و اخلاق پایین بسیار مد شده است. اگر پیام خودخواهانه و لذت‌پرستانه باشد... خب، این اصلاً من را شگفت‌زده نمی‌کند: هر کلیپ MTV آن را تبلیغ می‌کند، همانطور که تأسیسات نیز این کار را انجام می‌دهند.

اگر قرار بود فیلم یک فیلم باشد. پیام جدی فمینیستی پس از آن به طور کامل شکست می خورد، زیرا باربارا، همسر، تبدیل به یک خونخوار سریالی «من من من» خودمحور شده بود که به همان اندازه احتمال دارد که زنان دیگر (غیر آزاد) را بکشد. لعنتی چگونه این نوع رفتار خشونت آمیز می تواند هر نوع "خواهرانی" را ترویج کند؟ و به هر حال، حتی اگر او «فقط» مردان را بکشد، این بدان معناست که او نه از یک «همسر حلیم» به یک «ابر زن آزاد شده»، بلکه صرفاً به یک دیوانه قاتل متنفر از مرد تبدیل شده است. و چگونه می تواند جامعه یا روابط جنسیتی را بهبود بخشد؟ نه، بهتر است این سوال را برای یک فمینیست اولترا مطرح نکنم. ممکن است به عنوان پاسخ، فریاد بزنم، و چند سنگ پرنده...

البته باید فرض کنم که سازنده فیلم می‌خواست یک بیانیه فمینیستی بیان کند - برخلاف هجو "فمینیسم" مدرن. - صرفاً به این دلیل که چه شانسی وجود دارد که این نویسنده یک افراطی لیبرال نباشد؟ در واقع شانس بسیار کم... صنعت فیلم همیشه عمدتاً چپ‌گرا، حتی افراطی بود، اما اکنون کاملاً مارکسیست است. یا کسی فیلمساز فعلی (شاغل) را می شناسد که گرایش چپ نداشته باشد؟ همه کسانی که از لحاظ سیاسی پیروی نمی کنند اکنون در لیست سیاه قرار گرفته اند. تنوع سیاسی بسیار کمی در سینمای مدرن وجود دارد، تقریباً هیچ. اما نمی دانم این تناقضات عمدی بوده یا نه. معمولاً فیلمسازان پیام خود را به هم می‌ریزند، همه چیز را گیج‌کننده می‌سازند، سیگنال‌های متفاوتی را ناخواسته ارسال می‌کنند.

این آشفتگی توسط بازیگران بسیار خوب، به‌ویژه کرامپتون و فسندن، کاهش می‌یابد. این اولین باری نیست که فسندن عبادت جک نیکلسون خود را نشان می دهد، که هر بیننده جدی سینما حتما متوجه آن می شود. کرامپتون حتی بهتر است. اعتقادی که او با آن این شخصیت را بازی می کند - در همسر ژاکوب بسیار درهم - بسیار چشمگیر است. با وجود سردرگمی ژانر و "برنامه کاری" کاملاً گیج کننده فمینیستی، او موفق می شود شخصیت خود را تا آنجا که ممکن است منطقی و ثابت نگه دارد، یعنی تا آنجا که فیلمنامه اجازه می دهد. از سوی دیگر شخصیت ژاکوب انعطاف پذیرتر و مستعد چرخش های عجیب و غریب به نظر می رسد. گاهی به نظر می رسد که او فقط یک کشیش ریاکار دیگر است و در بعضی مواقع واقعاً خوب به نظر می رسد. فیلمنامه نمی‌توانست تصمیم بگیرد که او چه کسی است، پس ما باید بدانیم که چگونه جهنمی است.

جهت دانلود فیلم Jakob's Wife 2021 (همسر ژاکوب) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


همسر یک واعظ شهر کوچک که از یافتن رضایت در زندگی خود ناامید است، پس از حمله یک خون آشام که او را نیز تبدیل به یکی می کند، شروع به یافتن آن می کند، اما او سعی می کند با تغییر رفتار همسرش کنار بیاید و شخصیتی که آنها را مجبور می‌کند تا برای نجات او دور هم جمع شوند.

این یکی به یک تلاش کلی خنده‌دار ختم شد. یکی از قوی‌ترین عناصر موجود در اینجا، خط داستانی کاملاً چشمگیر است که خطوط داستانی متفاوتی را که شامل تغییرات جداگانه در شخصیت و ظاهر او می‌شود، با هم ترکیب می‌کند. در تقابل با افتتاحیه که در آن او به عنوان یک زن وظیفه شناس، اگر سرکوب شده، زن وزیر را که از روال زن خانه دار خود راضی نیست و از طریق روابط خود با او و سایر اعضای کلیسا در کلیسا می گذرد، متوجه می شود که چگونه زندگی او پس از حمله خون آشام ها باز می شود. او شروع به قاطعیت‌تر شدن می‌کند و با نزاکت اجتماعی کمتر محدود می‌شود، داستان نسبتاً قوی و لذت‌بخشی را در اینجا ایجاد می‌کند. همچنین، هنگامی که این یکی از صحنه های ترسناک برای کمک به این تغییر استفاده می کند، اینجا چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد. ایده تغییرات فیزیکی ظاهری او که برجسته‌ترین جنبه‌های این تغییر است، اوقات خوشی را با پوست رنگ پریده، ویژگی‌های فرورفته و افزایش انرژی ماوراء طبیعی در اینجا ایجاد می‌کند. از پنهان کردن ویژگی‌هایش زیر لباس‌های عجیب و غریب که با ظاهر معمولی‌اش فاصله زیادی دارد، هوس خونی از هر نوعی که با آن برخورد می‌کند و به طور کلی، مسلط‌تر و قاطع‌تر شدن با خودش، منجر به تفاوت نسبتاً جالبی بین این جنبه‌های مختلف می‌شود. در سراسر فیلم جنبه تاثیرگذار دیگر فیلم، حجم قوی اکشن خون آشام است که به نمایش در می آید. حمله افتتاحیه در آسیاب تاریک، سکانسی دلهره آور است با موجودی که تا آخرین لحظه خارج از صفحه نمایش نگه داشته شده است و حتی پس از آن، تنها چیزی که به دست می آوریم، یک ضربه کاملاً غیرقابل تشخیص است. برخوردهای بعدی با موجودات تبدیل شده در ساختمان، با پخش خون بیش از حد در سکانس های کشتن، بسیار سرگرم کننده گرافیکی و ترسناک است. دیدن رویارویی‌های بعدی این دو با موجودات مختلفی که اکنون وارد جدال با آنها می‌شوند، باعث می‌شود که روی ظاهر ملکه خون‌آشام کارهای آرایشی عالی انجام شود و اقدامی که در آن انجام می‌شود باعث می‌شود که این مورد علاقه زیادی به آن داشته باشد. نقص زیادی برای این یکی وجود ندارد اما یک مشکل جزئی دارد. مشکل اصلی بر این مشکل تغییر ناگهانی نوشتار نسبت به شوهر در نیمه دوم است، جایی که به نظر می رسد او به طور گسترده ای بین شخصیت ها و اهداف مختلف در سراسر بخش منحرف می شود. در ابتدا به جنبه خون آشام او توجهی نداشت و می خواست راهی برای سرکوب خون آشام اصلی پیدا کند، سپس با مشاهده رویارویی به یک ترسو تبدیل می شود و در نهایت دوباره به این فکر می کند که می خواهد خون آشام را با استدلال یا انگیزه بسیار کمی شکست دهد. همه اینها به جای خط داستانی واقعی در مورد خون آشام اصلی که بسیار ضعیف است و منجر به مشکلات واقعی در این مورد می شود، راحتی طرح را فریاد می زند.

رتبه بندی نشده/R: خشونت گرافیکی شدید، زبان گرافیکی، برهنگی مختصر، صحنه جنسی و مصرف خفیف مواد مخدر.