دانلود فیلم How Green Was My Valley 1941 (چه سرسبز بود دره من) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم چه سرسبز بود دره من 1941 با زیرنویس فارسی

فیلم چه سرسبز بود دره من در ژانر(های) درام, تاریخی, خانوادگی, ساخته شده و در سال 1941 به روی پرده رفته است. How Green Was My Valley به کارگردانی John Ford, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Walter Pidgeon, Maureen O'Hara, Anna Lee, Donald Crisp, Roddy McDowall, John Loder, Sara Allgood, Barry Fitzgerald, Patric Knowles, Morton Lowry, اشاره کرد. رده سنی فیلم Passed و زبان(های) فیلم ولز, انگلیسی, ایتالیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 88/100 می باشد. برای دانلود فیلم How Green Was My Valley 1941 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام تاریخی خانوادگی
امتیاز :
7.7/10 89% 88/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
ولز انگلیسی ایتالیایی
سال :
1941
رده سنی :
Passed
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

At the turn of the century in a Welsh mining village, the Morgans (he stern, she gentle) raise coal-mining sons and hope their youngest will find a better life.

IMDb
7.7/10
89%
m
88/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم How Green Was My Valley 1941


جهت دانلود فیلم How Green Was My Valley 1941 (چه سرسبز بود دره من) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


میراث چه سرسبز بود دره من به «فیلمی که نباید در اسکار شهروند کین را شکست دهد» منتقل شده است. این مایه شرمساری بزرگ است... بله، آزمایش های فنی و بدبینی افسارگسیخته کین را دور می زند، اما احساسات گرایی ناخوشایند و لحظات طنز شیرین آن چیزی است که انتقاد تلخ تر آن را از پیشرفت غیرشخصی تاثیرگذارتر می کند. فورد واقعاً استاد بود. او چنین حس مکان و اجتماع را در این شهر کوچک معدنی ایجاد می کند و قلب شما برای از دست دادن بی گناهی آنها می شکند.

جهت دانلود فیلم How Green Was My Valley 1941 (چه سرسبز بود دره من) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یکی از بهترین فیلم های دهه 1940 است، اما باید به شما هشدار بدهم که دیدن آن ممکن است به شما آسیب های عاطفی زیادی وارد کند! این به این دلیل است که فیلم در مورد خانواده ای از معدنچیان زغال سنگ ولزی است که فجایع بسیاری را تجربه می کنند. و از آنجا که بازیگری، کارگردانی و نویسندگی بسیار عالی هستند و باید عشق واقعی به مواد داشته باشند. در نتیجه، ارتباط بسیار قوی با شخصیت‌ها احساس می‌کنید و تماشای آن گاهی واقعاً دردناک است. اما، با توجه به اینکه فیلم بسیار واقعی به نظر می رسد و فیلم بسیار عاشقانه ساخته شده است، شما نیز به احتمال زیاد خود را چسبیده به صفحه نمایش خواهید دید. این واقعاً یک فیلم شگفت‌انگیز است و باید آن را ببینید.

چه سرسبز بود دره من به شخصیت رودی مک‌داول من گفته می‌شود که او بزرگ شد و در حال یادآوری زندگی در شهر کوچکش در ولز، زمانی که یک پسر بچه بود، می‌شود. مک داول برای اولین کار بازیگری خود کار شگفت انگیزی انجام داد. تنها مشکل این است که قرار بود چندین سال از فیلم بگذرد، اما رادی پیر بیچاره همیشه هم سن و سال است! اما این یک مشکل جزئی است که می توان آن را نادیده گرفت. در ابتدا، دره ای که او در آن بزرگ شده است، بسیار شبیه به نظر می رسد. با وجود معدن زغال سنگ هنوز هم زیبا است و خانواده از سطح خاصی از راحتی برخوردار هستند. اما با گذشت سال‌ها، دستمزدها شروع به کاهش می‌کند و محلی‌های دوست‌داشتنی نشان می‌دهند که در اعماق آن‌ها چندان دوست‌داشتنی نیستند - اگرچه در تمام این مدت، خانواده کانونی در فیلم How Green Was My Valley وقار و نجابت خود را حفظ می‌کنند. من واقعاً این جنبه از فیلم را دوست داشتم، زیرا در ابتدا همه چیز خیلی عالی به نظر می رسید - به آرامی افشای این جریان زیرین شگفت انگیز بود و به شدت واقعی به نظر می رسید.

علاوه بر تمام لحظات غم انگیز، برخی از لحظات نیز وجود داشت. لحظات فوق العاده و شاد نیز (هرچند به طور کلی، به نظر می رسید که غم انگیزتر باشد). من به خصوص از صحنه ای که دو مرد محلی به مدرسه رودی رفتند و مرد را جلوی کلاس کتک زدند، لذت بردم. او واقعاً، واقعاً لیاقتش را داشت و صحنه به خوبی مدیریت شد.

شگفت انگیزترین چیز در مورد چه سرسبز بود دره من این است که چه زمانی و چگونه ساخته شده است. چه سرسبز بود دره من ابتدا قرار بود در ولز و رنگی ساخته شود، اما جنگ جهانی دوم آمد و همه چیز را خراب کرد! بنابراین، فیلم در واقع در یک مجموعه ساخته شده در مالیبو ساخته شده است - اما دقیقاً شبیه به ولز است! من می دانم، زیرا من از ولز بازدید کرده ام و به درستی انجام شده است! اما، با توجه به اینکه مالیبو همان رنگ سبز شاداب نیست، بلکه بیشتر به رنگ زرد-سبز است، این امر باعث شد که فیلم سیاه و سفید ساخته شود - که به نظر من در هر صورت در چه سرسبز بود دره من بهتر عمل می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر داخلی، سعی کنید فیلم کوتاه AMC "AMC BACKSTORY--HOW GREEN WAS MY VALLEY"-- موجود در دی وی دی چه سرسبز بود دره من را تماشا کنید. به ارزش دو سنت من در مورد جنجال بر سر چه سرسبز بود دره من که شهروند کین را برای بهترین فیلم شکست داد. بسیاری از مردم کین را دوست دارند و این یک فیلم عالی است، اما من برخی از نظرات را در اینترنت در مورد "چقدر بد بود که دره من سبز بود" خوانده ام. شاید تصمیم اشتباهی گرفته شده باشد (اگرچه من به HOW GREEN WAS MY VALLEY رای می دادم)، اما شما نمی توانید منطقی بگویید که چه سرسبز بود دره من عالی نیست - و احتمالاً بهترین فیلم جان فورد - آنقدر خوب است! می توان هر دو فیلم را دوست داشت!