دانلود فیلم Honeymoon 2014 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم Honeymoon 2014 بدون سانسور

فیلم Honeymoon در ژانر(های) ترسناک, ساخته شده و در سال 2014 به روی پرده رفت. Honeymoon به کارگردانی Leigh Janiak, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Rose Leslie, Harry Treadaway, Ben Huber, Hanna Brown, Bob Harrison, John Lauterbach, Peter Leo, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 65/100 می باشد. برای دانلود فیلم Honeymoon 2014 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک
امتیاز :
5.7/10 76% 65/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2014
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

"پاول" و "بی" یک زوج جوان هستند که به تازگی ازدواج کرده اند و برای ماه عسل به کنار دریاچه می روند؛ پس از مدت کوتاهی، پاول در نیمه های شب سرگردان و گیچ می شود و کم کم رفتار او به طور فزاینده ای عجیب و غریب شده و به چیزی بدتر از خوابگردی در جنگل تبدیل می شود...

A newlywed couple finds their lake-country honeymoon descend into chaos after Paul finds his wife wandering and disoriented in the middle of the night.

IMDb
5.7/10
76%
m
65/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Honeymoon 2014

"پاول" و "بی" یک زوج جوان هستند که به تازگی ازدواج کرده اند و برای ماه عسل به کنار دریاچه می روند؛ پس از مدت کوتاهی، پاول در نیمه های شب سرگردان و گیچ می شود و کم کم رفتار او به طور فزاینده ای عجیب و غریب شده و به چیزی بدتر از خوابگردی در جنگل تبدیل می شود...

جهت دانلود فیلم Honeymoon 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این فیلمی بود که صادقانه می گویم ، من چیز زیادی در مورد ورود به آن نمی دانستم. احساس می کنم از Honeymoon شنیده ام ، زیرا کاملاً مطمئن هستم که رز لزلی در قسمت بازیگری سریال Game of Thrones و هری انتخاب شد. تردوی از Penny Dreadful. جدا از آن ، من کاملا نابینا شدم و دیدم Honeymoon به عنوان یک فیلم خوب برای تماشای نزدیک روز ولنتاین ذکر شده است. به این دلیل این مورد برای بررسی در Side Quest Podcast انتخاب شده است. خلاصه داستان این است که یک زن و شوهر تازه عروس ماه عسل دریاچه خود را پیدا می کنند و بعد از اینکه پل (Treadaway) در نیمه شب Bea (لسلی) را سرگردان و گمراه می کند ، دچار هرج و مرج می شود.

ما Honeymoon را با دیدن یک شروع می کنیم فیلم عروسی که توسط Bea و Paul ساخته شده است. این ویرایش همراه با شخصی که در اتومبیل رانندگی می کند ویرایش می شود. می توانیم ببینیم که آنها از کشیدن قوطی های حلبی تازه عروس شده اند. این یک روش جامع برای معرفی ما به این زوج ، نحوه ملاقات آنها و نحوه خواستگاری وی است. می بینیم که هر کسی که رانندگی می کند به کانادا می رود و آنها جلوی یک کابین در جنگل متوقف می شوند. اینجا جایی است که زن و شوهر قرار است ماه عسل خود را سپری کنند. کابین متعلق به خانواده Bea است و او از کودکی به اینجا می آمد.

به نظر می رسد آنها از آنچه می بینیم بسیار عاشق هستند. Bea تور بزرگ را به پاول می دهد و سپس دو نفر عشق می ورزند. صبح روز بعد صحنه ناخوشایندی وجود دارد که پل یک شوخی می کند که به نظر Bea خوش نمی آید. آنها آن را صحبت می کنند ، اما به نظر می رسد که آنها هرگز در مورد بچه دار شدن بحث نکرده اند.

چیز دیگری که ما می توانیم یاد بگیریم این است که پل یک پسر شهر است. هر دو آنها در شهر نیویورک زندگی می کنند و مدتی است که زندگی می کنند ، اما بیا 12 سال یک دختر پیشاهنگی بود و معمولاً تابستان ها به جنگل می آمد. بعضی کارها وجود دارد که او قادر به انجام آنها نیست یا فقط نمی داند چه کسی را انجام دهد. بعضی از اینها وقتی پیاده می شوند که به یک رستوران نزدیک بروند ، بازی می شود. این یک تعامل عجیب و غریب با یکی از صاحبان آن ، ویل (بن هوبر) است. به نظر می رسد او و بی سابقه گذراندن وقت با هم در تابستان ها را دارند. او کاملاً آشفته است و وقتی با همسرش آنی (هانا براون) ملاقات می کنند اوضاع بدتر می شود. چیزی در مورد او کاملاً درست نیست و در اینجا برق نیز مشکلی دارد.

اتفاقی است که شب ها نیز می افتد. همان شب اول می بینیم که پرتوی از نور شدید از پنجره وارد شده و سر و صدایی را به صدا درآورده است. شب بعد ، موجی از قدرت ایجاد می شود که باعث می شود همه چراغ ها روشن شوند و دزدگیر کنار تخت خواب را روشن می کند. پل آن روز صبح قصد داشت برای گرفتن شام به ماهیگیری برود ، اما وقتی فهمید خیلی زود است ، دوباره به رختخواب می رود. Bea هرچند گم شده است. او سرانجام او را در جنگل پیدا می کند ، برهنه و چیزی در مورد او خاموش است. صبح روز بعد ، او کاملاً شبیه خودش نیست و در ناحیه ران داخلی او زخمی وجود دارد. این کابوسی می شود که به نظر می رسد Bea شخصی است که پل با آن ازدواج کرده است ، اما چیزی کاملاً درست نیست. هرچه بیشتر به این موضوع بپردازد ، بیشتر آشفته می شود. آیا Bea شخصی است که با او ازدواج کرده یا واقعاً اتفاقی برای او افتاده است؟

آنجاست که می خواهم خلاصه مطالب خود را بگذارم ، زیرا در خلاصه داستان گفته می شود بدون اینکه در اینجا به اسپویلر برود. جایی که می خواهم شروع کنم این است که فکر می کنم Honeymoon با آنچه که ما به اینجا می رسانیم بسیار جالب است. فکر اولیه من در مورد توضیحات درست بود ، اما من دوست دارم که فیلم خیلی زود با آن بازی نمی کند. مواردی وجود دارد که من را به زیر س questionال می برد و فکر می کنم با نحوه ارائه آن ، ما یک تفسیر جالب اجتماعی در اینجا می گیریم.

آنچه که من می خواهم اینجا بپردازم شخصیت ها هستند از Bea و Paul. من فکر می کنم نشان دادن Honeymoon عروسی از ابتدا کاملاً استراتژیک است ، زیرا در کل Honeymoon به کار می رود. من می توانم به اینجا ارتباط برقرار کنم ، زیرا نحوه پیشنهاد پل مشابه پیشنهاد من به جیمه است زیرا من چند چیز مختلف را در ذهن داشتم تا آن را عاشقانه جلوه دهم ، اما با همه گیر شدن بیماری که در آن زندگی می کنیم و همچنین با طبیعت بلاتکلیف او ، مجبور شدم بداهه نوازی کنم چند چیز مختلف دقیقاً مانند پل ، بابت آن از هیچ چیز پشیمان نیستم. اگرچه برای بازگشت به Honeymoon ، مواردی وجود دارد که در مورد داستان منحصر به فرد آنها آشکار شده و فراموش نشدنی خواهد بود.

در کنار این موضوع ، ما در اکثر موارد واقعاً با دو شخصیت اصلی خود کار می کنیم . من فکر می کنم عملکرد لزلی در اینجا واقعا خوب است. ما از او ایده می گیریم ، اما بعد از اینکه او در جنگل پیدا شد ، چیزهای ظریفی وجود دارد که با او متفاوت است. عملکرد او برای فروش آن بسیار خوب است. سپس فکر می کنم همتای وی Treadaway کار بسیار خوبی انجام می دهد. او مشغول جمع آوری کارهای کوچکی است که او انجام می دهد و این در حالی است که بیشتر او هنوز هم خودش است. ویل و آنی برای ایجاد اختلاف بین آنها هستند و در عین حال ما را به حقیقت نزدیکتر می کنند. هوبر و براون در انجام کاری که شخصیتهای ما را به جایی که می رسانند انجام می دهند کاملاً قاطع بودند.

آنچه من واقعاً با این کار دوست دارم این ایده است که ما واقعاً شخصی را نمی شناسیم و ازدواج می تواند تغییر کند پویای چیزها به نظر می رسد که این زوج با آنچه از این ازدواج می خواهند کاملاً در یک صفحه نیستند ، مانند اینکه در مورد مسائل به طور کامل بحث نکرده اند. این برای من عجیب است ، اما من دوستی دارم که مدت ها با کسی در رابطه بود بدون اینکه در مورد این موضوع بحث کند تا زمانی که عمیق بود. من همچنین دوست دارم که مرحله ماه عسل برای آنها در حال پایان است و این نشان می دهد که ازدواج بسیار سریع به سرعت انجام می شود. آنها توسط آن تغییر کرده اند و انتظار چنین چیزی را ندارند.

آخرین چیزی که من واقعاً می خواهم در اینجا با داستان روبرو شوم این است که من از افشاگری ناراحت نیستم. حتی اگر اوایل آن را حدس زدم ، بعضی چیزهای ظریف را دوست دارم که در اینجا پرتاب می شوند ، جایی که باعث می شود آن را زیر سوال ببرم. حدس زدن همه چیز باعث می شود رتبه ام پایین بیاید ، اما من بخاطر کاری که اینجا با آن انجام می دهند ، می بخشم. چیزی که من لزوماً دوست نداشتم این است که پایان کار تا چه حد ضدکلیماتیک است. مواردی وجود دارد که منجر به تأثیر می شود ، اما احساس می کنم که تأثیر در انتها برای من از بین رفته است.

بعد فکر می کنم باید به سراغ اثرات بروم. ما واقعاً بسیاری از آنها را صادق نمی دانیم و آنچه که آنها استفاده کرده اند عملی به نظر می رسد. من در واقع قصد دارم طراحی صدا را در این مورد نیز بگنجانم. ما این پرتوی نوری را داریم که در سراسر آن می بینیم و من عاشق صدای زمزمه همراه آن هستم. چیزی در این مورد بود که باعث ناراحتی من شد. همراه با این ، آنها در پایان با رنگ پوست و چشم Bea و Annie کارهای عالی انجام می دهند که بسیار عالی به نظر می رسند. در اوج نیز چیزی وجود دارد که باعث شد با چقدر وحشتناک به نظر برسم. مطمئنا تحت تأثیر قرار گرفتم. طراحی صدا با گوش دادن به چیزهایی که Bea می گوید به خوبی انجام شده است و آنی در اینجا همچنین به آنچه می گوید کمک می کند. من همچنین می گویم که فیلمبرداری به خوبی انجام شده است و بقیه موسیقی متن فیلم متناسب با موارد مورد نیاز است.

در پایان در اینجا ، من فکر می کنم که Honeymoon با تفسیری که به ما می دهد واقعاً جالب است . این خوب است که به ما اجازه می دهد شخصیت ها را خیلی زود بشناسیم و سپس به ما نشان دهیم که چیز خفیفی در مورد آنها وجود دارد. حتی اگر حدس زدم که افشاگری چه بود ، اما فکر می کنم فیلم در پرتاب چیزهایی که می تواند ما را به سمت دیگری سوق دهد ، خوب عمل می کند. عملکرد این دو نفره Honeymoon را در حالی هدایت می کند که بقیه بازیگران آنها را به آنجا می رسانند که به سرانجام برسند. من می گویم که جلوه ها ، فیلمبرداری و طراحی صدا در همه موارد خوب است. اگر من مسئله ای داشتم ، فکر نمی کنم پایان کار آنطور که دوست داشتم شخصاً دوست داشته باشد ، کارساز باشد. من هنوز از این کار لذت بردم و توصیه می کنم به آن بازدید کنم. برای من Honeymoon خوبی است. من لزوما نمی دانم که همه موافقت می کنند ، اما این فقط برای من مفید بود.

جهت دانلود فیلم Honeymoon 2014 با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


ماه عسل اولین کارگردانی فیلم سینمایی لی جنیاک است و همه شما می دانید که من چقدر دوست دارم بررسی آثار کارگردانان زن را انجام دهم ، مخصوصاً وقتی که Honeymoon ها به اندازه این کارگردان محکم باشند.

Honeymoon تقریباً منحصراً از بی (رز لزلی) و پاول (هری ترداوی) ، زوجی تازه ازدواج کرده پیروی می کند که برای ماه عسل به کابین کنار دریاچه خانواده بی در می روند. آنها در حال لذت بردن از استراحت آرام و آرام خود از شهر بزرگ هستند تا جایی که Bea یک شب در خوابگاه پیاده روی می کند و به طرز مرموزی تغییر می کند ، و نه برای بهتر ... همانطور که در فیلم Honeymoon های اینچنینی معمول است ، کمی طول می کشد تا وارد عمل شوید. در حال حاضر ، کمی احساس می شد ، اما با پیشرفت فیلم ، بسیاری از این جزئیات بسیار مهم بازی می شدند - من واقعاً خوشحال شدم که می دانم این برنامه چقدر خوب برنامه ریزی شده است.

من در ابتدا دوست داشتم تغییرات Bea چقدر ظریف بودند. حداقل یافتن پل که او را برهنه در جنگل پیدا کرد ، ناراحت کننده بود - و او در انتقال آن ترکیبی از نگرانی ، ناباوری و سردرگمی مطلق که فرد پس از تجربه چنین چیزی احساس می کند ، کار بزرگی انجام داد. تعجبی ندارد که او آن شب و روز بعد در حالت آماده باش باشد و مطمئن شود که او واقعاً خوب است. اما شیفت های او در ابتدا به قدری ناچیز بود که واقعاً می توانست از کمبود خواب و همانطور که خودش می گوید استرس عروسی او را تحمل می کند ، باشد. بلعیدن آن کمی سخت است - فراموش كردن نان تست فرانسوی یا دم كردن قهوه - اما امكان انصراف آن فقط به عنوان یك لحظه عجیب و غریب است.

هنگامی كه آنها در قایق پارویی بیرون می روند و او خود به خود با لباسهایش به آب می پرد ... بسیار عالی. می بینید که این بیان پیچیده از چهره او عبور می کند - او سعی می کند همان چیزی باشد که قرار است باشد ، آنچه انتظار می رود باشد و در آن لحظه می داند که شکست خورده است. او می داند که پوشش خود را ، به روشی ظریف ، دمیده است. اما او هنوز برای لحظه ای امیدوار است که کار کرده است.

در نهایت ، این جنبه ای بود که من از آن لذت بردم - او با انجام 180 کار کامل از جنگل برنگشت. من نمی دانم که آیا به معنای استعاره برای شکست روابط / ازدواج به طور کلی بود ، اما این یک مورد خوب است - از دست دادن خود ، شاید به وحشت شخصی که شما را دوست دارد ، با وجود تلاش برای نگه داشتن ، تلاش برای محافظت از طرف مقابل در برابر تغییرات شما ، تلاش برای محافظت از آنها حتی اگر در نهایت به معنای کشتن آنها باشد - امیدوارم از نظر تصویری - در این روند باشد.

من همچنین از این واقعیت لذت می برم که بارها در این نوع سناریوهای فیلم - جایی که یک شخص در یک رابطه تبدیل می شود به نظر می رسد که اصلاً به نظر نمی رسد - این مرد است که به شخص تغییر یافته تبدیل می شود ، که خشن یا شیطانی می شود. اما جانیاک آن کلیشه جنسیتی را با این مورد روی سرش چرخاند.

فکر می کنم یکی از آزادترین لحظه ها ، برای من این بود که او پس از پیدا کردن لباس شبش در جنگل - داخل پاره پاره شدن و غیرقابل لغزش - و او به اتاق خواب نگاه می کند تا خطوط تمرین او را در آینه ببیند ، و تمرین می کند چگونه او را رد می کند که می خواهد با او بخوابد. من فقط می توانم احساس ترس او را در آن لحظه داشته ام تصور کنم - ترس بدون اینکه کاملاً بفهمد چرا ، حتی.

دیگری وقتی او در حالی که مشغول نوشتن در مجله خود بود ، روی شانه هایش نگاه کرد و دید که او در حال نوشتن حقایق اساسی است - "نام من Bea است ، شوهر من Paul است ، ما در بروکلین زندگی می کنیم" ، و غیره دوباره ، چنین عجله وحشت ، چه برای خودش و چه برای او.

من فکر می کرد که درگیر کردن ویل (بن هوبر) ، دوست دوران کودکی بی و همسرش آنی (هانا براون) خوب است ، اگر دلیل دیگری غیر از این نباشد که منجر به اضافه شدن حس جامعه عجیب به وضعیت شود. این یک اتفاق منفرد برای Bea نبود. آنی نیز در حال همان تغییر شکل بود و پل متوجه شد که هنگامی که به رستوران برگشت فوریت را فهمید تا بفهمد چه جهنمی در جریان است.

درگیری نهایی بین Bea و Paul شدید بود . می توانید بفهمید که Bea چه مقدار در داخل بدنبال چیزهای درست برای گفتن است. او حقایق خود را کلمه به کلمه می خواند ، دقیقاً همانطور که در ژورنالش نشان داده می شود (دلهره آور). او اشاره می کند که می خواهد از پل محافظت کند. او نام حیوان خانگی آنها را روی او امتحان می کند - او را "Honey Bea" صدا می کند و منتظر جواب اوست - و او جواب می دهد "ما به یاد نمی آوریم" (اوه). او از او می پرسد که چگونه از او خواستگاری کرده و راه غلطی برای غلبه بر آن دارد - داستان را آنطور که باید می گفت ، نه اینکه چطور اتفاق افتاده بود - بیش از حد وحشتناک بود ، مخصوصاً با توجه به اینکه چقدر افتخار می کرد که به درستی آن را تلاوت کرده است.

با بدتر شدن "گزش اشک" Bea ، خونریزی نگران کننده از Bea ، خونریزی نگران کننده ای از او (همانطور که پل به او می گوید که می داند او در دوران قاعدگی نیست) ، و در نهایت او را برای گرفتن ترسناک بدن تحت تأثیر قرار می دهد. در حالی که از درد خراشیده می شود موجودی شبیه مار از بین پاهایش است. گور در ارائه خود کاملاً جا افتاده و کارآمد بود - و به ما یادآوری می کند که چقدر این یک تحول فیزیکی و همچنین یک روانشناختی بدون بلاعوض است.

پایان کار نیز بسیار خارق العاده بود. ما صد در صد روشن نیستیم - یا حداقل من اینطور نیستم - اگر واقعاً قصد Bea پنهان کردن پل بود ، غرایز انسانی و بیگانه او در آن مرحله بیش از حد ادغام شده بودند تا بدانند که او واقعاً با بستن او و او را از لبه قایق می فرستد. اما اهداف او واقعی به نظر می رسید. و تطبیق سخنان زودهنگام و ناامیدانه عاشقانه او به پل - "قبل از اینکه من تنها باشم و اکنون نیستم" - کاملا عالی بود. بسیار توصیه شده!