دانلود فیلم Ice Road Killer 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Ice Road Killer 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Ice Road Killer در ژانر(های) ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Ice Road Killer به کارگردانی در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-14 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Ice Road Killer 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
امتیاز :
5.7/10
کشور :
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
TV-14
ستارگان :
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

Follows Helen and her daughter Lauren, who go on a trip to an isolated cabin in the cold north and meet a hitchhiker who actually is a thief trying to evade a cold-blooded killer, and now Helen and Lauren are on the murderer's radar too.

IMDb
5.7/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Ice Road Killer 2022


جهت دانلود فیلم Ice Road Killer 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"جایی هست که بتوانیم تو را پیاده کنیم؟" اوه چطور در وهله اول هرگز این شخص را انتخاب نکنید. سواران مجانی، اوه.

با ایالت ویرجینیا که شبیه قطب شمال است و همه شخصیت‌ها در حال یخ زدن هستند، قاتل جاده یخی 2022 نوع متفاوتی از فیلم مادام العمر را نشان می‌دهد. منظورم این است که ما در لس آنجلس آفتابی نیستیم و خوب، بیرون خیلی تلخ است. "قاتل" به نوعی شبیه نسخه تلویزیونی Lifetime Joyride از بیست سال پیش است. این بار بدون رادیو CB، فقط تلفن های همراه با متن های شیطانی و تمسخرهای شیطانی.

پس بله، قاتل جاده یخ در مورد مادر و دختری است که یک سواری را برمی دارند و متوجه می شوند که آن هاچاکر در حال انجام است. توسط یک روانشناس در کامیون ماک شکار شد. «قاتل» با شیب تقریباً ضعیف و اصلاح نشده‌اش با ستاره‌های سارا آلن، اریکا اندرسون و مایکل سواتون مواجه می‌شود. این بازیگران بازی هستند اما بازی آنها تقریباً اسپاستیک و بیش از حد است. منظورم تقریباً خنده‌دار است.

قاتل جاده یخی به نوعی از مسیر زندگی منحرف می‌شود و به زبان لایف‌تایم، فیلم کاملاً اورجینال با طرح‌هایی پیچیده است. با این حال، با وجود یک موسیقی شوم (که بسیار تلاش می کند)، "قاتل" از یک فیلمنامه بیهوده رنج می برد که شخصیت هایش مدام سعی می کنند چیزها را برای یکدیگر توضیح دهند. همه اینها در حالی انجام می شود که به اصطلاح قاتل به ندرت دیده می شود و احتمالاً انگشتان شست خود را می چرخاند (احتمالا).

با قاتل جاده یخ، کارگردان مکس مک گوایر (کهنه کار فیلم تلویزیونی) نمی تواند تنش زیادی ایجاد کند. آن را به معنای واقعی کلمه می توانست برای گرفتن وجود داشته باشد. و هی، این حتی زمانی است که او صحنه معروف The Shining (جک تورنس تبر را به در می زند) گول می زند. مک‌گوایر از ما مخاطبان می‌خواهد که «قاتل» را جدی بگیریم و فیلم او واقعاً بیش از حد جدی است. اما بیننده‌ای که به دنبال آن تجربه‌ی سینمایی خسته‌کننده و طاقت‌فرسا است، همچنان در «سرما» کنار گذاشته می‌شود. ناچ.

جهت دانلود فیلم Ice Road Killer 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بیایید ببینیم: 1) مامان به پسر بد اسلحه می زند، به دختر می گوید برو پلیس بیاور. وقتی می شنود پلیس ها می آیند، به پسر بد می گوید که آنجا بماند و او می دود تا پلیس ها را بیاورد.

2) دختر بد فرار می کند تا آنچه از دوست پسرش باقی مانده است را تعقیب کند، بررسی نمی کند که ببیند آیا اسلحه پر شده است.

3) وقتی می‌دانند به مشکل خورده‌اند و در اتاق ارلز می‌مانند، دختر بد می‌رود و اجازه می‌دهد در باز شود و سپس دختران خوب می‌روند و اجازه می‌دهند در باز شود.
4) در اوایل تعقیب و گریز، یک بار نیمه تمام می‌شدند، می‌توانستند دور بزنند و او را کاملا رها کنند- او نمی‌تواند دکل را در آن جاده کوچک بچرخاند.

5) وقتی بد است دخترها با آهن لاستیک به مردی می زند، به جای اینکه دوباره فوراً به او ضربه بزند، صبر می کند تا او دوباره بیدار شود و آگاه شود و وقت بگذارد و بگوید "این برای بوید است!" و بعد خیلی دیر شده است.

6) شاید بزرگترین اشتباه این بود که مامان و دختر خوب برای فرار به صورت نیمه بالا رفتند، آنها زحمت قفل کردن درها را نداشتند.

توسط به هر حال، دختر خوب در طول فیلم کاملاً بی ارزش بود و راننده کامیون بد کمی بیش از حد دیوانه شده بود.