دانلود فیلم Hawking 2004 (هاوکینگ) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم هاوکینگ 2004 با زیرنویس فارسی

فیلم هاوکینگ در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2004 به روی پرده رفته است. Hawking به کارگردانی Philip Martin, در کشور(های) بریتانیا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Benedict Cumberbatch, Alice Eve, Michael Brandon, Tom Hodgkins, Peter Firth, Lisa Dillon, Phoebe Nicholls, Adam Godley, Matthew Marsh, Anastasia Hille, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-G و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Hawking 2004 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.5/10 86%
کشور :
بریتانیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2004
رده سنی :
TV-G
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم ، به زندگی شخصی و حرفه‌ای پروفسور فیزیکدان ، استیون هاوکینگ پرداخته و کارهای بزرگ او را به تصویر می‌کشد و…

The story of Professor Stephen Hawking's early years. It is 1963, and our young cosmologist celebrates his 21st birthday. At the party is a new friend, Jane Wilde - there is a strong attraction between the two. Jane is intrigued by Stephen's talk of stars and the Universe. But she realises that there is something very wrong when Stephen suddenly finds that he is unable to stand up.

IMDb
7.5/10
86%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Hawking 2004

هاوکینگ ، به زندگی شخصی و حرفه‌ای پروفسور فیزیکدان ، استیون هاوکینگ پرداخته و کارهای بزرگ او را به تصویر می‌کشد و…
هاوکینگ ، فیلمی بیوگرافی به کارگردانی فیلیپ مارتین هست. هاوکینگ ، به زندگی شخصی و حرفه‌ای پروفسور فیزیکدان ، استیون هاوکینگ پرداخته و کارهای بزرگ او را به تصویر می‌کشد و…

جهت دانلود فیلم Hawking 2004 (هاوکینگ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


'هاوکینگ' ، که اخیراً در BBC2 دیدم ، بیوگرافی تله فیلم خیالی استیون هاوکینگ فیزیکدان است ... که توسط هومر سیمپسون به عنوان 'آن مرد صندلی چرخدار' شناخته می شود. (همچنین هاوکینگ تنها کسی است که در یک قسمت از "Star Trek: The Next Generation") به عنوان خودش * به عنوان مهمان ظاهر شده است.) برخی از چهره های عمومی امروزی بسیار مشهور هستند - از نظر آوازی و شکل ظاهری - اینکه تلاش هر بازیگری برای به تصویر کشیدن آنها روی صفحه باید تا حدی جعل هویت فیزیکی باشد. تصویری از هاوکینگ فرصت ها و چالش های غیرمعمولی را ارائه می دهد. اولاً ، مخاطبان هیچ ایده ای ندارند که صدای مکالمه هاوکینگ چگونه است ، زیرا او چهره عمومی نمی شد تا زمانی که بیماری پیش رونده پیش رونده ای که او را رنج می دهد (اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا ALS) بدتر شود تا جایی که او اکنون با "صحبت" می کند کمک به صدای الکترونیکی که باعث می شود صدای او مانند یک دالک باشد. در صحنه های اولیه "هاوکینگ" ، قبل از اینکه هاوکینگ ALS را بدست آورد ، بندیکت کامبربچ بازیگر (نام عالی!) با صدایی فرهیخته صحبت می کند که قطعاً متناسب با شخصیتی است که او روی صفحه بازی می کند ، اگر نه هاوکینگ واقعی باشد.

تصویربرداری فیزیکی مشکل تر است ، زیرا ما می دانیم که یک بازیگر "توانا" در حال تصویر کردن یک فرد معلول است: اگر بازبینی علائم هاوکینگ توسط کامبربچ دقیق باشد ، به ناچار برخی از مخاطبان او را به پر کاری متهم می کنند. این یک موقعیت بدون برد است که هر بازیگر غیر معلول را در چنین نقشی دلهره می دهد.

کامبربچ در سکانس های ابتدایی جذاب و کاریزماتیک است (بیشتر از هاوکینگ واقعی) ، منتهی می شود هنگامی که هاوکینگ در 21 سالگی اولین لرزشی را تجربه می کند. یک صحنه ناخوشایند در یک باشگاه جاز وجود دارد که می تواند به خودآزمایی تبدیل شود. هاوکینگ را می بینیم که از نظر جسمی معلول است اما هنوز ناتوان نیست و در حالی که دیگران می رقصند با حسادت تماشا می کند. ناخوشایند ، او برخاسته و تلاش می کند تا به آن بپیوندد. (با همه اوصاف ، هاوکینگ مدت ها قبل از اینکه از نظر جسمی بسیار ناسازگار باشد از نظر اجتماعی ناسازگار بود.) کامبربچ به همان اندازه که ممکن است به یک تصویر احترام می گذارد که ما آن را به عنوان یک بازیگر خوش ذوق به تصویر می کشیم که انسانی را به تصویر می کشد دارای هر دو معلولیت اجتماعی و عصبی است.

به تصویر کشیدن برخی دیگر از چهره های واقعی زندگی چندان خوب فکر نشده است. من سر فرد هویل را می شناختم و بازیگری که او را در اینجا به تصویر می کشد از نظر تصویربرداری دقیقاً دقیق و قابل اعتمادی نیست ... به جز صحنه ای که دوباره حادثه معروف را اجرا کرد ، وقتی هاوکینگ آخرین تئوری هویل را در سالن اجتماعات انجمن سلطنتی تقبیح کرد. راجر پنروز ، توسعه دهنده تئوری کاشی ، در اینجا به عنوان یک بوتین غایب بازی می شود که در نوار عمومی پژمرده می شود بدون اینکه بخاطر بسپارد که قصد سفارش یک پینت را دارد.

مضحک ترین صحنه ( یک اتفاق ساختگی رخ می دهد؟) وقتی هاوکینگ در یک محفظه راه آهن با زنی قرار دارد که می تواند پای عقب خود را از یک الاغ صحبت کند ، اتفاق می افتد و باعث می شود هاوکینگ ناگهان تصور کند که زمان خودش را معکوس می کند. به نظر می رسد این صحنه از سکانسی در "ذهن زیبا" الهام گرفته شده است ، اما آن فیلم الهام بخش علمی را بسیار هوشمندانه تر از آنچه در اینجا ساخته شده است ، به تصویر می کشد.

کامبربچ در صحنه های اولیه بسیار خوب است ، اما حتی در صحنه های بعدی بهتر است زیرا ALS هاوکینگ بر بدن او اثر می گذارد. ناگزیر ، نقش کامبربچ به قلمرو لون چانی گرایش پیدا می کند ، با این حال تصویر او چنان ماهرانه است که هرگز به تاریخچه اشاره نمی کند. جزئیات دوره و طراحی تولید در سراسر بی عیب و نقص است.

SLOWT SPOILER اکنون. یک دستگاه قاب بندی ناجور وجود دارد که یادآور چندین نمایشنامه تام استوپارد یا "کپنهاگ" مایکل فراین است ، اما در عین حال کارآیی کمتری نسبت به هر دو دارد. ما دو برنده جایزه نوبل را می بینیم که در حال مصاحبه تلویزیونی هستند ، و درمورد صدایی که کشف کرده اند بحث می کنند ، که معلوم می شود تابش مایکروویو پس زمینه است که جهان را پر می کند ... صدای باقیمانده انفجار بزرگ. (فرد هویل این اصطلاح را اختراع کرد ، اما به طعنه آمیز آن را در نظر گرفت: او نظریه بیگ بنگ را که اکنون به طور گسترده ای پذیرفته شده است رد کرد.)

من "هاوکینگ" را از 8 امتیاز 10 ارزیابی می کنم ، به عنوان ناقص اما عالی سعی کنید یک موضوع بیوگرافی دشوار را به تصویر بکشد که در زمینه ای درگیر است که مخاطبان به راحتی آن را درک نمی کنند. ALS ، بیماری که استیون هاوکینگ را فلج کرد ، به افتخار (؟) بازیکن بیس بال بازیکن حرفه ای درخشان و زندگی امیدوار کننده که با آن پایان یافت ، در آمریکا به عنوان بیماری لو گریگ شناخته می شود. داستان لو گريگ در "غرور يانكي ها" به طور درخشاني روايت شد ، اما آن فيلم بزرگ درباره بيماري وحشتناك در مركز داستان بسيار سايه و مبهم ماند. 'هاوکینگ' چنین مشت هایی را نمی کشد ، و من این عکس بیوگرافی عالی را توصیه می کنم.

جهت دانلود فیلم Hawking 2004 (هاوکینگ) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


سال 1978 است و دو مرد منتظرند جایزه نجیب خود را در فیزیک در سوئد جمع کنند. آرنو پنزیاس (مایکل براندون) و رابرت ویلسون (تام هاجکینز) در حال آماده شدن برای مصاحبه تلویزیونی بودند قبل از اینکه قرار باشد جایزه خود را بگیرند. مصاحبه با روزنامه نگار (کریستین روبک) درمورد این است که چگونه صدای خش خشی که در داخل یک گیرنده ماهواره عظیم کشف کردند ، جایزه نوبل را برای آنها به ارمغان آورد.

با یک اتفاق ظاهرا غیر مرتبط از 15 سال قبل در 1963 در انگلیس جایی که استیون هاوکینگ (بندیکت کامبربچ) 21 سالگی خود را جشن می گرفت. او در واقع مشغول تماشای فرد هویل (پیتر فرث) بود که در مورد تئوری وضعیت ثابت خود در تلویزیون صحبت می کرد ، قبل از اینکه به اتاق دیگری برود که پس از پایان برنامه جشن تولد وی در خانه اش برگزار شد. او از دیدن دختری که از مهمانی دیگر جین وایلد (لیزا دیلون) در اتاق دیده بود بسیار خوشحال شد. آنها بعداً به باغ پشتی می رفتند و در مورد دراز کشیدن در مورد آسمان بحث می کردند. اما وقتی استفان بعداً سعی کرد بلند شود ، دیگر نتوانست این کار را انجام دهد. جین در ابتدا فکر کرده بود استفن قبل از اینکه نگران شود با او شوخی می کند و برای کمک به آنجا می رود.

استیون برای پیدا کردن خود در یک سری آزمایشات در سالن عمل بیمارستان می آید. روز بعد ، هنگامی که پرستار بالش خود را حرکت می داد و باعث خم شدن او به جلو شد ، استفان متوجه پسر جوانی از روبرو شد که در آن می فهمید پسر 12 ساله است و سرطان خون دارد. روز بعد که استفان از خواب بیدار شد ، پسر دیگر آنجا نبود چون فهمید پسر قبل از شب فوت کرده است. استیفن با دکترش روبرو می شود که به او می گوید بیماری نورون عصبی دارد ، که باعث نگرانی در اطراف و حتی خانواده برای پدر و مادرش فرانک (آدام گودلی) و ایزوبل (فیبی نیکلز) می شود.

بعدا در همان سال ، استفان در حال تحصیل در ترینیتی هال در کمبریج بود که در آنجا اولین سال خود را به عنوان دانشجوی دکترا آغاز می کرد و در آنجا تحت تدریس تحت عنوان دنیس اسکیاما (جان سشنز) تحصیل می کرد. همچنین زمانی بود که او می خواست هویل را در مورد نظریه دولت ثابت خود با دانش آموز خود Jayant Narlikar (روهان سیوا) به چالش بکشد که منجر به آنچه او در مقاله خود تولید می کند می شود تا حدودی از آنچه استاد دیگر راجر پنروز (تام وارد) الهام گرفته است. تدریس کرده بود.

کسانی که علاقه عمیقی به علم دارند ، به این موضوع علاقه مند خواهند شد ، مخصوصاً به خاطر آنچه استیون هاوکینگ واقعی شناخته می شود. مخاطب متوسط ​​قادر نخواهد بود بسیاری از مفاهیم را که در فیلم Hawking تلویزیونی توضیح داده شده درک کند زیرا از نظر انتزاعی به نظر می رسد. بنابراین برای یک مخاطب متوسط ​​، ممکن است آنها نتوانند درک کنند که چرا صحنه های نشان دادن هاوکینگ در طول روزهای کمبریج با مصاحبه تلویزیونی آرنو پنزیاس و رابرت ویلسون انجام می شود ، حتی اگر در پایان آن توضیح داده شود صفحه نمایش آنچه را که این دو مرد در زندگی واقعی به خاطر آن جایزه نوبل فیزیک دریافت می کنند.

اما این برای همه افراد یادآوری مسیر اولیه استیون هاوکینگ واقعی به عظمت علمی او است. برای به چالش کشیدن فرد هویل در مورد آنچه او پیشنهاد کرده بود ، یا همانطور که هاوکینگ در فیلم Hawking تلویزیونی گفت: "ما بسیار بسیار کوچک هستیم. اما ما عمیقا قادر به چیزهای بسیار بزرگ هستیم."