دانلود فیلم Fall 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Fall 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Fall در ژانر(های) هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Fall به کارگردانی Scott Mann, در کشور(های) بریتانیا, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Grace Caroline Currey, Virginia Gardner, Jeffrey Dean Morgan, Mason Gooding, Jasper Cole, Darrell Dennis, Julia Pace Mitchell, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.3/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 61/100 می باشد. برای دانلود فیلم Fall 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز
امتیاز :
6.3/10 75% 61/100
کشور :
بریتانیا ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان دو دوست صمیمی به نام های بکی و هانتر که خود را در بالای یک برج رادیویی 2000 فوتی می یابند.

For best friends Becky and Hunter, life is all about conquering fears and pushing limits. But after they climb 2,000 feet to the top of a remote, abandoned radio tower, they find themselves stranded with no way down. Now Becky and Hunter’s expert climbing skills will be put to the ultimate test as they desperately fight to survive the elements, a lack of supplies, and vertigo-inducing heights

IMDb
6.3/10
75%
m
61/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Fall 2022

داستان دو دوست صمیمی به نام های بکی و هانتر که خود را در بالای یک برج رادیویی 2000 فوتی می یابند.

جهت دانلود فیلم Fall 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


این فیلمی است که من در آن رفتم و واقعاً می خواستم از آن لذت ببرم. من همیشه مجذوب فیلم های تک لوکیشن و همچنین داستان های بقا بودم. و خالی از هیچ چیز مثبتی نبود، برخی تصاویر بصری گسترده و همچنین یک فرض اصلی جالب وجود داشت. فیلم فقط در چند زمینه حیاتی دارای نقص شدید بود. سازندگان فیلم به شدت به تعلیق متکی بودند، اما وقتی به دلیل بازی خشن نمی‌توانید روی شخصیت‌ها سرمایه‌گذاری کنید، شما را نسبت به بقای آن‌ها بی‌تفاوت می‌کند. به همان اندازه مهم، درام روابط متقاعدکننده و فراوانی که به تماشاگر تحمیل شد. این تصور را ایجاد کرد که آنها به تنهایی به داستان بقا اعتماد ندارند، بنابراین لازم دانستند که آن را با مطالب اضافی تکمیل کنند. با این حال بزرگترین مشکل من با پاییز از پیچ و تاب تقریباً یکسان آن بود که به 47 متر پایین ختم شد. این مکاشفه در ارتفاع 47 متری تازه و منحصر به فرد بود، اما در پاییز بسیار بازیافتی و تنبل بود.

جهت دانلود فیلم Fall 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر Fall یک کار را به خوبی انجام دهد، ایجاد تنش است. مواقعی روی لبه صندلی ام بودم، به هم چسبیده بودم و عرق کرده بودم، و فقط تصور می کردم که خودم روی آن برج هستم.

این با آن چیزی که من می توانم آن را یک فیلم «از لحاظ انتقادی خوب» بنامم فاصله زیادی دارد. . جلوه‌های بصری درجه یک نیستند، مخصوصاً در ابتدا، اما بعد از اولین صحنه قابل بخشش‌تر می‌شوند، برخی از دیالوگ‌ها و کنش‌های شخصیت‌ها ممکن است باعث شود که سرتان را خنثی کنید، و برخی نکات اصلی داستانی وجود دارد که برخی ممکن است آن‌ها را پیدا کنند. قابل پیش بینی باشد پایان کاملاً ناگهانی به نظر می‌رسد و من احساس می‌کنم که ما چند صحنه خوب را در اتاق برش به نفع زمان اجرا از دست داده‌ایم.

همه آنچه گفته شد، اگر از طرفداران شدید فیلم‌های هیجان‌انگیز بقا هستید. فیلم هایی در رگ 47 متر پایین، یخ زده و غیره. مطمئنا با این تلنگر اوقات خوشی خواهید داشت. این یک کار عالی برای نگه داشتن شما در سراسر فیلم است، که یک شاهکار است، و چیزی که من مدتی است در یک تئاتر احساس نکرده ام. مطمئناً معایب خود را دارد اما به طرز قابل توجهی سرگرم می شود.