دانلود فیلم Deus 2022 دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم Deus 2022 با زیرنویس فارسی

فیلم Deus در ژانر(های) علمی تخیلی, هیجان انگیز, ساخته شده و در سال 2022 به روی پرده رفته است. Deus به کارگردانی Steve Stone, در کشور(های) ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Claudia Black, David O'Hara, Phil Davis, Richard Blackwood, Lisa Eichhorn, Charlie MacGechan, Sophia Pettit, Branko Tomović, Crystal Yu, اشاره کرد. رده سنی فیلم N/A و زبان(های) فیلم انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 4.1/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک می باشد. برای دانلود فیلم Deus 2022 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
علمی تخیلی هیجان انگیز
امتیاز :
4.1/10
کشور :
زبان :
انگلیسی
سال :
2022
رده سنی :
N/A
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک کره سیاه اسرار آمیز در مدار مریخ کشف شده است. آشیل برای تحقیق ارسال می شود.

A mysterious black sphere is discovered in the orbit of Mars. The Achilles is sent to investigate. After the bedraggled six-person crew wake from eight months hibernation, the Sphere is transmitting a single word in every Earth language ever known - Deus.

IMDb
4.1/10

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Deus 2022

یک کره سیاه اسرار آمیز در مدار مریخ کشف شده است. آشیل برای تحقیق ارسال می شود.

جهت دانلود فیلم Deus 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


Deus در مورد یک پیرمرد شرور سفیدپوست با موهای سفید است که تصمیم دارد دنیا را فریب دهد. برای بیش از 2 سال او یک برنامه دقیق برای از بین بردن جمعیت اصلی جهان به منظور نجات تعداد کمی از نخبگان ایجاد کرده است و تخریب زمین را به دلیل تغییرات آب و هوایی مقصر می داند.

این کره یک دروغ بود. در قالب نجات، برای نجات مردم. با این حال، قهرمان فیلم به حقیقت هولناکی رسید، کل ماجرا یک دروغ بود تا مردم را به سمت مرگ فوری سوق دهد. با از بین رفتن اکثریت جمعیت جهان، هدف نهایی مرد سفیدپوست خبیث برقراری نظم جهانی جدید خود از طریق تنظیم مجدد بزرگ بود.

شوخی نمی کنم. این به معنای واقعی کلمه طرح است.

جهت دانلود فیلم Deus 2022 دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به تازگی Deus را پس از کور شدن به پایان رساندم.

همه چیز شبیه یک قسمت Dr Who بود، فقط با هزاران بالشتک اضافی.

طرح کاملا شلخته بود و جلوه‌ها به آنها احساس "ساخته شده برای تلویزیون" داشت. نقش آفرینی در تمام طول مدت بسیار سخت بود، با برخی از انتخاب های عجیب و غریب گاهی اوقات (زمانی که شخصیت اصلی داستان اصلی را یاد می گیرد، پاسخ آنها کاملاً بی احساس است).

آنها به یک بازیگر بسیار خوب دسترسی داشتند، اما حتی آن هم به هدر رفت.

برخی از پیچ و تاب ها به نوعی گنگ بودند و بقیه به طرز دردناکی آشکار بودند. بسیاری از نکات داستانی بی نیاز بودند و به هیچ وجه چیزی به داستان اضافه نکردند.

من مشتاق داستان های علمی تخیلی هستم، اما به نظر می رسد که این موضوع بسیار توسعه نیافته است، مثل اینکه پیش نویس دومی بود که آنها را سبز کردند. بدون هیچ گونه بازسازی متاسفانه