دانلود فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014 بدون سانسور

فیلم Island of Lemurs: Madagascar در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفت. Island of Lemurs: Madagascar به کارگردانی David Douglas, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Morgan Freeman, Patricia Wright, اشاره کرد. رده سنی فیلم G و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
7.0/10 66/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
رده سنی :
G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستانی واقعی و باورنکردنی به روایت مورگان فریمن از ماموریت دکتر پاریشیا برای کمک به میمون پوزه دار ماداگاسکار ، موجوداتی تکامل یافته که میلیون ها سال پیش به ماداگاسکار رانده شدند و هم‌اکنون در معرض خطر هستند...

The incredible true story of nature’s greatest explorers—lemurs. Through footage captured with IMAX 3D, audiences go on a spectacular journey to the remote and wondrous world of Madagascar. Join trailblazing scientist Patricia Wright on her lifelong mission to help these strange and adorable creatures survive in the modern world.

IMDb
7.0/10
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014

داستانی واقعی و باورنکردنی به روایت مورگان فریمن از ماموریت دکتر پاریشیا برای کمک به میمون پوزه دار ماداگاسکار ، موجوداتی تکامل یافته که میلیون ها سال پیش به ماداگاسکار رانده شدند و هم‌اکنون در معرض خطر هستند...
فیلمی مستند ، که ماموریت دکتر پاتریشیا رایت برای نجات نسل نوعی میمون خاص و بسیار تکامل یافته را ، در ماداگاسکار به تصویر می کشد و…

جهت دانلود فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک مستند کوتاه با یک پیام بزرگ است. مانند اپیزودی از مجموعه مستندهای طبیعت دیوید آتنبورو. من هرگز یک لمور زنده ندیده ام و شخصیت آنها را مثل آنچه که برای حیوانات دیگر می دانم نمی دانم. بنابراین Island of Lemurs: Madagascar برای من یک تجربه یادگیری بود و من از شما می خواهم که اگر در مورد این موجودات شگفت انگیز صفر اطلاعات دارید ، همین کار را انجام دهید.

از آن لذت بردم ، اما هنوز هم فکر می کنم آنها از این مفهوم به درستی استفاده نکردند . من عمق ندارم ، منظورم جزئیات تحقیق علمی است. آنها داده اند ، اما فقط محدود است. آنها این کار را با گفتن اینکه چقدر باستان هستند و چه کسی دلیل وجود انسان امروز است ، آغاز کرده اند. چگونه میلیون ها سال پیش خانه عالی خود را در یک جزیره غیر مسکونی پیدا کردند. بسیار آموزنده.

توسط بازیگر مورگان فریمن روایت شد. پس از مقدمه کوتاه ، بقیه فیلم به تلاش یک متخصص اولیه شناسی آمریکایی برای مطالعه این حیوانات و آموزش مردم محلی برای ارزشمند بودن آنها پرداخت. افتخار ماداگاسکار. من واقعاً متعجب شدم که چیزهای زیادی را یاد گرفتم ، مخصوصاً در مورد انواع آنها. اما تعیین تکامل آنها حتی بهتر بود. از آنجا که این یک فیلم کوتاه بود ، برای بسیاری از موارد محدودیت هایی وجود داشت.

"لمورها گنج زنده ماداگاسکار هستند."

بار دیگر فیلمی برای اشاره به نابودی مادر توسط انسان طبیعت کسانی که کاملا به آنها اعتماد می کنند رنج می برند. لمورها حیوان اصلی ماداگاسکار هستند ، اما از آنجا که بشر از دو هزاره گذشته حضور دارد ، تعداد آنها رو به کاهش است. در حال حاضر مرز آخرین و آخرین ماداگاسکار برای آنها. هر آنچه در گذشته اتفاق افتاده است ، زمان آن در این هزاره سوم برای بازگرداندن زندگی دنیای قدیم است. مطمئناً هر یک از ما یک پیشنهاد کوچک داریم که به بازیابی آن کمک می کند ، فقط ما باید فوراً آن را انجام دهیم.

بنابراین این یک مستند نادر است. ممکن است آنها قبلاً مستند بهتری نسبت به این مستند ساخته باشند ، اما من هرگز آنها را ندیده ام. از آنجا که من متعصب فیلم هستم ، Island of Lemurs: Madagascar مورد توجه من قرار گرفت ، اما تاکنون آن را جدی نگرفته بود. عمدتا به این دلیل که هیچ چیزی از پوستر من را دوست ندارد من فکر کردم این یکی از فیلم های مستند شکست خورده است که معمولاً سعی می کنم از جنبه فنی تحت تأثیر قرار بگیرم ، همانطور که در تصاویر سه بعدی دیجیتال غالب است. الان فهمیدم که چقدر اشتباه کردم.

پوستر بسیار وحشتناکی به نظر می رسد. فکر نمی کنم بچه های کوچک اگر ابتدا پوستر فیلم را ببینند تمایل به تماشای آن دارند. من فکر کردم این یک انیمیشن است ، درباره موجودات باستانی مانند آنچه که برای دایناسورها انجام می دهند. لمور سیاه با چشمان بزرگ آبی روی پوستر مانند یک شخصیت متحرک به نظر می رسید ، اما او واقعی است. بنابراین برای آموزش خود به تماشای آن بنشینید ، خصوصاً اگر عاشق طبیعت و حیوان هستید. توصیه شده!

جهت دانلود فیلم Island of Lemurs: Madagascar 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


'Island of Lemurs: Madagascar' 2014 یکی از چندین فیلم کوتاه مستند است که در IMAX 3D ارائه شده است. Island of Lemurs: Madagascar های کوتاه اکثراً کاملاً جالب توجه هستند ، اما کیفیت کلی آنها در صورت ناقص بودن بسیار ارزشمند است. اثرات آن نیز متفاوت بوده است. ماداگاسکار مکان جذابی است ، که اغلب در مستندهای طبیعت بار دیگر مورد بازدید قرار می گیرد اما هنگام بازدید مجدد هرگز احساس پیر نمی شود و هر بار چیزهای زیادی بدون بازیافت آموخته می شود. چنگالها همیشه تماشای بسیار خوبی دارند و همیشه مورگان فریمن را به عنوان بازیگر بسیار دوست داشته اند.

'جزیره لمورها: ماداگاسکار' یکی دیگر از موارد بسیار ارزشمند است اما با توجه به پتانسیل می توانست بسیار بهتر باشد نوع مستند این بیشتر ساخته شده و روایت شده و تصاویر حیوانات شگفت انگیز است ، اما استفاده از 3D متفاوت است و صحنه های انسانی آنقدرها درگیر نمی شوند. موارد بسیاری برای دوست داشتن در اینجا در "جزیره لمورس: ماداگاسکار" وجود دارد ، اما قطعاً برای بهبود وجود دارد ، بنابراین می توانید هر دو طرف پاسخ متفاوت را درک کنید و نسبتاً روی حصار قرار دارم.

من می خواهم با این کار شروع کنم خوب در بیشتر قسمت ها ، 'Island of Lemurs: Madagascar' عالی به نظر می رسد. مناظر کافی است تا نفس شما را بکشد و صمیمیت فیلمبرداری پر جنب و جوش بیشتر بسیار خوب کار کرد. لمورها بسیار زیبا به نظر می رسند و هر دو شایان ستایش و شیطنت هستند ، نیازی به گفتن نیست که در هر شرایطی که باشید با آنها ارتباط برقرار کردن بسیار آسان است. داستان آنها جایی است که "جزیره لمورها: ماداگاسکار" در بهترین حالت قرار دارد ، سرگرم کننده و چشمگیر است. همچنین در مواردی که بیننده از نحوه فیلمبرداری از رفتار و موقعیت های خود شگفت زده شده است.

اطلاعات مربوط به این صحنه ها آموزنده است و خیلی زیبا ، جوانی و جدی نیست. گرچه روایت کافی و ابتکاری نیست و کاملاً جامع است ، اما از نظر لحنی کاملاً متعادل است ، بیش از حد استفاده نمی شود و بیش از حد توضیحی ندارد. فریمن آن را با صدای معمول و پر از گرانش خود را به زیبایی تحویل می دهد.

با این حال ، صحنه های انسانی آنچنان جذاب نیستند و می توانست تعداد کمتری از آنها و تصاویر حیوانات باشد (به اندازه تصاویر لمورها با وحشت من را ترک کردند ، زیرا آنها کم استفاده شده اند). هیچ چیز جدیدی در این صحنه ها گفته نمی شود و آنچه گفته می شود فاقد عمق است و آموزش آنچنانی ندارد. "جزیره لمورس: ماداگاسکار" پشتیبان گیری و تقویت می کند و در نقاطی به طرز پر سر و صدایی انجام می شود.

آیا موسیقی را در سمت سرزده پیدا کرده اید و خود 3D نیز متفاوت است. ارزان به نظر نمی رسد و از صمیمیت آن خوشش می آید ، اما همیشه احساس لزوم نمی کند (داستان لمورها بدون آن به راحتی می شد تعریف کرد) و کمتر می شد.

در نتیجه گیری ، ارزش دیدن دارد اما ضروری نیست. 10/10.

فیلم های پیشنهادی