دانلود فیلم Girl in the Picture 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Girl in the Picture 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Girl in the Picture در ژانر(های) مستند, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Girl in the Picture به کارگردانی Skye Borgman, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Natalie De Vincentiis, Mark Chinnery, Sarah French, Dana Mackin, Meg Schimelpfenig, Robert Christopher Smith, اشاره کرد. رده سنی فیلم TV-MA و زبان(های) فیلم آلمانی, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Girl in the Picture 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
مستند
امتیاز :
7.2/10 96%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
آلمانی انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
TV-MA
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

مرگ مرموز یک مادر جوان و ضربه ربوده شدن پسرش، معمای ناگشوده چندین دهه را در مورد هویت واقعی زن، و یک قاتل فراری بازگشایی می کند..

A young mother’s mysterious death and her son’s subsequent kidnapping blow open a decades-long mystery about the woman’s true identity, and the murderous federal fugitive at the center of it all.

IMDb
7.2/10
96%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Girl in the Picture 2022

مرگ مرموز یک مادر جوان و ضربه ربوده شدن پسرش، معمای ناگشوده چندین دهه را در مورد هویت واقعی زن، و یک قاتل فراری بازگشایی می کند..

جهت دانلود فیلم Girl in the Picture 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چه اتفاقی برای فرزند اول "شارون" افتاد؟ پدر واقعی مایکل که بود؟ آیا وارن هیوز شارون را کشت، آنها به این موضوع پاسخ ندادند... خیلی از افراد عجیب و غریب در این مستند، مادر بیولوژیکی شارون، والدین خوانده مایکل (آنها واقعاً حالات بدی ایجاد می کردند) نویسنده کتاب که به وضوح فقط می خواست بنویسد. کتاب، دوستی که می گوید از اینکه شارون و وارن ازدواج کرده اند واقعا شوکه شده است اما بعد می گوید که شاهد تجاوز او به شارون در جوانی بوده و به کسی چیزی نگفته است؟ و عمدتاً چگونه شارون نتوانست به کسی بگوید یا فرار کند اما اجازه داشت با مرد دیگری رابطه جنسی داشته باشد؟ داستان جالب و غم انگیزی است اما من فیلم های مستند را دوست ندارم که بیشتر از قبل از تماشای آن گیج شده باشم...

جهت دانلود فیلم Girl in the Picture 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این یک داستان واقعا ناراحت کننده است و اگر آن را تماشا کنید ایمان خود را به انسانیت از دست خواهید داد. و اگر به خدا ایمان داشته باشید، اعتقادات خود را نیز در این مورد زیر سوال خواهید برد.

اما این دختر تحسین برانگیز بود.
جامعه او را شکست داد. اگر کسی در مقطعی مداخله می‌کرد و سؤالات درستی می‌پرسید و با مجریان قانون صحبت می‌کرد، می‌توانست نجات پیدا کند.

با تشکر کامل FBI برای پیگیری پرونده تا پایان. از بارداری نوجوانان باید به طور فعال جلوگیری کرد. اگر نمی توانید از فرزندان خود حمایت کنید یا به آنها زندگی خوبی بدهید، لطفاً بچه دار نشوید. مادر جنایتکار واقعی اینجاست. او کاری نداشت که 3 بچه در یک تریلر زندگی کنند و به شدت غیرمسئولانه با غریبه ای که به تازگی با او آشنا شده ازدواج کند. او باید با روانی زندانی شود.