دانلود فیلم Fearless 2006 (نترس) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم نترس 2006 بدون سانسور

فیلم نترس در ژانر(های) درام, اکشن, ساخته شده و در سال 2006 به روی پرده رفته است. Fearless به کارگردانی Ronny Yu, در کشور(های) چين, هنگ کنگ, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jet Li, Sun Li, Dong Yong, Shido Nakamura, Pau Hei-Ching, Chen Zhi-Hui, Ting Leung, Yun Qu, Scott Ma, Nathan Jones, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, ژاپنی, چینی ها, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.6/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 70/100 می باشد. برای دانلود فیلم Fearless 2006 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام اکشن
امتیاز :
7.6/10 73% 70/100
کشور :
چين هنگ کنگ ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی ژاپنی چینی ها
سال :
2006
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان این فیلم که بر اساس رویداد های واقعی است درباره ی مبارز دلیری به نام هاو یوآنجیا است. او در هنرهای رزمی بینظیر است و هیچ کس حریف او نمی شود. در نبردی ، او سردسته گروهی را به سختی شکست می دهد. اما…

Huo Yuan Jia became the most famous martial arts fighter in all of China at the turn of the 20th Century. Huo faced personal tragedy but ultimately fought his way out of darkness, defining the true spirit of martial arts and also inspiring his nation. The son of a great fighter who didn't wish for his child to follow in his footsteps, Huo resolves to teach himself how to fight - and win.

IMDb
7.6/10
73%
m
70/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Fearless 2006

داستان نترس که بر اساس رویداد های واقعی است درباره ی مبارز دلیری به نام هاو یوآنجیا است. او در هنرهای رزمی بینظیر است و هیچ کس حریف او نمی شود. در نبردی ، او سردسته گروهی را به سختی شکست می دهد. اما…
هیو (جت لی) قهرمان ووشوی چین در مبارزه ای حریف قدر خود را در شهرش شکست میدهد و میکشد، یکی از شاگردان او خانواده هیو را به قتل میرساند و هیو که از کرده اش پشیمان شده، مبارزه را کنار می گذارد و به گوشه ای دنج پناه می برد. سال ها بعد غربی ها در چین هماورد طلبی میکنند و هیو به خاطر چین آماده مبارزه میشود و …

جهت دانلود فیلم Fearless 2006 (نترس) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


رونی یو کارگردان ، درست مثل HUA Yuan Jia ، مبارزی است که شیطان درونی خود را فتح کرده است. او که به طور متوسط ​​معلول فلج اطفال بود ، کودکی منزوی را تحمل کرد. برخلاف آرزوی پدرش برای شروع کار ، او رویاهای خود را برای کارگردانی فیلم دنبال کرد ، چیزی که معلولیت فیزیکی اش باعث می شود او خصوصاً نامناسب باشد. او که در میان کارگردانان پرکار هنگ کنگ نبود ، به دنبال کارهایی با کیفیت خوب در دهه 80 و اوایل دهه 90 برای مخاطبان محلی بود.

سپس یک اتفاق جالب افتاد. در سال 1993 ، او "عروس با موهای سفید" را ساخت ، که هم یک نخ هنر رزمی است و هم یک داستان عاشقانه قلب شکسته اقتباس شده از یک رمان معروف هنرهای رزمی که اکثر بچه های دبیرستان محلی دهه 60 آن را می خواندند. چند سال بعد هالیوود به دنبال تغییر ژانر ترسناک فرمولیک بود که مدتها بود مردم از آن خسته شده بودند. رونی یو با خنده مشاهده کرد: "وقتی عروس را با موهای سفید دیدند ، شاید به دلیل جو عجیب و غریب ، آن را با ژانر وحشت شناسایی کردند". یک کارگردان هنگ کنگی می تواند همان چیزی باشد که آنها می خواستند ، چیز جدیدی را به ارمغان بیاورد.

یو چیز جدیدی ایجاد کرد ، یک بعد خنده دار برای "عروس چاکی". برای یو آسان نبود که به سیستم هالیوود تبدیل شود ، زیرا در هنگ کنگ ، کارگردان پادشاه است. صبر کردن ، مانند یک متهم که منتظر حکم هیئت منصفه است ، برای نمونه تصادفی انتخاب شده "کارنامه" تماشاگران انبوه فیلم در نمایش آزمایشی فیلم شما چیزی نیست که یک کارگردان متمرد هنگ کنگی اغلب از پس آن برمی آید. دیدن اینکه فیلم شما دوباره ویرایش می شود (گاهی اوقات به شدت) بر اساس این نماهای عابر پیاده حتی سخت تر از معده است. با این حال ، یو این بلوغ را دارد که درک کند این سیستم بازار محور است و همه چیز به دلار و سنت می رسد و نه چیز دیگر. شما فقط باید طبق قواعد بازی بازی کنید. "عروس چاکی" بدیهی است که موفقیت آمیز بود ، زیرا از یو خواسته شد "فردی در مقابل جیسون" را بازی کند ، کار ساده ای نیست زیرا هر دو نام خانوادگی طرفداران ژانر وحشت هستند. گرچه موفقیت چشمگیری در مورد "F v J" با استقبال قابل توجهی روبرو نشد و اندکی به سرگرمی خود پرداخت ، اما رونی یو به عنوان یک کارگردان کمدی ترسناک و هالیوود شناخته شد. اما او می خواهد بیشتر از اینها کار کند.

در "بی باک" جایی برای کمدی باقی نمی ماند. این در مورد شخصی است که در یک آیکون با احترام ترین در جهان از هنرهای رزمی چینی و همچنین تاریخ مدرن چین است. داستان HUA یوان جیا واقعاً الهام بخش است ، نه تنها در دوره مهم آن در تاریخ چین ، بلکه همچنین در یک قلمرو جهانی تر از بالاترین ایده آل ووشی یا هنرهای رزمی ، به عنوان راهی برای تحقق خود ، بسیار مطابق با بروس فلسفه لی یو با رعایت احترام به موضوع موضوعی می پردازد. اگرچه مقدار زیادی "موعظه" وجود دارد ، او به طرز معقولانه ای از ترفندهای هیجان انگیز هیجان انگیز خودداری می کند. سکانس های بسیار وحشیانه اکشن با اکثر صحنه های آرام ، مانند توقف کاشت برنج برای گوش دادن به صدای طبیعت ، نسیم خش خش برگها ، متعادل است.

در یك مصاحبه رادیویی یك ساعته ، مدیر یو توضیح داد که یک فیلم وشی واقعاً چیست - در مورد یک فرد واقعی که در دنیای هنرهای رزمی مشارکت داشته است. بنابراین دنباله عمل باید تا حد ممکن واقع بینانه باشد. برای انجام این کار ، ما باید یک متخصص ووشی واقعی داشته باشیم و البته جت لی بهترین است. به همین اعتبار ، مخالفان وی باید هنرمندان رزمی فصلی منطقی باشند. وی سپس توضیح داد که در فیلم Fearless Fearless ، او سعی کرده است با استفاده از تکنیک های دوربین به حداقل برسد اما در عوض با برداشتی مستقیم ، مراحل و محاصره ها را شلیک کرده و به بازیگران اجازه می دهد کار خود را انجام دهند. در این موضوع کمی ناامید شدم ، زیرا آنچه از او قول داده بود کمتر بود و مطمئناً هیچ چیز به اندازه دوئل دانی یان و WU جینگ در "ساعت پو لانگ" خودجوش و درخشان نبود. اما من نباید خیلی انتقادی داشته باشم ، چون این یک فیلم مستند وشی نیست بلکه یک فیلم تجاری است. در واقع دوربین بسیار خوب استفاده شده است ، با ویرایش عالی ، سکانس های اکشن را با بهترین مواردی که دیده ام قرار می دهد.

در "دنی سگ" جت لی نشان داده است که می تواند بازی کند. در فیلم Fearless "بی باک" او تقابل هوای ساینده و فروتن را در دو نیمه فیلم به خوبی نشان می دهد. تنها نقش دیگری که مقداری گوشت دارد ، چالش ژاپنی است (انجام یک دختر نابینا برای همه چیز دشوار نیست). همانطور که من پسر را دوست دارم (به خصوص در "با تو باش" یا "Ima، ai ni yukimasu") ، شیدو ناکامورا بد دهن است. با وجود توانایی بازیگری خوب ، او به راحتی آن شدت شدید را برای به تصویر کشیدن درجه یک متخصص هنرهای رزمی ژاپنی ندارد. کن واتانابه یا هیرویوکی سانادا مناسب ترند ، هر دو در "آخرین سامورایی" و دومی نیز در "سامورایی گرگ و میش".

جهت دانلود فیلم Fearless 2006 (نترس) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نترس داستان استاد هنرهای رزمی چینی Huo Yuanjia (1869-1910) ، مشهورترین مبارز در سراسر جهان است. هوو (جت لی) بنیانگذار و مرشد معنوی فدراسیون ورزشی جین وو بود. هوو دو جنگنده وحشتناک به خود می گیرد ، هرکول اوبراین (ناتان جونز آنقدر بزرگ است و تختخوابهای هتل های چین آنقدر کوچک است که مجبور بود سه تخت را کنار هم قرار دهد) و تاناکا (شیدو ناکامورا). هوو با تراژدی شخصی روبرو شد اما سرانجام برای بیرون آمدن از تاریکی و ورود به تاریخ مبارزه کرد و روح واقعی هنرهای رزمی را تعریف کرد.

یک فیلم با شکوه با بازی جت لی ، براساس داستان واقعی استاد ورزش های رزمی هوو یوانجیا این Chop-Socky متحرک تصاویری پر از اکشن ، مهیج ، سریع و وحشی را نشان می دهد. این یک فیلم پر از اکشن و خشن است که در شانگهای فیلمبرداری می شود. کارگردان رونی یو سبک امضای خود را در داستان پردازی گام به گام از طریق تصاویر مجلل ایجاد می کند و منجر به تحسین منتقدان بین المللی می شود. این تصویر مملو از سکانس های پر هیاهو با کنش های شورانگیز ، شگفتی ها ، مبارزات شدید و مبارزات پیشگامانه است. جنگ با استفاده از کشنده مشت ، پا و کف ، همراه با سلاح هایی مانند شمشیر و چوب. در فیلم Fearless ، جت لی از Jian (شمشیر مستقیم چینی) ، Sanjiegun (کارکنان سه بخش) ، Dao (شمشیر پهن چین) استفاده می کند ، و Qiang (نیزه چینی). نبردها ، حملات و مبارزات هیجان انگیز که توسط وو پینگ یوئن متخصص به خوبی انجام شده است ، نتیجه یک ورود قدرتمند برای علاقه مندان به بازی است. در میان زرق و برق و عظمت سناریوها ، یک فریب بین رویارویی چین و ژاپن و یک استاد جنگنده که سعی در بازگرداندن نام خانواده خود دارد ، ایجاد شده است. جنگهای پیشگامانه بین هوو و بسیاری از مبارزان دشمن. علاوه بر این ، یک دوئل فینال نهایی بین هوو / جت لی و تاناکا / ناکامورا. Chop-Socky کلاسیک و همچنین چشمگیر که در آن صحنه های جنگ وحشی دیدگاه طاقت فرسایی از مهارت های جت لی را ارائه می دهد. چندین حرکت برنامه ریزی شده توسط وو پینگ یوئن برای جت لی توسط لی به دلایل زیبایی شناختی و فرهنگی از جمله سیلی گونه و سیلی پشت سر حذف شد. لی احساس کرد که این حرکتها برای غربیها بیش از حد غیراخلاقی است. بازیگران بدلکاری های خودشان را درست کردند. برخی از بازیکنان آسیب دیدند و مجبور شدند در حین تیراندازی در بیمارستان بستری شوند ، بعضی از آنها هنگام فیلمبرداری دچار ضربه مغزی خفیف شدند ، در حالی که چهار بار در هنگام صحنه درگیری ضربه خوردند. در حین فیلمبرداری وقتی نیتن جونز می خواست یکی از وسایل اضافی را انتخاب کند و او را به زمین بیندازد ، جونز بیش از حد روحیه گرفت و بازیکن اضافی با ترک خوردن دنده ها به بیمارستان رفت. علاوه بر این ، نیتن جونز در هنگام فیلمبرداری به شدت سقوط کرد و تقریباً چندین دندان از دست داد.

فیلم به طور خیره کننده ای توسط رونی یو کارگردانی شد. او کارگردانی فیلم The Servant را آغاز کرد ، نترس در تابستان به شماره 1 باکس آفیس تبدیل شد و به نظر می رسید آینده یو سرنوشتش را در فیلم Fearless داشته باشد. در طول دهه 1980 یو تعداد زیادی از نمایش های گیشه را در هنگ کنگ کارگردانی و تولید کرد. وی در سال 1986 ، براندون لی ، پسر بروس لی را در فیلم Fearless Legacy of Rage کارگردانی کرد. در سال 1993 ، حماسه شمشیر بازی موفق و همچنین عاشقانه عروس با موهای سفید (1993). عروس در تابستان در هونگ كونگ موفق شد و همچنین به عنوان یكی از علاقه مندان به تئاتر خانه هنری در آمریكا و اروپا درآمد. در سال 1995 ، عاشق شبح (1995) به همان اندازه جذاب ، یک داستان عاشقانه الهام گرفته از رمان اصلی "شبح اپرا" بود. به دنبال نترس های خوب ، یو کار خود را در هالیوود آغاز کرد. همانطور که او کارگردانی جنگجویان فضیلت و فیلم 51st را با ساموئل ال جکسون و رابرت کارلایل ادامه داد. استعداد او برای روایت غنی بصری بلافاصله مخاطبان گسترده غربی را به خود جلب می کند و بیشتر با ژانر فیلم ترور در ارتباط است ، زیرا او سه حق رای دادن را با عروس چاکی (1998) احیا کرده است و برخی از مضحک های خنده دار را اضافه کرده است. سپس فردی در مقابل جیسون (2003) ، به ترتیب از کابوس در خیابان علم و جمعه سیزدهم ، که مجموع گیشه های آن بیش از درآمد مشترک دو حق رای دادن است.