دانلود فیلم Hard Candy 2005 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Hard Candy 2005 با زیرنویس فارسی

فیلم Hard Candy در ژانر(های) درام, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2005 به روی پرده رفته است. Hard Candy به کارگردانی David Slade, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Patrick Wilson, Elliot Page, Sandra Oh, Odessa Rae, G.J. Echternkamp, Cori Bright, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 58/100 می باشد. برای دانلود فیلم Hard Candy 2005 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام هیجان انگیز
امتیاز :
7.0/10 67% 58/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2005
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک دختر ۱۴ ساله بنام «هایلی» در محیط اینترنت با یک عکاس جذاب ۳۲ ساله بنام «جف» آشنا می شود. هایلی که فکر می کند جف یک کودک آزار است، با برنامه ریزی قبلی به خانه او می رود تا ...

Hayley’s a smart, charming teenage girl. Jeff’s a handsome, smooth fashion photographer. An Internet chat, a coffee shop meet-up, an impromptu fashion shoot back at Jeff’s place. Jeff thinks it’s his lucky night. He’s in for a surprise.

IMDb
7.0/10
67%
m
58/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Hard Candy 2005

یک دختر ۱۴ ساله بنام «هایلی» در محیط اینترنت با یک عکاس جذاب ۳۲ ساله بنام «جف» آشنا می شود. هایلی که فکر می کند جف یک کودک آزار است، با برنامه ریزی قبلی به خانه او می رود تا ...

جهت دانلود فیلم Hard Candy 2005 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این مطمئناً هیجان انگیز است. لعنت بر فیلمسازان MTV، وقتی واقعاً از سر خود استفاده می کنند برخی از استعدادهای بصری واقعی خود را نشان می دهند. مانند اولین بازی مارک رومانک در فیلم Hard Candy One Hour Photo، دیوید اسلید واقعاً به عنوان کارگردانی که همه چیز را بسیار شدید نگه می دارد عالی است. و به دلیل داستانش با المان های تکان دهنده و آشفتگی محض چنگ انداخته است.

فیلمی درباره پدوفیلی است که دختری 14 ساله را به خانه اش دعوت می کند تا فقط یک بازی آزاردهنده موش و گربه را هدایت کند. پیامدهای تکان دهنده و پیچش های تکان دهنده.

در کنار اولین کار فوق العاده و نویسندگی تاثیرگذار، در واقع این الن پیج جوان است که فیلم را حمل می کند. شما نمی بینید که او در هیچ نقدی از Hard Candy نام برده نشده است. عملکرد او قابل ذکر است، زیرا او تغییر زیادی به سمت شخصیت خود می گیرد. از سوی دیگر، ویلسون کار مناسبی را انجام می‌دهد.

یک هیجان‌انگیز شگفت‌انگیز موثر و البته آزاردهنده به تکان‌دهنده‌ترین حالت.

جهت دانلود فیلم Hard Candy 2005 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


یک عکاس خوش تیپ و ثروتمند که علاقه زیادی به دختران زیر سن دارد، با یک دختر 14 ساله زودرس در اینترنت آشنا می شود و او را به خانه اش دعوت می کند. معلوم می شود که او یک جهنم کک و مک است که میزها را روی میزبانش می چرخاند، او را به صندلی می بندد و رازهای کوچک کثیفش را در مقابل چشمانش فاش می کند. تصویر خلع سلاح‌کننده‌ای خوب، اما در غیر این صورت کاملاً بی‌قرار، عمدتاً یک مطالعه روان‌شناختی دو شخصیتی در زمینه قدرت و دستکاری، شکنجه‌هایی را برای اندازه‌گیری خوب انجام می‌دهد (این روزها عملاً یک پیش نیاز برای Lions Gate است). انگیزه های شخصیت به طور فزاینده ای مبهم و قانع کننده می شوند و به پایانی مضحک و غم انگیز منجر می شوند. به نظر می رسد سازندگان فیلم اصرار دارند که به همه ما درس اخلاق بدی بدهند - با این حال آنها از یادگیری از خودشان امتناع می ورزند - و احساس کلی «آب نبات سخت» را مانند خود پدوفیلی ناخوشایند نشان می دهند. *1/2 از ****