دانلود فیلم IO 2019 (آی او) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم آی او 2019 بدون سانسور

فیلم آی او در ژانر(های) علمی تخیلی, ساخته شده و در سال 2019 به روی پرده رفت. IO به کارگردانی Jonathan Helpert, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Margaret Qualley, Anthony Mackie, Danny Huston, Tom Payne, Teagan Johnson, Justin Andrew Jamieson, Emma Fitzgerald, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 40/100 می باشد. برای دانلود فیلم IO 2019 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی
امتیاز :
4.7/10 31% 40/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2019
رده سنی :
TV-14
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در حالی که دانشمند جوانی راهی برای نجات زمین پیدا می‌کند، رابطه‌ای با مردی که در حال به دست آوردن آخرین شاتل خارج از سیاره است پیدا می‌کند.

As a young scientist searches for a way to save a dying Earth, she finds a connection with a man who's racing to catch the last shuttle off the planet.

IMDb
4.7/10
31%
m
40/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم IO 2019

در حالی که دانشمند جوانی راهی برای نجات زمین پیدا می‌کند، رابطه‌ای با مردی که در حال به دست آوردن آخرین شاتل خارج از سیاره است پیدا می‌کند.
  سم والدن یک دانشمند جوان و یکی از بازماندگان روی زمین پس از یک فاجعه‎ی جهانی است. آخرین شاتل فضایی موجود ، به زودی زمین را به مقصد یکی از ماه‎های مشتری برای ادامه‎ی حیات انسان ترک می‎کند. در این میان سم با …

جهت دانلود فیلم IO 2019 (آی او) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من خودم را مجبور کردم که آی او را به پایان برسانم تا از نوشتن یک نقد خوب باشم. با این حال ، من واقعاً می خواستم پس از اولین بی اعتقادی عمده در 5 دقیقه اول ، قدم بردارم. من به عنوان یک مهندس محیط زیست بیش از حد صلاحیت دارم که در مورد این عدم دقت نظر بدهم. من چندین مورد از آنها را در سراسر فیلم برای شما در اینجا مشخص می کنم:

1) "... برای برداشتن انرژی زمین گرمایی از سیارات دیگر." (00:01:20) پیشوند "geo" به عنوان "مربوط به زمین" تعریف شده است. بنابراین ، "انرژی زمین گرمایی" منحصراً به انرژی گرمایی زمین اطلاق می شود. دیگر نمی توانید "انرژی زمین گرمایی را از سیارات دیگر برداشت کنید" بیش از آنکه بتوانید انرژی خورشید را از لامپ برداشت کنید.

2) "نمونه 181B. از لایه های رسوب گرفته شده ، باید وجود باکتری را تأیید یا تأیید کنید. استفاده از آمونیوم به عنوان منبع اصلی اکسیژن. " (00:04:46) این نقل قول شامل دو خطا است ، بنابراین من از آنها به عنوان "2a" و "2b" یاد می کنم. 2a) آمونیوم فقط ازت و هیدروژن تشکیل شده است ، بنابراین هرگز نمی تواند "منبع اصلی اکسیژن" باشد. در موارد بعید که نویسندگان با استناد به "آمونیوم" ، "اکسید آمونیوم" را تلویح می کردند ، ادعای این ادعا در حوزه های علمی تخیلی است. با این حال ، این واقعیت که این یک کاربرد جداگانه از اصطلاح "آمونیوم" در فیلم IO است (نویسندگان "آمونیاک" را در هر مورد دیگر ترجیح می دهند ، که در واقع یک ترکیب شیمیایی متفاوت است) ، همراه با یک عدم دقت بعدی که به آن اشاره خواهم کرد ، باعث می شود استنباط شل "آمونیوم" به "اکسید آمونیوم" بسیار بعید است. علاوه بر این ، این یک مفهوم جدید نیست که باکتری ها وجود دارند و می توانند در چنین شرایطی تنفس کنند. در واقع ، ما می دانیم که آنها مدتهاست وجود دارند و از بسیاری جهات به آنها اعتماد می کنند. بعداً نیز به این اشاره خواهم کرد. 2b) در این نقل قول ، از "باکتری" مفرد به معنای جمع استفاده شده است. جالب است که نویسندگان حتی هنگامی که "باکتری" به صورت عامیانه به معنای منفرد استفاده می شود ، با فرم واحد نیز آشنا بودند و "باکتری" تقریباً منحصر به ادبیات علمی و گفتگو است ، جایی که همیشه در مورد یک باکتری یا سویه منفرد استفاده می شود باکتریها بعداً در فیلم IO ، شخصیتی دیگر وقتی می گوید: "آیا باکتری بود؟" برعکس اما قابل بخشش تر اشتباه می کند. (01:15:46)

3) "تولید مثل بی هوازی در کلنی حشرات تنگ آب." (00:08:56) از نظر من ، چنین پدیده ای به عنوان "تولید مثل بی هوازی" وجود ندارد. این بدان معنا نیست که این کار غیرممکن است یا وجود ندارد. بگذار توضیح بدهم. بی هوازی به سادگی به فرآیندهایی اشاره دارد که در غیاب یک گیرنده الکترون مشترک (به عنوان مثال ، نیترات ، سولفات یا اکسیژن) رخ می دهد. بسیاری از ارگانیسم ها ، مانند باکتری های بی هوازی ، در واقع در این شرایط تولید مثل می کنند. با این حال ، این به عنوان "تولید مثل بی هوازی" شناخته نمی شود زیرا نه شرایط بی هوازی و نه هوازی خود را به یک نوع تولید مثل خاص نمی بخشد. بیش از احتمال ، منظور نویسندگان "تنفس بی هوازی" بوده است. این با توجه به پیش فرض "علمی" فیلم ، که مبارزه زندگی روی زمین برای سازگاری با جو آلوده به آمونیاک و اکسیژن ضمنی ضعیف است ، منطقی است. اشاره به شرایط بی هوازی همچنین این تصور را که نویسندگان هنگام استفاده از اصطلاح "آمونیوم" "اکسید آمونیوم" تلویح می کنند ، بی اعتبار می کند.

4) "ما آب آشامیدنی خود را از طریق ماسه و ذغال فیلتر می کنیم. تمام آنچه لازم است " (00:26:55) با فرض اینکه آب به آمونیاک آلوده شده باشد (مانند هوا) ، شن و زغال هیچ کاری برای تصفیه آن انجام نمی دهد. در تصفیه فاضلاب ، که حذف آمونیاک یک فرآیند ضروری است ، از باکتری های نیتریک کننده برای نیتروژن سازی آمونیاک استفاده می شود. یعنی در نهایت آمونیاک را به نیترات ، هیدروژن و آب تبدیل می کنند. این یک فرآیند چند مرحله ای بسیار پیچیده است که شامل متعادل سازی pH ، اکسیژن محلول و تقاضای اکسیژن بیوشیمیایی برای رسیدن به اثر مطلوب است. اگر نویسندگان پیشنهاد کرده بودند که سام باکتریهای نیتریک کننده (که احتمالاً در یک زمین غنی از آمونیاک کاملاً رایج است) را جمع آوری کرده و از آنها برای تصفیه آب خود استفاده کرده است ، این در حوزه های یک داستان علمی تخیلی بوده است. اما شن و زغال هیچ کاری برای آمونیاک نمی کند.

5) "به دلیل زغال چوب فقط هوا ابری است." (00:26:49) فیلتراسیون ذغال از طریق جذب ذرات موجود در آب آلوده را از بین می برد. بیشتر فیلترهای خانگی از زغال فعال برای بهبود کیفیت زیبایی آب (ظاهر ، طعم و بو) آنها استفاده می کنند. اینکه این زغال واقعاً باعث تغییر رنگ آب شود ، عدم صحت عمده است ، زیرا در واقع عکس این عمل را انجام می دهد. حال ، اگر این فرآیند به جای فیلتر کردن آب از طریق ذغال ، در واقع زغال چوب به آب اضافه کند ، این باعث تغییر رنگ آن می شود ، اما هیچ کاری برای فیلتر کردن آب انجام نمی شود. با این حال ، من شک دارم که این معنی وقتی آب "تصفیه شده" رنگ قهوه ای روشن دارد. ذغال بسته به مقدار اضافه شده ، آب را خاکستری یا سیاه می کرد.

6) "شما فکر می کنید که آنها می توانند مانند ما بلند زندگی کنند." (00:30:27) این نقل قول حاکی از آن است که انسان های زنده مانده با زندگی در ارتفاعات بالاتر توانسته اند از هوای آلوده فرار کنند. با این حال ، آمونیاک نسبت به هوا سبک تر است ، به این معنی که غلظت آمونیاک در ارتفاع افزایش می یابد نه بیشتر.

7) در طول فیلم ، سام به طور منظم با حفظ شعله و مشاهده کیفیت هوا را کنترل می کند رنگ آن در فیلم IO قرار است شعله بنفش نمایانگر هوای آلوده باشد ، در حالی كه شعله زرد / نارنجی نمایانگر هوای تمیز است. وقتی آمونیاک در حضور اکسیژن می سوزد ، شعله در واقع زرد است ، بنفش نیست. اما بیایید کمی عمیق تر به این موضوع نگاه کنیم. دامنه قابل اشتعال آمونیاک 15 - 28٪ است. این بدان معناست که آمونیاک در غلظت کمتر از 15٪ حجم هوا یا غلظت بالاتر از 28٪ حجم هوا مشتعل نخواهد شد. طبق CDC ، آمونیاک "بلافاصله برای زندگی یا سلامتی خطرناک است" فقط با ppm 300 ، که فقط 0.03٪ حجم هوا است. غلظت 15٪ (150،000 ppm) یا بالاتر فقط به چشم ، سوراخ های بینی و ریه ها آسیب نمی رساند ، بلکه به پوست نیز آسیب می رساند. این شخصیت برای محافظت از خود در برابر آسیب باید لباس کاملاً بسته و ضد هوا بپوشد.

من می دانم که نویسندگان داستان های علمی دانشمند نیستند ، اما پیش فرض داستان علمی تخیلی ارائه یک سناریو تا حدودی قابل قبول است. حداقل بر اساس برخی از حقیقت علمی است. حتی تکه های فانتزی ، که به حوزه هایی فراتر از حد حتی علم شبه وارد می شوند ، بدون نوعی توضیح (حتی اگر چیزی به مضحک بودن دلفین هایی باشد که ناگهان از اقیانوس دور می شوند) سعی در بازنویسی یا ارائه غلط واقعیت علمی شناخته شده ندارند. به دلیل حساسیت و ارتباط آنها با موجودات دنیوی به فضای عمیق).

بسیار ناامید کننده است که فکر کنیم می توان از طریق نویسندگان ، تهیه کنندگان ، بازیگران ، برای آی او پول و تلاش زیادی کرد ، فیلمبرداران و متخصصان جلوه های بصری (به ذکر چند) و با این حال آنها فکر نمی کردند کسی را که حداقل صلاحیت های یک معلم علوم مدرسه راهنمایی را در فیلم IOنامه بخواند ، داشته باشد.

جهت دانلود فیلم IO 2019 (آی او) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فکر کردم خوب می شود ... اوه خوب دو ساعت است که برنمی گردم. من برای اولین بار تصمیم گرفتم این را تماشا کنم وقتی دیدم شخص باحال از انتقام جویان در آن حضور دارد. و من مثل پسر "این خیلی خوب به نظر می رسید" بودم ... اشتباه کردم! بگذارید برای شما بگویم که در آی او چه می گذرد. به معنای واقعی کلمه هیچ ، همین است. هیچ چیزی. همیشه. اتفاق می افتد ضربان قلب من در آی او یک زباله مطلق است. فیلم با شخصیت اصلی ما شروع می شود ، من حتی اسم او را به خاطر نمی آورم بنابراین می خواهم بگویم "او" بنابرآی او با او در جهان شروع می شود با برخی لباس ها که هوای سمی را از آن دور می کند زیرا ظاهراً مشکلی در هوایی در زمین که همه انسانها را ترک می کند. که هرگز به گذشته داده نمی شود. به هر حال او به خانه می رود ، و از برخی سخنرانی های پدرش سیگنال رادیویی می فرستد؟ و سپس این شخص از انتقام جویان با پرواز یک بالون بزرگ هلیوم به پایگاه او می آید. بله شما نمی توانید از هواپیما یا اتومبیل روی زمین استفاده کنید اما به نوعی بالن های بزرگ هلیوم بسیار خوب عمل می کنند. به هر حال او به دنبال پدرش می آید ، او می گوید جایی در کوه است. بنابراین تصمیم می گیرد منتظر او بماند. و آی او تقریباً به ما احساس می کند که ما نیز دو روز منتظر هستیم. هیچ اتفاقی نمی افتد! بعد از اینکه مثل دو روز فهمید مرده! شوکر !! نه واقعاً بنابراین او تصمیم می گیرد او را به یک شاتل ببرد که آنها را به یک ایستگاه فضایی می برد که اکنون مردم در آن زندگی می کنند. در بالون او ... حالا که آنها تصمیم گرفتند ، من فکر کردم که فیلم شروع به بلند شدن می کند ، اینطور نیست. کل فیلم از این مرحله به بعد منتظر تغییر باد است تا بتوانند واقعاً ترک کنند. بگذارید تکرار کنم کل فیلم منتظر رفتن است. کل آی او فقط شخصیت های اصلی هستند که به یک دلیل یا دلیل دیگر منتظرند. و در حالی که آنها منتظر هستند ، او او را اغوا می کند ؟! از freaking هیچ جا. و او می گوید "نه من نمی توانم" و او سپس پاسخ می دهد "ما باید" چرا؟ چرا مجبورید؟ آیا کسی می تواند در مورد طرح درباره من توضیح دهد؟ و سپس به سمت آنها می رود که از طریق تلسکوپ نگاه می کنند. یو صحنه فقط بریده شده و ما حتی نمی دانیم چه اتفاقی افتاده است. مثل اینکه شاید آنها سعی می کردند ما را به فکر بیندازند که در آن صحنه چه اتفاقی افتاده است. اما روش های بهتری وجود داشت که ما را به عنوان مخاطب سرمایه گذاری کند. سپس اتفاقی می افتد و او به او می گوید كه پدرش به او و افراد دیگر گفت كه بمانند و همسرش بیمار بود و او می میرد. بنابراین غذایی را که برای خودش گذاشته بود نگه داشت. و بگذار همسرش بمیرد. همسرش لگیت مثل کمتر از یک هفته پیش درگذشت. و آن وقت بود که او چیز رادیویی را شنید و به پایگاه او آمد. و این به دلیل اینکه او اجازه داد همسرش بمیرد ، او قصد دارد او را نجات دهد تا خودش یا چیز دیگری را نجات دهد. بله من مطمئن هستم همسرت قدردانی می کند که او را گرسنگی کشته و سپس با چند دختر تصادفی که دو روز پیش ملاقات کردی رابطه برقرار کرد. خدایا من واقعاً از آی او متنفرم. به هر حال پس از آن او صبح روز بعد از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که محل شاتلی که آنها را برای انسانهای دیگر به ارمغان می آورد تغییر کرده است و آنها هلیم کافی برای رسیدن به آنجا ندارند. بنابراین او آنها را به جایی می رساند که هلیم زیادی وجود دارد. به طور جدی ، آی او فقط پیدا کردن احمقانه ترین نقاط داستان است. بنابراین اکنون آنها هلیوم دارند و هنگامی که در نهایت قصد ترک آن را دارند ... این را دریافت کنید ، او تصمیم می گیرد که به یک موزه هنر نگاه کند. آیا در آی او قبل از اینکه بپرسید اصلاً به هنر علاقه نشان داده است؟ نه. همچنین این سیاره در تلاش است شما و نگاه شما به هنر را بکشد؟ به هر حال شخص شخص انتقام جویان او را در موزه پیدا می کند زیرا شما می دانید که او آنجا خواهد بود حتی اگر او قبلاً در مورد هنر صحبت نکرده باشد. بنابراین اکنون آنها شروع به صحبت در مورد هنر می کنند. و او شروع به صحبت در مورد رویاهایی می کند که درباره چگونگی راه رفتن بدون کلاه ایمنی در سر دارد. مانند رویاهایی که می توانم مثل تام بردی پرتاب کنم. میتونم واقعاً ؟؟ نه نمی توانم پس پس..این را بگیر. او کلاه ایمنی خود را برمی دارد و خوب است! خوب پس مثل اینکه چرا انسانها می توانند کلاه ایمنی خود را درآورند چرا آنها را ترک کردند؟ مثل این نیست که او چیزی ساخته باشد که برای ایمن سازی خود استفاده کرده باشد. او حتی خاص نیست بلکه فقط یک دختر عجیب انسان با مسائل مربوط به پدر است. بنابراین به هر حال او کلاه ایمنی خود را برمی دارد و همه او خوب و شیک است. و در حالی که او آن را در می آورد به او می گوید اگر زنده مانده است ، به مردم بگویید که به زمین برگردند. ممکن است یک بار دیگر از این سوال بپرسم؟!؟! چرا انسانها رفتند ؟؟؟ چه نکته ای بود؟ به هر حال بسیار خوب آخرین صحنه فیلم روایت کردن پیامی از شخص انتقام جویانه به شخص است در حالی که او در ایستگاه فضایی است. به او گفتن که دلتنگ او هستند. "آنها" او و نوزادش. آیا کسی می تواند حدس بزند که این بچه کیست ؟؟؟ DING DING DING !! فهمیدی! این شخص از بچه انتقام جویان است. چه خانواده ناعادلانه ای. بنابراین بله اینطور است که در فضا با او تمام می شود. و او و فرزندش بدون داشتن کلاه ایمنی بسیار خوب هستند.

موارد احمقانه دیگری نیز اتفاق می افتد که در واقع هیچ تاثیری در طرح ندارد.