دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم بسیار مراقبت می‌کنم 2020 با زیرنویس فارسی

فیلم بسیار مراقبت می‌کنم در ژانر(های) کمدی, جنایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. I Care a Lot به کارگردانی J Blakeson, در کشور(های) بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest, Chris Messina, Isiah Whitlock Jr., Macon Blair, Alicia Witt, Damian Young, Nicholas Logan, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 66/100 می باشد. برای دانلود فیلم I Care a Lot 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی جنایی هیجان انگیز
امتیاز :
6.3/10 79% 66/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک سرپرست حقوقی پس انداز های خود را تخلیه می کند ، مسابقه خود را در زمانی که زنی که سعی در کلاهبرداری داشت ، بیشتر از آنچه در ظاهر ظاهر می شود ، برآورده می کند.

A court-appointed legal guardian defrauds her older clients and traps them under her care. But her latest mark comes with some unexpected baggage.

IMDb
6.3/10
79%
m
66/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم I Care a Lot 2020

یک سرپرست حقوقی پس انداز های خود را تخلیه می کند ، مسابقه خود را در زمانی که زنی که سعی در کلاهبرداری داشت ، بیشتر از آنچه در ظاهر ظاهر می شود ، برآورده می کند.
مارلا گریسون، سرپرست قانونی بسیار باهوشی است که از قانون به نفع خود استفاده می‌کند و با درآمدی که از این راه کسب می‌کند، زندگی بسیار رویایی را برای خود دست و پا کرده. اما وقتی می‌فهمد قربانی به ظاهر بی‌گناهش رازهای مخوفی پنهان کرده، با مشکلات بسیار جدی و متعددی رو به رو می‌گردد و باید...
یک سرپرست قانونی هنگامی که سعی می‌کند تا زنی را فریب دهد ، وارد مشکلات بزرگی می‌شود چرا که آن زن با یک خلافکار بزرگ در ارتباط است و…

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من اکنون دو بار دیده ام که من خیلی مراقبت می کنم و جای بحث زیادی دارد. جی بلاکسون برای اولین بار از The Wave 5th به کارگردانی یک فیلم بازگشت. داستان او به دنبال یک سرپرست قانونی کج و معوج که پس انداز بخش های سالخورده خود را تخلیه می کند ، در حالی که وقتی زنی که سعی می کند کلاهبرداری کند ، بیش از آنچه که ظاهرا ظاهر شده است ، مطابقت دارد. این موضوع در نمایشگاه TIFF با هیاهوی زیادی روبرو شد. بیشتر آن قبل از انتشار این تریلر توسط نتفلیکس ناپدید شد و کسانی که آن را در جشنواره دیدند به شدت آن را توصیه کردند. اولین چیزی که باید مطمئن شویم روشن است این SATIRE است. این معنی نیست که به معنای واقعی کلمه گرفته شود مانند برخی که آن را تفسیر می کنند. بدیهی است کاری که شخصیت رزاموند پایک ، مارلا گریسون ، انجام می دهد افتضاح است. این از همان ابتدا مشهود است. مارلا گریسون یک ضد قهرمان است و اگر می توانید متوجه شوید (که فکر نمی کنم این کار خیلی سخت باشد) می توانید وارد داستان شوید. من برخی از مرورهای افراد را خوانده ام که بعد از 20 دقیقه آن را خاموش کرده اند زیرا نمی توانند شخصیت او را کنترل کنند. برای این منظور من می گویم اگر چیزی را تماشا نکرده اید یا فرصتی به آن نداده اید ، مرور نکنید. برای شاخه کردن آن ، همچنین بدترین بررسی ممکن را انجام ندهید ، مگر اینکه هیچ نکته مثبتی مشاهده کنید. رزاموند پایک ، نامزد دریافت گلدن گلوب برای این عملکرد فوق العاده است. نمی توانید به راحتی این را تماشا کنید و فکر کنید که او کار افتضاحی انجام داده است. این ممکن است بهترین حالت او از زمان Gone Girl باشد ، بدیهی است که در آن سطح نباشد. او راهی برای بازی ضد قهرمانان و دوست داشتنی و جالب ساختن آنها دارد. باید بگویم همه بازیگری در اینجا خوب است. Peter Dinklage و Dianne Wiest چند کارا / سرگرم کننده ارائه می دهند. یکی از بهترین شخصیت ها امتیاز است. این امتیاز به عنوان شخصیت خودش در فیلم I Care a Lot عمل می کند و صادقانه آن را حتی بیشتر سوق می دهد. به نظر می رسد چیزی خارج از یک فیلم Safdie و همکاری Fincher با Trent Reznor و Atticus Ross است. صدا در حال خنک کردن است و آن را به یک تجربه سرگرم کننده تبدیل می کند.

I Care a Lot به طرز شریرانه ای سرگرم کننده است (بله ، من از آن نقل قول بیش از حد استفاده می کنم که روی هر پوستر با بودجه زیاد فیلم می بینید)! من فقط با دانستن اصول اولیه به نوعی نابینا رفتم. نوبت می گیرد و آن وقت است که فهمیدم واقعاً در مورد چه چیزی است. بسیاری از نقاط آن را دیوانه می کند و به مکان هایی فکر می کنید که نمی رود. من اولین بار آن را دوست داشتم. با تماشای آن برای بار دوم ، متأسفانه این تأثیر واقعاً وجود ندارد. تماشای این قطعات قطعاً سرگرم کننده است ، اما مثل این نیست که برای سومین بار پارازیت را دوباره تماشا کنید و همچنان هیجان زده شوید. فیلمنامه جایی است که برخی آن را به افتضاح بودن متهم می کنند. این هوشمندانه است و مواردی دارد که می خواهد مخاطبان آن را درک کنند ، اما اگر در ذهن باز وارد نشوید فکر نمی کنم فیلم کارساز باشد. اولین اقدام به خوبی تنظیم می شود. خیلی اتفاق نمی افتد و ما هنوز در مورد طرح مارلا یاد می گیریم. اقدام دوم جایی است که همه چیز جالب می شود. این چرخش طول می کشد و داستان را بسیار جالب تر می کند. بعضی اوقات خیلی سخت تلاش می کند یکی از آن فیلم های "تکان دهنده" باشد که ارتباط خود را با آنچه که باید باشد از دست می دهد. هنوز هم ، سرگرم کننده و سرگرم کننده است. این اقدام دوم می خواهد آنقدر به نتیجه برسد که بتواند به وسط و انتها بکشد. اما پایان آن عمل فوق العاده است! اقدام سوم انتقاد اصلی دیگر است. من بیشترش رو دوست دارم ضربه آخر وجود دارد ، نوع انتقام جویی در جریان است و من آن را دوست داشتم. جایی که خطا کند ، پایان کار است. استقبال از بسیار مراقبت می‌کنم بیش از حد است. درست بعد از یک صحنه باورنکردنی ساخته شده با بهترین آهنگ امتیاز ، این صحنه دیگر به دست ما می رسد. به نظر من باید در همان جا پایان می یافت. حتی یک خط و شوت عالی وجود دارد که من واقعاً فکر می کردم پایان آن است. اگر آن جا به پایان می رسید ، کاملاً عالی بود و با چرخش کامل ، خنده خوبی به ما می داد. با این حال ، آن را به چیز دیگری ادامه می دهد. نظر شخصی من این است که آنها سعی کردند پایان متفاوتی را برای کسانی که ممکن است احساس متفاوتی نسبت به حوادث قبلی داشته باشند ، تنظیم کنند. فکر کردم تصمیم شخصیت خوب است و ممکن است به پایان برسد ، اما بعد به صحنه دیگری می رود. پایان پایان برای من خوب است و من فکر می کنم کارساز است ، اما در آن زمان من فکر کردم که باید در سه مکان مختلف به پایان می رسید. این کمی من را اشکال می کند اما می توانم درک کنم. این پایان ناخوشایند برای من و بیشتر آنها است ، اما برخی از آنها با آن خوب خواهند بود. اگر مارلا را دوست داشته باشید یا از او به خاطر کاری که انجام می دهد متنفر شوید ، این موضوع خلاصه می شود.

هنگام بحث در مورد بسیار مراقبت می‌کنم ، سخت نیست که درگیر اسپویلر شوید. همه انتقادات خود را نسبت به «من خیلی مراقبم» دارند. بعضی از آنها در مورد فیلم نامه قابل درک هستند ، اما وقتی بسیاری می گویند "تبلیغات لزبین زیاد است" ، این باعث می شود که فکر کنم بعضی ها چقدر احمق هستند. اگر می خواهید چیزی را مرور کنید ، مدارکی غیر از همجنسگرایی خود برای تأیید استدلال خود داشته باشید. صادقانه بگویم ، بسیاری از نقدهای منفی که خوانده ام یکدست هستند. بنابراین اگر می خواهید عصبانی شوید ، به چند بررسی منفی درباره فیلم نگاه کنید. به طور کلی ، من خیلی مراقبت می کنم. من در بعضی از نکات درگیر متناقض هستم اما این ساعت تماشایی است که فراموش کردنش سخت خواهد بود.

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


"من خیلی مراقبم" کمدی تاریک جدید با بازی روزاموند پایک و پیتر دینکلج است. پایک یکی از آن بازیگرانی است که می تواند شخصیتی کاملاً شیطانی بسازد ، بسیار دوست داشتنی. او استعداد زیادی دارد و این بهترین عملکرد او تاکنون است. برخی ممکن است استدلال کنند که این همان چرخش درخشان او در فیلم I Care a Lot "دختر رفته" اثر دیوید فینچر است اما من فکر می کنم او کمی بیشتر در اینجا کار دارد. بازی او در حد قابل توجهی است و فقط با دینكلاژ درخشان مطابقت دارد. قبل از اینکه به جزئیات بیشتری بپردازم اجازه دهید کمی درباره فیلم برای شما صحبت کنم. روزاموند پایک در نقش مارلا گریسون بازی می کند. مارلا یک سرپرست قانونی برای افراد مسنی است که دیگر نمی توانند از خود مراقبت کنند ، یا قاضی آنها را بی کفایت می داند. مارلا انسانی تحقیرآمیز است که دیواری پر از تصاویر "مشتریانی" را که برای آنها سرپرست است ، دارد. او آنها را سرمایه گذاری خود می داند. او سرپرستی را بر عهده می گیرد و سپس تمام وسایل آنها را می فروشد یا آنها را برای خودش می گیرد. دوست دختر او (الیزا گونزالس) در این کار بیرحمانه به او کمک می کند. فران واقعاً تنها شخصیت فیلم است که حداقل نیمی از وجدان دارد. یک روز مارلا با تماس تلفنی از پزشکی دریافت می کند که مرتباً بیماران را برای کاهش سود به او منتقل می کند. دکتر آنچه را دختران "گیلاس" می نامند یافته است. یک زن ثروتمند مسن و فاقد اقوام زنده ظاهری و لمس زوال عقل. که بدان معنی است که آنها می توانند کل ثروت را برای خود بگیرند. البته مارلا از این فرصت پرش می کند و به زودی زن ، جنیفر پیترسون (با ظرافت بسیار زیاد Dianne Wiest با بازی بسیار زیبا) تحت مراقبت او است. با این حال ، مارلا به زودی متوجه می شود که این "گیلاس" همانطور که به نظر می رسد یک خانم پیر معصوم نیست ، زمانی که یک آدمکش متبوع مرموز به شکل پیتر دینکلج شروع به دنبال او می کند. من می دانم که ممکن است Dinklage یک انتخاب غیرمعمول برای این نوع نقش ها به نظر برسد اگر او آن را به طور درخشان بیرون بکشد. خطری که او در طول فیلم وجود دارد باعث لرزیدن همه می شود. "من زیاد مراقبت می کنم" فیلمی است که ممکن است برخی افراد را آزرده و شوکه کند. استکبار و اتفاقی که مارلا از افراد مسن تحت مراقبت خود بهره برداری می کند ، واقعاً وحشتناک است. بسیار مراقبت می‌کنم با الهام از وقایع واقعی ساخته شده است و تصور اینکه کسی به عنوان شرور مارلا گریسون در دنیا شیطانی باشد ، اندیشه ای است که مرا ناراحت می کند. اما بیایید به فیلم برگردیم. بسیار مراقبت می‌کنم به کارگردانی جیک بلیکسون از همان ابتدا مشت مهمی را در خود جای داده است و باید اعتراف کنم برای اولین ساعت و پانزده دقیقه فیلم بدون نقص است. یک انتخاب اشتباه وجود ندارد. از موسیقی گرفته تا انتخاب کمد لباس های بی عیب و نقص و گفتگوی غالباً درخشان فیلم ، بیننده را به صفحه می چسباند. تک تک جزئیات به خوبی تفکر شده است. سپس حدود چهل و پنج دقیقه قبل از پایان فیلم ، کمی افت کیفیت است. حوادثی که طی بیست دقیقه آینده اتفاق افتاد بسیار خشم آور بود و من لحظه ای بسیار عصبانی روی نیمکت نشستم که یک فیلم به همین خوبی از این طریق خراب می شود. نه به این دلیل که صحنه های بعدی بد اجرا شده اند بلکه به نظر بیهوده و غیر منطقی به نظر می رسند. اتفاقاتی روی صفحه افتاد که غیر قابل توضیح بود. چارچوبهایی که منطقی نبودند. بیش از همه چند انتخاب وجود داشت که بیش از حد ایمن به نظر می رسید ، بیش از حد برای یک پایان خوش تنظیم شده است. من خیلی ترجیح می دهم ببینم که بلاکسون با خطرات و انتخاب های غیرمعمول خود را کنار بگذارد ، او در ساعت آخر خیلی خوب اعدام کرد. خوشبختانه کیفیت فیلم خیلی زود بهبود می یابد و ما یک پایان رضایت بخش و در عین حال تلخ و شیرین دریافت می کنیم. باید بگویم که نامزدی گلدن گلوب پایک موجه است و او امسال شانس زیادی برای کسب جام در رده خود دارد. بنابراین اگر به دنبال فیلمی برای غلبه بر خستگی در این اوقات سخت و یا فقط یک فیلم کاملاً سرگرم کننده هستید ، قطعاً باید بسیار مراقبت می‌کنم را ببینید. از هر جنبه ارزش آن را دارد و توجهات را به جنبه مهمی از جامعه جلب می کند که ممکن است قبلاً تا حد زیادی نادیده گرفته شده باشد. من دوست دارم وقتی فیلم ها بیانیه می دهند به خصوص وقتی این کار به خوبی انجام شود.

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من امروز بسیار مراقبت می‌کنم را دیدم ، و من واقعاً باید به این فکر می کردم که چه چیزی به بسیار مراقبت می‌کنم رتبه بندی کنم ، زیرا بسیاری از چیزهای خوب در مورد آن وجود دارد ، اما همچنین مشکلات دردناکی وجود دارد که واقعا آن را با آنچه می خواهد انجام دهد و مانع آن می شود ، مواجه می کند.

با شروع موارد مثبت ، آنها واقعاً با بازیگری و موسیقی دروغ زیادی می گویند. رزاموند پایک ، در نقش اصلی مارلا ، یک نیروی شرور طبیعت است ، و اگرچه یک مقایسه چندان بزرگ برای مقایسه با نقش او در نقش امی در فیلم I Care a Lot Gone Girl نیست ، اما اختلافات کافی برای دیده شدن وجود دارد. ایزا گونزالس به عنوان معشوق فران به اندازه کافی خوب است تا جایی که او یک دزد صحنه نیست ، اما یک حضور ناخواسته نیست. Peter Dinklage به عنوان گانگستر رومانی یک شخصیت جذاب و ترسناک است (در بیشتر موارد) و یک ساعت عالی است و Diane Wiest در نقش جنیفر نیز یک شخصیت کوچک شگفت انگیز است که به هدر نمی رود. موسیقی ای که ذکر کردم از آن خوشم آمد ، از نظر بصری بسیار خوب است ، از این نظر که احساس بزرگ ، سینمایی بودن می کند و شما را از صحنه به صحنه به خوبی راهنمایی می کند.

اکنون ، آنچه را دوست ندارم . این جایی است که من با اسپویلر صحبت می کنم ، زیرا صادقانه بگویم ، این یک فیلم است که باید درباره آن صحبت شود و دلیل آن را دوست ندارید ، بنابراین اگر می خواهید آن را تماشا کنید ، اینجا توقف کنید. سه مشکل بزرگ در بسیار مراقبت می‌کنم لحن ، شخصیت پردازی و نگرش نسبت به شخصیت های اصلی است. با شروع لحن ، این یک "کمدی-مهیج" است اما بسیاری از کمدی ها با این واقعیت که مارلا ، فران ، و کاری که آنها انجام می دهند هیولا هستند ، لغو می شوند و این کمدی مسکوت می ماند. در حقیقت ، صادقانه بگویم شرور واقعی داستان رومی نیست ، بلکه مارلا است. در صورتی که کسی نداند که مارلا چه کاری انجام می دهد ، او سرپرستی قانونی افراد مسن آمریکا را بر عهده دارد ، و سپس دارایی های آنها - اموال ، اتومبیل ، جواهرات و غیره - را دوشیده و همچنین توسط خانه های مراقبتی برای متعهد کردن حقوق دریافت می کند ، آنها را از کار خود جدا می کند. خانواده ها و سو. استفاده از مراقبت های آنها او در این کار از لذت سادیستی مشخصی برخوردار است و فیلم با او طوری رفتار می کند که گویی همیشه در حق است. مانند ما در حال دیدن یک هیولا هستیم که توسط افرادی ارائه شده است که فکر نمی کنند او یک هیولا باشد. این روایت خطی و این واقعیتی که هرگز به ما انسانی نمی دهند ، هیچ کمکی به این کار نمی کند و وقتی او توسط رومن ، اوباش روسی شکنجه می شد ، من برای او ریشه می زدم (و این یک مشکل است). 30 دقیقه آخر فیلم به ویژه مشکل ساز است و از زره طرح و زره طرح معکوس رنج زیادی می برد. وقتی رومن مارلا را می گیرد و سعی می کند مادرش مادرش را از زیر مراقبت او رها کند و او امتناع می کند ، به مردانش می گوید او را بکشند. آنها او را بیرون کشیدند ، الکل را داخل شکم او پمپاژ کردند و ماشین او را از صخره ای پایین فرستادند تا به نظر برسد مانند یک ماشین نوشیدن. آنها همچنین فران را مورد ضرب و شتم قرار داده و وی را در حوضچه خون خود و در یک پر از گاز بیهوش می کنند. مارلا به نوعی از همه اینها جان سالم به در برد و در این راه دندان خود را از دست می دهد. سپس ، نه تنها دندان فوراً ثابت می شود ، بلکه فران با کمترین آسیب روبرو می شود ، که مخاطب داستان را خراب می کند زیرا باعث ایمنی آنها می شود. آنها سپس انتقام خود را از رومن دریافت می کنند که چنان ساختگی است ، که اگر یک قسمت از کار بیفتد ، همه چیز از کار می افتد و وابسته به یک گنگستر هوشمند است که ناگهان لال می شود. همه اینها به انتهایی منجر می شود که ، به اعتبار آن ، ریسک گسترده ای را از میدان چپ خارج می کند ، اما صادقانه فکر می کنم مثل یک فکر بعدی هستم زیرا در واقع با بقیه فیلم ارتباط ندارد.

من در اینجا چند بررسی 1 ستاره دیده ام. این نیست ، زیرا قطعات خوب زیادی برای 1 ستاره وجود دارد. این نیز مشکلات زیادی دارد. خوبه؛ هیچ چیز استثنایی نیست ، اما وحشتناک نیست

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


در وهله اول توضیح دادن بسیار مراقبت می‌کنم بدون دادن هیچ چیز دشوار است ، بنابراین این یک بررسی رایگان اسپویلر است که ممکن است کمی مبهم دیده شود.

ابتدا باید به این بررسی های 1 ستاره پاسخ دهید و بگویید که شما باید ریشه برای آن داشته باشید زن افتضاحی که دارد پیرمردها را از بین می برد ..... خوب شما نیستید.

بسیار مراقبت می‌کنم در واقع بسیار هوشمندانه است. این بچه های خوبی ندارد ، همان ابتدا فرد فقیری را که فقط می خواهد مادرش را ببیند قبول کنید. این یک مفهوم تازه کننده است ، هنگامی که هر دو شخصیت اصلی بسیار شیطانی هستند از چه کسانی ریشه می گیرید؟ واقعیت هیچکدام نیست. شما فقط تماشای آشفتگی ضرب وشتم را می بینید و می بینید که به کجا می رود. بیشتر سینما در بیشتر مواقع بسیار فرمول است. آدم خوب شروع به قدرت می کند ، اواسط فیلم ضعیف می شود و بعد می آید تا روز را نجات دهد. بسیار مراقبت می‌کنم نوعی طراوت است در روش قصه پردازی در فیلم I Care a Lot های تا حدی راکد. در طول فیلم شما در واقع می خواهید که زن محافظ شیطانی از دست بدهد ... بد. y شما حتی به نوعی با شخصیت گانگستر پیتر دینکلیج طرف هستید حتی اگر او مرد خوبی هم نباشد. اما این همان چیزی است که هوشمندانه است ، هیچ ابرقهرمانی ، هیچ آدم خوب و کسی وجود ندارد که شما واقعاً می خواهید برنده شوید. در واقع شما می خواهید تقریباً همه از دست بدهند ، که عجیب است اما یک تجربه مشاهده جدید و متفاوت است.

باید اعتراف کنم که در قسمت دوم داستان واقعاً فکر می کردم که دوست ندارم این را دوست نداشته باشم فیلم مخصوصاً اگر پایان آن به نظر می رسید که به سمت آن می رفت. کاری که به نوعی انجام داد ، ...... چند دقیقه اخیر بسیار مراقبت می‌کنم را به یک فیلم خوب خونین و مفهومی نبوغ تبدیل کرد. بدون خراب کردن هر چیزی ، این یکی از بهترین نمونه های عدالت شاعرانه ای است که من در یک فیلم دیده ام. بدون خراب کردنش نمی توانم چیزهای بیشتری بگویم اما پایان مطلق بسیار مراقبت می‌کنم نه تنها فیلم را خریداری کرد بلکه باعث شد همه چیز منطقی باشد.

نکته دیگری که باید احساس کنم باید بسیار مراقبت می‌کنم باشد دادگاه که به راحتی مورد سو استفاده قرار گرفته است ، سیستم سرپرستی را تعیین کرده است که در واقع ایالات متحده وجود دارد. بله ، در بعضی از مناطق در آمریکا ، سرپرستان می توانند اعضای خانواده را از دیدن کسانی که تحت مراقبت آنها هستند ، منصرف کنند. این اشتباه ، ناعادلانه است و بسیار مراقبت می‌کنم به خوبی می تواند جنبه تاریک چنین سیستم فکر متفاوتی را نشان دهد.

اکنون نکات خوب بسیار مراقبت می‌کنم را برای داستان بپذیرید که بازی فوق العاده ای دارد. پیتر مثل همیشه در حال شکستن است و رزاموند پایک شخصیت او را به خوبی بازی می کند. من در طول بسیار مراقبت می‌کنم که نشان می دهد چقدر بازیگر زن خوبی است از او متنفر شدم. فیلم با فیلمبرداری بسیار هوشمندانه ای خوب فیلمبرداری شده است.

نکات اصلی برای من این است که در قسمت دوم کمی عجله می کند. این می توانست با تنظیم 15 دقیقه دیگر فینال انجام شود و برخی از نقاط منطقی نیست. همچنین به عنوان یک کمدی ذکر شده است که واقعاً اینگونه نیست. انتظار کمدی را بکشید و ناامید شوید. این بیشتر بازتاب جامعه و حرص و آز است که امروزه داریم. من احساس می کنم این برچسب کمدی تأثیر منفی عمده ای روی فیلم دارد که کمی احمقانه است. قطعاً کمدی نیست.

اساساً توصیه من تماشای فیلم است. شما بسیاری از شخصیت ها را دوست ندارید. آنها تقریباً بسیاری از آنها را تغذیه می کنند ، به جز یکی از دو مورد. اما هدف بسیار مراقبت می‌کنم این نیست. آن را تماشا کنید ، از داستان سرایی لذت ببرید حتی اگر اتفاقات را دوست ندارید و ببینید که مثل من ، در انتها لبخند بزرگی بر لب دارید.

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چند هفته پیش با انتظار فراوان «من خیلی اهمیت می‌دهم» را تماشا کردم. واقعاً پیتر دینکلیج و روزاموند پایک را به عنوان بازیگر دوست دارم، همینطور با دایان ویست. هر سه در موارد دیگر فوق العاده بوده اند. فرضیه بسیار عالی و جالب بود، اگر چه بسیار بد و کسی را ناآرام می کرد. بسیار مراقبت می‌کنم همچنین در ژانری است که همیشه برای من جذاب بوده و از نظر تبلیغات عالی به نظر می رسد. حتی رتبه‌بندی‌های منفی بی‌شمار اینجا مرا از دیدن «خیلی اهمیت می‌دهم» منصرف نکرد.

بعد از تماشا، «خیلی اهمیت می‌دهم» برای من به آن بدی که در اینجا گفته شد نیست. مستحق دریافت تعداد زیادی از آرای پایین‌ترین رتبه‌بندی نیست که نشان‌دهنده عدم وجود ویژگی‌های بازخریدکننده است، که در واقع برخلاف گفته‌های اکثر کسانی است که به آن رتبه‌بندی داده‌اند. با گفتن این جمله، "خیلی اهمیت می دهم" من را ناامید کرد و مطمئناً می خواستم چیزهای بیشتری را دوست داشته باشم. این یک فیلم از دو نیمه است، یکی عالی و دیگری بسیار بد. ناهموار کلمه خوبی برای خلاصه کردن آن است.

«من خیلی اهمیت می دهم» چندین چیز خوب دارد. بهترین چیز در مورد آن، پایک است، در شکل قاتل به عنوان شخصیتی که حتی از امی دان خود در «دختر رفته» غیر اخلاقی‌تر است. او واقعاً به من احساس ناراحتی می کرد، همانطور که نقشش ایجاب می کرد. دینکلیج هرگز بدتر از اینجا نبوده است و شیمی او با پایک در نیمه دوم واقعاً سرد کننده است. ایزا گونزالس در بازیگری خود جذابیت و شدت دارد، شیمی اش با صدای پایک است و شخصاً فکر نمی کنم چیزی که نشان دهنده آن بود روی خیلی ضخیم گذاشته شده بود. همچنین تحت تأثیر ویست همیشه عالی قرار گرفت که به عنوان یک شخصیت ریشه دار در فیلم I Care a Lot حرکت می کند.

تصویرهای بصری شیک هستند و ظاهری اکشن هیجان انگیز دارند و تقریباً در مواقعی به نظر می رسند که ادای اسپاگتی است. وسترن ها موسیقی بسیار پر از اتمسفر است و با انرژی تپش می‌یابد بدون اینکه بیش از حد زیاد باشد. فیلمنامه در نیمه اول فشرده است، گاهی اوقات کمیک/طنز تاریک و اغلب سرد کننده است، که عملاً باعث می‌شود فرد از بدی‌هایی که ادامه دارد احساس ناراحتی کند. حتی صدایی دارد که به طرز وحشتناکی یادآور مونولوگ «دختر باحال» «دختر رفته» است.

نیمه اول واقعاً عالی است. سریع، جذاب، پرتنش و به درستی باعث می‌شود فرد احساس ناراحتی و ترس کند، این نوع فریب واقعاً اتفاق می‌افتد و فیلم در نشان دادن تمام وحشت‌های آن و اینکه چقدر راحت می‌توان گرفتار آن شد، بسیار خوب عمل می‌کند. کارگردانی نیمه اول از لحاظ سبکی هوشمندانه بود و تنش مناسبی داشت.

متأسفانه، نیمه دوم «خیلی اهمیت می‌دهم» به هیچ وجه خوب نیست و در واقع فیلمی متفاوت و بسیار ضعیف به نظر می‌رسد. . اکثراً خیلی بد بود و در بدترین حالتش تقریباً افتضاح بود و فقط با بازی، شیمی بین پایک و دینکلیج، اجراهایشان و جلوه های بصری نجات پیدا کرد. ظرافت از بین می رود و دسیسه و تنش نیز از بین می رود و بی ارزشی به خوبی از بین می رود. در برخی لحظات واقعاً غیرمحتمل و بسیار عجیب آشکار است، و احساس می‌کند که بیش از حد کشیده شده است (این می‌توانست به راحتی بیست دقیقه کوتاه‌تر باشد) و کاملاً احمقانه. تلاش برای قتل به‌ویژه باید دیده شود تا باور شود و نه به شیوه‌ای خوب.

همچنین بیش از حد، بی‌کفایتی هولناک مافیا بود، در حالی که دیالوگ جریان خود را از دست می‌دهد و تبدیل به شیطنت و خودپسندی می‌شود. کارگردانی نیز از نظر کیفیت دچار مشکل شد و برای اکشن هیجان‌انگیز دستمزدی احمقانه شد. در حالی که پایان کار راضی می کند، آنچه اتفاق می افتد مستقیماً از ناکجاآباد می آید و با عجله انجام می شود.

در پایان، خیلی خوب شروع شد، اما نیمه دوم یک شکست واقعی بود. 6/10.

جهت دانلود فیلم I Care a Lot 2020 (بسیار مراقبت می‌کنم) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بسیار مراقبت می‌کنم بسیار ناراحت کننده است.

بخشی از دلیل آن این است که پیش فرض آن بسیار ناراحت کننده است. بسیار مراقبت می‌کنم داستان زنی نفرت‌انگیز (رزاموند پایک) را روایت می‌کند که با یک پزشک غیراخلاقی، یک قاضی دادگاه خانواده احمق عمدا، و یک مرکز زندگی سالمندان بی‌رحمانه غیراخلاقی کار می‌کند تا از ثروت، آزادی و احتمالاً زندگی شهروندان سالمند منفرد سلب شود. . قبلاً در مورد این نوع دلتنگی نشنیده بودم. این ترسناک و بسیار واقعی است: دادگاه های خانواده ایالتی و محلی در سراسر ایالات متحده گاهی سرپرستان مراقبت قانونی را برای مراقبت از افراد مسن منصوب می کنند، اغلب برخلاف میل آنها و برخلاف میل خانواده هایشان. این دادگاه دستور داد "نگهبانان" پس از آن پزشکان فاسد را مجبور کنند که بخش های خود را نامناسب اعلام کنند تا سرپرستان قانونی بتوانند آنها را به خانه های سالمندان گران قیمت فاسد بفرستند، در حالی که البته رشوه دریافت می کنند. نگهبانان خانه ها و دارایی های خود را می فروشند تا هزینه خانه های سالمندان را بپردازند و هزینه های ساعتی گزافی را برای ارائه چنین مراقبتی به خود بپردازند. اگر حرف من را باور نمی کنید، «سرپرست حقوقی» Google

به نظر موضوعی عالی برای یک فیلم مشکل اجتماعی یا شاید حتی یک فیلم ترسناک است. اما، این چیزی نیست که بسیار مراقبت می‌کنم است. در عوض، بیشتر یک فیلم کپر است که داستان را از دیدگاه زن پوسیده ای روایت می کند که با آزار ظالمانه افراد مسن آسیب پذیر ثروت خود را به دست می آورد. او در یک رابطه عاشقانه با زنی به همان اندازه فاسد (ایزا گونزالس) است که به شهروندان سالخورده‌اش کمک می‌کند، و گاهی اوقات به نظر می‌رسد که فیلم می‌خواهد ما به داستان عشق آنها اهمیت دهیم. این برای من عجیب بود زیرا این زنان نمونه های نفرت انگیزی از انسانیت هستند. در واقع، این حرکت تا حد زیادی انجام می‌شود تا با قرار دادن او در موقعیت‌های وحشتناکی مانند نیاز به فرار از ماشینی که به سرعت در حال غرق شدن است، ما را به ریشه‌یابی شخصیت اصلی بی‌روح آن ببرد. حتی اغلب به نظر می رسد که چتزپا او را جشن می گیرد، که ایمو فقط بیمار است. منظورم این است که او عمداً از افراد مسن برای سودجویی سوء استفاده می کند. برای سوء استفاده از ضعیفان به چه نوع چتزپا نیاز دارید!

چند سکانس در فیلم I Care a Lot وجود دارد که رویکرد طنز سیاه دارد. اگر فیلم این لحن را در تمام مدت حفظ می کرد و با پایانی که به نوعی اوضاع را درست می کرد، شیرین می شد، این ممکن بود خوب کار کند. کمدی های تاریک اینگونه عمل می کنند. طنز تاریک هدرز کار می کند زیرا در نهایت ورونیکا می بیند که کجا اشتباه کرده است، به پشیمانی واقعی دست می یابد و تلاش شجاعانه ای برای خنثی کردن وقایع وحشتناکی که به راه انداخته انجام می دهد. طنز تاریک فارگو کار می کند زیرا در نهایت عدالت پیروز می شود. بسیار مراقبت می‌کنم به نوعی عدالت را برآورده می کند، اما نه به هیچ وجه رضایت بخش.

در پایان، من مطمئن نیستم که از بسیار مراقبت می‌کنم چه باید بکنم. این باعث شد من از یک بی عدالتی مهم در دنیای واقعی آگاه شوم، که کار مهمی برای یک فیلم است. اما باز هم، لحن تند و تیز آن با زرق و برق جلوه دادن شخصیت شرور فیلم و فراموش کردن قربانی آن، این بی عدالتی را به حداقل می رساند (که دو برابر اشتباه به نظر می رسد زیرا این به معنای فراموش کردن دایان ویست شگفت انگیز است). در واقع، ظلم ظالمانه در مرکز داستان با یک داستان فرعی اوباش روسی بسیار احمقانه جایگزین می‌شود. در مجموع، می توانم بگویم که بسیار مراقبت می‌کنم بیشتر به دلیل موضوع و چندین بازی عالی (پیک، ویست، کریس مسینا و نیکلاس لوگان) جاذبه دارد. ارزش دیدن را دارد اما، آماده باشید که در نهایت احساس ناراحتی و نارضایتی کنید. . . زیاد.