دانلود فیلم Four Good Days 2020 (چهار روز خوب) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم چهار روز خوب 2020 بدون سانسور

فیلم چهار روز خوب در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2020 به روی پرده رفته است. Four Good Days به کارگردانی Rodrigo García, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Mila Kunis, Glenn Close, Stephen Root, Joshua Leonard, Rebecca Field, Chad Lindberg, Michael Hyatt, Sam Hennings, Mandy June Turpin, Violet Brinson, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 52/100 می باشد. برای دانلود فیلم Four Good Days 2020 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
6.5/10 53% 52/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2020
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

این فیلم بر اساس داستانی واقعی نوشته‌ی «الی ساسلو» نویسنده‌ی «واشینگتن پست» اقتباس شده و سرگذشت زنی به نام مالی با بازی کونیس را روایت می‌کند، زنی ۳۱ ساله که ملتمسانه از مادرش دب با بازی کلوس می‌خواهد در جنگ با هروئین او را یاری کند. دب علی‌رغم یک دهه ناامیدی، اندوه و خشم، برای آخرین بار می‌کوشد دخترش را از اعتیاد به هروئین برهاند.

A mother helps her daughter work through four crucial days of recovery from substance abuse.

IMDb
6.5/10
53%
m
52/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Four Good Days 2020

چهار روز خوب بر اساس داستانی واقعی نوشته‌ی «الی ساسلو» نویسنده‌ی «واشینگتن پست» اقتباس شده و سرگذشت زنی به نام مالی با بازی کونیس را روایت می‌کند، زنی ۳۱ ساله که ملتمسانه از مادرش دب با بازی کلوس می‌خواهد در جنگ با هروئین او را یاری کند. دب علی‌رغم یک دهه ناامیدی، اندوه و خشم، برای آخرین بار می‌کوشد دخترش را از اعتیاد به هروئین برهاند.

جهت دانلود فیلم Four Good Days 2020 (چهار روز خوب) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من کاملاً مطمئن نیستم که از این یکی چه کنم. تا آخرش مرا مجذوب خود کرد، فیلم خوبی است. بازیگری مناسب بود - میلا کونیس در واقع بهتر از آن چیزی بود که انتظار داشتم، اگرچه کمی ظرافت بیشتر ممکن بود روی شخصیت او بهتر باشد، به خصوص از نظر ظاهرش که کمی تئاتری به نظر می رسید. به هر حال، فیلم قطعاً دلپذیرتر از آن چیزی است که تریلر آن را نشان می دهد، که از نظر من چیز خوبی بود زیرا در تمام طول راه انتظار داشتم (ملو)درام خالص باشد. همانطور که بررسی دیگری بیان کرد، تریلر اساساً خلاصه ای از فیلم است در غیر این صورت (اگرچه با لحن کمتر). تریلرها تمایل به انجام این کار دارند و بسیار آزاردهنده است.

چهار روز خوب نسبتاً کوتاه است و خیلی بیشتر روان‌شناختی است تا داستان محور. هنوز به نظر من تناقضاتی در روانشناسی وجود داشت که تقریباً به عنوان حفره های داستانی خوانده می شد. بیشتر در مورد ناهماهنگی در اعمال مادر است. اگرچه می‌دانم که آنها سعی داشتند این واقعیت را منتقل کنند که سازگاری زیادی در نحوه برخورد کسی با یک عزیز (چه رسد به فرزند شما) وجود ندارد که اینگونه خود تخریب می‌کند، و این بیشتر فراز و نشیب، فریبکاری و دستکاری است - چهار روز خوب در مدت زمان بسیار کوتاهی اتفاق می‌افتد و در آن بازه زمانی متوجه شدم که اقدامات مادر در ترکیب با یکدیگر به نوعی گیج‌کننده است.

صحنه‌ها عبارت بودند از تماس تلفنی جعلی مولی از کلینیک. در مورد قرار ملاقاتش که دوباره برنامه ریزی شده است، و آخر هفته بعدی که او در خانه سابقش می گذراند برای من عجیب بود. مادرش روزها مانند شاهین او را تماشا می کرد، حتی در حالی که او در حال جعل تماس تلفنی خود بود، پشت سر مولی قدم می زد. سپس مادرش بلافاصله ظنهای بسیار منطقی (که بعداً معلوم شد که حقیقت دارد) در مورد واقعی بودن تماس تلفنی ابراز کرد، اما همچنان به مولی اجازه داد به محل زندگی سابقش که اخیراً از او خواسته بود برای او مواد مخدر بگیرد (مثلاً یکی) روز قبل). خوب، پس حدس می‌زنم او لزوماً نمی‌توانست جلوی خروج مولی را بگیرد، اما چرا روز بعد با کلینیک تماس نگرفت تا این زمان‌بندی مجدد را تأیید کند؟ اگر درست بود، آیا حداقل کمی خیال او را راحت نمی کرد؟ و چرا او دیوانه وار سعی می کند هم مولی و هم مولی سابق را در دست بگیرد، اما فقط از طریق پیامک و تماس، و نه با رانندگی؟ اما پس از آن او به دلایلی به خانه پدر مولی می رود؟ حتی فقط مولی نبود که در اینجا نقش داشت - نوه های او نیز بودند. واقعاً برای من معنی نداشت.

یک چیز دیگر: چرا مادر اینقدر خوش بین است که انگار قرار است همیشه با خوشحالی زندگی کنند. هر دو می دانستند که او به اندازه کافی هوشیار بوده است. دکتر به معنای واقعی کلمه به آنها گفت که دلیل اینکه او باید یک هفته هوشیار باشد این بود که در غیر این صورت شلیک می تواند عواقب تهدید کننده زندگی داشته باشد. پس چرا آنها در مورد این خطر بیشتر بحث نکردند، و چرا با خوشحالی به سمت ماشین رفتند و زمانی که مولی به عقب‌نشینی حاد رفت، این به‌عنوان نوعی پیچیدگی نشان داده شد؟ آیا آنها به معنای واقعی کلمه نمی دانستند که این یک احتمال قوی در تمام مدت بود؟ من را هم گیج کرد.

داستان بارداری/فرزندخواندگی که در آنجا مطرح شد کمی تصادفی بود، صادقانه بگویم مطمئن نیستم که هدف از دستیابی یا افزودن به داستان چیست.

در نهایت، داستان کمی بیشتر درباره پدر سابق / پدر فرزندانش مالی خوب بود. حالا حدس می‌زنم فهمیدیم که او هم یک معتاد ساده است (که با توجه به اینکه مولی به‌عنوان یک معتاد فعال با او رابطه داشته است، به نوعی منطقی به نظر می‌رسد، همانطور که به ما گفته می‌شود او از نوجوانی با او رابطه داشته است). چه کسی از او می خواهد که به محض خروج از توانبخشی برای او مواد مخدر دریافت کند، و حتی یک روز بعد از آن که قرار بود واکسن او را بزند تا با هم بیرون بیاید، با او بیرون می رود؟ به نظر می رسد که او در آن زمان نیز بسیار عمیق بود. چرا او پس از آن خودش حضانت بچه ها را برعهده دارد و آیا واقعاً به این موضوع پرداخته نمی شود، حداقل بعد از اینکه او پاک شد؟

چنین چیزهایی در طول فیلم ناامید کننده بودند، اگرچه ناامیدی مداوم و امید کاذب احتمالاً وجود دارد. آنچه را که آنها می‌خواستند به تصویر بکشند - می‌توانست به روش‌های دیگری غیر از این راه‌ها نشان داده شود که بیش از حد بی‌معنی به نظر می‌رسیدند.

کمی پیش‌زمینه بیشتر در مورد خود مولی نیز خوب خواهد بود، مانند شاید چند فلاش بک یا گفتگو در مورد مراحل اولیه اعتیاد او. اکنون فقط چند بار با عجله به آن اشاره شده است. با این حال، می‌توانم قدردانی کنم که مولی لزوماً یک پس‌زمینه آسیب‌زا و دیوانه‌کننده برای توضیح مسائل مربوط به اعتیادش ندارد. این ایده که مردم را می‌توان به گونه‌ای دیگر ارتباط برقرار کرد، در دوره‌ای از، مثلاً 13 دلیل برای تایپ هیپ، که در آن هر اقدام خودتخریبی یا خشونت‌آمیز فوق‌العاده دقیق توضیح داده می‌شود، تازه‌کننده است - اگرچه ایده مخالف در چهار روز خوب کمی بیش از حد تحت فشار قرار می‌گیرد. هم. در واقعیت، حقیقت احتمالاً جایی بین طبیعت و پرورش است. کل آن صحنه دیالوگ که در آن (بیش از حد) گفته شده بود که اساساً هیچ کس نمی توانست کاری برای جلوگیری از این امر انجام دهد، کمی بیش از حد در دماغ و تحمیل بود. آن‌ها می‌توانستند آن را با داستان‌های بیشتر تجسم کنند یا آن را بیشتر در وسط بگذارند.

فیلمی بسیار تماشایی، گاهی لمس‌کننده، با سرعت خوب و لحن کلی خوب: تماشای آن قابل تحمل است زیرا این یک درامفست بسیار سنگین نیست. با این حال، برای چنین طرح «کوچکی»، سؤالات زیادی برجای گذاشت، و احتمالاً سؤالاتی که آنها می خواستند بینندگان را با آنها ترک کنند، نبود.

جهت دانلود فیلم Four Good Days 2020 (چهار روز خوب) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


همانطور که در مورد اکثر فیلم‌های مربوط به اعتیاد به مواد افیونی وجود دارد، چهار روز خوب نمای کلی بسیار غیرواقعی از نحوه عمل سم زدایی دارد. آن‌ها با او روی صندلی دندانپزشکی و پریدن با بچه‌هایش 5 روز پس از بهبودی، آن را شبیه یک راهپیمایی می‌کنند. خیلی بعید است من یک معتاد در حال بهبودی 8 ساله هستم و این به سختی با روایت من مطابقت دارد! او ادعا می کرد که از هروئین و متادون استفاده می کند، بگذارید فقط به شما بگویم وقتی متادون را سم زدایی کردم، به معنای واقعی کلمه به مدت 2 هفته روی مبل خود دراز کشیدم و نمی توانستم بخوابم، غذا بخورم، حرکت کنم، حتی تلویزیون تماشا کنم. در یک توپ دراز کشیدم و گریه کردم. شما حتی تا حداقل 2 هفته احساس بهتری ندارید. هروئین یک سم زدایی بسیار مشابه است، فقط کمی کوتاهتر است. از هر یک، چندین ماه طول می کشد تا احساس تا حدودی طبیعی شروع شود و چندین سال طول می کشد تا احساس کاملا طبیعی داشته باشید. فکر نمی‌کنم هیچ فیلمی بتواند واقعیت آن را به طور کامل بیان کند، اما بسیاری آن را بسیار بهتر انجام داده‌اند (خاطرات بسکتبال به ذهن می‌رسد). هر کسی که می‌گفت سم‌زدایی نقطه‌ای بود، احتمالاً فقط از مواد افیونی مصنوعی مانند اکسی کدون استفاده می‌کرد. تفاوت بزرگ! آه و به منتقدی که این 1 ستاره را داده است، با توجه به اینکه چهار روز خوب مملو از اطلاعات نادرست مضر در مورد "اجبار کردن بیمار به یک ترک غیرضروری دردناک" است، که نشان می دهد پزشک باید به او متادون می داد، و اینکه گریم او بسیار کمرنگ شده است. ، بررسی شما مملو از اطلاعات نادرست مضر است. متادون بدترین کاری است که برای اعتیاد انجام می شود. این فقط تعویض یک دارو با یک داروی بدتر است. یکی که، ممکن است اضافه کنم، هزینه بیشتری از پرداخت ماشین مردم دارد و حتی تحت پوشش بهترین بیمه نیست. و اگر زمانی تصمیم گرفتید که واقعاً جایی در جاده تمیز شوید، سم‌زدایی بسیار دردناک‌تر از هروئین است، زیرا دو برابر بیشتر طول می‌کشد. تمیز شدن دردناک است! و آرایش او در واقع برای کسی که هروئین مصرف می کرد و به مدت 10 سال در خیابان زندگی می کرد، بسیار خوب بود. اعتیاد زشت است!

من اصل فیلم را که حول «شات» می چرخد، تا حدودی تشدیدکننده دیدم. پیام بدی به IMO می دهد. به بیگانگان نوعی تمایل به اینکه معجزه ای است که مردم را هوشیار نگه می دارد. که هوس را کاملا از بین می برد. تا زمانی که او بتواند این 4 روز "خوب" را پشت سر بگذارد (هنوز در مورد عنوان سردرگم است، زیرا هیچ چیز در مورد بهبودی زودهنگام خوب نیست) موفق شد و هرگز وسوسه نخواهد شد که دوباره استفاده کند و تا ابد شاد زندگی کند. قسم می خورم نیمی از دیالوگ های چهار روز خوب این است که او یا مادرش می گوید "فقط ... روزهای بیشتر". خب اینطوری کار نمیکنه اگر چنین می‌شد، اعتیاد به مواد مخدر کاهش می‌یافت، نه با سرعت تصاعدی که هست رشد می‌کرد. زیرا هر معتادی برای معجزه هر کاری انجام می دهد. متأسفانه هیچ چیز جز زمان از شر هوس خلاص نمی شود. و کلی از آن. اعتقاد به این "پادزهر" bs یک راه مطمئن برای عود است. فقط اراده و یک سیستم پشتیبانی قوی شما را هوشیار نگه می دارد. چیز دیگری که من متوجه شدم ساده‌لوحانه او در مورد اعتیاد، واکسن، گزینه‌های او برای هوشیار ماندن، مانند رفتن به یک درمان بستری یا حداقل سرپایی بود. برای کسی که 14 بار سم زدایی کرده است، باید از چنین چیزهایی آگاهی بیشتری داشته باشد. به نظر می رسید که بهبودی واقعی او نقش بسیار کوچکی را برای فیلمی که حول محور بهبودی می چرخد ​​بازی کرد. روایت بیش از حد در اطراف صحنه وجود داشت.

در جنبه های دیگر فیلم، جدای از خود داستان، بازی کاملاً خوب بود. مامان گاهی اوقات کمی زیاده روی می کرد. اما من فکر می کنم برخی از افراد ممکن است چنین رفتار کنند. باور کردن میلا کونیس در نقشی مانند این سخت است اما او این کار را به خوبی انجام داد. 20 دقیقه طول کشید تا حتی متوجه شدم که او است. همانطور که قبلاً گفته شد، من فکر می کنم که گریم او نقش عدالت را ایفا کرد. من تعداد زیادی از معتادان به مواد افیونی را دیده‌ام که دندان‌های «مث» دارند (لعنتی من معتادان به علف‌های هرز را با دندان‌های پوسیده دیده‌ام)، زیرا این متات نیست که دندان‌های شما را پوسیده می‌کند، بلکه سوءتغذیه، خشکی دهان و عدم مراقبت از دهان است. که با هر دارویی دست به دست هم می دهند. این فقط در مورد متا قابل توجه است زیرا تمایل به خوردن یا خوابیدن دارید، بنابراین سوءتغذیه و خشکی دهان بیشتر از سایر داروها شایع است. 5 از 10 برای بازیگری. داستان خیلی عجولانه بود و پیامی ناامیدکننده فرستاد.