دانلود فیلم Hell or High Water 2016 (اگر سنگ از آسمان ببارد) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم اگر سنگ از آسمان ببارد 2016 بدون سانسور

فیلم اگر سنگ از آسمان ببارد در ژانر(های) وسترن, جنایی, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفت. Hell or High Water به کارگردانی David Mackenzie, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jeff Bridges, Chris Pine, Ben Foster, Gil Birmingham, Marin Ireland, Kevin Rankin, Dale Dickey, William Sterchi, Kristen Berg, Katy Mixon, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 88/100 می باشد. برای دانلود فیلم Hell or High Water 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
وسترن جنایی
امتیاز :
7.6/10 97% 88/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

 این فیلم داستان مردی کهن سال به نام توبی را روایت میکند که به تنهایی در یک مزرعه زندگی میکند. او وضع مالی خوبی ندارد و وام ها و هزینه های مزرعه اش را نیز پرداخت ننموده است. به همین دلیل او تصمیم می گیرد به همراه برادر سابقه دارش به یک بانک ایالتی دستبرد بزند و بتوانند با پولی که بدست می آورد، خودش را سر و سامان دهد ولی سر و کله دو رنجر نیز پیدا میشود. این دو رنجر به دنبال این دو برادر هستند و …

A divorced dad and his ex-con brother resort to a desperate scheme in order to save their family's farm in West Texas.

IMDb
7.6/10
97%
m
88/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Hell or High Water 2016

 اگر سنگ از آسمان ببارد داستان مردی کهن سال به نام توبی را روایت میکند که به تنهایی در یک مزرعه زندگی میکند. او وضع مالی خوبی ندارد و وام ها و هزینه های مزرعه اش را نیز پرداخت ننموده است. به همین دلیل او تصمیم می گیرد به همراه برادر سابقه دارش به یک بانک ایالتی دستبرد بزند و بتوانند با پولی که بدست می آورد، خودش را سر و سامان دهد ولی سر و کله دو رنجر نیز پیدا میشود. این دو رنجر به دنبال این دو برادر هستند و …
یک پدر تنها به همراه برادر بزرگترش تصمیم می‌گیرند تا به یک بانک دستبرد بزنند و با پولی که از آنجا می‌دزدند ، مزرعه خانوادگیشان در تگزاس را نگه دارند و بدهی‌های خود را پرداخت کنند. اما در همین حین دو رنجر تگزاسی نیز به دنبال گرفتن این دو برادر هستند و ...

جهت دانلود فیلم Hell or High Water 2016 (اگر سنگ از آسمان ببارد) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دو برادر بنا به دلایلی اقدام به سرقت از بانک ها می کنند ، اما اکنون توسط پلیس تگزاس شکار می شود.

دیوید مکنزی ، مدیر فیلم بسیار خوب "ستاره دار" ، برای ایجاد این روز مدرن ادامه داد حماسه غربی مکنزی واقعاً یکی از مواردی بود که اگر سنگ از آسمان ببارد را خارق العاده کرد. با این حال ، او بهترین چیز اگر سنگ از آسمان ببارد نبود ، این در فیلم Hell or High Waterنامه نهفته است ، که در پاراگراف دوم تا آخرین آن صحبت خواهم کرد. حالا به کارگردان برگردیم. مکنزی فیلم زیبایی به وجود آورد. استفاده از نور ، سایه ، ترکیب بندی ، هر آنچه برای خوب نشان دادن یک عکس وجود دارد ، در اگر سنگ از آسمان ببارد خوب بود. این مناظر توسط فیلمبردار اگر سنگ از آسمان ببارد ، گیلس نوتگنز ، که قبلاً "اصول مراقبت" را که یک فیلم خوب است ، فیلمبرداری کرده است ، بسیار خوب ثبت شده است ، بنابراین بسیار تعجب آور بود که او چنین فیلم زیبایی را خلق کرده است. جهت بیات نبود. دوربین به اطراف منتقل شد ، تا نگاه های طولانی و زیبا به وجود آورد. نمونه ای از این موارد در یکی از صحنه های سرقت است. اتفاقاً همه آن صحنه ها خارق العاده بودند. آنها احساس واقع بینی می کردند ، تنش داشتند و همانطور که قبلا گفته شد خوش تیپ بودند. آنچه دیوید مکنزی نیز در آن موفق شد ایجاد یک فیلم واقع گرایانه بود. همه اتفاقات روی صفحه احساس می کرد در زندگی واقعی اتفاق می افتد. برخی صحنه ها وجود داشت که کمتر باورپذیر بود ، اما باید تنظیمات را در نظر بگیرید و بعد منطقی تر می شود. این چیزی است که من در مورد فیلم دوست داشتم: آنها از محیط استفاده می کنند. این طور نیست که فیلم می توانست جای دیگری تنظیم شود. این فقط می تواند در تگزاس برگزار شود. موسیقی فیلم هم خیلی خوب بود. آهنگ ها به خوبی با آنچه در جریان بود سازگار بودند و همچنین باعث می شدند فیلم احساس وسترن امروزی کند. ویرایش عالی بود. قدم زدن واقعاً به همه نت های عالی برخورد می کند. حتی اگر فیلم بسیار کند بود و به تدریج به سرانجام رسید ، حتی یک صحنه هم کشیده نبود.

بازی فوق العاده بود. من تعجب می کنم که همه آنها نامزد نشده اند. کل گروه تحت تأثیر من قرار گرفتند ، اما آنچه بیشتر از همه تحت تأثیر من قرار گرفت اجرای معروف کریس پاین بود. این نقش او کاملاً متفاوت از نقشی است که من او را می شناسم و من دوست دارم که او از منطقه راحتی خود خارج شده باشد. او بهترین نمایش های خود را ارائه داد که این نیز یکی از احساسی ترین نمایش های اوست. او واقعاً نقش خود را فروخت. بن فاستر نیز فوق العاده بود. من او را ندیدم ، اما شخصیت خوش خط او را دیدم. جف بریجز هم عالی بود. من شیمی او را به همراه گیل بیرمنگام که نقش همکار پلیس خود را بازی می کند دوست دارم. این دو نفر به خوبی هجو نوشتند و یک سرگرمی جالب روی صحنه بودند.

فیلمنامه ، همانطور که قبلاً گفته شد ، بهترین قسمت کل فیلم بود. تیلور شریدان ، نویسنده "سیکاریو" که اولین بودجه کارگردانی خود را برای کارگردانی "رودخانه باد" ارائه می دهد ، که خودش نیز نوشت ، اگر سنگ از آسمان ببارد را نوشت. اگر کاری وجود دارد که شریدان می تواند انجام دهد ، به تصویر کشیدن شخصیت ها است. همه شخصیت ها با نهایت دقت نوشته شده اند و همچنین برای توسعه این شخصیت های خوش نویس ، فیلم زمان می برد. آنها با گفتگوهای کوچک ساخته شده اند و نه با بیان. آنها هر چند وقت یکبار با دادن اطلاعات جزئی ساخته می شوند ، بنابراین در پایان فیلم شما یک شخصیت کاملاً پیشرفته دارید. این نیز به طور کلی با داستان موازی است. در ابتدا ما واقعاً نمی دانیم که چرا آنها بانکها را سرقت می کنند - من می دانم که در تریلرها و در خلاصه داستان IMDb گفته شده است ، اما یک بازبینی که من دنبال کردم گفت که آنها را نخوانید ، زیرا فهمیدن خود لذت بیشتری دارد - ، اما پس از طی فیلم ، این نکات و جزئیات کوچک مانند قطعات یک پازل را بدست می آورید و در پایان فیلم همه قطعات با هم قرار می گیرند ، و یک پازل کاملاً پیشرفته را تشکیل می دهند. این یکی از اصلی ترین جنبه هایی است که در مورد فیلم دوست داشتم ، اما در اینجا متوقف نمی شود. همانطور که در پاراگراف قبلی گفته شد ، من هم از بین برنامه های جف بریجز و گیل بیرمنگام خوشم آمد. شوخی های عقب و جلو مثل همه شوخی های اگر سنگ از آسمان ببارد خنده دار بود. هر دو شخصیت بر اساس یکدیگر ساخته شده بودند که در اوج فیلم ختم به خیر شد. این شوخی ها عجیب به نظر می رسند ، زیرا اگر سنگ از آسمان ببارد فضای جدی را رقم زده است ، بنابراین با داشتن این جوک ها انتظار یک مبادله موضوعی را خواهید داشت ، اما فیلم به خوبی از پس آنها برآمده است و جوک ها متناسب با شخصیت هایی بوده اند که آنها را ساخته است .

در پایان "جهنم یا آب پر آب" فیلمی خوش نویس و خوش بازی ، با نماهای زیبا و تنش خوب بود. اگر سنگ از آسمان ببارد فضای واقع گرایانه ای را رقم زده بود و فیلم توانست این جو را در کل فیلم حفظ کند. اگر سنگ از آسمان ببارد به طور سرسختانه یکی از فیلم های بهتر سال 2016 است و من توصیه می کنم اگر قادر به دیدن آن هستید ، این را ببینید. به همین دلیل من به اگر سنگ از آسمان ببارد 9.3 / 10 می دهم.

جهت دانلود فیلم Hell or High Water 2016 (اگر سنگ از آسمان ببارد) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


پانتئون رو به رشد فیلم ها با نمایش عجیب و غریب غرب میانه آمریکا ، عضوی جدید و پرشور را دریافت کرد ، که یک بار از ذهن برادران کوئن نبود. این برداشت مدرن از داستان کلاسیک "پلیس و دزد" توسط دیوید مکنزی پس از سه سال وقفه در بازگشت به صفحه نمایش کارگردانی شده است. در حقیقت ، اگر اگر سنگ از آسمان ببارد به نتیجه ای رسیده است ، ارسال پیام با صدای بلند و واضح به استودیوهای امیدوار به استخدام مکنزی در آینده است: او را عجله نکنید.

اگر سنگ از آسمان ببارد حول رشته ای از سرقت های بانکی در تگزاس است که توسط توبی هوارد (کریس پاین) و برادر کمی روانپریش وی (بن فاستر) انجام شده است ، همه در حالی که توسط یک کلانتر تحت تعقیب تحت تعقیب قرار داشتند و امیدوار بودند که از این کار دور شوند. بازنشستگی او کمی بیشتر (جف بریجز) و شریک وفادارش (گیل بیرمنگام). به نظر می رسد این داستان با این توصیف یک داستان کاملاً سرراست باشد ، اما پیچش اخلاق و ایده هایی که در اینجا جنایت واقعی وجود دارد ، آن را چیزی غیر از سرراست جلوه می دهد.

مجریان واقعی فیلم ، همانطور که باید در هر مطالعه شخصیت مشاهده شوند ، بازی های باورنکردنی بازیگران هستند. کریس پاین نسبتاً کمتری با سه شخصیت اصلی دیگر روبرو است ، با این وجود او می تواند درد و تعهد محکم توبی را با مهارت زیادی منتقل کند. لذت جنون بن فاستر به خودی خود یک نمایشگر واقعی است که دائماً تماشاگران را در حاشیه نگه می دارد و سعی می کند در هر صحنه مشخص کند که چقدر به لبه او نزدیک است. جف بریجز بازیگر پیشکسوت پیشگویی بسیار خوبی دارد ، و تعادل بسیار خوبی در شخصیت کلانتر خود پیدا می کند که در آن بینندگان به ندرت مطمئن می شوند که او از نظر جسمی و روحی دقیقاً چقدر توانایی دارد ، در حالی که هیچ وقت به ذکاوت خشک او شک نمی کند. گیل بیرمنگام کمترین قسمت گوشتی را برای کار دارد ، اما یک شیمی لذت بخش و شگفت آور محبوب بین خود و بریجز پیدا می کند. بازیگران باعث می شوند بینندگان به هر دو زوج در هر دو طرف اهمیت دهند و این اولین فیلمی است که من می گویم واقعاً باعث وحشت شما از دیدار ناگهانی این دو نیروی مخالف می شود. بسیاری ادعا می کنند ، این یکی مالک آن است.

گرچه اجراها انکارناپذیر عالی بودند ، اما در نهایت این فیلمبرداری زنده ای خواهد بود که مدتها پس از اعتبارسنجی بینندگان می چسبد. با باز شدن تشت 360 درجه از یک شهر کوچک در غرب میانه ، ما بلافاصله در این جهان غرق می شویم. این خرابی آشکار است زیرا دوربین دیوارهای آغشته به نقاشی دیواری ، خرابکاری و خرابکاری عمومی را نشان می دهد که بیشتر آنچه را مشاهده می کنیم تا زمانی که بانک به عکس بازگردد. اکنون بانک را با چشمان تازه می بینیم. دیگر فقط بانکی نیست که گمان می کنیم سرقت می شود ، اکنون می دانیم که این بنا به دلایلی تنها ساختمان تمیز و نگهداری شده در اطراف آن است. این به بینندگان اصلی کمک می کند تا موضوع اصلی فیلم را قبل از گفتن یک کلمه دیالوگ یا یک انتقال صحنه منفرد ، درگیر کنند. از دید یک عاشق فیلم نفس گیر است.

با حرکت فراتر از دهانه ، در اینجا چیزهای بیشتری برای قدردانی وجود دارد. چشم اندازهای وسیع و پالت رنگی زرد آبی در این قسمت از کشور در اینجا به نمایش گذاشته شده است زیرا کارگردان David Mackenzie هرگز از طولانی دور نمی شود و عکس هایی از محیط آرام ایجاد می کند. استفاده استادانه از زوایا ، مضامین فیلم را به طرزی ظریف برجسته می کند. همانطور که برادران درباره اقدامات خود بحث می کنند ، از یک شات با زاویه کم برای ایجاد احساس قدرت استفاده می شود ، اما در عین حال یک آسیاب بادی بر روی آنها ظاهر می شود ، به طور مداوم بلندگوهای خود را می چرخاند ، و برای تأکید بر این ایده عمل می کند که فیلم در نهایت چیزی را تغییر نخواهد داد

صدا در اینجا نیز بدون هدف نیست. بیشتر صدای فیلم در درون دستگاه ماندگار است و به ایجاد حس مکان در جهان کمک می کند. این امر منجر به لحظات ساکت و آرام بسیاری می شود که در آن صدای شکافتن تجهیزات یا خش خش علف هر چیزی است که برای گوش شما وجود دارد. علاوه بر ریشه یابی بینندگان ، این فقدان استعداد دراماتیک بیش از حد به تغذیه مستقیم یکی از موضوعات اصلی فیلم کمک می کند. که هیچ چیز در اینجا نمی بینیم طبیعتاً ، اگر هیچ چیزی که شاهد آن باشیم ، به هیچ وجه تظاهر به تغییر مسائلی نیست که بهتر می بینیم ، چه فایده ای دارد که آن را با یک نمره چشمگیر و چشمگیر بپوشانیم؟ این فقط غیر صادقانه است و عدم صداقت بهتر است به بانک ها سپرده شود.

در پایان روز ، Hell or High Water یک داستان ساده را ارائه می دهد که به طور پیچیده ای ارائه می شود ، به زیبایی ارائه می شود ، با زحمت زیاد تنظیم می شود و هزینه های آن را با خوشحالی پرداخت می کند. اگر سنگ از آسمان ببارد با چند بازی شایسته اسکار از بازیگران اصلی ، تصاویری باورنکردنی و برخی مضامین اخلاقی اخلاقی ، به راحتی در میان بهترین اکران های 2016 قرار می گیرد. Come Hell or High Water ، حتماً آن را بررسی کنید.