دانلود فیلم Don't Breathe 2016 (نفس نکش) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود رایگان فیلم نفس نکش 2016 بدون سانسور

فیلم نفس نکش در ژانر(های) ترسناک, ساخته شده و در سال 2016 به روی پرده رفت. Don't Breathe به کارگردانی Fede Alvarez, در کشور(های) مجارستانایالات متحده آمریکا ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto, Emma Bercovici, Franciska Töröcsik, Christian Zagia, Katia Bokor, Sergej Onopko, Olivia Gillies, اشاره کرد. رده سنی فیلم R و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 71/100 می باشد. برای دانلود فیلم Don't Breathe 2016 دوبله فارسی و بدون سانسور به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
ترسناک
امتیاز :
7.1/10 88% 71/100
کشور :
مجارستان ایالات متحده آمریکا
زبان :
انگلیسی
سال :
2016
رده سنی :
R
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

چند دوست، به قصد سرقت از یک مرد ثروتمند و نابینا وارد خانه او میشوند. غافل از اینکه این ورود، بازگشتی به همراه نخواهد داشت…

A group of teens break into a blind man's home thinking they'll get away with the perfect crime. They're wrong.

IMDb
7.1/10
88%
m
71/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Don't Breathe 2016

چند دوست، به قصد سرقت از یک مرد ثروتمند و نابینا وارد خانه او میشوند. غافل از اینکه این ورود، بازگشتی به همراه نخواهد داشت…
سه دزد جوان به قصد سرقت مقداری پول نقد وارد خانه‌ی یک مرد نابینا می شوند، اما این مرد برخلاف ظاهرش اصلاً ضعیف و ناتوان نیست…

جهت دانلود فیلم Don't Breathe 2016 (نفس نکش) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


نفس نکشید یک فیلم استثماری ناخوشایند و ناخوشایند در مورد شخصیت هایی است که دوست ندارید در برابر مردی که در ابتدا تا حدی دلسوز است و سپس به نظر می رسد یک ظرف غذا مسخره از یک هیولای (انسانی) باشد ، برود و با برخی مهارت ها تقریباً آرزو می کنم کاش این کار با شلختگی بیشتر یا کنار گذاشتن منطق و سلیقه ساخته شده و به یک تمرین کامل Grindhouse تبدیل شده باشد ، اما مشکل نفس نکش این است که کارگردان فیلم Fede Alvarez - دوباره با تهیه کنندگان Evil Dead سام Raimi و Robert Tapert همکاری می کند - می خواهد آن را به هر دو روش داشته باشد ، شخصیت هایی داشته باشد که به عنوان مخاطب ، شما واقعاً آنها را دوست ندارید یا با آنها همدردی ندارید ، بنابراین مجبور نیستید * بیش از حد * نگران باشید * پس از آنکه مرد Zatoichi نظامی سابق روانی خود را بدست آورد بازپرداخت ... تا زمانی که بخواهد شما آنها را دوست داشته باشید.

این حس در فیلم Don't Breathe وجود دارد که در یک منطقه خاکستری از شخصیت پردازی های مبهم و اخلاقی قوی رقصیده است - شما در مورد جوان یک نوع احساس خواهید کرد زن راکی ​​و هموطنانش الکس و "پول" (بله ، این نام او است ، مانند یک اراذل و اوباش در SVU یا چیزهای دیگر) ، اما شاید تا وقتی که خطر و تعلیق و ترور به پا نشود همه احساس چنین احساسی را نخواهند داشت. آن با آنتاگونیست است (که در فیلم Don't Breathe جایگزین ممکن است از داستان او باشد y ، او قهرمان اصلی است). اما مسئله این است که شخصیت ها در یک وضعیت ترسناک و مهیج واقع گرایانه قرار می گیرند و با این وجود آنها منطق شخصیت خنگ فیلم را دارند که منطق چندانی ندارد.

این برای همه موارد صدق نمی کند. فیلم ، و برای نیمه اول من با آن بود ... تا یک نقطه. مطمئناً خلا some منطقی وجود دارد که شما باید ناباوری آنها را به حالت تعلیق درآورید ، و مواردی مانند "چرا اگر این مرد سابق نابینای نظامی تمام این پول را دارد ، آیا او تنها خانه ای در یک بلوک مخروبه شهر دیترویت است که هیچ کس دیگری در آن زندگی نمی کند ، مانند خارج از جاده استیون کینگ یا چیزهای دیگر. و فیلمساز و DP او وقتی که صحبت از کارگردانی و شکل ظاهری فیلم می شود ، سنگینی زیادی دارند: آنها می دانند چگونه با حرکت دادن دوربین به روش های خلاقانه ، صحنه پردازی منطقی و گام زدن (در این صحنه های اولیه) که باعث می شود کارها به اندازه شخصیت ها برای ما شدیدتر شود ... باز هم ، تا حدی.

و سپس فیلم تصمیم می گیرد ... خوب ، اینجا جایی است که اسپویلرها شروع می کنند : پسر (او اسمی ندارد بنابراین گروهبان هارتمن-زاتویچی به خوبی کار می کند) به سادگی یک پیرمرد زندگی نمی کند که توسط تنها خود زندگی می کند و یک دختر را به دلیل ضربه مهلک و فرار از دست داده است. نه ، او مجموعه ویژه ای از "من می توانم تو را بکشم" با دستان من یا اسلحه های من ، و بیش از این نشان می دهد که در زیرزمین او لانه ای برای زنی که دخترش را زده است وجود دارد ... او همچنین در حالی که او را با کودکش کنار می زند قفل شده است تا او بتواند جایگزین دختر مرده اش شود و ... این در آخرین لحظات وقتی دختری راکی ​​در آغوش او می گیرد و با وحشت بیشتری بازی می کند. .. فیلم عیسی مسیح! اینجاست ، یا دقیقاً قبل از دادن یا گرفتن لحظه ای که فکر می کنید یک شخصیت با یک جفت قیچی باغبانی لگد خورده است اما مشخص شده که او هنوز زنده است (؟!) (و این بعد از اینکه ظاهراً از هیچ مرده است) one-survives-that-s *** fall from a window) ، که فیلم به یک منطقه کاملا احمقانه و تنبل می رود.

باز هم آرزو می کنم که اگر نفس نفس نکشید به یک دیوانه کاملاً دیوانه و چشم نواز تبدیل شود ، اما جرات آن را ندارد. این تلاش برای ایجاد یک تجربه کاملاً وحشتناک و ترسناک با مسیری است که سعی می کند گاهی اوقات به مواردی مانند اتاق وحشت Fincher (همچنین یک سناریوی یک مکان "بطری") و یک فیلم کامل با بهره برداری (عنوان پیش پرده DON'T ادگار رایت را از تجربه واقعی Grindhouse یادآوری می کند) ، شامل شخصیت هایی که برای ما اهمیتی ندارد که اساساً ترسیم شده اند (البته با برخی احساسات واقعی از بازیگر نقش Rocky) و به یک مجموعه کابوس و خشن پرتاب می شوند قطعات.

من دوست ندارم وقتی یک فیلمساز با اطلاعاتی که برای من در نظر گرفته شده مرا فریب دهد. من دوست ندارم فرش از زیر من بیرون کشیده شود حتی اگر این چیزی باشد که من باید آن را امری بدیهی بدانم مثل اینکه شخصیتی از چیزی که نباید از آن نجات پیدا کند یا شخصیتی در صورت داشتن فرصت کافی کسی را نکشد (شما من لحظه یا لحظه هایی را که می آیند می دانم). من تنفس نکنم به جای سرخوشی ، احساس خستگی و عصبانیت می کنم ، که فیلم های ترسناک می توانند این کار را بکنند - برای مثال مثالی در این مورد ، به اتاق سبز در اوایل سال جاری مراجعه کنید ، همچنین در مورد شخصیت هایی که بیش از حد سر آنها گرفته شده است - اما زشتی آن از راه های مختلف: در نحوه درمان تجاوز جنسی و تجاوز جنسی (در نهایت داشتن یک اقدام 2/3 قوی تر به نظر می رسد ارزان باشد) ، در نحوه درمان زخم های بدن (به انسان برسید) ، منطق داشتن یک سیستم امنیتی خانه اصلاً اگر می دانید RAPE DUNGEON در زیرزمین شما وجود دارد و نحوه برخورد آن با طراحی صدا چیست. بله ، برای فیلمی مثل این بعد از مدتی طراحی صدا ضعیف می شود.

جهت دانلود فیلم Don't Breathe 2016 (نفس نکش) با لینک مستقیم رایگان و بدون سانسور به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


فد آلوارز دوباره این کار را می کند. کارگردان فیلم مشهور ترسناک "Evil Dead" قطعه ای عالی برای شما به ارمغان می آورد که باعث می شود نفس خود را در طول این هیجان اخلاقی حفظ کنید - "نفس نکشید". این یک نمایش نفیس است که با صداقت و اراده مخاطب برای انجام کار درست در حین انتقال داستان به گونه ای بازی می کند که احساس ناتوانی و ناراحتی می کنیم به همان روشی که قهرمانان روی صفحه دارند.

آلوارز در ساخت نفس نکش بسیار هوشمندانه تصمیم گرفت و یکی از این تصمیمات انتخاب بازیگران مناسب بود. او واقعاً عاقل بود که خودش را با ستاره "مرده بد" ، جین لوی ، بازیگری که از هر موقعیتی نترسد ، دوباره بهم پیوند دهد و حتی عاقلانه تر بود که "استیون لانگ" ، بازیگر حیرت انگیز را برای دهه ها بازی کند ، که کاملاً عالی نقش چالش برانگیز در اینجا. آلوارز و تیم او نمایشی بصری قابل توجهی از داستان را فقط با حس نفیس جغرافیا در سراسر فیلم ارائه می دهند ، با توجه به اینکه تقریباً کل فیلم یک فیلم هیجان انگیز برای اجرای یک مرحله است.

در اینجا بینشی کوتاه از فیلم و آنچه شما انتظار دارید را مشاهده کنید. داستان با شناخت مخاطبان از سه شخصیت اصلی فیلم آغاز می شود: راکی ​​(لوی) ، دوست پسر او مانی (دانیل زواتو) و دوست پسر دوستش الکس (دیلن مینت). این سه کلاهبردار نوجوان با پرداخت پول نقد آسان از خانه های حومه ثروتمند دیترویت دزدی می کنند ، با این حال پدر الکس یک شرکت امنیتی را مدیریت می کند که به آنها امکان دسترسی به اکثر سیستم های هشدار نصب شده در خانه هایی را که قصد سرقت دارند ، می دهد ، که به این معنی است که " شکستن "در شکستن و ورود. راکی در کنار یک خواهر بی گناه ، مادر فاسد و دوست پسر قدرتمند مادرش در زباله دان زندگی می کند.

از آنجا که ما در مورد بینش شخصیت های جداگانه داستان بحث می کنیم ، زمان مناسبی است که به یکی از اشکالات نفس نکش اشاره کنیم. دلیل اینکه بسیاری از فیلم های ترسناک همیشه احساس ناقص بودن می کنند این است که آنها یک داستان پس زمینه خوب برای ایجاد یک اوج شدید ندارند. بلکه آنها فقط تداوم تکنیک ها برای دادن حس ترس به مخاطب هستند. این همان چیزی است که "نفس نکشید" را در مقایسه با سایر فیلم های ترسناک متمایز کرد ... تا این لحظه. اگرچه آلوارز مقدار زیادی از نور راکی ​​را افشا کرد و مرد نابینا (لانگ) بعداً ، او دید کافی درباره الکس و پول نداشت و این به ضرر فیلم بود زیرا مخاطب قادر به درک کامل شخصیت نبود صفاتی که آن نقش خاص را تعریف می کنند. شما می توانید احساس کنید که آلوارز به سمت "قسمت خوب" داستان می شتابد اما اگر او وقت بگذارد تا درک درستی از این دو قهرمان ارائه دهد ، "قسمت خوب" می توانست بهتر باشد.

با بازگشت به اصل فیلم ، این سه نوجوان از سرقت های سریع رنج می برند ، بنابراین آنها امیدوارند که شغل بهتری داشته باشند که احتمالاً آینده آنها را تغییر دهد و خوش شانس باشد ، Money یک برنامه آسان پیدا کرد ، که سرقت مقدار زیادی پول است که در صندوق امانات در خانه جانباز نابینا نشسته است. با این پول مون و راکی ​​به همراه خواهرش قصد دارند به امید زندگی بهتر به کالیفرنیا بروند. سرقت از پیرمرد نابینایی که با دسترسی به سیستم هشدار خود تنها زندگی می کند کار ساده ای به نظر می رسد. چه چیزی ممکن است اشتباه شود؟

همانطور که قبلاً ذکر شد ، صداقت مخاطب در کل فیلم زیر سوال می رود ، زیرا شما ترجیح نمی دهید نوجوانان یک پیرمرد نابینای درمانده را سرقت کنند. اما آیا او آنقدر درمانده است؟ جنایتکاران سطح پایین جانباز نابینا را دست کم گرفتند و این امر منجر به یک وضعیت نه چندان مثمر ثمر برای راکی ​​، الکس و مانی شد. با این وجود پیچیدگی اخلاقی پس از یک چرخش قابل توجه در پایان داستان ، در جایگاه آخر قرار می گیرد. در تلاش برای جلوگیری از هرگونه اسپویلر ، بگذارید فقط بگوییم پیرمرد نابینا یک شرور قطعی برای یک وضعیت بسیار آزار دهنده است.

به طور کلی این یک هیجان عالی است که مطمئناً دوست خواهید داشت بارها و بارها آن را تماشا کنید بدون اینکه هر بار که آن را تماشا می کنید حتی ذره ای از علاقه خود را از دست بدهید. نبرد اراده ها بین قهرمانان و آنتاگونیست ها عنوان اصلی فیلم است و فیلمبرداری شگفت انگیز فضای ترسناکی را برای درگیر شدن مخاطب ایجاد می کند. مایه کیک باید پیچش های مختلف طرح های اینجا و آنجا باشد که از خود می پرسید که چه اتفاقی می افتد و البته نفس خود را حفظ کرده اید.