دانلود فیلم End of the Road 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم End of the Road 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم End of the Road در ژانر(های) هیجان انگیز, درام, جنایی, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. End of the Road به کارگردانی Millicent Shelton, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Queen Latifah, Ludacris, Beau Bridges, Keith Jardine, Jesse Luken, Frances Lee McCain, Tabatha Shaun, Shaun Dixon, Mychala Lee, Micah McNeil, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم End of the Road 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
هیجان انگیز درام جنایی
امتیاز :
20%
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

در این فیلم اکشن هیجان انگیز، یک سفر جاده ای بین کانتری تبدیل به بزرگراهی به جهنم برای برندا و خانواده اش می شود.

Recently widowed mom Brenda fights to protect her family during a harrowing road trip when a murder and a missing bag of cash plunge them into danger.

20%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم End of the Road 2022

در End of the Road اکشن هیجان انگیز، یک سفر جاده ای بین کانتری تبدیل به بزرگراهی به جهنم برای برندا و خانواده اش می شود.
انتهای جاده ، نام فیلمی اکشن و جنایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی میلیسنت شلتون می‌باشد. یک سفر جاده ای بین کانتری تبدیل به بزرگراهی به جهنم برای برندا و خانواده اش می شود. تنها در صحرای نیومکزیکو، آنها باید برای زندگی خود بجنگند وقتی که…

جهت دانلود فیلم End of the Road 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


متأسفانه، این همه سفیدپوستان زباله های سیاسی شرور هستند. متأسفانه End of the Road نژاد و کلیشه های جنوب را به نمایش می گذارد تا پولی به جیب بزند و ترس ایجاد کند. متأسفانه، این همه سفیدپوستان زباله های سیاسی شرور هستند. متأسفانه End of the Road نژاد و کلیشه های جنوب را به نمایش می گذارد تا پولی به جیب بزند و ترس ایجاد کند. متأسفانه، این همه سفیدپوستان زباله های سیاسی شرور هستند. متأسفانه End of the Road نژاد و کلیشه های جنوب را به نمایش می گذارد تا پولی به جیب بزند و ترس ایجاد کند. متأسفانه، این همه سفیدپوستان زباله های سیاسی شرور هستند. متأسفانه End of the Road نژاد و کلیشه های جنوب را به نمایش می گذارد تا پولی به جیب بزند و ترس ایجاد کند.

جهت دانلود فیلم End of the Road 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


End of the Road یک ساندویچ توری خیس است، به طور جدی مغز خود را دم در بگذارید. طرح ضعیف است. این با کلیشه های نژادپرستانه در مورد سفیدپوستان و سیاه پوستان تقویت شده است. بازی خوب بود اما من احساس می کنم بارها دیده ام که Queen L این نوع شخصیت را بازی می کند. سپس صحنه های اکشن پر از غیرممکن های زیادی خواهید داشت. مثل این است که می توانم بگویم احمقانه ترین کاری که یک نفر در حال حاضر می تواند انجام دهد چیست و این اتفاق می افتد. بعد پایان!!! اگر به تازگی انبوهی از غارت دزدیده شده به دست آورده اید که به خاطر آن تعقیب شده اید... پولی که باعث کشته شدن مردم شده است... آیا می توانید پشته های پول نقد بسته بندی شده پلاستیکی را بیرون بیاورید، آن را روی میز ناهار خوری وسط یک غذاخوری نمایش دهید و بگویید شربت را پاس کنم؟ تعلیق کفر خیلی زیاد است! همچنین آیا فیلم سعی می کند یک فیلم کمدی، ترسناک یا هیجان انگیز باشد؟ همچنین اصلاً هیچ شخصیتی در مورد توسعه وجود ندارد.

End of the Road واقعاً یک ساندویچ چمن خیس است. اینکه چگونه در نتفلیکس شماره یک است، در حال حاضر چیز زیادی برای فیلم ها نمی گوید.