دانلود فیلم Dhadak 2018 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم धड़क 2018 با زیرنویس فارسی

فیلم Dhadak در ژانر(های) عاشقانه, درام, کمدی, ساخته شده و در سال 2018 به روی پرده رفته است. Dhadak به کارگردانی Shashank Khaitan, در کشور(های) هندوستان, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Ishaan Khattar, Janhvi Kapoor, Ashutosh Rana, Aditya Kumar, Aishwarya Narkar, Kharaj Mukherjee, Shubhaavi Choksey, Shalini Kapoor, Ishika Gagneja, Ankit Bisht, اشاره کرد. رده سنی فیلم Not Rated و زبان(های) فیلم هندی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Dhadak 2018 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
عاشقانه درام کمدی
امتیاز :
4.5/10 29%
کشور :
هندوستان
زبان :
هندی
سال :
2018
رده سنی :
Not Rated
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

روایتی عاشقانه در راجستان که چگونگی تقابل اعصای بالادست و فرودست جامعه در بستری از خشونت را به تصویر می کشد.

Madhukar and Parthavi fall head over heels in love with each other, but the fact that they belong to different castes of society, becomes an obstacle in their romance. The lovers dare to go against societal norms and battle all odds for the sake of love.

IMDb
4.5/10
29%

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Dhadak 2018

روایتی عاشقانه در راجستان که چگونگی تقابل اعصای بالادست و فرودست جامعه در بستری از خشونت را به تصویر می کشد.

جهت دانلود فیلم Dhadak 2018 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


من کاملا از نقدهای بد شوکه شدم. بازی بد؟ من اینطور فکر نمی کنم! من هر شخصیتی را جذاب و قابل ارتباط یافتم. من خط داستان را دوست داشتم و چقدر واقعی بود. عشق واقعی همه رنگین کمان و آفتاب نیست، آنها لحظات سختی را پشت سر گذاشتند، اما آن را به نتیجه رساندند، که بیشتر از کاری است که بیشتر مردم در آن موقعیت انجام می دادند. او گاهی اوقات کمی ساده لوح به نظر می رسید، اما جوان است. در کل من واقعا Dhadak را دوست داشتم. لطفا به نقدهای بد گوش ندهید و حداقل آن را امتحان کنید. پشیمون نمیشی

جهت دانلود فیلم Dhadak 2018 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر قصد بازسازی دقیق یک فیلم ماراتی صمیمانه بود، #Dhadak قطعا کارساز بود. اما شکست می خورد زیرا قصدش این است که یک ستاره بچه دیگر راه اندازی کند تا روند کار را جذاب کند. بنابراین شما دو عاشق جوان دارید که فرار می کنند، ازدواج می کنند، بچه دار می شوند و زندگی آرامی دارند. فرقی نمی کند که تحصیلات، پول و دانش نداشته باشند. شما واقعاً برای شخصیت ها احساس نمی کنید. ایشان جنهوی بازیگران اصلی خوب، شاید به کارگردان بهتری نیاز داشته باشند. زمان اجرا باید 25 دقیقه کاهش یابد. موسیقی بد است. امتیاز 2/5.