دانلود فیلم Good Luck Jerry 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم गुड लक जैरी 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Good Luck Jerry در ژانر(های) کمدی, جنایی, درام, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Good Luck Jerry به کارگردانی Siddharth Sen, در کشور(های) هندوستان, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Janhvi Kapoor, Deepak Dobriyal, Mita Vasisht, Neeraj Sood, Sushant Singh, Sahil Mehta, Jaswant Singh Dalal, Samta Sudiksha, Saurabh Sachdeva, Rajendra Sethi, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم هندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Good Luck Jerry 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
کمدی جنایی درام
امتیاز :
کشور :
هندوستان
زبان :
هندی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

موفق باشی جری ، نام فیلمی کمدی و جنایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی سیدهارت سن گوپتا می‌باشد. این فیلم بازسازی رسمی فیلم تامیلی کوکیلا است که داستان دختری بی گناه را روایت می کند که به دنیای بدنام قاچاق کوکائین کشیده می شود.

In dire need of money, Jerry gets drawn into the dangerous world of drug trafficking. Things go awry when she is assigned to deliver a high-stake consignment.

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Good Luck Jerry 2022

موفق باشی جری ، نام فیلمی کمدی و جنایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی سیدهارت سن گوپتا می‌باشد. Good Luck Jerry بازسازی رسمی فیلم تامیلی کوکیلا است که داستان دختری بی گناه را روایت می کند که به دنیای بدنام قاچاق کوکائین کشیده می شود.
Good Luck Jerry بازسازی رسمی فیلم تامیلی "کولاماوو کوکیلا" می باشد که داستان دختری بی گناه را روایت می کند که به دنیای بدنام قاچاق کوکائین کشیده می شود.

جهت دانلود فیلم Good Luck Jerry 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Good Luck Jerry اثری هنری در دستان توانای محیط سوری است. این دنباله نشان می دهد که او به عنوان یک داستان نویس رشد کرده است و این چیزی است که من دوست دارم. این تا حد زیادی بهترین جایگزین در دسترس شماست. موفق باشید جری آهنگ اول پر جنب و جوش است. به هر قیمتی شده، شروع فیلم را از دست ندهید. حیاتی است. به ویژه، واکنش گوتام به فضای جشنواره موسیقی بیش از حد است.

0 از 1 این را مفید دانستند آیا این بررسی مفید بود؟ برای رای دادن وارد شوید

جهت دانلود فیلم Good Luck Jerry 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چرخش فیلم بین درام و ملودرام نقطه ضعف آن است. فیلم اول آهنگ‌های جالبی داشت، مخصوصا «تری گالیان»، و آهنگ نسخه جدیدی در ادامه دارد، اما واقعاً همان تأثیر را ایجاد نمی‌کند. بقیه آهنگ ها حتی ارزش ذکر ندارند. و سپس دیالوگ هایی وجود دارد، "قهرمان اصلی hoon teri kahaani ka" یا "tu hero toh main villain." این چهار سرنخ به تکرار و انجام بازی‌های «قهرمان اصلی، تو شرور» یا «تو شرور، قهرمان اصلی» ادامه می‌دهند.