دانلود فیلم Finding Forrester 2000 (پیدا کردن فارستر) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم پیدا کردن فارستر 2000 بدون سانسور

فیلم پیدا کردن فارستر در ژانر(های) درام, ساخته شده و در سال 2000 به روی پرده رفت. Finding Forrester به کارگردانی Gus Van Sant, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Sean Connery, Rob Brown, F. Murray Abraham, Anna Paquin, Busta Rhymes, April Grace, Michael Pitt, Michael Nouri, Matt Damon, Richard Easton, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 62/100 می باشد. برای دانلود فیلم Finding Forrester 2000 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام
امتیاز :
7.3/10 74% 62/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2000
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

فارستر ، نویسنده‌ای که پس از بردن جایزه‌ی پولیتسر در چند دهه‌ی قبل دیگر کتابی ننوشته و جمال ، پسری جوان که اشتیاقی نهفته برای نوشتن دارد ، در دنیای خود زندگی می‌کنند. جمال روزی از سر اتفاق با فارستر آشنا می‌شود. این دو ، پس از آشنایی اولیه ، یکدیگر را به نوشتن تشویق می‌کنند و به رغم تفاوت سن و جایگاه طبقاتی‌شان ، با هم رفیق می‌شوند و…

Gus Van Sant tells the story of a young African American man named Jamal who confronts his talents while living on the streets of the Bronx. He accidentally runs into an old writer named Forrester who discovers his passion for writing. With help from his new mentor Jamal receives a scholarship to a private school.

IMDb
7.3/10
74%
m
62/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Finding Forrester 2000

فارستر ، نویسنده‌ای که پس از بردن جایزه‌ی پولیتسر در چند دهه‌ی قبل دیگر کتابی ننوشته و جمال ، پسری جوان که اشتیاقی نهفته برای نوشتن دارد ، در دنیای خود زندگی می‌کنند. جمال روزی از سر اتفاق با فارستر آشنا می‌شود. این دو ، پس از آشنایی اولیه ، یکدیگر را به نوشتن تشویق می‌کنند و به رغم تفاوت سن و جایگاه طبقاتی‌شان ، با هم رفیق می‌شوند و…

جهت دانلود فیلم Finding Forrester 2000 (پیدا کردن فارستر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جمال والاس (راب براون) در مواجهه با ناملایمات رایج یک پسر نوجوان که در فرهنگ معمولی شهری رشد می کند ، ذهن خود را از طریق کارهای دانشگاهی شناور می کند و در عین حال استعداد نوشتن راز خود را حفظ می کند. جسارت همتایان بسکتبال خود برای ورود به حوزه "پنجره" ، حضوری همیشه تماشاگر که دائماً از پنجره بیرون نگاه می کند و هرگز از ایستگاه خود خارج نمی شود و در نتیجه ویلیام فارستر (شان کانری) ملاقات می کند. فورستر که به عنوان مربی خدمت می کند ، از نوشتن برای شناسایی هدف جمال در جهان استفاده می کند. هنگامی که توسط یک ظالم در کلاس ، پروفسور کرافورد منع می شود ، جمال باید خود را از فارستر جدا کند تا به عنوان نویسنده هویت پیدا کند. با بازی های بسکتبال قهرمانی ، یک دوست دختر بالقوه ، یک استاد پر افتخار و انتظارات فارستر که در ذهن جمال وجود دارد ، مبارزه برای نوشتن داستان جمال والاس روی قلم و کاغذ جمال است.

یافتن فارستر به راحتی مشخص می شود خودش به عنوان یک فیلم کاملاً هوشمند که از توانایی خود در ایجاد تمایز بین مخاطب و اشتیاق مخاطب برخوردار است. داستان سرایی بصری گاس ون سانت از صحنه های مختلف و روشنایی تاریک و زاهد استفاده می کند. در طول صحنه های عمیق ، یک آهنگ کوچک پیانو به آرامی در پس زمینه پخش می شود ، و در نتیجه یک دوره تفکر خوشایند ایجاد می شود. به مخاطب این امکان را می دهد تا در عمق احساسی که کارگردان سعی در ارائه آن دارد ، با آرامش تأمل کند. اگرچه طرح می تواند از اصالت بیشتری برخوردار باشد ، اما جزئیات زیرین داستان را در مقایسه با فیلم هایی مانند خوب ویل هانتینگ (همچنین به کارگردانی گاس ون سانت) منحصر به فرد می کند. تمرکز روی یک شخصیت تاریخی در حالی که روی خط داستانی خطی باقی می ماند ، با نگه داشتن کانون توجه در مورد جمال ، بدون تغییر بیش از حد به گذشته فارستر ، جنبه قصه گویی فیلم را تقویت می کند. شان کانری ، راب براون و اف موری آبراهام در انتقال داستان شخصیت هایشان کاملاً عالی هستند. مربی زاهد ، دانش آموز گمشده و آنتاگونیست متکبر در کل فیلم مشهود بود.

یکی از بزرگترین نقاط قوت فیلم توصیف شخصیت و پیشرفت جمال است. عمق شخصیت او با احساسات خام ، نگرانی مداوم از هویت و درگیری درونی پر می شد. توانایی براون در نشان دادن واکنش های طبیعی جمال در برابر همه چیزهای خاص که فارستر می گوید ، فقط جمال را به عنوان یک شخصیت تقویت می کند. با وجود از دست دادن پدرش ، جمال اجازه نمی دهد که خلاrest این خلاoid را پر کند ، بلکه فقط اجازه می دهد مربی به عنوان یک دوست یا حتی یک برادر بزرگتر وجود داشته باشد. دانشجو به خانواده خود وفادار مانده و هرگز به آنها نگاه نمی کند. علی رغم نقاط قوت فراوان ، Finding Forrester فاقد اصالت است و همین امر باعث می شود فیلم قابل توجهی نباشد.

مضامین فیلم با بسیاری از مضامین ارائه شده در آثار ادبی مورد مطالعه در کلاسها ارتباط دارد. این صحنه در فرهنگ شهری بازی می کند ، و نشان دهنده ظهور از شرایط زندگی متوسط ​​است. این مضمون معمولاً با مضامین سیستم مدرسه ، کلاس و نژاد فاسد مرتبط می شود. جدول مالی و نژاد جمال او را از فارستر ، کرافورد و سایر دانش آموزان دبیرستان خصوصی او جدا می کند. و البته به نظر می رسد عشق و علاقه های عاشقانه همیشه در داستان ها راه پیدا می کنند.

پیدا کردن فارستر به دلیل ارتباط موضوعی با آثار ادبی رایج و موضوعات مورد مطالعه در مدرسه ، به راحتی می تواند در یک اتاق کلاس نمایش داده شود. معلمان به راحتی می توانند پیدا کردن فارستر را در مطالب آموزشی خود ایجاد کنند تا یک برنامه درسی مناسب ایجاد کنند. پیدا کردن فارستر به موضوعات متنوعی در کلاس مانند انگلیسی ، درام ، تاریخ ، فیلم / رسانه و نویسندگی می رسد. به دلیل زبانی که در فیلم Finding Forrester به کار رفته است ، باید توصیه کنم که پیدا کردن فارستر به کلاس دهم یا بالاتر نمایش داده شود. معمولاً فیلم های با این طول 2-3 دوره کلاس طول می کشد ، اما ارزش کسب شده در پایان همراه با یک برنامه درس سازنده ارزش زمان زیادی را دارد. دانش آموزان با توانایی درک سریع دانش آموزان با صحنه رپ آغازین و ادغام فوری بسکتبال ، دانشجویان به راحتی با پیام فیلم سازگار می شوند و هدف کارگردان را در نظر می گیرند. علاقه همیشه باعث فرایند یادگیری می شود و کلاس را برای بحث گرم می کند. می توان از س Simpleالات بحث ساده و پاسخ کوتاه استفاده کرد: فضای زندگی فارستر در مورد شخصیت و گذشته او چه می گوید؟ چگونه جمال از انطباق با شخصیت معمول شهری خودداری می کند؟ پیدا کردن فارستر س questionsالات زیادی را ارائه می دهد که می توانند محرک های دانشجویی را به هم بزنند.

به طور کلی ، پیدا کردن فارستر در انتقال یک داستان ساده و در عین حال گیرا ، بسیار عالی عمل می کند. من آن را به شدت به دانش آموزان ، معلمان ، طرفداران بسکتبال ، زاهدان و هر کسی که از کار خوب شان کانری لذت می برد ، توصیه می کنم.

جهت دانلود فیلم Finding Forrester 2000 (پیدا کردن فارستر) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من به عنوان شخصی که از فیلم های خوب ، و همچنین خواندن و نوشتن لذت می برم ، پیدا کردن فارستر را دوست داشتم و دوست داشتم دوباره آن را ببینم. ممکن است برخی آن را به فرمول بودن متهم کنند ، اما من احساس می کنم که در آن اتفاق غیر منتظره کافی وجود دارد تا مخاطب را به خود علاقه مند کند. امیدوارم شباهت های ظاهری کارگردان ، کار قبلی گاس ون سانت ، Good Will Hunting ، کسی را از دیدن فیلم منصرف نکند. هر شباهتی مهم نیست و این واقعیت را از بین نمی برد که این یک فیلم خوب است که به عنوان یک فیلم عمیق و با یک طرح خوب به تنهایی ایستاده است. متن بسیار خوبی نوشته شده است و تمام گفتگوها واقعی و طبیعی به نظر می رسند. این یک درام قابل تأمل است ، اما دلگیرکننده یا ملایم نیست ، زیرا بسیاری از درام ها بسیار زیاد است. در عین حال ، این احساس را نمی دهد که به سادگی یک فیلم خوب است. همچنین ، اگرچه چندین خط طنز در فیلم Finding Forrester وجود دارد ، اما آنها به جنازه های ارزان قیمت یا شوخ طبعی با سیلی تکیه نمی کنند.

ویلیام فارستر یک بار کتاب برنده جایزه پولیتزر را نوشت ، اما اکنون تنها است ، شهرت او ، که هرگز از آپارتمان پر کتاب خود در برانکس خارج نمی شود ، اما وقت خود را صرف خواندن و تماشای پرندگان می کند ، و همچنین تماشای بازی بسکتبال نوجوانان محله در پارک خارج از پنجره خود را. جمال والاس یکی از این نوجوانان است. او عشق به خواندن ، و مهارت درخشان نوشتن را پنهان می کند و به جای آن انتخاب می کند تا با مهارت در بسکتبال ، مقبولیت همسالان خود را بدست آورد. یک مدرسه مقدماتی به دلیل امتیازات بالای آزمون ، و نیاز آنها به جام قهرمانی بسکتبال ، بورس تحصیلی به جمال ارائه داده است. این دو شخصیت با هم روبرو می شوند و فارستر به نوعی معلم / مربی می شود ، اما هر دو چیزهای زیادی را از یکدیگر می آموزند. نمادگرایی در پیدا کردن فارستر مهم است و نکات خوبی درباره مردم ، نحوه ارتباط ما با یکدیگر و نحوه کنار آمدن با مشکلات زندگی بیان می کند.

فیلم از هرگونه خشونت و رابطه جنسی دور است. . این به دلیل کوتاه بودن زبان قوی و ارجاعات جنسی ، دارای درجه PG-13 است ، اما حتی این موارد اندک است و انجام آنها بیش از حد نیست ، فقط با استفاده از موارد ضروری برای ایجاد شخصیت های واقعی و تنظیمات - یک تفاوت طراوت از بسیاری از فیلم هایی که اکنون ساخته می شوند . پیام پیدا کردن فارستر خوب و اخلاقی است ، اما دیدن فیلم جدی در خیره شدن یک سیاه پوست جوان که با پیام های تحمل نژادی از سر شما برخورد نمی کند ، بسیار جالب بود.

یکی از شگفتی ها در فیلم Finding Forrester موسیقی متن عالی است. این بیشتر آهنگهای جاز از مایلز دیویس و دیگران است که به نظر می رسد متناسب با حال و هوای فیلم و فضای فیلم ، قسمت خوب دیگری از فیلم مناسب باشد. آهنگ آخر ، با ترکیب "Somewhere Over the Rainbow" و "What a Wonderful World" عالی است. خوشحال شدم که پیدا کردن فارستر از انجام کاری که بسیاری از فیلمهای اخیر در استفاده از موسیقی متن و تلاش برای استفاده یا ایجاد آهنگهای پاپ محبوب در یک فیلم انجام داده اند ، خودداری کرده است. همچنین از موسیقی آرام و غیرضروری ارکستر که اغلب برای ایجاد احساس در مخاطب استفاده می شود ، دور می ماند. برای اینکه احساس شخصیت ها را برانگیزید ، پیدا کردن فارستر نیازی به ترفندهایی از این دست ندارد. یک سورپرایز خوشحال کننده دیگر ، کاموای مت دیمون است.

بازی فوق العاده است ، به خصوص از شان کانری باتجربه ، با بازی در نقش شخصیت اصلی ، و از رابرت براون ، تازه وارد ، در نقش جمال. حتی قسمتهای جزئی تری که در فیلم Finding Forrester وجود دارد ، مانند برادر بزرگتر جمال ، با بازی بوستا ریمز و دوستان و معلمان جمال ، بازی خوبی دارند. آنا پاکوین برای بازی در نقش کلر ، دختری ثروتمند از مدرسه آمادگی که جمال به آنجا منتقل می کند ، کاملاً مناسب است. به نظر می رسد این دو با هم ارتباط برقرار می کنند ، اما یک داستان فرعی عاشقانه خیلی در فیلم Finding Forrester دنبال نمی شود. به نظر من این یک تغییر تازه کننده است و یکی از عواملی است که باعث می شود فیلم بیش از حد قابل پیش بینی نباشد و همچنین بسیار واقعی تر باشد. عاشقانه های زندگی واقعی معمولاً به روال معمول فیلم ها اتفاق نمی افتند. ناامیدی کاراکتری بود که F. Murray Abraham بازی کرد. اگرچه خوب عمل شده است ، اما کمبود کاملی در پیشرفت شخصیت وجود دارد و نادیده گرفتن این کلیشه برای معلم که به دانش آموز درخشان می دهد سخت است. علی رغم این یک کمبود ، این یک فیلم عالی است.

با پایان یافتن فیلم و شروع به پخش اعتبارات ، متوجه شدم که هیچ کس در تئاتر برخاسته است تا آنجا را ترک کند ، همانطور که معمولاً در سالن های نمایش اینگونه است. . مخاطبان تا پایان اعتبارات و موسیقی نشسته بودند و چراغ ها دوباره روشن شدند. این فقط یک نوع فیلم است. من به طور سرسختانه آن را به هر کسی که مایل به دیدن یک فیلم بالغ و قابل تأمل است ، تماشای آن سرگرم کننده و لذت بخش است ، و به شما احساس الهام می دهد.

فیلم های پیشنهادی