دانلود فیلم Gone in the Night 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Gone in the Night 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Gone in the Night در ژانر(های) معمایی, هیجان انگیز, ترسناک, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Gone in the Night به کارگردانی Eli Horowitz, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Winona Ryder, Dermot Mulroney, John Gallagher Jr., Brianne Tju, Owen Teague, Alain Uy, Dustin Ingram, Yvonne Senat Jones, Nina E. Jordan, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.7/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 54/100 می باشد. برای دانلود فیلم Gone in the Night 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
معمایی هیجان انگیز ترسناک
امتیاز :
7.7/10 48% 54/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

وقتی کات و دوست پسرش به یک کلبه دورافتاده در جنگل‌های سرخ می‌رسند، یک زوج جوان مرموز را در آنجا پیدا می‌کنند که ...

Upon arriving at a remote cabin in the redwoods, Kath and her boyfriend find a mysterious younger couple already there — the rental has apparently been double-booked. They decide to share the cabin with these strangers until the next morning, but her boyfriend disappears with the young woman, which sends Kath in a spiral to find an explanation for their sudden breakup — but the truth is far stranger than she could have imagined.

IMDb
7.7/10
48%
m
54/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Gone in the Night 2022

وقتی کات و دوست پسرش به یک کلبه دورافتاده در جنگل‌های سرخ می‌رسند، یک زوج جوان مرموز را در آنجا پیدا می‌کنند که ...

جهت دانلود فیلم Gone in the Night 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


دومین باری که زوج دیگر ظاهر می شوند، هر دوی آنها شیطانی به نظر می رسند. تعجب! آنها مسئول ناپدید شدن دوست پسر کات (شخصیت وینونا رایدر) بودند. در چنین فیلمی هرگز نباید یک قدم از آن جلوتر باشید. ده قدم جلوتر از آن بودم. من آدمی نیستم که سعی کنم از یک فیلم پیشی بگیرم. ترجیح می دهم غافلگیر شوم. اما هیچ شگفتی در Gone in the Night وجود ندارد. هیچ یک. حتی نشان می‌دهد که دوست پسر قبلاً این زوج را در سی دقیقه بعد از فیلم ملاقات کرده است، فقط برای اینکه آن را برای هر کسی که ممکن است حتی از راه دور کنجکاو باشد که آیا آنها گناهکار هستند یا نه.

من می‌دانستم که صاحب کابین نیز در آن بود. چرا او را معرفی کنید، باید چنین علاقه شدیدی به کمک به شخصیت WR نشان دهد، اگر قرار نبود به نحوی وارد "پیچش" شود؟ او کابین را برای یک شب به هر دو زوج اجاره کرد، و یک سوال در مورد چرا و چگونه این اتفاق افتاد؟ وقتی او به این موضوع اشاره کرد که پدرش بر اثر یک اختلال ژنتیکی خون مرده است و او در حال آزمایش درمان خودش است، این قسمت چرایی را پر کرد. زوج. آن پسر احتمالاً پدر یکی از آنها است، و آنها دوست پسر WR را گرفتند تا بتواند از خون او برای آزمایش استفاده کند.

هنوز احمقانه به نظر نمی رسد؟ معلوم شد که پدر نمی میرد. او از دوست پسر کات برای ماندن و احساس جوانی استفاده می کند. متعجب؟ چی؟ او به دنبال درمان بیماری پدرش بود و به طور اتفاقی چشمه جوانی را کشف کرد؟ این افشاگری کل فیلم را تبدیل به یک اتلاف وقت غول پیکر کرد. سپس وقتی کث می‌گوید که او هم می‌خواهد این کار را انجام دهد، در حالی که دوست پسرش درست در کنار او دراز کشیده است، پدر و پسر فقط می‌گویند: "باشه!" و دوست دختر روانی را روشن کنید. "اوه نه! کات ما را فریب داد! او با ما که خون دوست پسرش را تخلیه می کنیم، خونسرد نبود!"

Gone in the Night هم مثل هر شخصیتی در آن گنگ است. دوست دختر بدون هیچ دلیلی روانی بود. Gone in the Night بدون دلیل وجود دارد. من در ابتدا به آن 4 ستاره دادم، زیرا وینونا رایدر و جان گالاگر جونیور را به عنوان بازیگر دوست دارم. هر چه بیشتر شروع به نوشتن این نقد کردم، ستاره های کمتری می خواستم به آن بدهم. آن دو بازیگر لیاقت خیلی بهتر از این را دارند. درموت مولرونی نیز همینطور. من به آن سه ستاره برای آن سه بازیگر می دهم و این سخاوتمندی نسبت به Gone in the Night است.

جهت دانلود فیلم Gone in the Night 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من Gone in the Night را دیدم با بازی Winona Ryder-Stranger Things_tv، Beetlejuice. جان گالاگر جونیور-زیر آب، نعناع فلفلی; Owen Teague-Montana Story، فیلم های It; Brianne Tju-I Know What You Dist Summer_tv, 47 Meters Down: Uncaged and Dermot Mulroney-Hanna_tv, Young Guns.

این یک تریلر معمایی/ترسناک است. وینونا و جان زوجی هستند که حدود یک سال است که با هم قرار می‌گیرند و تصمیم می‌گیرند برای فرار از همه چیز، یک کابین در جنگل اجاره کنند. وقتی آنها به آنجا می رسند، یک زوج دیگر، اوون و برایان، قبلاً آنجا هستند - به نظر می رسد که دوبار رزرو شده است. همه آن‌ها تصمیم می‌گیرند تا کابین را به اشتراک بگذارند و تا صبح روز بعد، زمانی که وینونا از خواب بیدار می‌شود، متوجه می‌شود که جان و برایان در شب رفته‌اند. اوون که مثل بچه‌ها گریه می‌کند به وینونا می‌گوید که او آن دو را در حال جدا کردن گرفتار کرد و نیمه‌شب با هم رفتند. وینونا به خانه می‌رود، اما تصمیم می‌گیرد که چیزی ماهیگیر است و می‌خواهد صاحب کابین، درموت را ردیابی کند و اوون یا برایان را پیدا کند و امیدوار است بفهمد چه اتفاقی برای جان افتاده است - به نظر نمی‌رسد که او نمی‌تواند از طریق تلفن با او تماس بگیرد. درموت در جست و جوی او به دستیار او تبدیل می شود. رویدادها بدون توالی با استفاده از فلاش بک بیان می شوند، بنابراین شما یاد می گیرید که واقعاً تا پایان چه اتفاقی افتاده است.

برای زبان و تصاویر خونین رتبه R داده شده است و مدت زمان اجرای آن 1 ساعت و 30 دقیقه است.

کمی قابل پیش بینی است - تقریباً در نیمه راه متوجه شدم - اما فیلم بدی نیست. من آن را روی دی وی دی نمی خریدم اما به عنوان اجاره خوب است.