دانلود فیلم Honor Society 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Honor Society 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Honor Society در ژانر(های) کمدی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Honor Society به کارگردانی Oran Zegman, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Angourie Rice, Gaten Matarazzo, Christopher Mintz-Plasse, Armani Jackson, Amy Keum, Ben Jackson Walker, Kelcey Mawema, Avery Konrad, Michael P. Northey, Kerry Butler, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Honor Society 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی
امتیاز :
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

تنها تمرکز آنر ورود به دانشگاه هاروارد است.او که از انجام هیچ کاری ابا ندارد، نقشه‌ای طراحی می کند تا سه رقیب برتر خود را ازمیان بردارد.

Honor is an ambitious high school senior whose sole focus is getting into Harvard, assuming she can first score the coveted recommendation from her guidance counselor, Mr. Calvin. Willing to do whatever it takes, Honor concocts a Machiavellian-like plan to take down her top three student competitors, until things take a turn when she unexpectedly falls for her biggest competition, Michael.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Honor Society 2022

تنها تمرکز آنر ورود به دانشگاه هاروارد است.او که از انجام هیچ کاری ابا ندارد، نقشه‌ای طراحی می کند تا سه رقیب برتر خود را ازمیان بردارد.
جامعه ی افتخاری ، نام فیلمی کمدی و اجتماعی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی اوران زگمان می‌باشد. آنر یک دانش‌آموز بلندپرواز دبیرستانی است که تنها تمرکزش ورود به دانشگاه هاروارد است، با این فرض که می‌تواند برای اولین بار توصیه‌ای را از مشاور راهنمایی خود، آقای کالوین، کسب کند. آنر که مایل به انجام هر کاری است، نقشه‌ای شبیه به ماکیاولیسم برای از بین بردن سه رقیب دانشجوی برتر خود می‌سازد، تا زمانی که او به طور غیرمنتظره‌ای گرفتار بزرگترین رقیب خود، مایکل می‌شود.

جهت دانلود فیلم Honor Society 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


2 پرده اول Honor Society 10 تایی هستند که یک رابطه عاشقانه عالی بین این دو بازیگر و همچنین یک داستان خوب روی سن را نشان می دهد. در قسمت پایانی، درست زمانی که تماشاگران به دنبال این هستند که این زوج بر فریبکاری که روی یکدیگر بازی کرده‌اند غلبه کنند، فیلم به سمت چپ تبدیل می‌شود و به جشن غرور بیدار می‌شود. داستان متعاقباً عنصر رمانتیک را کنار می‌گذارد و اساساً قوس شخصیتی گاتن ماتارازو را نادیده می‌گیرد و تماشاگرانی را که به دنبال این زوج بودند خشک می‌کند. پایان به قدری چرخش ناخواسته ای است که من این را تا انتها به عدد 6 رها کردم. می توانستم به آن نمره 5 بدهم، فقط به این دلیل که این پیچش داستان چقدر ناامید کننده بود.

جهت دانلود فیلم Honor Society 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سونامی پچ پچ های دبیرستانی، فیلمی که در دوره اول شخص روایت می شود، نقش مجری را روایت می کند و نقش افتخار را ایفا می کند که ظاهراً باهوش ترین دختر مدرسه است. وقتی مدیر مدرسه به او می‌گوید که یکی از چهار باهوش‌تر است، او را به وحشت می‌اندازد و هر دکمه‌ای را فشار می‌دهد تا بقیه در میان‌ترم شکست بخورند. جایزه هویج روی رشته یک بورسیه تحصیلی در هاروارد است.

خب این یک کمدی 2022 است، با محوریت کلامی، دیجیتال و رسانه های اجتماعی، داستان به نظر می رسد هرگز بیرون نمی آید، حتی اگر نکات جنسی مانند یک ورم ​​کرده شکوفا شود. ارکیده بازیگر اصلی و همچنین بازیگران اصلی، کار شایسته‌ای انجام می‌دهد، اما لحظه‌ی عدم بازگشت یا پرش در پیچ وجود ندارد. من واقعاً دلم برای شوخی‌های تند و قرون وسطایی که یک کمدی را در گذشته به یک کمدی خوب تبدیل می‌کرد، تنگ شده است. داستان بی‌پایان به هیچ می‌چرخد

بنابراین چند قهقهه و چند لبخند همراه با توصیه‌ای کوچک از طرف پیرمرد بداخلاق می‌آید.