دانلود فیلم Emily the Criminal 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Emily the Criminal 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Emily the Criminal در ژانر(های) جنایی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Emily the Criminal به کارگردانی John Patton Ford, در کشور(های) ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Aubrey Plaza, Theo Rossi, Megalyn Echikunwoke, Gina Gershon, Jonathan Avigdori, Bernardo Badillo, Craig Stark, Brandon Sklenar, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم عربی, انگلیسی, اسپانیایی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.0/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 75/100 می باشد. برای دانلود فیلم Emily the Criminal 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
جنایی هیجان انگیز
امتیاز :
7.0/10 94% 75/100
کشور :
ایالات متحده آمریکا
زبان :
عربی انگلیسی اسپانیایی
سال :
2022
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

امیلی به خاطر شانس و بدهی خود درگیر کلاهبرداری با کارت اعتباری می شود و به دنیای جنایتکار لس آنجلس کشانده می شود.

Emily, who is saddled with student debt and locked out of the job market due to a minor criminal record, gets involved in a credit card scam that pulls her into the criminal underworld of Los Angeles, ultimately leading to deadly consequences.

IMDb
7.0/10
94%
m
75/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Emily the Criminal 2022

امیلی به خاطر شانس و بدهی خود درگیر کلاهبرداری با کارت اعتباری می شود و به دنیای جنایتکار لس آنجلس کشانده می شود.
امیلی جنایتکار ، فیلمی جنایی و مهیج محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جان پیتن فورد می‌باشد. در مورد یک فارغ التحصیل کالج به نام امیلی (با بازی آبری پلازا) است که با بدهی‌های دانشجویی مواجه شده و به دلیل سابقه کیفری نیز از کار خود اخراج می‌شود. حال امیلی که از پیدا کردن کار جدید ناامید شده است، درگیر کلاهبرداری با کارت‌های اعتباری شده و به عنوان یک خریدار ساختگی، محصولات پرخطر را با کارت‌های اعتباری سرقت شده می‌خرد تا اینکه…

جهت دانلود فیلم Emily the Criminal 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اوبری پلازا. اوبری پلازا. اوبری پلازا. استعدادی که دختر دارد باور نکردنی است. من مطمئن نبودم که با Emily the Criminal چه انتظاری داشته باشم و واقعاً اصلاً آن را به بازار ندیدم، اما به محض اینکه نام Aubrey Plaza را به آن چسباندم، فهمیدم که باید آن را به نمایش بگذارم. او نمایش را در کنار تئو روسی بسیار جذاب دزدید. تنها نقطه ضعف Emily the Criminal این است که من بیشتر از آن می‌خواستم و احساس می‌کردم که سرعت آن کمی سریع است و اجازه نمی‌دهد همه چیز تا آنجا که می‌توانست پیشرفت کند.

طرح Emily the Criminal بسیار ساده بود و تاثير گذار. این به ما یادآوری می‌کند که دنیا چقدر می‌تواند برای برخی افراد سخت باشد و چگونه احساس به دام افتادن می‌تواند ما را به انجام کارهای دیوانه‌کننده و تکانشی سوق دهد. اما، من فکر می کنم بزرگترین درس داستان این است که اهرم چقدر مهم است. Emily the Criminal دائماً بیان می کرد که چگونه شخص دارای اهرم همیشه کنترل را در دست دارد و چقدر می تواند شجاعت ایستادن در برابر شخصی در موقعیت اهرم را داشته باشد. صحنه مصاحبه که در آن از او خواسته می شود تا به صورت رایگان کار کند، نمونه بارز توانایی فرد در استفاده از اهرم است. به‌عنوان فردی در شرکت‌های آمریکایی، احساس تقریباً التماس برای یک شغل در هنگام انجام مصاحبه را می‌دانم. حقیقت این است که اهرم یک طرز فکر است. اگر فکر کنید در کنترل هستید، همیشه کنترل یک موقعیت را در دست خواهید داشت.

جهت دانلود فیلم Emily the Criminal 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من از طرفداران اوبری پلازا در فیلم Emily the Criminal هایی مانند "بزرگ کثیف" و "مایک و دیو به قرار عروسی نیاز دارند" هستم. اما در Emily the Criminal نقشی دراماتیک دارد و کار فوق العاده ای انجام می دهد.

شخصیت او امیلی زنی است که برای پرداخت بدهی وام دانشجویی خود به زندگی جنایتکارانه روی می آورد.

br/> فیلم پر تعلیق و غافلگیر کننده و کاملاً گیرا است. یکی از بهترین فیلم های سال است. من Emily the Criminal را توصیه می کنم.

و من مشتاقانه منتظرم تا ببینم اوبری پلازا در آینده در حرفه خود چه خواهد کرد.