دانلود فیلم Ghost Rider 2007 (روح‌سوار) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم روح‌سوار 2007 بدون سانسور

فیلم روح‌سوار در ژانر(های) هیجان انگیز, اکشن, فانتزی, ساخته شده و در سال 2007 به روی پرده رفت. Ghost Rider به کارگردانی Mark Steven Johnson, در کشور(های) ایالات متحده آمریکااسترالیا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Nicolas Cage, Eva Mendes, Sam Elliott, Wes Bentley, Peter Fonda, Matt Long, Brett Cullen, Raquel Alessi, Donal Logue, Tony Ghosthawk, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 5.2/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 35/100 می باشد. برای دانلود فیلم Ghost Rider 2007 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز اکشن فانتزی
امتیاز :
5.2/10 26% 35/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا استرالیا
زبان :
انگلیسی
سال :
2007
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

جانی بلیز در دوران جوانی و زمانیکه حال پدرش بشدت وخیم است مفیستو یا همان شیطان نزد او آمده و با او معامله ای می کند . او حاضر می شود به ازای شفای پدرش از بیماری روح خود را در اختیار شیطان بگذارد اما در ادامه در می یابد فریب خورده است…

In order to save his dying father, young stunt cyclist Johnny Blaze sells his soul to Mephistopheles and sadly parts from the pure-hearted Roxanne Simpson, the love of his life. Years later, Johnny's path crosses again with Roxanne, now a go-getting reporter, and also with Mephistopheles, who offers to release Johnny's soul if Johnny becomes the fabled, fiery 'Ghost Rider'.

IMDb
5.2/10
26%
m
35/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Ghost Rider 2007

جانی بلیز در دوران جوانی و زمانیکه حال پدرش بشدت وخیم است مفیستو یا همان شیطان نزد او آمده و با او معامله ای می کند . او حاضر می شود به ازای شفای پدرش از بیماری روح خود را در اختیار شیطان بگذارد اما در ادامه در می یابد فریب خورده است…

جهت دانلود فیلم Ghost Rider 2007 (روح‌سوار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


شبح سوار خنده دار است. غیرقابل گفتن ، هیستریک خنده دار. متأسفانه ، همه این شوخ طبعی های غیر عمدی است. روح‌سوار قادر است بسته بندی های کلیشه ای قابل تصور ، خنداننده شونده ، فیلم نامه ای غیر منطقی ، بازیگری چوبی و کارگردانی ناخوشایند برای سرگرمی رو به رو را در هر کتاب کمیک و فیلم اکشن داشته باشد.

جانی بلیز 17 ساله است طاغوت پیر که به عنوان بخشی از یک موتور سیکلت جسور با پدرش در سیرک کار می کند. وقتی جانی می فهمد پدرش به بیماری سرطان مبتلا شده است ، جانی برای نجات جان پدرش با شیطان (با بازی برش مقوایی از پیتر فوندا) معامله می کند. این تقریباً یک روز طول می کشد ، زیرا عصر روز بعد پدر جانی در حین اجرا می میرد. "نه آه! جانی فریاد می زند. نوعی که وقتی فیلم را تماشا می کنید فریاد می کشید.

جانی یک دختر نیز دارد ، روکسان. شب قبل از اجرای سرنوشت ساز ، او به او می گوید که دارد دور می شود - پدرش ، که نسبت به توانایی جانی در زنده ماندن در چنین خط کاری خطرناک شک دارد ، او را به زندگی با مادرش می فرستد. روکسان این لحظه را به جانی اطلاع می دهد که کار کنده کاری علامت تفصیلی "جانی + روکسان برای همیشه" را روی یک درخت بزرگ و قدیمی انجام داده است. ظاهراً او نمی خواست قبل از انداختن بمب تمرکز خود را از بین ببرد. به هر حال هر دو تصمیم می گیرند که با هم فرار کنند ، اما پس از آن پاپ جانی می میرد و جانی خودش می دود تا به عنوان شخص جالب ترین موتورسیکلت جهان شناخته شود.

در همین حال! فرشتگان مقدماتی در رقابت با پسر شیطان ، بلک هارت ، در تلاشند تا قراردادی را امضا کنند که به آنها کنترل روح برخی از شهرهای دیرینه را کنترل کند. با این روح ها ، Blackheart می تواند بر جهان یا چیزهای دیگر حکومت کند. (معلوم نیست که چگونه روح همه یک شهر کوچک در وسط هیچ کجا به کسی قدرت می دهد که هر چیزی بزرگتر از یک همبرگر را اداره کند.) و ، به نظر می رسد ، وقتی جانی معامله خود را با شیطان انجام داد ، او تبدیل به شبح سوار شد ، مسئول حمل و نقل عقود روح به شیطان است. Blackheart می خواهد قرارداد را متوقف کند تا بتواند قدرت را از پدرش غصب کند.

یک سال بعد سریع جلو بروید. بله ، یک سال جانی از 17 سالگی به ... نیکلاس کیج تبدیل شده است. کیج 43 ساله است. این منطقی نیست آه ، و البته او به شعله قدیمی Roxanne نیز برخورد می کند ، که هم اکنون اوا مندس بازی می کند. یا به عبارت دقیق تر ، قفسه سینه اوا مندس بازی می کند ، که هر زمان ممکن به طور برجسته ای به نمایش در می آید. مندس 32 ساله است. او ظاهراً در حال بازی کردن یک جوان 18 ساله است. حتی جالب تر اینکه ، روکسان اکنون یک گزارشگر تلویزیونی است. در سن 18 سالگی ، به احتمال زیاد او دستیار تهیه کننده تولید کننده است. از زمان حرفه ای ، حتی وقتی هوا راکسان از تاپ های کم ارتفاع استفاده می کند ، بهتر است بیننده را از س questionsالات مجنون خود منحرف کنید.

تصور می شود که کیج صرفاً به خاطر ورزش ، این نقش را امضا کرده است یک خال کوبی Ghost Rider که از قضا باید برای روح‌سوار پوشانده می شد. به گونه ای است که گویی جری ساینفلد برای بازی در نقش سوپرمن از او استفاده شده است. شما تمام رفتارهای کیج را دریافت می کنید - تیک ها ، اصطلاحات آویزان ، نگاه دهان گوزن ، نگرش لاکونیک. در واقع همان چیزی نیست که شما از یک قهرمان کمیک بوک انتظار دارید. به نظر می رسد مندس سرگرم کننده است ، اما زایمان او به شکلی متناقض صاف است. بازیگران این بازی چند تایمر قدیمی را تشکیل می دهند - سام الیوت در نقش Caretaker بازی می کند ، یک پوکه قدیمی مکارانه که فقط سام الیوت می توانست نقش او را بازی کند. الیوت یک بازیگر خارق العاده است و در اینجا برای بازی در نقش خود بسیار بهتر از هر کس دیگری در این کف لجن است ، اما نمی تواند فیلم را نجات دهد. او حتی تا نیمه راه فیلم حتی روی صفحه نیست. پیتر فوندا ، به نظر می رسد خسته کننده و به نوعی کتک خورده ، شیطان است. او نوعی دور از ذهن و قانع کننده نیست. اوه آره ، و وس بنتلی ، که زمانی در American Beauty بود ، Blackheart است ، بدون جوآن جت. خدای من ، آنها می توانستند برای ایفای این نقش به هر نیت وهوی ناخوشایند دست پیدا کنند ، بسیار عالی بود. بنتلی شخصیت شرور خوبی ایجاد نمی کند.

بیایید اینجا روشن شویم. روح‌سوار قرار نیست یک فیلم خنده دار باشد. این یک داستان کاملاً مصور و کمیک از یک جوان خالی از سکنه است. و با این وجود فیلم آنقدر ناجوانمردانه ارائه شده است که نمی توان خنده اش را حفظ کرد. س Quesالات به وفور وجود دارد: چرا Ghost Rider حتی تا راهی خوب برای ورود به فیلم ظاهر نمی شود؟ چرا وقتی جانی 300 فوت (زمین فوتبال) پرش می کند وقتی فاصله از آن بیشتر است (360 فوت) به ما گفته می شود؟ چرا وقتی جانی از شیطان س asksال می کند که آیا او مسئول زنده نگه داشتن جانی از طریق تمام اقدامات ضد مرگ او است ، شیطان می گوید: "نه ، این همه تو بودی ، جانی"؟ (این بود؟ اگر شما شیطان هستید و به این پسر احتیاج دارید که شبح سوار خود شوید ، و پسر شما در یک ردیف کاری است که در آن دائماً در معرض آسیب است ، آیا به او کمک نمی کنید تا او این کار را نکند ، می دانید ، می میرید؟) وقتی جانی چرخه خود را در آزادراهی شلوغ متوقف می كند تا بتواند با روكسان گپ بزند و جلوی ترافیك را بگیرد ، چطور كسی در اطراف دوچرخه و وانت او رانندگی نمی كند؟ دو لاین وجود دارد. چرا ، اگر بلک هارت یک موجود خارق العاده (و احتمالاً جاودانه) است ، Caretaker جانی را به سمت یک تفنگ ساچمه ای می اندازد که با آن می تواند به Blackheart حمله کند؟ چرا کلیسایی که Caretaker در آن زندگی می کند و کار می کند ، زمینی مقدس و مقدس است که Blackheart نمی تواند بر آن قدم بگذارد ، اما کلیساهای دیگر - از جمله کلیسایی در یک دهکده کوچک و وسط هیچ کجا - چنین نیستند؟ چرا وقتی شبح رایدر یک شب در شهر مسابقه می دهد و ناخواسته باعث تخریب می شود ، دقیقاً یک اتومبیل با وجود ده ها وسیله نقلیه دیگر در اطراف خود ، تلنگر می خورد و به داخل پنجره می زند؟ چطور ممکن است Ghost Rider اگر به تیغه شانه او را بزنید ، آسیب ببیند اما با شلیک به او زخمی نشوید؟ (ممکن است بعضی از این س questionsالات پاسخ های واقعی داشته باشند ، اما من آنها را از فیلم دریافت نکردم.)

بنابرروح‌سوار تقریباً بی فایده است و تقریباً طی یک هفته دیگر آن را فراموش خواهیم کرد وجود داشته این عملکرد ، کارگردانی و نوشتن ضعیف است و سرگرمی های خوبی را ارائه نمی دهد - البته ، مگر اینکه ، به دنبال خنده های ناخواسته باشید.

جهت دانلود فیلم Ghost Rider 2007 (روح‌سوار) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


بنابراین ، بیایید درست در جلو صادق باشیم: Ghost Rider یک پیش فرض احمقانه دارد. نوعی ادای احترام مدرن به فاوست ، شامل جون بلیز فوق العاده راننده شیرین کاری موتور سیکلت است که روح خود را به شیطان می فروشد تا پدرش را از سرطان نجات دهد ، اما شیطان سریع او را (آن شیطان اب زیر کاه) می کشد. معامله جانی موافقت کرد که او را به شبح سوار ، شکارچی فضل شیطان تبدیل کند ، که هر زمان که در حضور "شر" باشد ، با یک موتور سیکلت با لاستیک های شعله ور ، با جمجمه شعله ور خود برای سر حرکت می کند. " بنابراین ، بله ، هر آنچه می خواهید در مورد مردانی که به خزیدن در ساختمان ها یا افرادی که می توانند خود را شفا دهند ، بگویید ، Ghost Rider آن را شکست می دهد. بنابراین ، شاید مناسب باشد ، گرچه متأسفانه چنین است ، روح‌سوار Ghost Rider نیز تا حدی احمقانه است. Ghost Rider که به سختی در ساخت فیلم های بشکه ای قرار دارد ، نمی تواند کمی از مارکی کوتاه بیاید که به آن اجازه می دهد تا خوب طبقه بندی شود.

مانند هر "منشا" داستان "فیلم کمیک است ، برخی از داستان های عقب سوار وجود دارد ، که شامل انبوه قراردادهایی است که شیطان در شهری در غرب قدیم به نام سن ونگانزا انجام داده است. پسر شیطان ، بلک هارت (وس بنتلی) تصمیم گرفته است برای بدست آوردن این قرارداد از جهنم مرخصی بگیرد و از آن برای تسخیر جهنم یا زمین یا چیز دیگری استفاده کند (فیلم در این مورد کمی مبهم است) ، زیرا این قرارداد خاص این روح ها ظاهراً نوع خاصی از شر است. خوب ، شیطان ، معروف به مفیستوفل (پیتر فوندا) ، کاملاً آماده نیست تا پسر بچه پسر را از تخت سلطنت برکنار کند ، بنابراین او جانی بلیز (نیکلاس کیج) را با نام Ghost Rider فراخوانی می کند تا جلوی Blackheart و مأمورانش را بگیرد. جانی یک شکارچی فضل جهنمی است که تا حدودی اکراه است ، اما او در تلاش است تا با عشق سابق نوجوان ، روکسان (اوا مندس) که اکنون گزارشگر اخبار تلویزیون است ، ارتباط برقرار کند و راهی پیدا کند تا بعد از اشتباه در گرفتن شیطان ، فرصت دوم را بدست آورد. معامله.

مارک استیون جانسون ، نویسنده ، کارگردان ، که آخرین بار ابرقهرمان مارول ، دردویل را به صفحه نمایش آورد ، به درستی متوجه می شود که این ماده دقیقاً به یک رویکرد مستقیم روبرو نمی شود ، بنابراین شبح سوار زبان دارد به طور محکم در گونه خود کاشته شده است. بسیاری از صحنه ها شامل شخصیت هایی است که برخی از طرح ها را برای دیگران توضیح می دهند و به نظر می رسد که آنها خود به سختی به آن باور دارند. تماشاگران فیلم واکنش شل و آرومی مناسبی نسبت به پسری دارند که موتورسیکلت دارد و جمجمه ای شعله ور برای سر دارد که اگر در همان وضعیت آنها باشید می توانید خود را بپوشید. با این حال ، جانسون اشتباه می کند که کوتاه نمی گذارد فیلم به اردوگاه مرزی تبدیل شود. در یک صحنه ، شبح رایدر با احترام به انگشت وسط سلام می دهد ، به پلیس می گوید آنها در صحنه دیگر "او را آزار می دهند" و یک صحنه مضحک دارد که در آن جانی ، هنگام بازجویی ، به دو پلیس می گوید که چقدر به حرفه آنها احترام می گذارد و قصد دارد بعد از اینکه روزهای شیرین کاری او تمام شد ، خود افسر پلیس باشید. درجه ای از شوخ طبعی خود ارجاعی وجود دارد که برای این مطالب مفید است ، اما پس از آن Ghost Rider فقط از کنار طنز سبک عبور می کند و تقریباً تقلید می کند.

Ghost Rider همچنین موفق می شود یک فیلم اکشن نسبتاً لنگ باشد هنگامی که درگیری بین Ghost Rider و دژخیمان Blackheart شروع می شود. این صحنه ها نسبتاً شیک است ، فاقد هرگونه هیجان و انرژی است ، و بیشتر صحنه های مربوط به جانی با موتور سواری نیز بدون هیچ گونه هیجان احشایی است. همچنین یک داستان عاشقانه عملا غیرضروری بین جانی و روکسان وجود دارد که فاقد هرگونه شیمی است. چرا فیلم های کمیک همیشه فکر می کنند که نیاز به یک داستان فرعی عاشقانه دارند؟ جنب c بدبینانه من می داند که ارائه چیزی مورد علاقه برای دوست دخترانی است که دیگران توسط این افراد قابل توجه به روح‌سوار کشانده می شوند ، اما اگر سازندگان فیلم فقط می خواهند با آن تماس تلفنی بگیرند ، باید آن را کنار بگذارند. بله ، او قرار است یک قهرمان غم انگیز باشد که توسط عشق نجات داده شده است ، اما در این حالت ، شما باور نمی کنید که این دو واقعاً عاشق هم باشند.

عملکرد نیکلاس کیج به پوچ بودن Ghost Rider کمک نمی کند. کیج می داند که او با موادی کار می کند که بسیار مسخره است و عملکرد او را بیش از حد بالا می برد. عملکرد او در گروه "دمدمی مزاج" قرار می گیرد و هرچند در بعضی مواقع سرگرم کننده است ، اما به نجات Ghost Rider از تفسیر شوخی کمک نمی کند. اوا مندس ، به عنوان روکسان ، در آنجا بسیار وحشتناک نیست ، اما به سختی به یاد ماندنی یا برجسته است. Ghost Rider واقعاً در بخش شرور کوتاه می آید. وسط بنتلی سیاه قلب یک شرور کلیشه ای و تک بعدی است که ترس و بیزاری زیادی از مخاطب ایجاد نمی کند. مینیون های او هر دو احمقانه و غیر تهدیدآمیز هستند و ممکن است باعث ایجاد چند اسنیکر شود. تنها لطف پس انداز در اینجا پیتر فوندا به عنوان شیطان است. او خیلی زیاد نیست اما کارآمد است.

Ghost Rider بدون جلوه های بصری مناسب غرق می شود و در این قسمت ، فیلم به طور منطقی موفق است. جلوه های جمجمه شعله ور قابل باور است (به همان اندازه که جمجمه های شعله ور قابل باور هستند) و بیشتر صحنه های دوچرخه سواری در حالی که در شعله های آتش هستند نیز به خوبی حفظ می شوند. امتیاز موسیقی توسط متخصص ترسناک کریستوفر یانگ نیز قوی است و به نوعی تلفیقی از ارکستر گوتیک ، وسترن و هارد راک است. متأسفانه ، این عناصر نمی توانند فیلمنامه ای را که در گفتگوی خسته مانند "شما برای این کار هزینه می کنید!" غرق می شوند ، به طور کامل ذخیره کنید. یا "مفیستوفل ، من می دانستم که می آیی!" با 110 میلیون دلار ، شما امیدوارید که بتوانید چیزی کمی عمیق تر از پسر بچه ای بخرید که با سر آتش کاملاً عالی به نظر می رسد.